Друк змінних даних

Назад до Записи
друку змінних даних

Друк змінних даних

Друк змінних даних (також відома як VDP) - це метод цифрового друку, популярність якого зростає за рахунок того, що він дає маркетологам, Підприємствам та іншим особам можливість налаштовувати окремі зразки в більш великої партії друкованих матеріалів. Починаючи зі стандартного шаблону, який може включати в себе ваш логотип, зображення і / або текст, друк змінних даних дозволяє вам використовувати різні поля тексту або зображення, Створені спеціально для людини, який повинен отримати матеріал. VDP має багато переваг, а також зробив революцію в поліграфії.

Персоналізований маркетинг проти друк змінних даних.

Чи плануєте створити свій особистий бренд за допомогою унікального персоналізованого маркетингу? За допомогою VDP ви можете додати логотип, Назва, адреса та інші дані вашої компанії практично до будь-якої друкованої продукції. VDP також ефективний, дозволяючи вам коригувати кольору фону, зображення і текст на оригінальному фрагменті. Наприклад, VDP ідеально підходить, коли ви відправляєте своїм новим клієнтам персональну вітальну листівку.
Проведіть враження на ваших потенційних клієнтів за допомогою персоналізованих купонів поштою. З змінної печаткою даних легко поміняти імена і фонові зображення. Потенційні клієнти цінують персоналізовану пряму поштову розсилку, особливо якщо пошта звертається до них по імені або прізвища.
Переваги VDP і персоналізованого маркетингу включають в себе:

Надайте телефону кожне повідомлення. Друк змінних даних

Додати унікальні кольору, зображення и шрифти
Швидке редагування існуючих шаблонів - ідеально підходить для продажів в останню хвилину
Легко відслідковувати коди купонів

Приклади випадків, коли вам можуть знадобитися служби друку змінних даних:

Велика компанія розсилає пряму поштову розсилку більш ніж 3000 потенційних клієнтів
некомерційні організації, Що розсилають листівки існуючі або майбутні донорам
новий місцевий бізнес розсилає купони в кожен будинок в співтоваристві
Будь бізнес шукає нових клієнтів з унікальними повідомленнями

Читайте також:  Що робити, якщо хтось атакує вас онлайн?

Шрифт для упаковки

Дотягнися до клієнтів.  

Одним з найбільших переваг VDP є здатність, яку він дає вам, щоб зв'язатися з вашим клієнтом. Коли ви відправляєте комусь загальний шматок пошти, це надає значно менший вплив, ніж якщо ви відправляєте йому щось з його ім'ям, або карту вашого цегли і мінометного розташування в їхньому місті, або рядок тексту про його найбільш нещодавня покупка у вашій компанії . VDP дозволяє вам досягти ваших клієнтів и потенційних клієнтів, Як ніколи раніше, за допомогою інформації, яка має до них відношення.
Відстежуйте друковану рекламу, наприклад цифрову рекламу
З VDP ви можете поставити унікальну позначку на кожному окремому елементі, наприклад, штрих-код або код купона. Ці коди дозволяють відслідковувати, хто працює з друкованими матеріалами, тому ви можете продовжувати надавати якісне обслуговування клієнтів в цьому сегменті і налаштовувати те, що ви робите для інших груп. VDP дає вам можливість відстежувати вашу друковану рекламу, яку багато хто вважає знижкою, яку ви можете робити тільки онлайн.

Виготовлення візиток. Як оформити візитку?

Отримайте величезну рентабельність інвестицій.  

Коли ваші потенційні клієнти відчують, що ви говорите з ними безпосередньо, вони з більшою ймовірністю будуть брати участь. Показано, що VDP вдвічі ефективніше стандартної пакетної друку на базовому рівні, наприклад, розглядає перспективу на ім'я, з десятиразової окупністю інвестицій при використанні більш високого рівня спеціалізації. Мало хто методи можуть отримати такий великий повернення інвестицій завдяки елегантній простоті хорошою бази даних і якісного друку, такий як VDP.

Розвивайте відмінні відносини з клієнтами. Друк змінних даних

VDP дає вам можливість створювати контент, який говорить безпосередньо з кожним з ваших індивідуальних клієнтів. Різні люди хочуть різних речей від компаній, з якими вони взаємодіють, і VDP дає вам більше можливостей для надання саме того, що хочуть різні групи клієнтів. VDP дозволяє вам просувати товари безпосередньо до їхніх інтересів таким чином, щоб традиційна друкована реклама ніколи не дозволяла це зробити.
Це просто
VDP дозволяє вам надавати найактуальнішу інформацію вашим клієнтам і потенційним клієнтам, тому ніхто не повинен докладати додаткових зусиль, щоб знайти ваше найближче місто або точний номер телефону. Solo Printing пропонує послуги друку змінних даних, щоб ви могли краще охопити своїх клієнтів і потенційних клієнтів, Відстежувати свої друковані оголошення і отримувати високу рентабельність інвестицій за допомогою високоякісних настроюються друкованих матеріалів.
Зв'яжіться з "АБЕТКА" сьогодні, щоб отримати кращі послуги друку змінних даних в Україні.

Читайте також:  Справжній секрет успішного спілкування

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Друкований маркетинговий матеріал

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська