Проклеєний блокнот. Друкарня Азбука.

Назад до Записи
блокнот проклеєний

Проклеєний блокнот. Друкарня Азбука.

Проклеєний блокнот, містить Ваш логотип, Слоган і контактну інформацію. При цьому оптимальний обсяг блокнота багато в чому залежить від ваших вимог. Ось 3 головних ради, які допоможуть вам прийняти рішення:

  • Проклеєний блокнот бувають всіх форм і розмірів. Однак найбільш популярним форматом, який ми знову бачимо, є A4 (210 x 297 мм) з 25 листами на блокнот.
  • Якщо Ви шукаєте проклеєний блокнот, який буде пропонувати багато місця, ми рекомендуємо використовувати A3 (420 мм x 297 мм).
  • Якщо вам потрібен проклеєний блокнот меншого розміру, який буде легко носити з собою, легко вмістити в сумочці або портфелі, ми рекомендуємо A6 (148 мм x 105 мм) або A5 (210 мм x 148 мм).

Папки для паперів.

Який клей використовується в блокнотах?

В друкарні Абетка ми використовуємо клей, відповідний галузевим стандартам, який відрізняється міцністю, довговічністю. Вам не потрібно турбуватися про те, що ваш блокнот порветься і сторінки випадуть.

Проклеєний блокнот. Як приклеюють? 

Ваш дизайн буде надрукований, відділений сірої підкладкою, а потім приклеєний уздовж верхньої (короткої) кромки листа. Використовуваний нами процес випробуваний і протестований в поліграфічній галузі, що дає Вам продукт, який користується величезною популярністю. Як тільки клей висохне, ми перевіримо якість ваших блокнотів, перш ніж доставити їх на вашу адресу.

Друк книг

 

Чи буде кожна сторінка мого блокнота брендованої?

Так. Коли ви замовляєте в друкарні Абетка кожна сторінка в ваших 25 або 50 блокнотах друкується односторонньо з вашим дизайном на кожній сторінці.

Важливо відзначити, що якщо ви хочете, щоб лінійчатих лінії на ваших друкованих сторінках в блокноті, ви повинні включити їх в свій дизайн, Тому що ми друкуємо саме те, що ви нам надаєте.

Читайте також:  Книжкові премії, про які Ви повинні знати

проклеєний блокнот  - хороший маркетинговий інструмент?

Так, ми думаємо, що проклеєний блокнот - це простий, але ефективний маркетинговий інструмент для вашого бізнесу. Блокноти рекламуватимуть ваш бренд протягом усього року, якщо вони будуть розміщені на столі вашого клієнта, і є відмінним способом просування вашого бізнесу, Підвищення впізнаваності бренду і забезпечення того, щоб ваша компанія завжди була в свідомості ваших клієнтів.

Які бізнес-дані потрібно записати в проклеєний блокнот

?

Важливо, щоб ви включили в свій блокнот такі відомості про бізнесі, Щоб, коли клієнти використовують блокнот, вони точно знали, хто ви і як з вами зв'язатися.

  • Назва фірми.
  • Бізнес логотип.
  • Юридична адреса.
  • Контактна інформація для бізнесу.
  • Телефонний номер.
  • Адреса електронної пошти.
  • Бізнес-сайт.

3 способи проявити творчий підхід за допомогою блокнота.

Тут, в друкарні Абетка, Ми провели невелике дослідження і знайшли 3 різних способи, за допомогою яких ви можете проявити творчий підхід до оформлення блокнота і виділити його серед інших!

Блокнот зі списком справ. Проклеєний блокнот.

домогтися цілі! «Список справ» - це цікавий спосіб організувати вашу напружену повсякденну офісну життя. Це допомагає вам організувати те, що ви хочете зробити за день, розбити великі проекти на невеликі керовані завдання або мати місце для створення стратегії / плану виконання ваших завдань.

Списки справ також відмінно знімають стрес: Коли ви відзначаєте щось зі свого списку, ви візуально бачите, як робота виконується, відчуваєте себе більш продуктивно і дозволяєте вам перейти до наступної задачі для більш ефективного виконання. Вони також є відмінним інструментом, який допоможе вам розставити пріоритети для ваших завдань і спростити зміна графіка і більш ефективну організацію вашого часу.

Створюючи блокнот в стилі «список справ», переконайтеся, що у Вашому творі мистецтва є прапорець з лінійчатими лініями.

Читайте також:  Поліграфія для бізнесу.

блокнот повідомленьПроклеєний блокнот.

Блокноти для повідомлень - обов'язковий предмет канцелярського приладдя в офісі. Вони надають коротке зведення телефонних дзвінків від клієнтів, яка потім передається їх менеджеру по роботі з клієнтами.

Це гарантує, що менеджер по роботі з клієнтами отримає від своїх клієнтів правильну інформацію про ключові деталях. забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів - найважливіший аспект ділового світу.

При розробці блокнота повідомлень ми рекомендуємо включити прапорець і додаткове місце для імені, контактного номера і докладного повідомлення про виклик.

Блокнот думок. Проклеєний блокнот.

Ідеально підходить для завантаженого офісу ... «Блокнот для думок». Блокноти думок - ідеальне рішення для вас, щоб записати будь-які моменти EUREKA, провести мозковий штурм нової кампанії або записати будь-які вступні / виправлення.

При розробці блокнота для думок ми рекомендуємо залишати достатньо місця для ідей, створювати павутинні діаграми або марковані списки.

Як мені завантажити свої роботи? 

Ми просимо вас завантажувати свої роботи у вигляді одного PDF-файлу, готового до друку. Вам потрібно буде створити тільки одну сторінку, і ми будемо використовувати її для друку 25- або 50-сторінкового блокнота. Якщо ви хочете, щоб у вашому блокноті були лінійні лінії письма, вам потрібно буде включити їх в готовий до друку PDF-файл.

Друк блокнотів

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська