Поліграфія для весілля

Назад до Записи
Поліграфія до весілля

Поліграфія для весілля

Поліграфія до весілля, як спланувати все без  стресу?. Так багато справ, і час, Здається, зникає в міру наближення дати. Чи плануєте ви свою весілля або допомагаєте комусь спланувати свою весілля, Ви знаєте, наскільки важливо, щоб все йшло гладко, від ранніх етапів планування до найважливішого дня. Від запрошень і листівок до квітів і автомобілів - планування - це все.

Коли справа доходить до поліграфії до весілля, є про що подумати. Добре й своєчасне планування допоможе вам позбавитися від стресу і підготуватися до самого дня.

Вибрали дату? Поліграфія до весілля.

Як тільки ви вибрали дату і вирішили, яку весілля хочете. Ви можете почати думати про те, як будуть виглядати все ваша Поліграфія до весілля. Вам потрібно, щоб все, від запрошень до меню, І поліграфія до весілля повинна красиво поєднуватися.

6-9 місяців до

Поліграфія до весілля. Гостьові запрошення.

Листівки, запрошення

Якщо ви збираєтеся на весілля за кордон, а це означає, що гості будуть відсутні вдома на кілька днів, Вам потрібно повідомити їм дату якомога швидше, щоб вони могли забронювати вільний час, Спланувати відпустку. якщо Ваша весілля буде вдома в Україні, потрібно відправити листівки за шість місяців до весілля - розумне час . Ваші гості, можливо, вже забронювали відпустку або поїздку, особливо якщо ви збираєтеся одружитися в літні місяці. Пам'ятайте, що перед тим, як замовити будь-яку печатку, вам необхідно вибрати потрібний тип паперу. Обрана вами папір може вплинути на ваш дизайн, Тому оберіть заздалегідь, щоб Ваші листівки були розроблені і готові до відправки.

За 2-4 місяці до ...

Пора роздрукувати запрошення! Поліграфія до весілля.

Приблизно за чотири місяці до весілля ви повинні бути на стадії розробки запрошення. Дизайн запрошень зазвичай займає багато часу, ніж запрошення з датами весілля. У них більше інформації і більше деталей. Пам'ятайте також, що якщо ви використовуєте каліграфа для своїх запрошень, Вам також необхідно враховувати його час.

Інформаційна карта гостя. Поліграфія до весілля.

Деякі люди включають в свої запрошення картки з інформацією про гостях. Вони можуть включати в себе будь-яку додаткову інформацію, яку гості повинні знати, але яку ви не хочете захаращувати своїм дизайном запрошення, наприклад інформацію про поїздку або парковці, попередній перегляд меню або будь-яку іншу додаткову інформацію про весілля. Якщо ви подаєте кілька страв на вибір, ви можете об'єднати це з Вашим RSVP, щоб гості могли зробити попереднє замовлення або повідомити вам про будь-яких особливих дієтичних вимогах.

Читайте також:  Найкраще програмне забезпечення для управління цифровими активами в 2020 році

RSVP- це. В контексті запрошень на заходи, RSVP - це запит відповіді від запрошеного людини або людей. RSVP - це акронім французької фрази Répondez s'il vous plaît, що означає буквально «Будьте ласкаві відповісти» або «Будь ласка, дайте відповідь».

Прохання відповісти. Поліграфія до весілля.

Навіть якщо ваша картка RSVP є просто підтвердженням відвідування, вона повинна бути відправлена ​​разом з вашими запрошеннями і, як правило, буде відповідати одному і тому ж стилю дизайну, тому їх потрібно спроектувати і підготувати одночасно.

Весільна стрічка. Поліграфія до весілля.

Весільна стрічка.   - відмінний спосіб зберегти ваші запрошення, відповіді на запрошення та іншу інформацію разом в стильній аранжуванні. Вони дійсно можуть додати до загального враження від запрошення і до почуття випадку.

Весільні наклейки

Ви можете додати на конверт індивідуальну весільну наклейку, щоб по-справжньому створити відчуття особливого дня.

За 1-2 місяці до

Речі стають реальністю! Якщо ви виходите заміж за кордоном, розішліть запрошення за 10-12 тижнів до знаменного дня.

4-8 тижнів

Замовте друк на день

Часто, коли люди думають про поліграфію до весілля., Вони думають тільки про запрошення, але найчастіше в сам день використовується набагато більше принтів. Це може включати:

• Порядок обслуговування. Поліграфія до весілля.

Порядок служби - це не тільки церковне вінчання. Де б не проходила весілля, На церемонії можуть бути гімни або пісні, читання, виступаючі або інші виконавці. Порядком обслуговування також буде вказано час і місце прийому, якщо воно відрізняється від церемонії. Люди часто зберігають замовлення обслуговування в якості сувеніра, особливо якщо він добре оформлений і надрукований, тому Вам знадобиться хоча б один для кожного гостя.

• Меню.  Поліграфія до весілля.

Навіть якщо ви відправили деталі меню з запрошеннями, вам знадобляться деякі для столиків в день. Людям подобається дивитися на частування в магазині, а красиво надруковане меню - відмінний подарунок на пам'ять для вас і ваших гостей, а також відмінно виглядає на столі.

Читайте також:  Cinemagraphs - це також відмінний спосіб створення зображення.

• План столу.   Поліграфія до весілля.

Пронумерований план столу біля входу в приймальню - практичний і стильний спосіб допомогти людям легко знайти свій стіл.

• Номери таблиць.   Поліграфія до весілля.

Їх можна скласти і покласти на стіл або розгорнути на спеціальних підставках на кожному столі.

• Картки розміщення. Поліграфія до весілля.

Складені картки місць можуть включати в себе дизайн, Який використовується у всіх весільних канцелярському приладді, і додавати гостям приємний індивідуальний підхід.

Коли меню, Номери столів і картки місць мають стильний, скоординований дизайн і надруковані на високоякісної розкішної папері, вони стають частиною загальної декорації столу і дійсно додають відчуття свята.

Після весілля. 

Листівки з вдячністю. Поліграфія до весілля.

Як тільки щаслива пара повернулася з подорожей і влаштувалася, саме час замовити листівки з вдячністю. Листівки з вдячністю завжди вітаються (і давайте подивимося правді в очі - ми всі хочемо відчувати себе цінними). Зазвичай вони відправляються в будь-який час від двох до шести тижнів після весілля.

 Книги з фотографіями. Поліграфія до весілля.

Звичайно, багато людей знімають свою весілля на відео, Але всім як і раніше подобаються фотографічні книги їх важливого дня. Зшиті на скобу або в тверда обкладинка з красивими зображеннями з високою роздільною здатністю - прекрасні подарунки для сім'ї, а також прекрасні сувеніри для подружньої пари. Фотографії можуть бути додані на сторінки відповідно до стилю дизайну або темою, використовуваної в весільних канцелярському приладді, щоб зробити унікальний сувенір на пам'ять про особливий день.

В друкарні Абетка величезний вибір красивих друкованих приладдя для будь-яких вимог до, під час і після важливого дня. Чудове різноманітність преміальної і розкішної паперу, яку ми пропонуємо, означає, що ви можете вибрати ідеальну друк для цього самого особливого дня. Чи плануєте ви вишукану, тематичну або незвичайну весілля вдома чи за кордоном, ми впевнені, що ви знайдете саме те, що шукаєте. Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, або вам потрібна більш докладна консультація, зв'яжіться з нами в чаті на нашому веб-сайті або напишіть нам за адресою zakaz@azbyka.com.ua.

 

РЕКЛАМНА ПРОДУКЦІЯ

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська