Призма ідентифікації бренду: що це таке і як її використовувати

Назад до Записи

Призма ідентифікації бренду: що це таке і як її використовувати

Призма ідентифікації бренду - це добре відома маркетингова модель, також звана приз ідентифікації бренду Капферером. Це шестикутна призма, що представляє шість ключових елементів, що становлять ідентичність бренду .

Prism Identity Prism внесла великий внесок у наше розуміння ролі оповідання в брендінгу. Це залишається незамінною допомогою для підприємств, що прагнуть зміцнити свій бренд способами, які постійно відображають їх походження та основні цінності.

Схема призми ідентичності бренду Капферером
6 елементів призми фірмового стилю

У цій статті ми розберемо 6 елементів призми ідентифікації бренду і допоможемо впровадити їх в ваш бренд в цілому.

Спілкування в команді. Як зробити ефективно?

Ваш путівник по призмі фірмового стилю
Що таке призма ідентифікації бренду Kapferer?
-

Prism Identity Brand Prism - це концепція, розроблена в 1986 році Жаном-Ноелем Капферером, професором маркетингової стратегії, для візуалізації того, як бренд виражається через певні аспекти. Капферер відточив шість життєво важливих характеристик ідентичності бренду і вирішив, що кращий спосіб показати, як вони взаємодіють як частини цілого, - це помістити їх в призму.

У бренду є дуже специфічні характеристики, які визначають його крім логотипу та інших матеріалів візуального дизайну. За словами Капферером, бренди, Яким вдається ідеально гармонізувати і висловлювати ці характеристики, є тими, хто досягає успіху в створенні сильної і відмінною ідентичності бренду. Мета призми полягає в тому, щоб бренди розпізнавали частини своєї ідентичності і змушували їх працювати разом, щоб розповісти історію бренду.

Кращий дизайн упаковки. Як зробити ефективну упаковку?

6 частин призми ідентифікації бренду
-

Щоб призма ідентичності бренду працювала в цілому, потрібно починати з окремих її частин. Ми проведемо вас через кожен аспект призми, а потім покажемо, як застосувати ці будівельні блоки до вашого власного бренду.

На ФОТОоголошень Airbnb показаний чоловік, який проживає в готелі-лофт
Кампанія Airbnb «Живи там» розповідає про те, чим відомий Airbnb - будинки далеко від дому. через Airbnb

1. Статура

Physique описує фізичні характеристики вашого бренду, Тобто все, що ваші клієнти можуть візуально сприймати про вас. Логотип, Керівництво по стилю, іконографія, колірна палітра і презентація самого продукту входять в цю категорію.

Наприклад, у Airbnb є сервіс замість фізичного продукту. Це означає, що їх статура важливо підкреслити, тому що відчутне візуальне сприйняття набагато простіше для їх аудиторії, ніж концепція. Таким чином, замість продукту їх реклама показує кінцевий результат використання їх сервісу: люди, зручно розташувалися в місцях, які не є їхніми будинками, але можуть бути такими ж.

Разом всі візуальні елементи створюють єдиний, привабливий вигляд, який становить статура їх бренду.

2. Особистість

Якщо статура - це обличчя вашого бренду, То особистість - це голос. індивідуальність вашого бренду стосується не тільки того, що ви говорите, але і того, як ви це говорите, і не обмежується усним спілкуванням.

Особистість втілює в собі все, від вибору шрифту до тону будь-якого спілкування. Це іноді називають «людськими характеристиками» бренду. Слід відповісти на питання «хто ти?» Якби людина сиділа в кімнаті з вашим брендом, Що б він бачив, чув і обговорював з вами?

Читайте також:  Верстка книги. Вимоги до оформлення книги.
Оголошення Nike з сильною фотографією спортсмена в парі з гаслом
Індивідуальність бренду Nike легко дізнатися як впевненого, надихаючого і безстрашного. через Nike

Наприклад, індивідуальність бренду Nike узгоджується з його знаменитої «галочкою» і тим, як спортсмени розташовуються в рамці поруч з наполегливим текстом. Це впевнено, конкурентоспроможним, ризиковано і спортивно. Історія, Яку він розповідає, - історія тріумфу, незалежно від оцінки. Nike домагається узгодженості в індивідуальності свого бренду зі спортсменами, яких вони обирають зображати, позиціями, які вони займають, вибором шрифту і їх рідкісним, командним мовою.

3. Культура

Культура - це історія походження вашого бренду. Де народився ваш бренд? Де воно живе? Який системі вірувань і цінностей вона приписує і чому?

«Культура» - дуже обговорюваний аспект нових інноваційних компаній. У цього є спосіб висловити, як компанія живе своєю місією день у день, і це зачіпає людей, які працюють там так само як клієнтів, які взаємодіють з продуктом.

Основне питання, яке необхідно задати, щоб визначити культуру вашої компанії: для чого живе мій бренд? Культура привносить в ваш бренд не тільки продукт, але і мета.

4. Відносини

Відносини - це взаємодія між брендом і споживачами.

ілюстрація клієнта і бренду, що з'єднується через смартфон
Кого ви ставите перед собою за допомогою свого бренду? Ілюстрація від Musique! ,

Це більше, ніж грошова транзакція: подумайте про те, як ваш бренд підтримує здорові відносини зі своїми клієнтами від початкового взаємодії до періоду після покупки.

Залежно від характеру вашого бренду, хороші відносини можуть варіюватися від взаємодії в соціальних мережах до старанною допомоги в магазині. Зрештою, міцні відносини - це те, що відповідає очікуванням клієнтів і забезпечує лояльність до бренду.

Apple є відмінним прикладом бренду, Який визнає і підтримує відносини з клієнтами. Інтерфейс не тільки орієнтований на зручність використання, а й в магазинах Apple, де можна легко знайти допомогу і продукти. Відносини підкреслюють безшовне знайомство, задоволення потреб клієнтів і розвиток без ізоляції клієнтів.

5. Відображення

Reflection описує, ким ви хочете, щоб ваш клієнт був. Кого б ви ідеально хотіли досягти? Специфіка є ключовою тут. Для компанії, яка продає біорозкладні косметичні продукти, це можуть бути працюючі жінки у віці 20 років, які живуть в космополітичних районах і дотримуються веганскої дієти.

Як тільки ви визначитеся зі своїм ідеальним клієнтом, ви зможете впевнено змінити ідентичність свого бренду по відношенню до цієї людини, беручи до уваги всі інші характеристики призми.

6. Самооцінка

Вулична реклама журналу Ralph Lauren з 90-х
Клієнти Ralph Lauren можуть відчувати, що вони є частиною основної сюжетної лінії. через Ральфа Лорен

Самооцінка - це те, як клієнти представляють себе в ідеалі. Розуміння цього дозволяє брендам більш ефективно обслуговувати своїх клієнтів. Подумайте, як їх покупки і взаємодія з вами покращують їх життя.

Самооцінка є бажанням як для бренду, Так і для аудиторії. Споживач хоче бачити себе ідеальним способом, а ваш бренд може прагнути допомогти йому досягти своїх ідеалів.

Читайте також:  Керівництво від А до Я по створенню пам'ятного бренду (наприклад, McDonald's)

Бренд Ralph Lauren відомий тим, що будує сюжетну лінію, в якій клієнти можуть відчувати себе персонажами: висококласні, здорові американці, що насолоджуються природою, як це показано в їх рекламних кампаніях.

Покласти призму разом
-

Всього існує шість аспектів призми ідентифікації бренду: Статура, особистість, культура, відносини, Рефлексія і самооцінка. Вони розділені на призмі, але згруповані в наступні великі категорії.

модель призми фірмового стилю з категоріями

зображення відправника ставиться до того, як бренд уявляє себе. Статура і особистість підпадають під цю групу.

зображення Receiver ставиться до того, як клієнти бачать бренд. відображення і самооцінка належать до цієї категорії.

Дві інші категорії: Интернализация і екстерналізація. екстерналізація звертається до всієї продукції бренду, Видимої для клієнтів, такий як логотип, Реклама, продукти і послуги, і, отже, представлена ​​зв'язками.

интернализация включає в себе цінності, кадрову політику, управління і т. д І безпосередньо стосується культури.

Червоний дизайн бренду макет плаката зображення
Хоча ці плакати відрізняються, міцна основа бренду привела до послідовної ідентичності: яскравий червоний в поєднанні з радісними образами. Дизайн Goopanic .

Всі разом ці категорії доповнюють призму ідентичності бренду і надають дорожню карту для вашого бренду, Щоб ефективно спілкуватися з вашою аудиторією.

Як використовувати призму фірмового стилю
-

Prism Identity Prism працює своїм чаклунством, коли ви уявляєте свій бренд через кожну з його граней. Коли ви рухаєтеся через призму, задавайте собі такі питання, як: Яка моя місія? Кого б я вибрав для представлення свого бренду? Які враження я хочу, щоб люди покинули мій магазин? Майте на увазі, що ваша головна мета - створити послідовність у вашій персоні, і ваші відповіді повинні підкріплювати один одного.

Після того як ви створили персоналізовану призму ідентифікації бренду, Розгляньте можливість об'єднання вашого бренду в єдину концепцію бренду , Що описує, хто ви як бізнес. Обов'язково тримайте вашу призму в якості довідкового керівництва, яке допоможе вам у всьому: від повсякденних комунікацій до важливих рішень. Переглядайте і регулярно оновлюйте його, щоб він залишався актуальним для змін в ваших бізнес-метою.

Побачити свій бренд в абсолютно новому світлі
-

Prism Identity Prism - це спосіб розвинути ваш бренд, Щоб клієнти могли миттєво розпізнати його індивідуальність і цінність у своєму житті. Призма - це корисний і зрозумілий спосіб створити стратегію брендингу , Що відповідає вашій місії.

Використовуючи призму в якості керівництва, ви зможете розвиватися відповідно до цієї стратегії і стежити за тим, як з часом змінюються ваші власні аспекти призми, стежачи за тим, щоб кожен з них послідовно підтримував ваш бренд на довгі роки.

Ваш помічник в  бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська