Чому я ніколи не буду жити в багатому районі ...

Назад до Записи
багатий район

Чому я ніколи не буду жити в багатому районі ...

Хіба ви не хочете заробляти мільйони доларів, щоб купити будинок своєї мрії? Ви знаєте, той, який виходить на воду і знаходиться в районі, заповненому іншими дорогими будинками?

Раніше мені снився цей сон, але недавно я зрозумів, що це не для мене. Ось чому …

Моя поїздка додому

Кілька тижнів тому я повернувся додому в Оранж-Кантрі , Штат Каліфорнія, щоб провести кілька днів зі своїми рідними і відвідати конференцію в Лос-Анджелесі . Я знаю, ви, ймовірно, думаєте, що Orange County (OC) - це шикарний район, але не є таким, як більшість OC.

Наприклад, будинок моїх батьків виглядає як звичайний будинок, і він не коштує близько мільйона доларів. Це не означає, що мої батьки живуть в поганому районі. Вони просто живуть в районі середнього класу. Школи досить хороші, і наймодніший ресторан - The Olive Garden, що, чесно кажучи, не так вже й погано.

Як завжди, коли я відвідую OC, я проводжу час зі своїми рідними, і я також влаштовую багато ділових зустрічей. Оскільки я також був присутній на конференції в Лос-Анджелесі, я організував більшість своїх зустрічей в Бел Ейр , Який знаходився недалеко від конференц-центру.

Мій досвід Bel Air

Я зустрівся з деякими чудовими підприємцями, коли був там. Зустрічі були продуктивними, і люди, з якими я зустрічався, були дійсно милими.

Єдина проблема, з якою я зіткнувся, це те, що в значної частини моїх зустрічей інша людина намагався показати, наскільки він успішний. Люди випадково згадували в наших розмовах, що їм належать шикарні 6-значні машини або що вони живуть в будинках з багатомільйонними доларами.

Я ніколи не розумів, чому вони хваляться, тому що, будь ти водієм Ніссан версія, як я, або Роллс-Ройсом, я ніколи не буду ставитися до тебе інакше, і я сподіваюся, що ти не будеш ставитися до мене по-іншому.

Читайте також:  Ти причина, чому у тебе немає роботи

На щастя, ніхто з тих, з ким я зустрічався, не відносився до мене як до лайна. Найгірше те, що деякі з них хвалилися своїми успіхами, і це нормально. На жаль, я зробив це сам в минулому.

Однак я ніколи не звертався з кимось погано, тому що у нього не було грошей. Наприклад, коли я попросив у камердинера мою машину (в Bel Air), він привіз мою машину останньої, хоча я був другим в черзі з п'яти чоловік. І справа не в тому, що моя машина була далеко - я дійсно міг її бачити. Це те, що він, ймовірно, припускав, що той, хто водить більш витончену машину, дасть чайові більше і заслуговує на те, щоб його обслужили першим.

Ще гірше, коли я чекав свою машину, кілька місцевих жителів почали жартувати про бідняків і їх одязі. Я знав, що вони говорили про мене, тому що я був єдиним в джинсах і футболці.

Чого не розуміють ці багаті люди

Найсмішніше в усьому цьому те, що, якщо подивитися на середній дохід домогосподарства в Bel Air, він становить близько 207 938 доларів на рік . Говорячи гіпотетично, припустимо, що ці люди, які погано говорили про «бідних людей», заробляють більше, ніж середня людина в Bel Air. Якщо припустити, що вони знаходяться в верхньому 1-м процентиль одержувачів доходу в США, то вони заробляють приблизно 410 000 доларів на рік.

З цього доходу хороші 40% підуть на податки. Це означає, що вони залишаються з 246 000 доларів на рік. І скажімо, у них великий іпотечний платіж в 15 000 доларів на місяць і дорогий автомобіль в 1500 доларів в місяць. Це становить $ 198 000 щорічних фіксованих витрат. Це означає, що у них залишається 48 000 доларів США на їжу, Подорожі, одяг та інші речі, які вони можуть собі уявити.

Читайте також:  Керівництво по AdSense

Отже, мій велике питання до таких людей: де ваші заощадження? Коли ви витрачаєте стільки грошей, ви ведете спосіб життя багатих і знаменитих, але ви не будуєте багатство. Якщо ви хочете створити багатство, вам потрібно інвестувати в такі речі, як нерухомість, що неможливо, якщо ви витрачаєте всі свої доходи на підтримку свого розкішного способу життя.

Якщо у вас такий образ життя, і ви втрачаєте роботу, або відбувається щось погане, наприклад, економічний спад, ви облажались. Це та ж сама причина, по якій 4 з 6 справжніх домогосподарок округу Оріндж збанкрутували.

Моя велика реалізація

Я знаю, це звучить безглуздо, але весь цей досвід змусив мене зрозуміти, чому я не хочу жити в розкішному районі, такому як Bel Air або Newport Coast. Я просто не вписуються!

Тепер, якби я дійсно хотів, я міг би вписатися, але це не я. Незвичайні машини і великі будинки не роблять мене щасливим. Якби вони це зробили, я, ймовірно, міг би зрозуміти, як вести такий спосіб життя сьогодні, але я б скоріше створив багатство. Коли у мене буде достатньо грошей, я б краще використовував їх, щоб спробувати змінити світ.

Я ні в якому разі не кажу, що всі люди, які живуть в багатих кварталах, такі. У мене багато багатих друзів, і більшість з них дуже скромні . Але той маленький відсоток, який думає, що вони краще, ніж решта світу, змушує мене ніколи не хотіти жити в багатому районі.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська