Приклади дизайну веб-сайтів на CSS для натхнення

Назад до Записи
веб-сайти на CSS

Приклади дизайну веб-сайтів на CSS для натхнення

Поширення сучасних технологій, таких як WebGL або Three.js, відкрило численні двері для веб-разработчик; тим не менш, вони як і раніше повертаються до CSS і створеним на його основі ефектів.

Які б екстравагантні інструменти та рішення у нас не були, ми все одно закохуємося в простоту і прозорість, які пропонує нам CSS. Цей непідвладний часу мова є одним з основних стовпів сучасного веб-дизайну і має безліч можливостей, які приносять задоволення досліджувати і, що найголовніше, прості у використанні. Таким чином, CSS-сайти і CSS-дизайн як і раніше стають все більш популярними.

Визначення і терміни веб-дизайну

Плюси і мінуси створення сайтів на CSS

CSS - це мова стилів, який ними керує. Однак його масова популярність обумовлена ​​не тільки цим фактом. Справа в тому, що у нього є й інші сильні плюси. наприклад,

 • Це дозволяє відокремити контент від дизайну.
 • Це дає кращий контроль над макетом.
 • Це забезпечує чудову послідовність дизайну.
 • Це забезпечує гнучкість.
 • Простота обслуговування. Ця перевага неймовірно відчутно в масштабних проектах, таких як онлайн-журнали або живі портали.
 • Він має безліч варіантів форматування, які дозволять вашій уяві бешкетувати і втілити в життя неймовірні ідеї.
 • Він легкий, що призводить до швидкої завантаженні і економії смуги пропускання.
 • Має відмінні характеристики.
 • Це варто за відмінним призначеним для користувача інтерфейсом.
 • У ньому є сучасні інструменти для створення анімації, динамічних ефектів і інтерактивності.
 • Це підвищує хороший рейтинг SEO.
 • Це зручно для друку.
 • Це сприяє доступності.
 • Це економить час, так як ви можете повторно використовувати блоки або застосовувати мову сценаріїв препроцесора на основі CSS.
 • Він постійно розвивається, щоб відповідати поточним вимогам.

Переваги створення CSS-дизайну величезні; Однак завжди є зворотна сторона медалі. У випадку з CSS є дві істотні проблеми.

SEO проти SEM: що краще для вашого бізнесу?

В першу чергу, це несумісність браузерів. Ви не повірите, хоча CSS існує з нами вже багато років, користувачі все одно стикаються з неузгодженістю відображення веб-сайтів за допомогою CSS. Серед популярних браузерів немає єдиної думки. Ситуація погіршується, коли справа стосується нових функцій. Саме тут ви не зможете вижити без резервних копій, префіксів і хаков на основі JavaScript.

Друга велика проблема з дизайном CSS - вразливість. Будучи відкритою текстової системою, вона схильна до атак. Отже, він вимагає чудової захисту.

конструктор шаблонів електронної пошти в інтернеті

З Postcards ви можете створювати і редагувати шаблони електронних листів онлайн без будь-яких навичок програмування! Включає більше 100 компонентів, які допоможуть вам створювати власні шаблони листів швидше, ніж будь-коли раніше.

Ці дві перешкоди значні, але не є непереборними. Є перевірені часом виходи, які дозволяють створювати проекти CSS, не турбуючись про те, що все завалиться і згорить.

Приклади дизайну веб-сайтів на CSS для натхнення

 

Як створити дизайн веб-сайту на CSS

Перш ніж ми перейдемо до основ створення веб-сайтів на CSS, слід зазначити, що є два основних способи його використання. Перший має на увазі вбудовування стилів CSS в HTML-код з використанням вбудованої техніки. Другий варіант передбачає використання окремого зовнішнього файлу.

Перший варіант ставав все більш популярним на зорі CSS. На сьогоднішній день це як і раніше єдиний надійний спосіб створення дизайну електронних розсилок. Однак коли справа доходить до веб-сайтів і мобільних додатків, все кардинально змінилося.

Ніхто не використовує вбудовані стилі без поважної причини. Настійно рекомендується відокремити макет від дизайну і помістити всі стилі CSS в зовнішній файл, щоб скористатися всіма перевагами, описаними вище. Тому другий метод - безсумнівний лідер. Всі сучасні способи створення CSS-дизайну засновані на ньому. Розглянемо найпопулярніші.

Створюйте все з нуля

Традиційний спосіб - створити веб-сайт на CSS з нуля. Тут вам потрібно знати CSS, HTML, JavaScript, PHP і SQL. Якщо вам потрібно створити дизайн CSS на базі CMS, ви повинні додати в цей інструментарій деякі знання в цій конкретній галузі.

Хоча процес створення всього своїми руками займає багато часу, він все ж приносить свої плоди. З кожним таким закінченим проектом приходить багатий досвід, Нові знання, відкриття і, звичайно ж, задоволення від перетворення вашої ідеї на папері в реальний цифровий варіант.

Використання CSS-сіток

Другий варіант заснований на CSS-сітках. Як і попередній шлях, цей передбачає застосування на практиці навичок ваших розробників. Однак на цей раз у вас є міцна відправна точка, на якій ви можете побудувати бездоганний проект, пропустивши трудомісткий етап закладки фундаменту. Інтернет рясніє різними сітками CSS, так що ви можете знайти краще, що підходить для вашого конкретного проекту.

Створюйте сайти за допомогою наших онлайн-конструкторів

З запуску додатка і Слайди App ви можете створювати необмежену веб - сайтів за допомогою редактора веб - сайту, який включає в себе вже готові розроблені і закодовані елементи, шаблони і теми.

Однак слід зазначити, що в наші дні сітки CSS вмирають через Flexbox і CSS Grid. Хоча ці власні системи модулів макета CSS не можуть похвалитися повною сумісністю з браузером, вони представляють собою перспективні інструменти, які ускладнюють роботу сторонніх CSS-сіток.

Приклади дизайну веб-сайтів на CSS

 

Використання готових шаблонів CSS

Третій варіант передбачає використання готових шаблонів. Вони бувають всіх форм і розмірів. Починаючи від безкоштовних версій і закінчуючи преміум-версіями, ви можете знайти рішення на будь-який бюджет. Основні переваги використання готових CSS-шаблонів:

 • Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати тему. Ваш CSS-дизайн буде готовий в найкоротші терміни.
 • Багато шаблони freemium володіють відмінною функціональністю, красивим дизайном і оптимальним для користувача інтерфейсом.
 • Легко використовувати. Вам не потрібно бути досвідченим веб-розробником, щоб змінювати такі шаблони. Базових навичок може бути досить, щоб налаштувати їх відповідно до іміджем вашого бренду.

CSS конструктори сайтів

Конструктори сайтів займають свою нішу. Вони надають інтуїтивно зрозуміле середовище і інструменти для створення стильних і надійних веб-сайтів на CSS без будь-яких навичок програмування і дизайну. Візьмемо слайди в якості типового прикладу.

Це онлайн-додаток поставляється з більш ніж 200 налаштованим модулями ручної роботи. Завдяки зручному інтерфейсу ви можете створити будь-який веб-сайт за лічені хвилини. Акуратно.

CSS конструктори сайтів

 

Підводити підсумки. У кожного способу є свої плюси і мінуси. Залежно від ваших технічних навичок, кількості часу і грошей ви можете знайти те чи інше рішення, що підходить для вашого проекту.

Проблеми сумісності браузера з веб-сайтами CSS

Як ми вже згадували, несумісність браузерів і раніше залишається однією з найсерйозніших проблем, коли справа доходить до створення дизайну CSS.

Сумна правда полягає в тому, що зробити так, щоб веб-сайт постійно відображався в різних браузерах, - це непросте завдання. Причина в тому, що несумісність браузерів проявляється трьома способами:

 • Браузер взагалі не підтримує цю функцію.
 • Браузер підтримує цю функцію, але лише частково.
 • Браузер повністю підтримує цю функцію, але відображає її інакше.

Кожен вид невідповідності вимагає свого вирішення.

Коли почати? Перший крок до подолання невідповідностей в браузері - це знати свої інструменти торгівлі. Відвідайте розділ «Чи можу я використовувати», щоб визначити, чи будуть функції CSS, які ви будете використовувати в своєму наступному проекті, узгоджено працювати в різних браузерах. Залежно від цієї інформації ви можете використовувати запасні варіанти або інші тимчасові рішення.

Читайте також:  Друкований маркетинговий матеріал

Щоб дізнатися, як працювати з кожним із цих трьох типів, прочитайте «Керівництво з підтримки CSS в браузерах »Рейчел Ендрю.

Проблеми сумісності браузера з веб-сайтами CSS

Чи можу я використовувати

Доступність в CSS-дизайнах

Доступність в наші дні має велике значення. Оскільки CSS забезпечує відмінну гнучкість, ви можете створити все, що захочете, і перетворити посилання в декоративний елемент з кількома рядками коду. Однак робити цього не варто.

CSS має давати людям важливі підказки для зручної навігації по сайту. Отже, щоб створити веб-сайт CSS, який відповідає вимогам доступності, ви повинні використовувати відповідний семантичний елемент. Як би банально це не звучало, ваше завдання - дотримуватися загальноприйнятих правил, щоб уникнути плутанини і забезпечити комфортне взаємодія з користувачем. Компонент призначеного для користувача інтерфейсу повинен виглядати і вести себе так, як очікувалося; і CSS повинен допомогти в цьому питанні.

Дотримуйтесь цих рекомендацій, щоб зробити CSS-дизайн доступним.

 • Вибирайте елементи заголовків відповідним чином, щоб їх було легше визначити в тексті.
 • Використовуйте відповідний розмір шрифту, стиль шрифту, висоту рядків і міжбуквений інтервал, щоб забезпечити оптимальний рівень читабельності.
 • Змініть правила для тексту, щоб досягти оптимального рівня читання на маленьких екранах.
 • Виділіть кнопки і посилання з потоку читання.
 • Зробіть списки схожими на списки, використовуючи правильне форматування, маркери, числа.
 • Використовуйте кольори, які створюють вражаючий контраст між елементами переднього плану і фоном. Це допомагає людям з порушеннями зору, наприклад на дальтонізм, читати ваш контент.
 • Змініть покажчик миші з значка стрілки на значок руки, щоб ідентифікувати посилання і інтерактивні елементи.
 • Вирівняйте написи і поля введення, щоб вони виглядали акуратно і акуратно.
 • Додавайте окремі або вибрані елементи в різні стилі, щоб користувачі отримували зворотний зв'язок при взаємодії з ними.
 • Використовуйте блок @media, щоб змінити стилі або приховати елементи, щоб створити дизайн CSS, відповідний для друку.
 • Сховайте елементи, які є надлишковими для програм читання з екрану, наприклад значки або маркери на основі зображень.
 • Зробіть веб-сайт зручним для навігації за допомогою клавіатури за допомогою стилів для фокусованих елементів.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з методами CSS для WCAG 2.0.

Інструменти для створення кращих сайтів на CSS

який би дизайн CSS ви не створювали, він повинен відповідати чинним стандартам. Він повинен бути чуйним , Зручним для мобільних пристроїв, сумісних з браузером, доступним, дійсним і легким.

Щоб дізнатися, чи відповідає ваш CSS-дизайн всім цим критеріям, ви можете використовувати спеціальні сторонні інструменти. Вони допомагають вказати на ваші помилки і дають уявлення про те, як правильно з ними поводитися. У вашому арсеналі повинні бути три основні інструменти:

 • Валідатор CSS. Він перевіряє код на наявність помилок і правильний синтаксис, спонукаючи вас створювати дизайн CSS без граматичних помилок.
 • Адаптивний тест веб-сайту, щоб показати вам, як веб-сайт CSS виглядає і поводиться на різних екранах і в різних браузерах.
 • Компресор CSS для зменшення розміру файлу CSS для підвищення продуктивності і зменшення кількості HTTP-запитів.

Останній, але тим не менш важливий. Скидання CSS. Ці файли перевизначають стилі браузера за замовчуванням, що може викликати деяку неузгодженість у відображенні веб-сайту. Якщо ваша таблиця стилів CSS встановлює правила для кожного елемента інтерфейсу або ви не заперечуєте проти незначних відмінностей у зовнішньому вигляді, то вам це не потрібно. Однак майте на увазі, що перевизначення кожного аспекту може привести до великого розміру файлу, що призведе до зниження часу завантаження та несподіваним помилок.

Створюйте кращі сайти на CSS

Служба перевірки CSS

Приклади дивовижних сайтів на CSS

Дизайн CSS може бути статичним, динамічним і інтерактивним. Пориньте глибше в нашу колекцію прикладів дизайну CSS, щоб побачити кожен з них наживо і отримати чималу порцію натхнення.

Приклади дивовижних сайтів на CSS

Особисте портфоліо Хорхе Рігаберта

У Хорхе Рігаберта є стильне особисте портфоліо, яке ідеально вписується в сучасне життя. Він має лише однієї сторінки макет, розділений на дві нерівні частини, щоб вмістити всю інформацію і, в той же час, Забезпечити зручну навігацію. Його ключова особливість - симбіоз текстів та зображень. Контент займає своє місце під сонцем, а анімація за допомогою прокрутки показує гарні ілюстрації, Що підтверджують кожне твердження.

Анімація, що активується прокруткою

art4web

Домашня сторінка Art4Web зустрічає нас химерної областю героя, заснованої на паралаксі. Хоча це рішення було неймовірно популярним кілька років тому, воно все ще привертає увагу і справляє сильне враження.

В іншому цей CSS-дизайн досить звичайний. Він має смугастий макет, де кожен розділ представляє собою комбінацію тексту та зображень, приправлених прекрасними динамічними ефектами і анімацією CSS.

Просто, але ефективно.

Відеоблог

Відеоблог

Відеоблог залишається вірним своєму корінню протягом багатьох років. їх веб-сайт CSS виглядає так само, як кілька років тому. Він відкривається центральним елементом у вигляді колеса, який проливає світло на роботи агентства. Хоча WebGL не підтримує це рішення, проте, CSS зробив його просто неймовірним. Ідея, безумовно, відрізняє бренд від інших своєю креативністю та оригінальністю.

Саме чудове в тому, що вам не потрібно нікуди переміщатися, оскільки всі посилання відкриваються всередині домашньої сторінки. Хороший хід.

слід рабства

слід рабства

Команда розробників Slavery Footprint для свого дизайну CSS прийняла одне з найбільш популярних рішень в цій області - досвід розповідання історій. вони використовували яка активується прокруткою анімацію , ілюстрації і ефекти CSS, щоб розповісти історію про рабство в захоплюючій манері.

Зверніть увагу, що тут немає розкішних ефектів; команда використовує в основному ковзаючі переходи. Однак цього досить, щоб зосередити увагу на змісті та викликати інтерес.

Майбутнє спільного використання автомобілів

 

Як і Slavery Footprint, Future of Car Sharing - це приклад веб-сайту CSS, в основі якого лежить досвід розповідання історій. Однак є одне невелике виключення: історія розкривається в горизонтальній площині.

Знову ж таки, ми бачимо, як команді вдалося перетворити нудний контент - статистику - в цікавий елемент, просто використовуючи ілюстрації і ефекти CSS. Просто, але блискуче.

чому інтерактивний

 

Чому Interactive представляє собою відносно простий і компактний приклад веб-сайту на CSS, в якому основна увага приділяється утриманню. Розділ шоурил - це цікавий погляд на багатошаровий підхід, який в якийсь момент нагадує оновлений скрапбукінг.

Хоча веб-Сайти не вистачає реальних інтерактивних функцій, все ж команді вдалося переконливо заявити про свою позицію і привернути увагу користувачів, покладаючись тільки на можливості CSS .

Blancrème

 

Blancreme - це невеликий інтернет-магазин, орієнтований на місцевих жителів. Тому не дивно, що в команді панує особиста і затишна атмосфера. Для цього вони обрали добре структуровану сітку для розміщення різноманітної інформації і деяких прекрасних функцій CSS, таких як динамічні деталі, гарні кольори і елегантна типографіка.

Читайте також:  Папки для презентацій

По суті, рішення банальне і примітивне. Проте упаковка на основі сучасних функцій CSS рятує становище і перетворює цей проект в приємне місце, де товари продаються самі собою.

Routalempi

 

Офіційний сайт Routalempi в повній мірі використовує монохромний підхід. Тут чорно-біле забарвлення показує свої кращі сторони. Це просто приголомшливо. Читаність відмінна, а призначений для користувача інтерфейс приємний.

Дизайн CSS не містить ні екстравагантних функцій CSS, ні динамічних рішень. Проте, виглядає фантастично. Команда використовує перевірені часом методи, такі як красиві центральні елементи, засновані на типографике, дивовижні ілюстрації і незвичайне форматування, надаючи проекту затишну атмосферу і харизму, Гідну групи.

сімейство риб

 

Family Fish - це неймовірно спрощений приклад веб-сайту CSS. Це всього лише одна сторінка, де всі розділи відображаються один за іншим в строгій послідовності. Кожна одиниця являє собою зображення з посиланням. Однак його простота є перевагою, оскільки сторінка завантажується дуже швидко і миттєво надає всю необхідну інформацію аудиторії.

Більш того, такий скромний підхід має ділову атмосферу, яка створює відповідну атмосферу для цільової аудиторії.

це масивно

 

Його Massive - це приклад веб-сайту CSS креативного агентства, яке різко контрастує з більшістю подібних сайтів в мережі. Справа в тому, що він використовує нетипову для такого роду інтерфейсів структуру новинного журналу. Проте, ідея тут виразно працює, оскільки вона привертає увагу, приємно подає інформацію і робить компанію винятковою.

Ще одна річ: незважаючи на те, що дизайн має щільно упаковану структуру, все ж є місце для CSS-ефектів. Вони використовуються в різних блоках, щоб ненав'язливо поліпшити загальний дизайн і поліпшити взаємодія з користувачем.

Rally Interactive

 

Rally Interactive - один з тих прикладів веб-сайтів CSS, в яких використовуються інтерактивні функції, що перевіряють обмеження CSS.

Домашня сторінка - це унікальний шоурил, розбитий на окремі розділи, кожна з яких має свій колір і тему. Динамічна стрічка на спині пов'язує все разом, створюючи єдиний простір і забезпечуючи чітке рух погляду зверху вниз.

Як ми всі знаємо, все залежить від деталей. І тут ця динамічна стрічка робить проект винятковим.

іскри

 

Sparks має традиційний дизайн CSS, який проливає світло на агентство організованим і добре структурованим чином. У команді задіяні всілякі популярні модулі та компоненти.

Наприклад, на головній сторінці є область героя на основі зображень, повноекранний слайдер , Галерея і навіть розділ блогу. цей приклад веб-сайту CSS є джерелом натхнення для тих, хто хоче створити корпоративний веб-сайт з діловою атмосферою і ідеальної структурою.

лижі Moment

 

Лижі Moment Skis мають сучасний дизайн CSS. Він володіє індивідуальністю, яка оживляє контент і робить продукти бажаними.

Зверніть увагу на те, як команда відображала контент. Вони взяли звичайний макет з двох стовпців і приправили його красивим забарвленням, вражаючими зображеннями і деякими крихітними ефектами CSS. В результаті ми можемо насолоджуватися інтерфейсом з чистою, акуратною естетикою, яка виділяє творчі соки на всіх фронтах.

дитя війни

 

Команда War Child кілька разів змінювала дизайн свого CSS-сайту. Проте кожного разу CSS був кращим вибором для забезпечення команди надійними інструментами для втілення їх ідеї в життя. Сьогоднішня версія проекту щодо захисту вразливих дітей має регулярну структуру. Команда дотримується макета з однією або двома колонками, щоб природним чином зосередити увагу на змісті.

Зверніть увагу, хоча проект вирішує серйозну проблему, команда все ж вважала за краще кілька творчих деталей CSS. Наприклад, вони використовують декоративні шрифти і химерні фони. В результаті сайт здається привабливим, а не похмурим і похмурим.

божевільний AS

 

Mad AS - прекрасний приклад веб-сайту на CSS, де сучасні рішення поєднуються з класичною ділової привабливістю. Сайт виглядає вишукано, витончено і елегантно.

На головній сторінці є традиційна область героя, заснована на статичних зображеннях, кнопка гамбургера і логотип - в цьому немає нічого незвичайного. Однак команді вдалося надати цьому родзинку. Використовуючи величезні проміжки навколо зображення і змушуючи логотип перевертатися, команда надала дизайну красивий модний штрих.

без дині

 

Melonfree - це приклад веб-сайту на CSS, який здається вибухом з минулого. Він стає все більш художнім і декоративним. Зверніть увагу на кнопку в області героя: вона настільки наполеглива, що хочеться відразу натиснути на неї. Команда виконала колосальну роботу. Інтерфейс наповнений красивими текстурами, ефектами скоса і тиснення, тінями, декоративних рамках, ілюстраціями і химерної типографікою.

Хоча веб-сайт використовує скевоморфний підхід, який вийшов з моди, проте в море веб-сайтів в плоскому стилі така темна вівця схожа на ковток свіжого повітря. Він привертає увагу і змушує затриматися на час, Щоб вивчити всі найдрібніші деталі інтерфейсу.

Матчбол

 

Це ще один приклад веб-сайту CSS з нашої колекції, який виглядає приємно старовинним. На відміну від попереднього випадку, нам пропонується скористатися изометрическим підходом, який надає інтерфейсу фантастичне відчуття тривимірності.

Зверніть увагу на тривимірний острів на головній сторінці. Ця сцена повністю інтерактивна. Всі важливі деталі - це навігаційні посилання. Як це круто? Цю ж тему, але в меншому масштабі, можна побачити на сторінці, яка розкриває контент. Ідея блискуча.

На сайті всього дві сторінки, які знаходяться на відстані одного кліка друг від друга. Це робить навігацію по проекту швидкої і інтуїтивно зрозумілою.

цей CSS-дизайн - відмінний аргумент в разі добре продуманих капсульних підходів.

CSS дизайн

 

Це ще один капсульний CSS-сайт в нашій колекції. По суті, це просто домашня сторінка з двома розділами і декількома файлами PDF. Проте для цього бізнес-сектором цього достатньо.

Команда використовує мінімалізм, віддаючи пріоритет інформації, яка має реальну цінність для клієнтів. Домашня сторінка включає в себе область відеогероя, яка натякає про заснування, і всі важливі посилання, Що ведуть до файлу PDF з меню, Спливаючій контактною формою і службою бронювання.

Веб-лаунж

 

Weblounge відноситься до великої групи CSS-дизайнів, популярних в наші дні серед стартапів і невеликих компаній. Він має відносно просту структуру, засновану на двох або трехколонной каркасі, елегантні стилістичні можливості, які надають інтерфейсу відполірований вид, і нейтральну забарвлення.

Традиційно у таких CSS-дизайнів є кілька хороших ефектів наведення і невеликі CSS-анімації, які використовуються для поліпшення ділової атмосфери. Weblounge не виняток. У нього стильний інтерфейс з приємними інтерактивними функціями.

Висновок

Який би складний проект ви не збиралися створити, CSS буде в його основі. Він має функції для обробки і управління всіма аспектами інтерфейсу. Незважаючи на деякі невідповідності в браузері і проблеми з уразливістю, він як і раніше має величезний потенціал, який дає можливість втілити будь-яку ідею в життя.

Використовуючи різні хакі і альтернативи, ви можете повністю використовувати CSS і отримати всі переваги, які він має на увазі, створюючи справжній шедевр.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська