Пошук ділового партнера. Чому більшість ділових партнерств не працюють?

Назад до Записи
ділові партнерства не працюють

Пошук ділового партнера. Чому більшість ділових партнерств не працюють?

Пошук ділового партнера може здатися складним, але знайти ваш ритм з діловим партнером набагато складніше.

 

Хоча я працюю з одним і тим же діловим партнером вже більше десяти років, нам треба було кілька років, щоб знайти свій ритм. Звичайно, між нами все добре, і ми обидва дуже щасливі, але нам було нелегко дістатися до того місця, де ми знаходимося сьогодні.

 

Я спостерігав, як багато інших ділові партнери намагаються вирішити це разом, але в більшості випадків вони зазнають невдачі. Це не через важку роботи, грошей або їх умов ... це тому, що вони бояться наступного:

 

Причина № 1: Протистояння

 

Люди бояться протистояти одному і іншому. Я не знаю чому, але це головна причина, по якій мій діловий партнер і я так добре ладнаємо один з одним. Якщо ми відчуваємо, що хтось із нас облажався, ми звертаємося один до одного.

 

Нам все одно, якщо ми ранимий почуття один одного. Ми говоримо, що у нас на думці. Чому? Потому что мы оба хотим добиться успеха и делать то, что лучше для бизнеса. Поэтому, если кто-то из нас сдерживает бизнес или делает что-то не так, мы обязательно указываем на это.

 

Якщо ви занадто боїтеся розповісти своєму діловому партнерові, як ви себе почуваєте, ви не зможете змусити ваше партнерство працювати.

 

Причина № 2: Зв'язок.  

 

Без спілкування нічого не вийде. Не тільки ви і ваш партнер повинні спілкуватися на регулярній основі, але ви повинні надмірно спілкуватися.

 

Регулярно спілкуйтеся один з одним, знаходите проблеми всередині компанії і намагайтеся вирішувати їх разом.

 

Я дізнався, що надмірне спілкування также помогает мотивировать вас обоих. Вы будете придумывать идеи, получать удовольствие от того, что вы делаете, и получать удовольствие от совместной работы.

 

Причина № 3: Ролі. Пошук ділового партнера.

 

Ви і ваш партнер не повинні робити те ж саме всередині компанії, особливо коли ви тільки починаєте. У вас не буде достатньо грошей, щоб наймати інших людей, тому вам потрібно зосередитися на вирішенні різних проблем.

 

Другими словами, вам нужно разделить и победить. Как правило, мой деловой партнер имеет дело с продуктом и проектированием, и я имею дело со всеми вещами, связанными с доходом. Мы пересекаемся в области маркетинга и стратегии.

Читайте також:  Корпоративний контент-маркетинг

 

Переконайтеся, що ви чітко визначили, хто над чим працюватиме, щоб не наступати один одному на ноги.

 

Причина № 4: Час. Пошук ділового партнера.

 

Ви не можете очікувати створення ідеального партнерства протягом декількох тижнів, місяців або навіть року. Вам знадобиться, по крайней мере, кілька років, щоб зрозуміти, як працює кожен з вас, і розвинутися в свої ролі.

 

Вы также поймете, что все меняется со временем. Когда я впервые начал работать с моим деловым партнером, я был техническим, а он был деловым парнем. Сегодня мы оба очень хорошо понимаем бизнес, но он больше ориентируется на техническую сторону, а я – на деловую. Другими словами, мы вроде поменялись ролями.

 

Час також вилікує багато проблем, з якими ви стикаєтеся. Коли приходять гроші, все зазвичай не так уже й погано. Але коли він перестає входити, виникають проблеми. Згодом ви дізнаєтеся, як все залагодити і створити щасливе партнерство.

 

Причина № 5: Життєві цілі. Пошук ділового партнера.

 

Хотя личные жизненные цели не должны влиять на партнерство, они действительно влияют. Если ваша цель – вести спокойный образ жизни на пляже, в то час як ваш партнер хоче працювати в офісі сім днів на тиждень, нічого не вийде.

 

Один з вас буде відчувати, що інший не тягне його або її вага, і це в кінцевому підсумку створить багато проблем.

 

Если ваши жизненные цели совпадают с целями вашего партнера, это поможет сохранить мир. Причина, по которой мой партнер и я так хорошо работаем вместе, заключается в том, что мы оба любим работать семь дней в неделю, и все, что мы хотим сделать, – это построить большой бизнес. Ни у кого из нас нет других увлечений в жизни, кроме нашего бизнеса.

 

Перш ніж вступати в партнерські відносини с кем-либо, убедитесь, что у вас схожие жизненные цели… особливо коли справа доходить до роботи .

Читайте також:  Програми для дизайнера

Як контролювати свої емоції?

 

Причина № 6: Дружба. Пошук ділового партнера.

 

Ви можете не погодитися зі мною з цього питання, але ваш діловий партнер не повинен бути вашим кращим другом. Вам потрібно розлучатися, і вам потрібна своя група друзів. Якщо ви будете з вашим партнером кожен божий день, в кінці кінців вам набридне швендяти навколо нього / неї.

 

Вы хотите иметь свой собственный круг друзей, потому что это даст вам больше места. Кроме того, это поможет вам улучшить бизнес, потому что ваш деловой партнер будет учиться у своих друзей разным вещам, а не у своих.

 

Затем вы можете объединить полученные знания и работать над развитием своего бизнеса.

 

Причина № 7: Страта. Пошук ділового партнера.

 

Я виявив, що деякі партнери люблять розмовляти один з одним і розробляти стратегії на щоденній основі. Але їм не вистачає одного: страти. Якщо жоден з вас не може виконати, речі не вийде в довгостроковій перспективі.

 

сконцентруйте свою час і енергію на виконання роботи, тому що вам потрібно відчувати, що є почуття виконаного обов'язку. Якщо ви цього не зробите, ви почнете вказувати пальцями один на одного.

 

Причина № 8: Емоції. Пошук ділового партнера.

 

Емоції, як правило, долають всіх нас. Коли хтось кличе вас або звинувачує вас, для вас природно сперечатися і давати відсіч.

 

Ви не можете бути емоційним зі своїм діловим партнером; тобі потрібно бути логічним . Коли щось не так, зробіть крок назад і подивіться на це з точки зору стороннього. З'ясуйте, яким буде логічний відповідь, і використовуйте цей підхід.

 

В кінці дня ви обидва будете робити те, що, на вашу думку, найкраще для компанії, тому вам не потрібно хвилюватися. Емоції не допоможуть вам досягти ваших цілей; вони просто затуманюють вашу думку.

 

Висновок

 

Я сподіваюся, що одного разу ви зможете знайти такого ж великого ділового партнера, як я знайшов. Звичайно, все не буде ідеально, коли ви починаєте, але якщо ви приділите йому кілька років і пропрацюєте то, що я згадав вище, ви зможете створити щасливе партнерство.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська