Чому іммігранти більш успішні, ніж ви!

Назад до Записи
Чому іммігранти більш успішні, ніж ви!

Чому іммігранти більш успішні, ніж ви!

Хто б міг подумати, що буде так багато успішних іммігрантів? Якщо ви подивіться на це з поверхневого рівня, це просто не має сенсу, вірно ?

Багато іммігрантів приїжджають з країн третього світу. У них мало або немає грошей, і вони майже не говорять по-англійськи. Як, чорт візьми, вони стають успішними?

Ну, якщо копати трохи глибше, це має великий сенс ...

Любов переоцінена

Іммігранти не приїжджають в цю країну, щоб займатися улюбленою справою; вони приходять сюди, щоб заробити гроші. Щастя - останнє, що у них на думці, тому що все, про що вони піклуються, - це заробляти гроші.

На ці гроші вони можуть забезпечити краще майбутнє для своїх сімей і, найголовніше, надати своїм дітям те, чого у них ніколи не було.

Велика різниця між іммігрантами та вами полягає в тому, що вас вчили робити те, що ви любите. Наприклад, якщо ви хочете стати космонавтом, батьки і вчителі протягом всього вашого життя заохочували вас слідувати своїй мрії. Іммігрантів, проте, вчать робити все, що приносить гроші.

80-годинний робочий тиждень

Ви любите 4-годинний робочий тиждень? Ну, іммігранти не роблять! Якщо вони не вірять в 40-годинний робочий тиждень, вони ніяк не можуть повірити в 4-годинний робочий тиждень.

Замість того, щоб намагатися зрозуміти, як вони можуть працювати менше годин на тиждень, вони намагаються з'ясувати, як вони можуть працювати більше годин. Шістдесят, сімдесят і навіть вісімдесят годин - це кількість годин, які іммігранти намагаються працювати щотижня.

Наприклад, я знаю кількох індійських іммігрантів, у яких є дві постійні роботи, що означає, що вони буквально працюють по вісімдесят годин щотижня. І хоча робота по вісімдесят годин на тиждень не дає вам кращої якості життя, вона дає вам можливість заробляти більше грошей.

Інвестори люблять іммігрантів

Я великий прихильник заробляння грошей на інших людях. Я завжди з нетерпінням чекаю можливості заробити на іммігрантів. Важка частина - знайти бізнес, Яким вони зацікавлені в управлінні.

Читайте також:  4 причини витрачати час на «погані» книги

Крім того, якщо ви зробите їм невелику частку в бізнесі, Вони будуть працювати набагато старанніше, ніж якби ви платили їм за роботу по вісімдесят годин на тиждень.

Іммігранти тримаються разом

Одна річ, яку я ніколи не забував, це те, що коли мої батьки іммігрували сюди, іммігранти допомогли їм. Від надання безкоштовного тимчасового житла до допомоги іммігранту в пошуку роботи або визначення права на отримання візи в США, іммігранти допомагають один одному досягти успіху.

Навіть після знаходження в США більше двадцяти років у моїх батьків все ще є дещо, наприклад, меблі, яку їм дали інші іммігранти.

Немає нічого поганого в тому, щоб бути скромним

Легше заощадити, ніж заробити. Ось чому іммігранти скромні. Вони розуміють, що заробити гроші дуже складно, особливо якщо ви працюєте по 80 годин на тиждень.

Вони ніколи не бояться просити знижки, тому що знають, що якщо ви ніколи не попросите, ви ніколи не отримаєте. Іммігранти завжди знаходять способи заощадити, починаючи від торгівлі в магазинах і на ринках і закінчуючи покупкою тільки товарів, які продаються зі знижкою.

Освіта це все

Коли настають важкі часи, єдине, що збільшує ваші шанси на успіх, - це хороша освіта. Незалежно від того, чи є ви підлітком або іммігрантом середнього віку, ніколи не пізно повернутися в школу.

Якщо у вас є ступінь бакалавра, ви в середньому заробите на 900 000 доларів за своє життя більше, ніж той, хто щойно отримав диплом середньої школи. І якщо у вас є ступінь магістра, ви заробите на 1 200 000 доларів більше, ніж випускник середньої школи.

Немає виправдання тому, що ти не ходиш в коледж, тому що є онлайн і нічні заняття.

Читайте також:  Контрольний список маркетолога для створення особистого бренду

Ви ніколи не приймаєте «ні» за відповідь

Те, що хтось говорить вам « немає » , Не означає, що ви не можете змінити це «ні» на « да » .

Коли моя родина вперше іммігрувала в США, моя мама не змогла знайти роботу вчителя дошкільної освіти, що є її професією. Тому, коли одна конкретна школа сказала їй « немає », Вона сказала шкільним адміністраторам, що буде працювати безкоштовно. Місяці через вони вирішили найняти її і, що більш важливо, заплатити їй.

Якщо хтось говорить вам « немає » , Це просто означає, що не зараз . Це не зараз може перетворитися в да пізніше.

Трава дійсно зеленішою

Ви чули приказку, що трава зеленіша з іншого боку? Для іммігрантів це зазвичай зеленішою.

Хоча вони можуть і не жити в шикарному будинку або в багатому районі, коли вони вперше іммігрують, ці умови життя все ще краще, ніж ті, з яких вони приїхали.

Ось чому вони рідко скаржаться на життя, тому що насправді нема про що сумувати. В їх очах життя дійсно хороша. У них є дах над головою, і їхні діти отримують чудову освіту.

Висновок

Наступного разу, коли ви зіткнетеся з іммігрантами, не судіть їх по тій роботі, яка у них є, по тому, як вони розмовляють, або по одязі, яку вони носять. Будьте обережні, тому що деякі з найбагатших іммігрантів, яких я знаю, все ще водять свої старі побиті машини і купують одяг у Wal-Mart і тільки тоді, коли вони продаються.

Іммігранти домагаються успіху завдяки своїм переконанням і тому, як вони виховувалися. Отже, візьміть сторінку з їх книги і вивчіть кілька речей, тому що вам ще не пізно підібрати кілька корисних підходів до життя і, що більш важливо, досягти успіху.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська