Професійні візитки: відповіді на всі ваші запитання

Назад до Записи
професійні візитки

Професійні візитки: відповіді на всі ваші запитання

Професійні візитки в друкарні Азбука ми розповімо як створити запам'ятовуються візитки. В епоху цифрових технологій можна легко забути про корисність канцелярського приладдя для бізнесу. На відміну від спливаючих вікон на екрані, високоякісні канцелярські товари для бізнесу дають вашим клієнтам і партнерам відчутну зв'язок з вашим брендом - не більше ніж професійні візитні картки. Але створити їх не так просто, як ви думаєте; є багато способів застрягти на цьому шляху.  

Які найважливіші принципи дизайну візиток?

При створенні професійних візиток завжди слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Залиште місце для випуску за обріз та тримайте копію на відстані не менше 5 мм від краю обріза карти.
  • Для отримання зображення високої якості використовуйте дозвіл 300 dpi.
  • Використовуйте типографіку такого розміру, щоб вона була чіткою і легко читається по всій картці.
  • Дизайн в колірному форматі CMYK, а не в RGB

Якого розміру повинна бути професійні візитки?

Найпоширеніший і найпопулярніший розмір - 90 × 50 мм. Однак це не жорстке правило. У Азбукеми пропонуємо професійні візитні картки різних розмірів, включаючи 55 × 55 мм, 55 × 85 мм, 90 × 55 мм і 170 × 55 мм в складеному вигляді. Тому, незалежно від ваших вимог, ми допоможемо вам.

Візитні і пластикові картки

Професійні візитки. Яка папір для візиток?

При створенні професійних візиток чим товще, тим краще. Товсті візитки підвищують репутацію вашого бренду і роблять самі карти більш довговічними. Наша стандартна папір для візиток - 300 г / м2; проте відомо, що з нашим асортиментом розкішних візиток ми можемо створювати карти щільністю до 450г / м2!

Чи слід ламінувати професійні візитки?

Коротше: так. Ламінування підвищує професіоналізм і вишуканість карток, що, в свою чергу, краще підкреслює основні цінності вашого бренду, тим самим підвищуючи ймовірність залучення потенційних клієнтів. У друкарні Азбука ми пропонуємо як матове, так і глянсове ламінування. Матове ламінування надає більш тонкий, гладкий і сучасний вигляд; тоді як глянсове ламінування забезпечує блискучу поверхню, яка обов'язково вразить одержувачів.

Професійні візитки в друкарні Азбука.

 Ми використовуємо провідні цифрові друковані, що забезпечують чіткі зображення, яскраві кольори і кристально чистий текст - ідеальне поєднання для просування вашого бізнесу. ! Не пропустіть можливість замовити професійні візитки на сайті https://azbyka.com.ua/  сьогодні!

Читайте також:  Оптімізіціі SMS-кампанії

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська