Підготовка брошури до друку.

Назад до Записи
навчальний посібник

Підготовка брошури до друку.

Підготовка брошури до друку і створення ідеальної брошури може піти час. Якщо все буде зроблено правильно, то в кінці ви зможете отримати відмінне винагороду для свого бізнесу. Брошуру можна використовувати в якості рекламного інструменту для багатьох галузей. Незалежно від того, рекламують ви місце проведення або захід або навіть асортимент продукції, брошура дозволить вам зробити це дуже творчо. На відміну від листівок, листівок і плакатів, використання друкованої брошури для зображення вашого маркетингового повідомлення дає вам більше можливостей для творчості. Брошури дають вам ідеальний полотно для виділення продуктів, використання зображень та більш докладного пояснення вашого пропозиції. Брошура повинна бути створена з думкою про те, що читачеві (вашому клієнтові) буде потрібно час, Щоб сісти і прочитати її.

Друковані листівки.

Щоб допомогти вам встати на вірний шлях до створення брошури, Яка відповідає всім необхідним акордів, ми створили ці 7 простих кроків, яких потрібно дотримуватися при розробці брошури.

1. Сядьте і складіть план:

Перш ніж ви почнете обмірковувати, як буде виглядати ваша брошура, важливо сісти і спланувати, чого ви хочете домогтися. У чому буде полягати основна ідея вашої брошури і що ви сподіваєтеся донести до тих, хто її прочитає. Визначтеся з основними заголовками і, можливо, подумайте, як буде виглядати ваша титульна сторінка, оскільки це часто дуже впливає на споживачів.

фальцювання

2. Визначтеся з розміром і кількістю сторінок. Підготовка брошури до друку.

Після того, як ви визначилися із загальним посланням вашої брошури, Вам слід подумати про те, якого розміру будуть ваші сторінки. Вам також потрібно буде вирішити, скільки сторінок буде у вашій брошурі. Щільність паперу, розмір і кількість буде впливає на кінцеву вартість вашої брошури.

Читайте також:  Друковані оголошення з блискучою технікою дизайну
Керівництво за розміром паперу для друку - цифровий друк
Керівництво за розміром паперу для друку - цифровий друк

 

3. Зберіть всю необхідну інформацію. Підготовка брошури до друку.

Тепер, коли ви визначилися з основною ідеєю свого флаєра і погодили розмір і кількість сторінок, пора почати збирати весь контент, який заповнить ваш флаєр. Не поспішайте і будьте впевнені, що все, що входить в брошуру, допоможе вам у досягненні ваших цілей, від зображень до цін і будь-який іншої важливої ​​інформації. Переконайтеся, що всі зображення, особливо зображення продуктів, високої якості і збережені у форматі CMYK для друку.

4. Приступаємо до розробки макета:

Наступний крок в розробці вашої брошури - це нарешті приступити до її оформлення. Ви часто досягнете кращих результатів, працюючи з професійним графічним дизайнером, але якщо ваш бюджет не дозволяє цього, і ви вирішите створити його самостійно, є ряд речей, які слід враховувати. Переконайтеся, що ваш текст легко читається і досить великий, щоб його можна було зробити. Ваші фотографії повинні добре виглядати на сторінці і намагатися зберігати однаковий макет на всьому протязі. Також важливо пам'ятати про використання кольорів і про вплив певних кольорів на психологію споживачів.

Обкладинка на клей. Чи підходить Вам?

5. Перевірте брошуру.

Тепер, коли ви закінчили зі своїм дизайном, життєво важливо все перевірити. Перегляньте свою брошуру не один раз, а двічі, щоб знайти орфографічні помилки, помилки ціноутворення або явні помилки. Також непогано попросити колегу або друга переглянути брошуру і побачити, наскільки ясна вся інформація. Вони можуть виявити деякі помилки, які вам необхідно виправити.

6. Визначтеся з обробкою:

Перед тим, як відправити остаточне твір на друк, вам потрібно буде подумати про остаточної обробки. Ви вирішите використовувати красиву, блискучу, глянцеву поверхню або, можливо, ламінувати декілька сторінок. Можливо, ви навіть захочете зробити свою брошуру більш якісної, вибравши обкладинку з дизайнерського картону.

Читайте також:  Весільні запрошення преміум-класу

 

7. Надішліть до друку:

Тепер, коли ви закінчили дизайн брошури, Перевірили її і зберегли, прийшло час відправити її в друкарню Абетка. Найпопулярнішим форматом файлів, який запитують принтери, є формат PDF, тому переконайтеся, що ваші роботи - це готовий до друку PDF-файл.

І останнє, про що слід пам'ятати, - це важливість планування поширення. Подумайте про логістику того, як Ви будете поширювати свої брошури серед нових та існуючих клієнтів.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська