Пошук по сайту головне завдання для розкрутки бренду

Назад до Записи
Пошук по сайту

Пошук по сайту головне завдання для розкрутки бренду

Поліпшення пошуку на сайті життєво важливо для залучення нових клієнтів і їх утримання, особливо зараз, коли покупці переходять на мобільні пристрої.

Пошук на сайті настільки важливий, щоб допомогти користувачам веб-сайту знайти те, що вони шукають, що дивно, що багато брендів не належать до каналу більш серйозно.

Це ще більш дивно, з огляду на зростання мобільної комерції. Ніколи не було так важливо попереджати і персоналізувати результати, щоб отримати максимальну віддачу від невеликих екранів. 

30% до 60% відвідувачів зазвичай проводять пошук по сайту. У той же час ймовірність конверсії у тих, хто дійсно виконує пошук, в два-чотири рази вище, ніж у відвідувачів, які цього не роблять.

В епоху цифрових технологій покупцям дуже легко піти куди-небудь ще. «Раніше ми говорили, що якщо вони не можуть його знайти, вони не можуть його купити». «Але тепер це швидше випадок, якщо вони не можуть його знайти, вони знайдуть і куплять його в іншому місці».

Щоб уникнути втрати клієнтів таким чином, роздрібним продавцям необхідно пам'ятати, що Google вже підвищив очікування того, що пошук буде простим і інтуїтивно зрозумілим. Корисний пошук став «ставкою на стіл» для брендів, але, тим не менш, нагорода висока.

«Фраза« просто погуглити »тепер міцно увійшла в повсякденний лексикон». «Досвід роботи з Google, а саме релевантний, персоналізований і очікуваний досвід, - це те, чого вимагають і чекають ваші клієнти. І що не менш важливо, можливість надавати послуги, подібні Google, окупається ».

Атрибути, на яких потрібно зосередитися

Найбільш очевидні перші кроки - прийняти пропозиції з випереджаючим введенням, коли список можливих варіантів запиту може передбачити, що людина, ймовірно, буде шукати. Це не тільки корисно, особливо на мобільному пристрої, але і знижує навантаження на покупця. Пропозиція варіантів задіє здатність людського мозку розпізнавати термін, якщо йому пропонують, замість того, щоб вигадувати правильну комбінацію слів, які можуть бути галузевими термінами, з якими вони не знайомі.

Ще один спосіб допомогти клієнтам - не допустити помилок і зрозуміти термін, який, швидше за все, хотів ввести користувач. Їх кількість збільшилася, так як екрани стали менше, і тепер від 15% до 25% пошукових запитів містять хоча б один символ з помилкою.

Третій важливий крок вперед може бути зроблений за рахунок більш зручного для мобільних пристроїв багатогранного пошуку.
Надання знайомих елементів управління, таких як меню, що розкриваються і прапорці з мітками на природній мові, безумовно, дає клієнтам можливість звузити великий набір результатів до невеликого відповідного набору. Але Фасетноє пошук спочатку був розроблений для користувачів настільних комп'ютерів, і перенести його на мобільний пристрій складно, так як важко показати і фільтри, і результати на маленькому екрані.

Сучасні рішення на базі штучного інтелекту вирішують цю проблему, відображаючи кілька фільтрів, також відомих як «теги виявлення», які відомі як оптимальні для користувача. Пример жіночого покупця на сайті спортивного магазину, який шукає «Nike» і може легко відфільтрувати результати, вибравши один з тегів виявлення відображається, а саме «взуття», «теніс» і «жінки».

Можливість персоналізувати результати пошуку також стає все більш важливою. Як правило, запити з «короткими заголовками» складають дивно більшу частину всієї пошукової активності (і доходів). Однак ці запити також носять дуже загальний характер, а це означає, що вони отримають максимальну вигоду від персоналізації. Але персоналізація непроста, оскільки для більшості брендів реальність така, що їх клієнти не входять в систему, як на таких сайтах, як Amazon, а 70-95% користувачів відвідують веб-сайт менш ніж два рази на рік.

Все це означає, що дані, доступні для персоналізації, досить обмежені. Тому брендам слід розглянути нові і складні підходи, засновані на штучному інтелекті, які можуть забезпечити персоналізацію, навіть коли є мало точок даних про клієнтів.

Є багато можливостей для покращення

Проблемы не дают брендам оправдания, чтобы они не пытались улучшить свои поисковые запросы, и Полониоли подчеркнул это, обратив внимание на недавние исследования. По данным института Baymard, всего 29% поисковых систем на сайте способны обрабатывать даже один символ с ошибкой в ​​запросе, а 61% не поддерживают синонимы. В то час як 82% сайтів заслуговують похвали за пропозиції запитів з випереджаючим введенням, 36% пропонують пропозиції, Які не приносять користі і тому приносять більше шкоди, ніж користі. Крім того, тільки 40% веб-сайтів дозволяють клієнтам уточнити пошук за допомогою фасетної навігації.

Читайте також:  8 стратегій святкової маркетингової кампанії.

З огляду на величезну важливість пошуку в наданні корисної клієнтського досвіду і підвищення коефіцієнта конверсії та утримання, що занадто багато роздрібні торговці не беруть до уваги деякі прості кроки, щоб краще обслуговувати клієнтів, а також збільшити дохід.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська