Чому успішні люди - душогуби

Назад до Записи
Чому успішні люди - душогуби

Чому успішні люди - душогуби

Коли я тільки починав як підприємець, я не боявся. У мене не було багато грошей на моє ім'я, і ​​мені не було чого втрачати,  поэтому я был готов сделать все возможное, чтобы добиться успеха .

Одна из вещей, которые я бы постоянно делал, – это общение с другими успешными предпринимателями. В детстве я думал, что, если бы я обратился к людям, которые стоили сотни миллионов долларов, я мог бы учиться у них и в конечном итоге зарабатывать деньги, как они.

Однак я швидко зрозумів, що ці успішні люди не хочуть давати мені час діб. Природно, я відчував, що вони були придурками, тому що ігнорували мене .

За несколько лет моего предпринимательского пути я научился привлекать внимание этих успешных предпринимателей, строить с ними отношения, получать их помощь и даже убеждать их вкладывать в меня деньги.

В конце концов, это помогло мне развить свой бизнес и стать финансово успешным. Итак, вы знаете, как справиться с этими придурками и получить их помощь? Прежде чем я углублюсь в стратегии, которые я использовал, нужно кое-что знать:

Успішні люди - не придурки

Звичайно, деякі з цих заможних підприємців, яких ви зустрічаєте, - придурки, але більшість з них насправді милі і скромні люди. Вони рідко вихваляються своїм багатством. Ви не побачите їх хвастощі в соціальній мережі, і їм дійсно подобається допомагати іншим людям.

Спочатку вони можуть здатися зарозумілими або неприступними, тому що у них є охоронці. Ці люди щодня стикаються з такими людьми, як ви, шукачам їх допомоги або шукачам їх грошей.

Просто подумайте про всі бездомних, які просили у вас грошей. Ви, ймовірно, настільки звикли до цього, що тепер ігноруєте кожного з них.

Успішні люди зайняті

Більшість успішних людей потрапили туди, де вони знаходяться сьогодні, тому що вони працювали і все ще старанно працюють, а це значить, що у них немає багато вільних годин на день. Коли у них є вільний час, Вони зазвичай проводять його зі своїми сім'ями.

Причина, по якій більшість з них ігнорує запити, полягає в тому, що у них не так багато часу, щоб допомогти іншим. Звичайно, вони хочуть допомогти вам і всім іншим, але якби вони це зробили, у них не було б багато часу протягом дня.

Коли тебе відмахуються, не візьмеш це на свій рахунок. Час - їх найцінніший актив, і вони повинні бути обережні з тим, як вони його проводять.

Тепер, коли ви знаєте, що успішні люди - не придурки, і що вони просто зайняті, ви, напевно, задається питанням, як залучити їх увагу, вірно? Ось як…

Не питай, дай!

Перш ніж почати підходити до успішних людей, зробіть невелике дослідження про них. Постарайтеся зрозуміти, чим вони займаються і над чим працюють.

Читайте також:  Ці нешкідливі вікторини на Facebook

Як тільки ви це знаєте, ви можете зосередитися на тому, щоб спочатку допомогти їм . Никто не хочет чувствовать себя использованным, поэтому постарайтесь создать взаимовыгодные отношения.

Дізнайтеся, як ви можете їм допомогти, і зробіть це. Переконайтеся, що ви не запитаєте їх, як ви можете допомогти, тому що вони не будуть знати. Ви повинні зрозуміти це і зробити це, не займаючи багато, якщо такі є, свого часу. Якщо ви не впевнені, як ви можете їм допомогти, копайте глибше, тому що є щось, що ви можете їм запропонувати. Ви просто повинні обміркувати це.

Як тільки ви це з'ясуєте, переконайтеся, що ви робите все це безкоштовно. Це вірно - не стягується з них ні копійки. Більшість людей, які їх б'ють, хочуть від них грошей, так що це останнє, про що ви хочете просити.

Например, когда я начинал как интернет-маркетолог, я подключался к таким блогам, как TechCrunch, Mashable, Business Insider, Gawker Media и GigaOm и предлагал им бесплатную помощь. Я сказал им, что их коды не оптимизированы для поисковых систем и что я могу помочь им увеличить свой поисковый трафик с помощью нескольких быстрых настроек бесплатно.

Я навіть дійшов до того, що зробив для них настройки. Таким чином, це не займало багато часу.

Бути уважним

Як я згадував раніше, час - це найцінніший актив, який є у успішних людей, тому ви повинні бути обережні з вимогами часу. В ідеалі, ви не хочете використовувати їх час, Коли ви допомагаєте їм.

Але якщо у вас є питання до них, переконайтеся, що ви тримаєте свої електронні листи і телефонні дзвінки короткими і точними. Не витрачайте свій час на светские разговоры. Просто сосредоточьтесь на том, чтобы помочь им наиболее эффективным способом.

Наприклад, коли я допомагав TechCrunch, я проводив більшу частину свого часу з Генрі УОРК, який раніше був розробником компанії. Я подбав про те, щоб не налякати Майкла Аррінгтона. Все, що мене хвилювало, це те, що він знав, що я допомагаю їм збільшити їх трафік.

Чим більше результатів ви надаєте і чим менше їх часу займаєтеся, тим краще для вас.

Вам доведеться проявити творчий підхід, щоб знайти способи використовувати якомога менше свого часу, надаючи щось цінне, але це здійснимо.

Як тільки ви надасте результати, надайте більше

Ключ до побудови відносин з успішними підприємцями - продовжувати давати, не просячи нічого натомість. Звичайно, в кінці кінців ви можете попросити щось, що я отримаю в наступний раз, але спочатку ви повинні продовжувати давати.

Читайте також:  Захисники бренду. Як створити армію захисників бренду?

Припустимо, ви допомогли цим людям безкоштовно. Припустимо, вони побачили деякі позитивні результати від ваших дій. Ви ще не закінчили. Ви все ще хочете продовжувати допомагати їм безкоштовно.

Постоянно ставя свои интересы впереди своих в течение трех-шести месяцев, вы в конечном итоге создаете доверие и доказываете, что вы в нем не только для себя.

Я знаю, про що ти думаєш. Три-шість місяців це довго. І це дійсно так, але ви не можете очікувати, що хтось, хто успішний, допоможе вам, не впізнавши вас в першу чергу. Три-шість місяців - достатньо часу, щоб ця людина познайомився з вами.

Хорошим примером этого является моя работа с блогами, о которых я упоминал выше. Я не только помог им увеличить трафик, но и помог им отрегулировать свой издательский бизнес.

Цим блогам потрібно більше трафіку, тому я проаналізував їх авторів і опубліковані ними посади. Потім я взяв ці дані і порекомендував, яких авторів вони повинні використовувати частіше і які теми вони повинні вести в блозі, щоб максимізувати свій трафік.

Зробіть тільки один запит

Як тільки ви допомогли їм, ви можете задати питання. Задається вами питання не може бути занадто великим. Ви не можете сказати «дай мені мільйон доларів», тому що це просто не спрацює.

Спрос должен быть чем-то маленьким для того, кого вы спрашиваете, но ценным для вас. Хорошим примером этого может быть введение в бизнес, с которым вы хотите работать.

Наприклад, коли я допомагав Майклу Аррінгтон, я попросив його уявити деяких венчурних капіталістів. Він написав кілька з них по електронній пошті і розповів їм про результати, які я надав. Він також рекомендував, щоб їх портфельні компанії наймали мене. Це допомогло мені збільшити мій дохід.

Якщо люди, яких ви попросили про послугу, в кінцевому підсумку проігнорували ваш запит, не хвилюйтеся. Ви завжди можете запитати їх знову в майбутньому. А поки продовжуйте допомагати їм безкоштовно .

Висновок

Успішні люди, як правило, не придурки. Це просто зайняті люди, яких постійно бомбардують інші, просячи їх допомоги і грошей.

Вместо того, чтобы чувствовать себя обиженным, когда вас игнорируют, научитесь следовать вышеуказанным шагам и построить конструктивные отношения с этими успешными людьми. В идеале вы хотели бы установить дружбу с этими людьми – не потому, что вы чего-то от них хотите, а потому, что вы искренне хотите быть их другом.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська