20 прикладів призову до дії

Назад до Записи
призову до дії

20 прикладів призову до дії

Створення сильного призову до дії (CTA) важливий для перетворення відвідувачів у потенційних клієнтів, але як придумати ідеальний? Звідки ви знаєте, що він ідеальний, і які приклади виграшних закликів до дії?

Якщо ви з усіх сил намагаєтеся створити сильний CTA , Ця структура допоможе вам створити унікальний CTA, Оптимізований для вашого бізнесу.

Що таке заклик до дії?

Заклик до дії - це коли ви повідомляєте відвідувачам, що вони повинні зробити після перегляду вашого контенту (цільова сторінка, спливаюче вікно, повідомлення в блозі, соціальна реклама і т. Д.).

Якщо ви думаєте про дорожню карту на шляху вашого клієнта, CTA вказує відвідувачеві на перший крок на шляху покупця.

Що робить заклик до дії відмінним ?

Отже, який тип заклику до дії є найкращим?

На жаль, не існує універсального рішення або єдиної ідеальної формули для всіх підприємств.

Різні компанії будуть використовувати різні стратегії в основному в залежності від циклу покупки і больових точок свого ідеального клієнта.

Наприклад, той, хто продає програмне забезпечення CRM, швидше за все, буде мати зовсім інший заклик до дії, ніж той, хто продає вам обід за 10 доларів.

CTA компанії CRM, ймовірно, буде спочатку м'яким питанням, наприклад вікториною, переглядом демонстраційного відео або переглядом тематичного дослідження. Однак послуга харчування може мати більш прямий заклик до дії, наприклад «Замовити зараз» або «Купити зараз». 

Тим не менш, ви, безумовно, можете зробити кілька речей для поліпшення конверсії незалежно від галузі та моделі вашого бізнесу. Ось кілька порад.

Створіть сильну установку

CTA виходить далеко за рамки кнопки покупки.

текст навколо CTA матиме набагато більш значний вплив на успіх CTA, Ніж слова на самій кнопці.

Ключ до успішної налаштування - це знати, що знаходить відгук у вашій аудиторії.

Наприклад, якщо ви продаєте програмне забезпечення CRM, ви можете включити дані з тематичного дослідження і знайти ключову больову точку.

Приклад може виглядати приблизно так: «Збільшуйте продажу за менший час. Рішення для 10-кратного підвищення якості свинцю ».

Використовуйте слова дії

Ваша мета - завжди спонукати відвідувача до дії, тому не дивно, що ви повинні використовувати дієслова в тексті.

Наприклад, деякі з найбільш поширених слів CTA включають:

 • розблокувати
 • приєднатися
 • Початок
 • Почати

Забезпечте миттєве задоволення

Багато фантастичні заклики до дії також приносять задоволення.

Наприклад, якщо ви продаєте програмне забезпечення для теплових карт, замість кнопки з написом «Перейти» на кнопці може бути щось на зразок «Покажи мені мою теплову карту». 

Ви також можете використовувати миттєвій винагороді в настановної копії. Як ви побачите нижче, у OptinMonster є установча копія, в якій говориться: «Миттєво розширюйте список розсилки, залучайте більше потенційних клієнтів і збільшуйте продажу». 

Зверніть увагу, що отримання миттєвого задоволення також вимагає від вас глибокого розуміння своєї аудиторії і їх больових точок. 

створити терміновість

Терміновість також є ключовим моментом, особливо для недорогих товарів. Наприклад, включення таких слів, як «зараз» і «сьогодні», може допомогти збільшити конверсію.

При необхідності ви також можете додати таймери зворотного відліку і лічильники інвентарю.

Однак, якщо ви стверджуєте, що закриваєте пропозицію, ви повинні закрити його. В іншому випадку ваші клієнти зрозуміють, що в цьому немає необхідності.

Зробіть це невідпорним

Коли ідеальний потенційний клієнт потрапляє на ваш веб-сайт, ваше завдання - представити йому пропозицію, яке настільки актуально, що його легко прийняти. 

Ви побачите це в наступних прикладах призову до дії.

Створення дійсно чарівною пропозиції також вимагає від вас розуміння больових точок вашої аудиторії.  

Наприклад, якщо ви працюєте в службі доставки їжі, серйозний лідер дійсно хоче, щоб їжа була доставлена ​​до нього додому прямо в той момент, коли він потрапляє на ваш сайт. Тому, якщо ваш заклик до дії пропонує безкоштовне перше блюдо, їм легко прийняти це. 

Точно так же, якщо ви продаєте матраци і пропонуєте покупцеві знижку 200 доларів на першу покупку, серйозний потенційний клієнт, який дійсно хоче матрац, з радістю надасть вам адреса електронної пошти за 200 доларів.  

20 типів CTA, які конвертують

Чи готові переглянути заклики до дії, які приносять користь?

Хоча ваша точна копія буде повністю залежати від вашої аудиторії і бізнесу, ось 20 яскравих прикладів призову до дії, які надихнуть вас.

У цьому списку є все, від B2B до B2C.

Домашні сторінки і цільові сторінки

Я навчу тебе бути багатим

Раміт Сетхі відомий видатним копірайтінгом, тому не дивно, що заклик до дії на його веб-сайті також є винятковим.

Він пропонує широкий вибір курсів на своєму веб-сайті, тому замість того, щоб відправляти аудиторію на загальну сторінку, він пропонує їм пройти інтерактивну вікторину, а потім відправляє їх на контент, який їм найбільше підходить. 

Незважаючи на те, що у його аудиторії різні інтереси, їх усіх об'єднує одне: вони хочуть заробляти більше грошей і робити це швидко.

Він відмінно справляється з цією проблемою, задаючи рефлексивний питання, і пропонує швидке рішення - всього за годину.

З огляду на, що його курси зазвичай коштують кілька тисяч доларів, його цикл покупок набагато довше, тому він задає м'який питання, просто використовуючи вікторину.

Зверніть увагу, що заклик до дії також використовує слово дії (початок), а установча копія копіює ідеальну особистість його покупця.

Crazy Egg

Crazy Egg пропонує програмне забезпечення для створення карт кліків для веб-сайтів. 

Цей CTA також зачіпає особистість покупця. По тексту можна сказати, що він націлений на маркетолога B2B, орієнтованого на дані, який хоче відразу ж поліпшити свій веб-сайт.

Крім того, вони додають доказів і переконливості, написавши «300 000 веб-сайтів використовують Crazy Egg».

Мова «Покажи мені мою теплову карту» також пропонує миттєве задоволення і повідомляє відвідувачеві, що саме він отримає, ввівши URL свого веб-сайту. 

Додаючи 30-денну безкоштовну пробну версію, цей один з наших прикладів призову до дії закріплює угоду для кваліфікованого ліда.

SparkToro

SparkToro - відносно новий інструмент, розроблений засновником Moz Ренд Фишкина. Він також має фантастичний CTA, чіткий і лаконічний.

З огляду на, що це все ще нова компанія, в налаштуванні CTA чітко вказано, що робить інструмент (дізнається, що ваша аудиторія читає, дивиться і т. Д.) І як він може вам допомогти (ви можете зв'язатися з ними, де вони бовтаються) .

У них є модель freemium, тому першим кроком на шляху до покупця є залучення потенційних клієнтів для випробування програмного забезпечення і розуміння його роботи - заклик до дії полягає у використанні інструменту. 

Якщо ви ідеальний керівник для цього продукту, неважко використовувати цей безкоштовний інструмент для вирішення вашої проблеми. 

Ніл Патель

Ніл Патель за минулі роки протестував безліч закликів до дії, але до сих пір повертається до цього популярного.

Ключем до цього CTA є його географічна персоналізація. Це єдиний CTA в списку, який пропонує таку персоналізацію наступного рівня, і він працює дуже добре. 

Крім того, це питання відсіває потенційних клієнтів, які не підходять для його бізнесу, оскільки його послуги допомагають підприємствам збільшувати трафік (серед іншого). 

OptinMonster

OptinMonster пропонує програмне забезпечення для оптимізації конверсії, тому не дивно, що у них вбивчий заклик до дії. 

OptinMonster CTA - один з небагатьох CTA в списку, який має як переконливу копію, так і переконливу візуальну складову.

Зображення привертає увагу аудиторії, і будь-хто, хто хоче розвивати свій бізнес, буде змушений прочитати решту CTA. 

Чітка копія приваблює клієнтів B2B, оскільки обіцяє: 

 1. Розширте свій список розсилки
 2. Отримайте більше потенційних клієнтів
 3. Збільшувати обсяг продажів

Нарешті, текст пропонує миттєве задоволення, починаючи зі слова «Миттєво».

Lyft

Lyft CTA - відмінний приклад CTA для продукту / послуги B2C з коротким циклом продажу.

Хоча цей CTA не продає продукт чи послугу, цінність як і раніше проста і ясна: ви можете заробляти гроші, керуючи автомобілем.

З огляду на простоту пропозиції і короткий цикл покупки, їм не потрібно більше гарантій або даних. 

HELIX

Цей заклик до дії неперевершений для кваліфікованого ліда.

Якщо ви робите покупки матраців і натрапите на цей сайт, ви обов'язково натиснете на нього, навіть якщо ще не впевнені, чи хочете ви купувати у них.   

Вони також пропонують м'який питання із закликом до дії, що пропонує відвідувачу пройти тест на сон, а не купувати матрац.

Оскільки вони продають відносно дорогі розкішні матраци, попросити відвідувача пройти тест на сон - все одно що запросити когось на побачення за кавою. Це не повне зобов'язання, але допомагає їм звикнути до бренду.

Salesforce

Salesforce - одна з небагатьох компаній, які переплітають тематичне дослідження зі своїм CTA.

Це чудово, тому що замість того, щоб говорити, чому їх продукт чудовий, вони показують, як він приніс успіх їх клієнтам. 

Підхід до потенційних клієнтів з точки зору даних (в 20 разів більше екскурсій по нерухомості) також підвищує довіру до їх бренду.

Це також підвищить привабливість для їх ідеальних потенційних клієнтів (людей, які хочуть, щоб CRM допомагала їм швидше генерувати більше потенційних клієнтів). 

Крім того, обидві їх кнопки заклику до дії ні до чого не зобов'язують. Це добре працює, тому що збільшує їх шанси отримати «так» від кожного відвідувача.

MyFitnessPal

Цей продукт призначений для людей, які хочуть поправити своє здоров'я, схуднути і привести себе в форму.

Однак багато хто з їхніх клієнтів - новачки. Як новачок у фітнесі, одна з найбільших больових точок - це величезна кількість доступної інформації. Отже, їх продукт існує, щоб спростити початок роботи.

У цьому одному з наших прикладів призову до дії CTA відображає їх ідеальний профіль клієнта. У ньому згадується фраза «Фітнес починається», що вітає їх починаючу аудиторію і робить бренд засобом спрощення фітнесу. 

Перше речення також зачіпає болючу точку лідера, оскільки сильні лідери цього продукту часто відчувають, що їх дієта вийшла з-під контролю. 

Нарешті, вони виділяють три прості речі, які може робити додаток:

 • відстежуйте калорії
 • розбийте інгредієнти
 • Журнал дій

Текст на кнопці також ні до чого не зобов'язує, оскільки в ньому підкреслюється «безкоштовно». 

GetResponse

Доступні сотні різних програмних рішень для електронної пошти, і більшість з них пропонують безліч складних функцій.

Цей CTA дуже ясно показує, що він пропонує. Інструмент для:

 • Надіслати електронну пошту
 • створювати сторінки
 • Автоматизувати маркетингові процеси

Також ясно, що отримає замовник. Виділена жовтим кольором частина анімується і перемикається між:

 • Отримайте потенційних клієнтів
 • отримайте продажу
 • рости

DoorDash

Я знаю, що цей CTA працює, тому що, коли я писав цей пост і аналізував CTA DoorDash, я дійсно зробив замовлення!

Ціннісне пропозицію дуже просте: вони доставлять їжу з ваших улюблених ресторанів до ваших дверей.

Це не вимагає пояснень, недорогий продукт B2C з циклом покупки, який триває близько 30 секунд, тому їм не потрібно пропонувати жодних гарантій або альтернативної копії установки.

Фактично, чим менше відволікає покупця, тим краще буде конверсія.

Заклик до дії для введення вашого адреси доставки привертає (і, в кінцевому підсумку, мене приваблює), оскільки я хотів подивитися, які ресторани вони будуть доставити.

Як тільки я побачив, що їжа може бути доставлена ​​мені миттєво, і я можу продовжувати працювати, мені стало легко заплатити кілька додаткових доларів за доставку їжі. 

Виправлення стібка

Читайте також:  Тенденції графічного дизайну на 2020 рік

У Stitch Fix цікавий підхід до свого заклику до дії. Хоча це продукт B2C, це також постійне зобов'язання, тому шлях до покупки у нього трохи довший.

Це відносно нова концепція, яка може ускладнити заклик до дії. (Якщо покупець не розуміє, що ви пропонуєте, заклик до дією не конвертується.)

Замість того, щоб використовувати безліч рядків тексту для пояснення того, що вони роблять, вони надають відео, на якому чоловік і жінка розпаковують свою коробку, приміряють свій одяг і відправляють коробку назад. 

В цьому випадку відео набагато краще показує, як працює процес, ніж пояснює його за допомогою тексту. 

Кнопка CTA також є м'яким запитом для першої зупинки на шляху до покупки: пройдіть швидку вікторину.

сумо

Sumo має відносно простий заклик до дії для продукту B2B. Він отримує вигоду з того факту, що це безкоштовний інструмент, який автоматично спрощує реєстрацію ідеального клієнта.

Якщо той факт, що інструмент безкоштовний, як і раніше не переконав вас зареєструватися, вони також пояснюють, що його легко налаштувати (що є ключовою проблемою для багатьох маркетологів електронної пошти).

 • встановити
 • Активувати (без кодування)
 • рости

Крім того, якщо у вас багато користувачів, вкажіть це число. У них є точна кількість (884 767 веб-сайтів) в заклику до дії, що додає довіри.

Учня

Карантин дав людям багато часу подумати про інші способи заробітку в Інтернеті, і ринок Teachable процвітає. 

Їх заклик до дії досить простий і приваблює аудиторію щодо нових творців курсів (що ідеально, тому що їх програмне забезпечення розроблене, щоб бути зручним і простим).

Вони також підкреслюють пропозицію безкоштовної пробної версії і просто запитують адресу електронної пошти, щоб почати роботу. 

ClickFunnels

Список відмінних прикладів призову до дії не був би повним без ClickFunnels. 

Вони майстри продажів, тому у них явно вбивчий заклик до дії. 

Вони продають в основному більш дрібним компаніям, і їх копії вражають біль цих підприємців.

По-перше, більшість підприємців-початківців не можуть найняти більшу технічну команду, і їм просто потрібно просте рішення, що перетворює відвідувачів в клієнтів. 

Крім того, вони додають відео збоку, яке автоматично відтворюється, коли ви заходите на сайт, і по суті показує, як працює продукт, а не пояснює це в заклику до дії. 

Нарешті, пропозиція freemium змушує людей використовувати програмне забезпечення безкоштовно.

Вони також використовують більше терміновості, ніж більшість інших закликів до дії в цьому списку, з двічі згаданим словом «зараз» і іншими словами, такими як «швидко», щоб спонукати до дії. 

Зверніть увагу: хоча тиск може працювати добре для деяких продуктів, пам'ятайте про свій бренд.

Наприклад, якщо ви пропонуєте послуги з лікування безпліддя, тиск на кого-то з метою призначити зустріч створить нечутливий імідж бренду. 

Однак для ClickFunnels це працює, тому що більшість підприємців вважають себе активними.

Вспливаючі вікна

Якщо ваш відвідувач бачить заклик до дії на вашій домашній сторінці, а потім намагається піти, подумайте про використання спливаючого вікна для виходу.

Спливаюче вікно виходу також повинно мати сильний заклик до дії, який переконує відвідувача залишитися або, по крайней мере, дати вам частину інформації, яка дозволить вам перенаправити його (наприклад, адреса електронної пошти). 

Ось кілька відмінних прикладів призову до дії у спливаючих вікнах.

Обожнюй мене

Adore Me пропонує дуже переконливий B2C CTA у спливаючому вікні. 

По-перше, вони створюють справжню терміновість з таймером зворотного відліку вгорі. Крім того, в ньому вказується знижка, яку ви отримаєте (це значна знижка, а не просто знижка 10%). 

Далі йде гарантія (безкоштовні обміни), і, нарешті, вони роблять копію на кнопках дуже переконливою. 

У більшості CTA є кнопка з написом «Купити зараз». Однак ця мова має на увазі, що покупець буде витрачати гроші на покупку чого-небудь, що може викликати почуття провини.  

Отже, цей заклик до дії «Розблокувати мою пропозицію» має на увазі, що клієнт буде економити гроші, що фактично веде відвідувача від хворобливого мислення.

Це також більш освіжає, ніж аналогічні, стомлені версії, такі як «Отримати мою пропозицію» або «Погасити мою пропозицію».

Крім того, кнопка закриття пропозиції використовує зворотну психологію, щоб викликати почуття провини в розтраті грошей.

HelloFresh

HelloFresh має цікавий спливає заклик до дії.

Замість того, щоб просити відвідувача зареєструватися або щось зробити, вони пропонують захоплюючий інтерактивний досвід, який потім призводить його до першого кроку на шляху до покупки.

Якщо ваш відвідувач не зацікавлений у вашому першому заклику до дії, ви можете запропонувати йому інший досвід.

Зверніть увагу, що вони також збирають потенційних клієнтів, так що якщо клієнт піде після гри, HelloFresh все одно зможе перенаправити його.

Крім того, вони використовують аналогічну зворотну психологію, яку використовує Adore Me: кнопка, яку вони хочуть, щоб людина натиснула, передбачає підвищення цінності, тоді як кнопка виходу передбачає втрату цінності.

Тім Ферріс

Тім Ферріс також пропонує привабливий спливає заклик до дії. 

Більшість людей, які відвідують його веб-сайт, цікавляться самим Тімом, тому пропозиція завантаження з 17 питаннями, які змінили його життя, залучає його аудиторію. 

Знову ж, хороший заклик до дії - це не «дурити» аудиторію. Скоріше, мова йде про те, щоб запропонувати те, що вони хочуть, - і всі ці приклади призову до дії правильні.

YouTube

YouTube просував свою підписку Premium, і вже досить давно це їх спливаюче вікно.

З огляду на, що вони не міняли його якийсь час, можна з упевненістю припустити, що він дійсно добре конвертується.

Причина, по якій він, ймовірно, так добре конвертується, полягає в тому, що це дуже просте речення (ви не побачите рекламу), а CTA знову використовує зворотну психологію.

Кнопка пропуску пробної версії змушує клієнта відчувати біль (залишаючи щось на столі безкоштовно), тоді як кнопка для продовження дає таке ж відчуття полегшення (отримання чогось безкоштовно).

Starbucks

Хоча цей CTA може не бути схожим на інші в списку, я подумав, що він був досить креативним, і вирішив додати його. 

Коли ви заходите на сайт Starbucks, ви повинні прийняти їх файли cookie. Однак, як тільки ви натиснете «Прийняти», з'явиться це розумне спливаюче вікно.

Це також дуже корисно, тому що дозволяє відвідувачам, які хочуть зробити онлайн-замовлення, швидко перейти до процесу замовлення.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  3 достовірних способу диференціювати Ваш продукт на конкурентному ринку

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська