Чому ваш сайт потребує HTTPS?

Назад до Записи
HTTPS

Чому ваш сайт потребує HTTPS?

Всі сайти повинні встановлювати пріоритети безпеки. Проте, я все ще бачу так багато сайтів, які не використовують HTTPS.

Для тих з вас, хто в даний час не використовує HTTPS, це необхідно змінити негайно. Якщо ви не вважаєте це за необхідне або важливим, ви помиляєтеся.

Правда в тому, що безпека впливає на продуктивність вашого сайту.

Відповідно до недавнього дослідження, 85% споживачів НЕ будуть конвертувати, якщо дані передаються через незахищене з'єднання. 82% інтернет-користувачів навіть не заходять на небезпечний веб-сайт.

багато власників веб-сайтів, з якими я консультуюся, схоже, вважають, що їх сайт захищений від зловмисних атак або хакерів, тому що є більші і важливі компанії. Навіщо хакеру витрачати свій час на маленький сайт?

Але 43% кібератак націлені на малий бізнес. Таким чином, у вас не може бути підходу «цього не станеться зі мною».

Станом на липень 2019 року 53% всіх сайтів використовують HTTPS.

53 відсотка

Як видно з графіка, за останній рік зросло використання HTTPS.

До сих пір 47% веб-сайтів не використовують HTTPS. На мій погляд, це число дуже велике. Ось що надихнуло мене на написання цього керівництва.

Якщо ви потрапите в цю категорію, я розповім вам все, що вам потрібно знати про HTTPS, навіщо він вам потрібен і як отримати його для вашого сайту.

Що таке HTTPS?

Перш ніж ми продовжимо, я просто хочу переконатися, що ви розумієте основи HTTPS.

HTTP означає протокол передачі гіпертексту. Це правила, які використовуються для передачі інформації на веб-сторінці з сервера в веб-браузер. Кожен раз, коли користувач Інтернету переходить на URL, його браузер відкриває лінію зв'язку з сервером сайту. Браузер завантажує інформацію, необхідну для відображення цієї конкретної веб-сторінки.

При використанні HTTP це спілкування відбувається за допомогою простого тексту, що означає, що будь-який сторонній користувач може отримати доступ до зв'язку між сервером і браузером. Якщо це станеться, особиста і конфіденційна інформація може бути вкрадена.

Щоб зробити спілкування приватним, веб-сайти використовують HTTPS. Таким чином, HTTPS означає «Безпечний протокол передачі гіпертексту».

З HTTPS такий же діалог відбувається між сервером і веб-браузер, за винятком того, що інформація зашифрована. Шифрування запобігає крадіжці даних третіми особами.

переваги HTTPS

HTTPS використовує TLS (безпека транспортного рівня) або SSL (рівень захищених сокетів) для шифрування. Ці унікальні ключі шифрування передаються між веб-браузер і сервером для забезпечення безпечного зв'язку.

Без цих сертифікатів і ключів сторонній розробник міг би прикидатися веб-браузер для злому сервера або прикидатися сервером для злому веб-браузер.

Ось головні переваги додавання HTTPS на ваш сайт.

SEO

Кожен раз, коли ви плануєте внести зміни в свій веб-сайт, вам потрібно знати, як це рішення вплине на ваш рейтинг SEO . Зрештою, 93% всього досвіду онлайн починається з пошукової системи.

Коли справа доходить до пошукових систем і SEO, Google повинен бути рушійною силою вашого підходу. Ще в 2014 році Google оголосив, що HTTPS стане фактором в його алгоритмах ранжирування пошуку.

Ось витяг з цього оголошення. Таким чином, Google говорив всім веб-Мастер, що вони підтримують HTTPS, і буде винагороджувати сайти, які його використовують.

Google

Одного цього повинно вистачити, щоб ви переключилися. Якщо ви не віддає перевагу SEO, Вам буде складно отримати трафік на ваш сайт. Але просто зробивши перехід з HTTP на HTTPS, Google дасть вам підвищення в вашому пошуковому рейтингу.

Кілька років тому Брайан Дін з Backlinko проаналізував мільйон результатів пошуку в Google. Він виявив кореляцію між доменами HTTPS і їх рейтингової позицією в Google.

ранжування

Домени, що використовують HTTPS, з більшою ймовірністю займають більш високі позиції в пошуковій видачі Google.

Читайте також:  папки картонні

Гарі Иллис, аналітик по тенденціям для веб-Мастер в Google, заявив, що HTTPS може навіть розірвати зв'язок між двома веб-Сайти з сигналами однакової якості. Таким чином, внесення змін до HTTPS може бути різницею між тим, як ваш сайт створює першу або другу сторінку Google, що є істотною відмінністю.

Безпека користувача

Без HTTPS ваш сервер може бути уразливий для кібератак з боку третіх осіб, замаскованих під веб-браузер користувача. Очевидно, що ви не хочете піддавати свій сервер або веб-сайт ризику таких атак.

Але що, мабуть, ще важливіше - це конфіденційність, безпеку і безпеку відвідувачів вашого сайту. як веб-майстер, ви зобов'язані захищати цих людей.

Останнє, що ви хочете, - це щоб люди зламали або вкрали конфіденційну інформацію в результаті переходу на ваш сайт. Подібний інцидент може завдати шкоди репутації вашого сайту і бренду. Відновлення від цього, здавалося б, непереборно.

Тому для управління своєю репутацією в Інтернеті вам необхідно використовувати HTTPS.

Це особливо вірно для тих з вас, хто збирає важливу інформацію, таку як імена, адреси і дані кредитних карт.

Якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, Вам потрібно використовувати HTTPS для обробки транзакцій.

Навіть якщо ви не обробляєте кредитні карти, інші типи веб-сайтів юридично повинні забезпечувати безпеку інформації користувача. Наприклад, якщо ви збираєте будь-які медичні або медичні дані через поля форми на своєму веб-сайті, ви можете порушувати HIPAA (Закон про мобільність і відповідальності медичного страхування 1996 року), якщо ви не використовуєте HTTPS для захисту інформації.

довіряти

На додаток до вашої обов'язки захищати відвідувачів вашого сайту, ви також хочете, щоб люди довіряли вашому сайту. Веб-браузери почали робити кроки для залучення більшої уваги до небезпечних веб-Сайти.

Цей тип попередження або ідентифікації робить сайти ненадійними.

Ось подивіться на повідомлення, яке хтось побачить в веб-браузер Google хром, Якщо спробує отримати доступ до сайту, що не використовує HTTPS.

хром

Якби ви побачили це повідомлення, ви б перейти на сайт? Можливо немає.

Так що, якщо люди отримують це попередження, коли намагаються перейти на ваш сайт, є велика ймовірність, що вони не будуть продовжувати. Ймовірно, вони не повернуться і в майбутньому.

хром - не єдиний веб-браузер, який видає подібні попередження. Переглядають Інтернет за допомогою Safari, побачать подібне попередження для незахищених сайтів.

сафарі

Просто для прикладу давайте подивимося, що станеться, якщо ви використовуєте Firefox, І перейдіть на небезпечний веб-сайт.

Fire Fox

У той час як текст і формат кожного повідомлення розрізняються залежно від кожного веб-браузер, повідомлення є єдиним для всіх сторін.

Кожне з цих попереджень - це явно попередження, що закликає користувача триматися подалі від даного веб-сайту. Додавання HTTPS на ваш сайт поліпшить ваше сприйняття довіри, оскільки веб-браузер не видаватимуться цей тип попередження.

Провідне покоління і перетворення

Це поєднує мій останній пункт про довіру. Якщо ваш сайт не використовує HTTPS, користувачі неохоче будуть переходити на ваш сайт. Навіть якщо їм вдасться відвідати ваш сайт, вони, швидше за все, не будуть заповнювати будь-які форми залучення потенційних клієнтів.

Навіть якщо це буде так просто, як надання своєї адреси електронної пошти, Користувачі будуть коливатися, якщо вони думають, що сторонні особи отримають доступ до інформації. Особливо з огляду на той факт, що ці треті сторони можуть відправляти шкідливі електронні листи, прикидаючись, що вони приходять з вашого сайту.

Але з HTTPS відвідувачі сайту можуть переглядати з упевненістю.

Їм буде набагато легше заповнювати поля форми, знаючи, що їх інформація в безпеці. Так що, в свою чергу, ви отримаєте більше потенційних клієнтів.

Читайте також:  Тенденції брендингу на 2020 рік, щоб зберегти Ваш бренд свіжим

Крім того, ви не можете очікувати, що хтось конвертує на вашому сайті без HTTPS. Люди хвилюються з приводу шахрайства з кредитними картами, тому ви зобов'язані повідомити їм, що з'єднання безпечно.

Ось приклад безпечної сторінки оплати з сайту Oakley.

Oakley

Як бачите, HTTPS з'являється в домені. Але поряд з цим є значок блокування, який використовується Google хром як ще одна ознака безпеки сайту.

Якщо ви натиснете на значок, ви отримаєте більш докладне пояснення про безпеку веб-сайту. У ньому навіть говориться, що паролі і дані кредитної картки безпечні і відправляються через приватний зв'язок.

Оклі робить все можливе, щоб позначити цей крок в процесі конвертації як «безпечний платіж», а не просто платіж.

З HTTPS, відвідувачі сайту матимуть додаткову почуття безпеки і відчувати себе в безпеці, коли вони завершують процес покупки.

Як отримати HTTPS для вашого сайту

Тепер, коли ви розумієте важливість HTTPS, прийшло час налаштувати його для вашого сайту.

Крок № 1: Купити сертифікат SSL

Перше, що вам потрібно зробити, це купити сертифікат SSL. Ви можете зробити це на таких платформах, як SSLs.com або NameCheap. Обидва цих сайту мають варіанти SSL-сертифікатів менш ніж за 10 доларів в рік. Так що вам не потрібно платити набагато більше, навіть якщо ви подивіться в іншому місці.

У кращі послуги веб - хостингу, як правило, пропонують безкоштовний сертифікат SSL. Це додатковий стимул для веб-Мастер використовувати цих провайдерів. Обов'язково майте це на увазі, якщо ви створюєте новий сайт або хочете змінити хостинг-провайдера.

Крок № 2: Встановіть сертифікат

Потім веб-разработчик потрібно налаштувати ваш сайт і встановити сертифікат SSL на вашому сервері. Якщо у вас немає досвіду веб-Розробки, я б не рекомендував робити це самостійно.

Крім того, ваш веб-хостинг може зробити це для вас. Він може бути включений в ваш хостинг-план або запропонований в якості доповнення.

Крок № 3: Перевірте на помилки

Після того, як сертифікат був встановлений, вам потрібно перевірити всі свої веб-сторінки, щоб переконатися, що він був зроблений правильно. Шукайте змішані помилки вмісту, які відбуваються, якщо веб-сторінка посилається на елементи, відмінні від HTTPS.

Зазвичай це легко виправити. Однак в інших випадках це може бути трохи складніше. Ось чому так важливо професійно впоратися з переходом на HTTPS. Виправлення будь-яких помилок, ймовірно, буде включено в їх плату.

Крок № 4: Повідомити Google

Будьте активні і повідомите Google, як тільки ви додасте HTTPS на свій сайт. Ви можете зробити це через Google Search Console. Оновлення налаштування Google Analytics.

Google просканує ваш HTTPS-сайт і переіндексірует його в своїй базі даних. Ви можете почекати, поки вони автоматично його просканує, але немає причин чекати. Чим раніше це станеться, тим швидше ви отримаєте переваги SEO.

Майте на увазі, що ваш пошуковий рейтинг може фактично знизитися, коли ви перемкніть свій сайт на HTTPS. Це нормально. Але ви можете очікувати, що ваш сайт повернеться туди, де він був (або краще) після того, як у Google з'явиться можливість переіндексувати весь ваш контент.

Висновок

Кожен сайт повинен мати HTTPS.

HTTPS підвищує рейтинг SEO, Підвищує безпеку вашого сайту і зміцнює довіру відвідувачів вашого сайту. Перемикання вашого сайту на HTTPS також поліпшить кількість потенційних клієнтів і збільшить конверсію.

Додати HTTPS на ваш сайт дуже просто. Просто слідуйте простому чотирьохетапну процесу, який я описав вище.

Крім провайдерів веб-хостингу, варто також зазначити, що найкращі розробники веб-сайтів і платформ електронної комерції зазвичай пропонують безкоштовний SSL-сертифікат. Wix, Squarespace, Weebly, Shopify і BigCommerce - це всього лише кілька платформ, які пропонують SSL-сертифікати при реєстрації.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська