11 переваг аутсорсингу для створення вашого контенту

Назад до Записи
переваг аутсорсингу

11 переваг аутсорсингу для створення вашого контенту

Якщо ви хочете зануритися в контент-маркетинг, Але у вас немає часу або досвіду для створення власного контенту, аутсорсинг створення контенту - це простий і ефективний спосіб отримати вигоду без всякої роботи.

Фактично, контент-маркетинг може бути дуже прибутковим: CMI повідомляє, що понад 70% брендів тепер наймають когось для управління виробництвом і розповсюдженням їх контенту, щоб забезпечити його професійне виконання.

Чи не переконаний? Давайте більш детально розглянемо, чому має сенс віддати контент-маркетинг на аутсорсинг.

1. У вас буде більше часу для роботи над стратегією і іншими видами діяльності.

Одна з основних причин аутсорсингу створення контенту полягає в тому, що у вас немає часу займатися цим самостійно. Дослідження, написання і публікація контенту для регулярних повідомлень в блозі самі по собі можуть бути роботою на повну ставку. І це ще до того, як ви навіть розгляньте інші необхідні завдання в контент-маркетингу, Такі як просування в соціальних мережах і пошукова оптимізація.

У всіх нас обмежена кількість годин в день, і вам важливо зосередитися на своїй основній діяльності, щоб максимально використовувати її. Це може означати роботу над стратегією, якщо ви маркетолог, або рішення інших життєво важливих завдань, якщо ви власник бізнесу.

Справа в тому, що ви можете передати написання або створення контенту на аутсорсинг, зберігаючи при цьому стільки інформації, скільки захочете. Після цього ви можете працювати в інших сферах бізнесу.

Хоча створення контенту самостійно може здатися більш простим або дешевим варіантом, ця стратегія рідко буває найбільш вигідною для бізнесу. Дотримуйтеся тієї ділової діяльності, в якій ваші сильні сторони найбільш сильні, і залиште створення контенту професіоналам. Ви не тільки отримаєте більш якісний контент, а й отримаєте набагато більше, ніж ваші початкові інвестиції.

2. Ви можете публікувати більше контенту по збільшенню кількості графіком.

Навіть якщо ви працювали повний робочий день над контент-маркетингом, є межа того, скільки одна людина може написати за один день, тиждень або місяць.

щоб зібрати якісний контент, потрібен час. Звичайно, якщо ви збираєтеся викинути з голови пост з 500 слів, ви, ймовірно, зможете виділити для цього достатньо часу в своєму щоденному розкладі.

Але навряд чи цей тип контенту надасть будь-який вплив на вашу аудиторію або принесе вам якусь користь в рамках вашої стратегії контент-маркетингу.

Фактично, Google навіть починає карати за поверхневий контент.

Хороший контент вимагає часу для дослідження, створення і публікації. Якщо ви хочете публікувати повідомлення в блозі, які є добре дослідженими і всеосяжними, може бути непрактично очікувати, що навіть штатний письменник буде керувати більш ніж одним постом в тиждень. Згідно з дослідженням Zazzle Media в області контент-маркетингу, 60% підприємств вважають, що створення контенту на постійній основі є проблемою.

Якщо ви хочете публікувати контент частіше, не знижуючи якості, вам знадобиться більше письменників. Саме тут аутсорсинг дійсно може допомогти вам в розширенні, оскільки ви можете просто передати на аутсорсинг стільки контенту, скільки вам потрібно, або стільки, скільки дозволяє ваш бюджет.

3. Передача вашого контенту на аутсорсинг дешевше, ніж наймання письменника на повну ставку.

Коли ви передаєте на аутсорсинг створення контенту, у вас з'являється більше часу, щоб зосередитися на стратегії, ідеях, маркетингу та експериментах. Це також підвищує рентабельність інвестицій в контент-маркетинг !

Аутсорсинг може бути дуже рентабельним способом виробництва контенту. Якщо ви наймаєте письменника на повну ставку, це буде обходитися вашому бізнесу в десятки тисяч доларів щорічно.

Середня зарплата автора контенту в США становить близько 65 000 доларів. Якщо цей письменник є штатним співробітником, ви також повинні враховувати витрати на ІТ та інше обладнання, навчання і всі накладні витрати, пов'язані з додатковим співробітником.

Коли ви виконуєте аутсорсинг, ви просто платите за замовлений контент і нічого більше. Вам не потрібно турбуватися про медичну страховку або заміні портативного комп'ютера, якщо він зламається.

Контент для аутсорсингу створюється самозайнятими особами або агентствами, які враховують ці витрати в своїх загальних ставках, що робить його набагато більш доступним варіантом для більшості підприємств.

4. Це більш гнучкий варіант.

Наявність у вашій маркетингової команді штатного письменника має певні переваги. З іншого боку, це означає, що ви застрягли з цим письменником і не можете адаптуватися до мінливих потреб контенту з плином часу.

Аутсорсинг - це набагато більш гнучкий варіант, оскільки ви можете найняти більше письменників, якщо хочете проводити більше контенту. Якщо ви відчуваєте, що якість від конкретного письменника впало, або ви просто хочете спробувати інший тон голосу, ви можете передати його іншому.

У зв'язку з сезонними коливаннями в вашій галузі можуть бути пори року, коли немає сенсу вкладати кошти в контент, а іноді, коли ви хочете зробити все можливе і зробити якомога більше. Аутсорсинг пропонує вам таку гнучкість, так що ви можете зменшити масштаб, коли вам потрібно, а також плавно і легко масштабувати своє виробництво у міру зростання вашого бізнесу.

5. Ви можете отримати користь з свіжих ідей і різноманітних точок зору.

У вас, ймовірно, є свої історії, Які можна розповісти, і ви хочете висловити свою точку зору в своєму контенті, і вам ніщо не заважає зробити це.

Читайте також:  Що таке екологічність в упаковці?

Проте, для вашого загального плану контент-маркетингу може бути надзвичайно корисно знайомити з новими талантами і ідеями письменників, які можуть висловлювати концепції так, як ви, можливо, ніколи не замислювалися.

Автори та інші виробники контенту, ймовірно, працювали з декількома різними клієнтами і можуть поділитися своїм досвідом і знаннями з кожним з них. Вони також добре обізнані про виникаючі тенденції контент-маркетингу або можуть прогнозувати тенденції у вашій галузі та пропонувати нові ідеї контенту, коли ви застрягли в темах.

Також легко втратити ентузіазм з приводу свого предмета, коли ви пишете про нього день у день, і це буде проявлятися в вашому листі. Використання групи інших письменників означає, що ви ніколи не втратите цю іскру, і у вас буде постійно оновлюваний джерело нових ідей і натхнення.

6. Ви можете створювати та публікувати контент швидше і ефективніше.

Частково краса аутсорсингу полягає в тому, наскільки він швидкий і ефективний у порівнянні зі спробою зробити все самостійно.

Хороші агентства по контент-маркетингу дійсно на висоті і матимуть в своєму розпорядженні команду кваліфікованих виробників контенту, які будуть створювати контент для вас навіть в самі стислі терміни.

Скажіть, що у вашій галузі є щось актуальне і своєчасне, і ви хочете прокоментувати це. Замість того, щоб поспішати спробувати зібрати щось всередині компанії, одночасно вирішуючи інші важливі бізнес-завдання, ви можете передати цю роботу на аутсорсинг і повернути її протягом декількох годин.

Оскільки позаштатним письменникам платять за слово або за статтю, в їх інтересах працювати якомога швидше і ефективніше. З іншого боку, у штатного письменника, який отримує зарплату, немає реального стимулу підвищувати свою ефективність, оскільки вони будуть отримувати однакову оплату незалежно від того, скільки контенту вони виробляють.

7. Ви можете найняти галузевих експертів з різних тем.

Ви можете бути експертом в певних областях, але безумовно не можете бути експертом у всьому.

Якщо ваша стратегія щодо контенту не включає в себе опис дуже вузького кола тем, ви майже напевно виграєте від передачі на аутсорсинг іншим особам з певним досвідом.

Більшість агентств по контент-маркетингу наймають ряд виробників контенту з широким спектром досвіду і спеціальностей, тому ви зможете вказати людини, що володіє знаннями в потрібній вам області.

Наприклад, припустимо, що ваш бізнес продає іграшки, і ви хочете написати в блозі повідомлення про важливість гри для розвитку дитини. Ви можете попросити письменника з психологічною освітою або конкретним досвідом роботи в сфері освіти дітей. Це означає, що ви зможете глибше вивчити предмет і представити більш точну інформацію, ніж якби ви писали тільки на основі інформації, яку ви знайшли при пошуку в Інтернеті.

8. Ви можете охопити ширшу аудиторію.

Коли ви передаєте свій контент на аутсорсинг професійним письменникам, вони також можуть публікувати опубліковані статті в своїх блогах і мережах. Це означає, що ви охопите абсолютно нову аудиторію, яка інакше ніколи б не відкрила для себе ваш бренд.

Якщо ви передаєте контент на аутсорсинг через спеціалізоване маркетингове агентство, ви також можете попросити їх поділитися контентом в їх власних соціальних мережах або навіть провести інтерв'ю з клієнтом в блозі компанії.

Навіть якщо ви наймаєте на постояльців і публікуєте контент під своїм ім'ям, професіонали по контент-маркетингу-фрілансери зможуть допомогти вам представити свій контент більшій кількості людей. Вони можуть досліджувати інші блоги, щоб розміщувати в них гостьові повідомлення, і, як правило, можуть придумувати інші нові способи публікації вашого контенту.

9. Ви можете експериментувати з різними типами контенту.

Коли ми думаємо про контент-маркетингу, відразу приходять на розум повідомлення в блогах. Звичайно, це набагато більше, і ви можете передати на аутсорсинг все різні типи контенту, включаючи публікації в соціальних мережах, електронні книги, електронні листи і навіть відео.

Інфографіка може бути дуже ефективним способом підвищення вашого SEO, оскільки інші використовують її і посилаються на ваш сайт. У вас немає графічних навичок для його створення? Їх дуже легко і доступно передати професіоналу.

Хочете опублікувати електронну книгу, але ідея її створення вас не влаштовує? Наймання письменника може допомогти вам об'єднати ваші ідеї і запропонувати готовий продукт в дуже короткі терміни.

Коли справа доходить до створення контенту, більше 80% маркетологів  кажуть, що найважче робити відео. І всеж відео пропонує приголомшливі перспективи і результати. короткі відео - одна з найпоширеніших форм контенту в соціальних мережах, яка відмінно підходить для взаємодії і конверсії.

Читайте також:  3 достовірних способу диференціювати Ваш продукт на конкурентному ринку

Створення маркетингу відеоконтенту може здатися непосильним завданням, але це легко передати на аутсорсинг. Так що, якщо у вас є досвід створення власного письмового контенту, але ви ще не експериментували з відео, Варто вивчити світ аутсорсингу, щоб ви могли почати випробувати його переваги на собі.

10. Переваги легко виміряти - ви можете довести рентабельність інвестицій в аутсорсинг.

Чи не впевнені, чи достатньо ви отримуєте від свого зовнішнього контенту, щоб окупити його вкладення? Це легко відстежити і виміряти. У більшості випадків ви виявите, що аутсорсинг виробництва контенту підвищує рентабельність інвестицій. Ось деякі речі, які ви можете виміряти:

  • Кількість переглядів і наступних конверсій певного фрагмента контенту.
  • Збільште кількість передплатників, репоста і залученості в соціальних мережах.
  • Збільшення продажів і / або доходів бізнесу після реалізації вашого плану контент-маркетингу.

Якщо ви виконуєте аутсорсинг в агентстві контент-маркетингу, вони є експертами в області створення контенту, який допоможе вам досягти ваших бізнес-цілей. Якщо ви регулярно публікуєте високоякісний оптимізований і таргінг контент, то це обов'язково призведе до збільшення числа потенційних клієнтів, конверсій і залученості.

11. Ви можете оптимізувати свою маркетингову стратегію і швидше досягти своїх бізнес-цілей.

Працюйте з агентством контент-маркетингу або стратегом, і ви не тільки гарантуєте, що у вас є постійний запас контенту для публікації, але ви також отримуєте вигоду від маркетингових знань і досвіду, які можуть виходити за рамки ваших власних навичок.

Коли справа доходить до маркетингу, Зазвичай буває так, що чим більше ви вкладаєте, тим більше ви отримуєте. Таким чином, ви можете найняти стандартного письменника контенту, який буде слідувати наданим вами інструкцій, або ви можете вкласти більше коштів в партнерство з експертом по контент-маркетингу, Який буде працювати з вами, щоб переконатися, що ваша стратегія контент-маркетингу  відповідає вашим бізнес-метою.

Успішний контент-маркетинг - це набагато більше, ніж просто лист. Агентство контент-маркетингу допоможе вам визначити, чого саме ви хочете досягти за допомогою контент-маркетингу, і запропонує інструменти і досвід, які допоможуть вам досягти цього.

Вони також подбають про те, щоб виробництво вашого контенту відповідало решти вашого маркетингового плану, щоб ви публікували контент в потрібний час, щоб стимулювати інші свої кампанії і підвищити залученість в усіх напрямках.

Висновок

Контент-маркетинг пропонує надто багато переваг, щоб їх ігнорувати, але не у всіх є час або ресурси, щоб мати можливість писати і робити свій власний контент власними силами.

Хоча у аутсорсингу є свої недоліки, переваги переважують недоліки. Наймання письменника або послуги агентства контент-маркетингу, такого як наше, допоможуть вам створювати більш якісний контент, заощадити ваш час і гроші і поліпшити ваші можливості для досягнення ваших бізнес-цілей.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська