Подарункові коробки надає товару привабливий зовнішній вигляд і сприяє просуванню на ринку. Завдяки правильно підібраним елементам оформлення будь-який, навіть самий скромний подарунок придбає особливу цінність і неповторну чарівність.

Елітна упаковка

Елітна упаковка найчастіше використовується в якості тари для дорогої алкогольної продукції, ювелірних і парфюмерно-косметичних виробів, кондитерських наборів.

Така упаковка виробляється з картону і дизайнерського паперу. При виготовленні можуть застосовуватися різні технології, включаючи лакування, ламінування, тиснення фольгою, конгревне тиснення . В якості додаткового прикраси можуть використовуватися декоративні стрічки, банти, блискітки, стрази.

Подарункові коробки.

Фахівці друкарні АБЕТКА мають великий позитивний досвід виготовлення подарункових коробок різноманітних форм і моделей. У нас ви зможете зробити замовлення дрібним і великим оптом. Тираж визначається з урахуванням ваших побажань і фінансових можливостей.

Подарункові коробки є своєрідною оправою подарунка.

Друкарня АБЕТКА володіє грамотними, талановитими фахівцями і оснащена необхідним комплектом сучасного обладнання для виготовлення упаковки будь-якого ступеня складності.

тиснення фольгою

Круглі коробки, тубуси

Коробки кришка-дно