Майже половина маркетологів вже використовують або тестують машинне навчання

Назад до Записи

Майже половина маркетологів вже використовують або тестують машинне навчання

У міру того, як все більше організацій демонструють краще розуміння того, як можна використовувати ІІ і машинне навчання, їх поширення зростає.

Фактично, згідно з нещодавно опублікованим звітом Econsultancy « Штучний інтелект і майбутнє маркетингу »(Підготовлений у співпраці з Tealium), 80% організацій або вже використовують, або планують використовувати штучний інтелект або машинне навчання в майбутньому (24% в Практика сьогодні, 25% в тестуванні, і 31% планує використовувати).

Крім того, 71% респондентів, що використовують цю технологію, заявили, що їх очікування вже «перевищили» або «виправдали» використання їх організацією ІІ або ОД.

150+ прикладів навичок, які ви можете включити в своє резюме

Недолік ресурсів або бюджету є найбільшою перешкодою для прийняття

Це малює багатообіцяючу картину, але, звичайно, все ще є перешкоди, які необхідно подолати, особливо з точки зору отримання успіху або вигоди від інвестицій в технології.

Найбільшою перешкодою, на думку респондентів, є нестача ресурсів або бюджету, причому 39% посилаються на це як на причину, по якій вони не змогли прийняти або створити цінність зі штучного інтелекту і машинного навчання.

17 порад з проектування за допомогою тексту на зображеннях.

Тридцять один відсоток респондентів вважають, що відсутність навичок або знань в їх командах є серйозною перешкодою для успіху ініціатив в області машинного навчання.

нестача бюджету
тестове завдання

Цікаво, що 23% організацій посилаються на відсутність довіри або впевненості в AI / ML, що вказує на те, що ажіотаж щодо технології ще не переріс в переконаність серед всіх маркетологів.

У звіті передбачається, що деякі перешкоди можуть викликати улов-22. Одним із прикладів цього може бути відсутність впевненості в тому, що AI і ML стримують ініціативи від отримання результатів, які, в свою чергу, вселяють довіру.

10 робочих місць які замінить штучний інтелект

Читайте також:  Стратегії B2B в соціальних мережах, які працюють для будь-якої галузі

Ставлення вказує на необхідність кращого розуміння даних і аналітики

В іншому місці опитування 62% респондентів очікують, що дані, аналітика і пов'язані з ними технології будуть або головним пріоритетом (17%), або сильним пріоритетом (45%) для їх організації в наступному році. У той же час, однак, 71% респондентів вказують, що штучний інтелект або машинне навчання будуть головним пріоритетом (26%) або сильним пріоритетом (51%) в майбутньому році.

дані і аналітика

Той факт, що обидва є нагальними проблемами, є позитивним, але більш високий пріоритет для більш широких ініціатив в області ІІ / МЛ передбачає, що організації можуть виходити з (помилкового) припущення про те, що обидва вони незалежні один від одного.

Насправді, здатність отримувати інформацію з даних є ключем до досягнення успіху за допомогою штучного інтелекту.

Позитивний вплив на маркетинг буде залежати від персоналізації

Результати звіту також вказують на те, що сприйняття клієнтів і попит на маркетинг, заснований на штучному інтелекті, може стати фактором, що сприяє збільшенню числа організацій, які впроваджують цю технологію в найближчому майбутньому. Опитування показало, що 80% респондентів погодилися з тим, що покупцям буде вітатися персоналізація, що забезпечується машинним навчанням, а 27% «повністю» згодні.

Таке прагнення до персоналізації також може бути причиною того, що 83% респондентів погодилися з тим, що дотримання конфіденційності даних стане конкурентною перевагою, оскільки споживачі все частіше вимагають, щоб їхні дані використовувалися прозоро і цінно.

дотримання конфіденційності даних

Нарешті, в доповіді висвітлюється спірна тема ІІ і робочих місць. Було встановлено, що 42% респондентів «в деякій мірі» згодні з твердженням, що «ІІ і ОД створять більше робочих місць в маркетингу, а не менше». Однак 32% респондентів також «кілька» не згодні. В майбутньому організаціям доведеться переоцінити вид навичок, які вони шукають, які замість того, щоб бути заміненими, потенційно можуть бути збагачені штучним інтелектом.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  Що означають нові пропозиції Ofcom для маркетингу в соціальних мережах?

(050) 462-02-45

150+ прикладів навичок, які ви можете включити в своє резюме

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська