PostScript - це мова опису сторінок, протокол, який використовується для зв'язку між додатками, такими як Adobe InDesign, QuarkXPress або MS Word, і пристроями виведення, такими як лазерні принтери або системи CtP, які оснащені інтерпретатором PostScript. PostScript також може використовуватися для обміну даними між самими додатками, і він становить основу формату файлу PDF.

EPS
В цьому розділі сайту дається загальний огляд того, що таке PostScript. Текст і приклади призначені для поліграфії та поліграфії.

основи PostScript

На наступних сторінках більш детально розповідається про PostScript:

 

Візуалізація

Опис того, як повинна виглядати сторінка, не має значення, якщо ви насправді не можете перетворити її в щось фізичне, наприклад, в друкований аркуш паперу або друковану форму. Ця стаття пояснює, як PostScript інтерпретується і виводиться. На діаграмі нижче представлений загальний огляд: дані PostScript генеруються з програми макета, коли оператор хоче надрукувати завдання. Дані можуть бути відправлені безпосередньо на пристрій з вбудованим інтерпретатором, таким як струменевий принтер, або дані можуть бути відправлені на виділений RIP, який інтерпретує дані для одного або декількох пристроїв, таких як пристрій для установки планшетів або пристрій для перевірки накладення.

Потік даних від макета додатки до принтеру, коректора або установника

Потік даних від макета додатки до принтеру, коректора або установника

помилки PostScript

Що таке помилка PostScript?

Кожен пристрій PostScript містить RIP (або процесор растрових зображень). Це комп'ютер, який переводить сторінки, які ви хочете роздрукувати, з PostScript у формат, зрозумілий пристрою PostScript. Якщо RIP виявляє помилку при виконанні цього перекладу, він повертає повідомлення про помилку PostScript на пристрій, який відправляє файл. Помилка може бути викликана помилками в самому коді PostScript, пошкодженням даних, обмеженнями пристрої RIP і PostScript, який займається обробкою файл, несумісністю між різними пристроями або додатками, поганою кармою, ...

альтернативи PostScript

Як виглядають помилки?

Помилка PostScript складається з двох частин: помилки і помилковою команди. Подивіться на типову помилку PostScript:

%% [Помилка: limitcheck; неправильна команда: зображення] %%

Помилка говорить вам точно, з якою проблемою зіткнувся RIP при обробці вашого файлу. У прикладі це ліміт-контроль. На щастя, на пристроях PostScript може виникнути обмежена кількість помилок. Я думаю, що близько 30 або близько того, але я можу помилятися. Команда-порушник повідомляє, яка конкретна команда PostScript (або оператор, як вони називаються) оброблялися RIP при виникненні помилки. У деяких випадках образлива команда насправді не схожа на команду, а являє собою послідовність випадкових символів. Це означає, що RIP виявив деяку інформацію в вашому файлі друку, яку він вважає оператором PostScript, але це не так. Це може статися з пошкодженими зображеннями, поганими мережевими підключеннями і так далі.

Чи можна усунути помилки?

Ну, цей сайт не має особливого сенсу, якщо це неможливо. Звичайно, це допомагає, якщо ви знаєте напам'ять знамениту Червону книгу Adobe. Але знання мови PostScript не є обов'язковою умовою для усунення помилок PostScript.

Насправді, це часто питання удачі. Помилки, викликані помилками в додатках або драйвери, іноді добре задокументовані і легко вирішуються. Те ж саме вірно для помилок, викликаних обмеженнями або помилками в програмному забезпеченні самого RIP. Помилки, викликані пошкодженими даними, можуть бути складно усунути. Те ж саме вірно для помилок PostScript, викликаних несумісністю між різними додатками і RIP.

Чому помилки PostScript взагалі існують?

В ідеальному світі повідомлень про помилки не було б. Але, на жаль, ми застрягли в реальному світі, і помилки зазвичай відбуваються на великих роботах, які вже вийшли за їх межі. Велика частина проблем з PostScript пов'язана з тим, що PostScript дійсно є мовою програмування. У PostScript немає чітко визначеного способу опису того, як один символ «А» має бути поміщений на сторінку розміру А4. Там повинно бути сотні способів досягти цього в PostScript.

Ця свобода вираження дозволяє кожному програмісту допечатних додатків писати PostScript по-своєму. Звичайно, це може привести тільки до непорозумінь між додатками і RIP.

Ще одним джерелом помилок є змішання даних PostScript. В ті часи, коли керував PageMaker (поряд з динозаврами, як я чув, ви думаєте), дані PostScript передавалися прямо з PageMaker в надійний старий LaserWriter. В даний час інкапсульований PostScript з PhotoShop поміщається в файл Illustrator. Це зберігається як файл AI, поміщається на сторінку QuarkXPress, знову експортується в PostScript, поміщається в додаток накладення поруч з декількома іншими сторінками PostScript і потім, нарешті, відправляється в RIP, де модуль захоплення обробляє дані перед тим, як фактично почати процес інтерпретації. , Багато додатків, багато місць, де можуть виникнути помилки.

 

Посилання, продукти та інше

Ось деякі інші сайти і ресурси, які стосуються PostScript (або графіки та додрукарської підготовки в цілому).

PostScript пов'язані сайти

Видається логічним, що Adobe - найкраще місце для пошуку інформації про PostScript. Врешті-решт вони винайшли матеріал. Сайт Adobe досить великий, тому я вибрав саме цей маленький куточок, в якому є кілька PDF-файлів про PostScript і PDF. Керівництво Adobe по PostScript, також відоме як Червона книга, також доступно в режимі онлайн .

Aandi з Quite Software, здається, працює по всьому Інтернету, пропонуючи цінну інформацію про кілька груп новин Usenet, а також списки розсилки. Його веб-сайт також містить корисні матеріали, включаючи главу про помилки PostScript. Також перевірте їх програмне забезпечення, вони роблять досить цікаві плагіни для Acrobat.

Сторінка PostScript Inkguides є ще одним відмінним покажчиком на інші джерела інформації.

Брайан Хьюберт підтримує відмінний список, який також займається веб-дизайном на сайті www.adigitaldreamer.com. Настійно рекомендується!

PostScript RIPs

Коли виникають проблеми, приємно отримати другу думку. Таким чином, може бути практичним мати інший RIP, доступний в разі помилок PostScript: просто відправте свій файл проблеми іншому RIP, і якщо проблема повторюється, по крайней мере, винен ваш RIP-принтер або принтер.

Adobe Acrobat є обов'язковим для кожного професіонала додрукарської підготовки. Acrobat Professional - це набір програм, в який входить додаток Distiller. Distiller дійсно RIP, так що ви можете відправити свою проблемну сторінку в Distiller і двічі перевірити, чи може він обробити ваш файл. В цьому випадку Distiller перетворює дані PostScript в PDF-файл. Це все ще свого роду файл PostScript, але структурований в іншому, більш надійному форматі. Потім цей PDF-файл можна відкрити в Acrobat для попереднього перегляду вмісту на екрані. Ви також можете внести невеликі виправлення в файл і роздрукувати його або експортувати назад в PostScript.

Ghostscript - це безкоштовний PostScript RIP. Він може RIP на екран, у файл TIFF або перетворити файл в інший формат, наприклад EPS-файл. Він доступний для Mac, ПК і Unix. Я не пробував версію Unix, але версія для ПК швидше і надійніше, ніж його аналог для Macintosh.

WYSIWYG PostScript редактори

На ринку є кілька програм, які дозволяють вам переглядати вміст файлу PostScript на екрані і вносити в нього зміни. Ось деякі з них:

Можливо, ви ще не зрозуміли, що, можливо, у вас вже є редактор WYSIWYG: Adobe Acrobat . Вдосконалений деякими з доступних плагінів, це дуже потужний, але економічний інструмент для роботи з файлами PostScript.

OneVision , Німецька компанія, пропонує широкий асортимент продуктів для роботи з файлами PostScript і PDF.

PostScript текстові редактори

PostScript-файли - це ASCII-файли, тобто ви можете відкрити їх в редакторі або текстовому редакторі і поглянути на код. Це далеко від мене, щоб спробувати зробити серйозні зміни в PostScript. Але для деяких проблем корисно просто поглянути на код і видалити або додати трохи. На ринку є сотні редакторів, тому я просто перерахую два моїх улюблених:

BBedit - це популярний редактор для Macintosh. Існує безкоштовна версія під назвою TextWrangler, яку ви можете скачати з того ж сайту.

Текстова панель є умовно-безкоштовним, він досить дешевий, але не дозволяйте цього обдурити вас. Це відмінний редактор, який працює на різних версіях Windows. Я також був вражений швидкістю, коли почав використовувати опцію «знайти і замінити» для файлу PostScript розміром 280 МБ. В даний час я замінив цю програму на NotePad ++ , Такий же потужний, але безкоштовний.

Завантажники PostScript

В даний час завантажувачі PostScript в значній мірі стали неактуальними. Більшість RIP-файлів або мають ручний режим завантаження в одному зі своїх меню, або ви можете завантажувати файли, поміщаючи їх в папку швидкого доступу. У Mac OS 7/8/9 днів моїм найулюбленішим загрузчиком PostScript на Macintosh був LaserStatus . Це частина серії утиліт під назвою «Mockpackage».

Інформаційні бюлетені

знадобилося кілька час, Щоб знайти реальну розсилку новин, пов'язану з PostScript, але я нарешті знайшов її, і це здорово: новинна розсилка Acumen, яка також охоплює PDF.

Групи новин і форуми

Група новин на PostScript ідеально підходить, якщо ваша помилка PostScript не покриті моєю базою даних. Цей список не надто заглиблюється в програмування на PostScript.

Довідник з мови PostScript
PDF заснований на PostScript, тому неможливо ігнорувати знамениту Червону книгу. Цей величезний том містить все, що ви хочете знати про PostScript і багато іншого. Він написаний для програмістів, але може бути корисний для вивчення PostScript або для розуміння того, що насправді робить команда, що викликає цю жахливу помилку PostScript. PDF-версію цієї книги можна завантажити з веб-сайту Adobe, але ви все одно можете купити друковану версію.

PostScript & Acrobat Bible
Ця чудова книга Томаса Мерца більше не доступна. Якщо ви прихильник PostScript, ви все одно зможете купити стару версію .

Абетка