17 ідей по просуванню і розвитку бізнесу в Інтернеті

Назад до Записи

17 ідей по просуванню і розвитку бізнесу в Інтернеті

Для великого бізнесу маркетинг - дрібниця. Є великий рекламний бюджет, який потрібно витратити, що дозволяє легко бути поміченим як в Інтернеті, так і в світі. Однак для малого бізнесу маркетинг не так простий. Важко конкурувати з більш великими брендами, і складно виходити на ринок з невеликим бюджетом. На щастя, є ще ряд тактик, які ви можете застосувати. Читайте про недорогих і навіть безкоштовних варіантах маркетингу, які ідеально підходять для малих підприємств, в тому числі тих, які сподіваються з часом масштабироваться.

рекламна розсилка

Електронний маркетинг працює завжди, тому, якщо ви не використовуєте інший метод, почніть з нього. Постійний контакт і MailChimp - це кілька варіантів. Вартість часто безкоштовна, поки у вас не набереться певна кількість передплатників, так що ви можете спочатку не платити нічого.

Чому електронний маркетинг так ефективний? Можливо, тому що це дуже бажано. За даними фахівців з маркетингу, третина споживачів воліють маркетинг по електронній пошті іншим методам. Намагайтеся відправляти один електронний лист щотижня. Після того, як ви протестуєте кілька днів і раз, ви знайдете розклад, яке найкраще працює.

Добре розроблений веб-сайт

Переконайтеся, що ваш сайт оптимізований для перегляду з мобільних пристроїв. Люди виходять в Інтернет на ходу, тому, якщо вони не можуть отримати доступ до вашого сайту зі свого мобільного пристрою, у вас може взагалі не бути сайта. Щоб спростити собі життя, використовуйте шаблон веб-сайту, який автоматично перетворюється в мобільний перегляд. Якщо ви працюєте з дизайнером, переконайтеся, що він знає, як оптимізувати сайт для мобільних пристроїв.

SEO

Зробіть своє SEO-дослідження. Незалежно від того, які продукти або послуги ви пропонуєте, вам необхідно застосовувати передові методи SEO . Тільки так ви потрапите в звичайні результати пошуку. Коли ваша пошукова система розміщує хороші результати (SERP), ви отримаєте більше відвідувачів на свій сайт. Для більшості компаній більшу кількість відвідувачів означає більше переходів в реальних клієнтів. Так, ви можете заплатити за Google Adwords, щоб бути впевненим в тому, що будете з'являтися в певних результатах пошуку, але органічний пошук і раніше є кращим варіантом. Сьогодні людей відштовхує очевидна реклама; вам потрібно щось більш таємне, щоб по-справжньому їх зацікавити.

Facebook маркетинг

Уважно ставтеся до демографії вашої реклами в Facebook. Ви можете витратити 50 доларів в місяць на те, щоб охопити невелику кількість людей з широкої аудиторії, або ви можете витратити половину цієї суми, щоб охопити більше людей у ​​вашій нишевой аудиторії. Зрештою, вам потрібен якісний охоплення; кількість не так важливо. Пограйте з демографічними даними і з'ясуйте, як охопити якомога більше людей у ​​вашій аудиторії за найменші гроші. Потім, коли у вас є аудиторія, і здається, що вона зацікавлена ​​в вашій рекламі, подумайте про збільшення рекламного бюджету на кілька доларів.

Натисніть в інші компанії

Розширте свою мережу. Коли ви працюєте з іншими власниками бізнесу, ви можете підключитися до їх клієнтської бази, не витрачаючи ніяких грошей. Вам не потрібно дружити зі своїм прямим конкурентом, але ви можете налагодити зв'язки з людьми з родинного бізнесу.

Наприклад, якщо ви керуєте пекарнею, яка пропонує одноразові частування, такі як кекси і печиво, співпрацюйте з найближчим кафе. Ви можете запропонувати покупцям кав'ярні знижку на випічку. Що отримує кав'ярня? Їхні клієнти вважають їх більш сприятливими. Крім того, немає нічого кращого солодкого, ніж кава! Також не забудьте обміняти купони, листівки та посилання на веб-сайти для подальшого перехресного просування.

Подарунки

Роздайте безкоштовні предмети. Вам не обов'язково роздавати свої кращі продукти, але ви можете роздавати подарунки, щоб залучити нових клієнтів. Люди люблять безкоштовні речі, якими б вони не були. Наприклад, якщо ви керуєте магазином морозива, ходите на місцеві фермерські ринки і роздаєте маленькі чашки морозива. Як тільки клієнти отримають вашу чудову халяву, вони з більшою ймовірністю зроблять більш велику покупку на місці або заглянуть в ваш магазин в наступний раз, коли будуть готові до смачного ріжки. Якщо ви займаєтеся онлайн-послугами, запропонуйте безкоштовне завантаження, наприклад, корисне маркетингове керівництво. Обов'язково віддавайте те, що сподобається людям, а не те, що вони тут же викинуть або втратять.

Сети

Навіть компанії, які обслуговують міжнародну аудиторію, десь базуються. Не ігноруйте своє співтовариство, де багато ваші клієнти чекають вашого бізнесу. Відвідуйте мережеві заходи і обов'язково представляйтесь іншим. Якщо можливо, постарайтеся теж присутній на деяких з цих заходів. Коли комусь знадобиться ваш продукт або послуга, ви будете першим, про кого вони подумають. Ви також можете придумати невеликі способи привернути більше уваги до своєї спільноти, наприклад, створити закладки зі своїм логотипом, щоб залишити їх в бібліотеці.

плануйте події

Сплануйте власний захід! Це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми і залучити потенційних клієнтів в свій магазин або закусочну. Зробіть цей захід невідпорним, наприклад, відкритий бар з безкоштовними закусками, щоб переконатися, що кімната забита. Або зробіть цей захід тільки для бронювання, щоб ви точно знали, скільки буде вашої явки, заздалегідь. Коли людям потрібно заплатити за квиток, вони обов'язково з'являться. Ви також можете влаштувати благодійну акцію. Ви віддасте віддачу спільноті або навколишньому середовищу, збільшите доброзичливість і залучите нових клієнтів одночасно.

віддавати назад

Чи є організація, яка потребує керівництва? Пропоную взяти на себе ініціативу. Ви не тільки зв'яжетеся з іншими і отримаєте платформу для просування свого бізнесу, а й отримаєте репутацію організованого і ефективного лідера. Це один з кращих способів представити себе і свою компанію.

подкаст

Ви завжди відчували, що у вас є талант до радіо? Подумайте про створення власного Інтернет-мовлення. Так, спочатку буває важко знайти слухачів, але це може привести до дуже широкого охоплення. Якщо у вас є компанія B2B, візьміть інтерв'ю у інших власників бізнесу. Люди люблять говорити про себе, і в процесі ви налагодите нові зв'язки. Якщо у вас є компанія B2C, розгляньте можливість опитування деяких видатних клієнтів.

Дайте пораду безкоштовно

Будьте корисні і не бійтеся давати безкоштовні поради. Наприклад, якщо ви ведете маркетинговий бізнес, запропонуйте безкоштовні поради компаніям, які виглядають так, як ніби у них проблеми. Ви не замінюєте їх потреба в маркетологу, пропонуючи їм поліпшити свій твіт або публікації в Pinterest; навпаки, ви показуєте їм, що їм потрібна додаткова допомога, коли справа стосується маркетингу. Оскільки ви починаєте з слушних порад, вони, ймовірно, звернуться до вас, коли вирішать, що пора найняти професіонала.

Знай, чому ти робиш те, що робиш

Переконайтеся, що ви завжди запам'ятовуєте свою презентацію в ліфті. Ніколи не знаєш, коли у тебе з'явиться можливість просувати свій бізнес. Ви можете прати білизну, коли починаєте розмову з кимось і розумієте, що йому потрібен ваш продукт. Ваша презентація в ліфті повинна тривати від шести до восьми секунд, і вона повинна чітко повідомляти, що ви продаєте або робите.

купони

Пропонуйте купони! Згідно Constant Contact, люди будуть намагатися з усіх сил використовувати купон. Це означає, що навіть якщо вони ніколи раніше не чули про вашу компанію, вони, швидше за все, куплять щось просто тому, що у них є спосіб заощадити. Ви також можете дарувати купони поточним клієнтам. Коли ви пропонуєте знижку на їх наступну покупку або замовлення, вони, швидше за все, повернуться, щоб розширити ваш бізнес.

Гарне обслуговування клієнтів

Переконайтеся, що ви підтримуєте стосунки з поточними клієнтами. Утримати клієнта набагато простіше, ніж отримати нового. Переконайтеся, що ви постійно спілкуєтеся зі своєю клієнтською базою і приділяєте їм пріоритетну увагу.

Спрямування

Запитайте своїх поточних клієнтів про рефералах і налаштуйте реферальную програму, щоб винагороджувати як своїх клієнтів, так і людей, яких вони вказують у вашому напрямку. Більшість людей готові надати рекомендації, якщо у них був хороший досвід роботи з вашою компанією, але для цього їм може знадобитися нагадування або додатковий поштовх. Це один з найшвидших способів безкоштовно отримати нових клієнтів.

Натисніть на репортерів

Відвідайте HelpAReporter.com. Репортери публікують запити, на які їм потрібні експерти. Якщо ви відповісте, і вони скористаються вашими порадами або відгуками, ви отримаєте безкоштовну репутацію в їхній статті. Хоча багато можливостей пов'язані з невеликими ЗМІ, є й інші можливості для великих ЗМІ. У будь-якому випадку, це відмінний спосіб створити ажіотаж і навіть внести свій вклад в вашу стратегію SEO.

Читайте також:  Колір в брендінгу і дизайні упаковки

місцеве спонсорство

Спонсоруйте місцеву організацію. Це не буде коштувати великих грошей і може привести до значного впливу на ваш бізнес. Обов'язково виберіть організацію з тією ж аудиторією, що і ваш бізнес. Кожен раз, коли організація відправляє електронний лист або бере участь в будь-яких публічних заходах, ваш бізнес буде згадуватися.

При маркетингу малого бізнесу на рахунку кожен долар. Інвестиції повинні швидко окупатися; окупність інвестицій повинна бути практично миттєвою. Досвідчені власники бізнесу і маркетологи можуть знайти спосіб просувати будь-який бренд з будь-яким бюджетом, навіть якщо він становить менше 300 доларів на місяць. Хочете вірте, хочете ні, але деякі фрілансери спочатку навіть знаходять спосіб безкоштовно просувати себе. Завдяки доступним для всіх маркетингових платформ, таким як соціальні мережі, а також розумним методам SEO, ви можете допомогти вашому бізнесу набрати обертів, навіть якщо ви працюєте з невеликими бюджетами.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська