Подарунковий сертифікат на видання книги. Є безліч відмінних варіантів подарунків до свята письменникам. На думку приходять блокноти, ручки та книги. Але якщо ви хочете вийти за рамки базового та дати улюбленому письменнику каталізатор у їхній творчості, подумайте: Подарунковий сертифікат на видання книги . Їх можна обміняти на будь-які редакційні послуги і будь-який з наших пакетів виготовлення книг .

Літні розпродажі. Як оформити?

Прочитайте нашу сторінку: Друк книг

Підвищуйте рівень свого друга-письменника. Подарунковий сертифікат на видання книги.

Ваш друг письменник може бути завжди мріяв видати свої рукописи, але ніяк не міг. Тепер, у нього є друзі, які зможуть це зробити. Друкарня АБЕТКА - може допомогти письменникам стати краще. Ми працюємо, щоб допомогти кожному письменнику, підберемо папір, палітурка, формат. Зробимо верстку сторінок і дизайн обкладинки.

подарунковий сертифікат на видання книги. подарунокУніверсальний варіант.

Оскільки цілі та подання у кожного письменника різні, це може бути важко. Друзі або члени сім'ї, не знають, що б допомогло б письменникові зробити письмове подорож незвичайним. З подарунковою карткою вони можуть самі вирішити, що буде найбільш цінним! Якими б не були цілі Вашого письменника, Абетка може допомогти їм в їх шляху.

Спеціально для видання книги ми пропонуємо:

  • Обкладинка - твердий, м'який.
  • Бумагу- офсетний, крейдований, дизайнерську.
  • Друк - кольорова, чорно-біла.
  • Подарунковий футляр або коробка.
  • Присвоєння ISBN і УДК номер для книги.
  • Мінімальний тираж 50 штук.

 

Видавництво Азбука

Читайте також:  Святкові маркетингові кампанії. 8 стратегій.