Поліграфія для виставки. Сім кроків до успіху

Назад до Записи
офісна поліграфія Азбука

Поліграфія для виставки. Сім кроків до успіху

Поліграфія для виставки допомагає Вам розвивати свій бізнес. Виставки демонструють нові продукти, послуги та підприємства. Якщо Ви берете участь у виставці або навіть відвідуєте торгову виставку або галузевий захід, обов'язково вийміть з них максимум користі за допомогою правильного маркетингу. Звичайно, ви принесете візитки і листівки, які відвідувачі можуть забрати, але Ви можете зробити набагато більше.

Друкарня АБЕТКА

Які товари привезти на виставку? Поліграфія для виставки.

Ми вже згадували візитки і листівки. Переконайтеся, що вони оновлені, добре спроектовані і надруковані професійно - ви не будете єдиною компанією, яка конкурує за бізнес відвідувачів. Однак, щоб захід дійсно працювало на Вас, Вам слід використовувати інші продукти. Ось наша супер сімка:

Плакат? Поліграфія для виставки.

Плакати допомагають максимально використовувати весь доступний простір на стінах і вертикальні поверхні. Плакати бувають різних розмірів від A4, ідеально підходять для обмеженого простору, аж до А0 дюймів. По-справжньому яскраве зображення або розумний заголовок на плакаті приверне людей до Вашого стенду або місця, щоб дізнатися більше про те, що ви можете запропонувати.

Roll Up банерні стенди. Поліграфія для виставки.

Ваш виставковий комплект не буде повним без рулонного баннерного стенду. Згорнуті банерні стенди висотою 2 м і шириною від 800 мм до 1500 мм дозволяють всім знати, де Ви знаходитеся і чим займаєтеся. Вони портативні, легкі, легко встановлюються і поставляються з футляром для перенесення, так що ви можете використовувати їх знову і знову. Ідеально підходить для насиченого виставкового сезону.

Банери з ПВХ.

Оголосіть про свою присутність навіть у самій багатолюдному місці за допомогою вінілового банера з ПВХ. Неможливо пропустити вінілові банери з ПВХ довжиною до 3000 мм, які є реальним заявою про ваші наміри вести бізнес.

Читайте також:  ВИБІР ДРУКУ: ЦИФРОВИЙ ДРУК ПРОТИ офсетним друком

Самоклеящийся вініл.  Поліграфія для виставки.

Самоклеящийся вініл перетворює будь-яку поверхню. Перегородки, стільниці та інші меблі навколо вашого стенду миттєво стануть високоефективним і унікальним маркетингом, якщо будуть покриті самоклейним вінілом.

Брошур. Поліграфія для виставки.

Як тільки ваш широкоформатний маркетинг приверне відвідувачів до вашого стенду, професійна брошура або буклет компанії нададуть їм більше інформації про ваші продукти, послуги та бізнесі, так що у вас є що віддати. Переконайтеся, що вони актуальні і що дизайн відповідає всьому вашому виставковому маркетингу.

Стійка для листівок.

Бракує місця? Стійка для листівок займає невелику площу. УІО є ефективним і доступним способом підкреслити те, чим Ви займаєтеся.

Зовнішня реклама.

Навіщо чекати, поки відвідувачі увійдуть в зал? Вдало розміщена зовнішня реклама біля входу і по дорозі до місця проведення заходу, змусить людей задуматися про Ваш бренд ще до того, як вони прийдуть. Це дає вам фору в світі, де будь-яка впізнаваність бренду є безцінним маркетингом.

Покажіть себе в кращому світлі з Азбукою.

Ми пропонуємо фантастичний асортимент маркетингових продуктів для вашої торгової виставки або виставки. Ми гарантуємо якість всього, що ми поставляємо, і використовуємо тільки найсучасніші технології друку з нашими друкованими машинами і широкоформатними друкованими машинами.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська