Псіхографія

Назад до Записи
Псіхографія

Псіхографія

Псіхографія - найважливіший елемент побудови бренду. Збільшення продажів, отримання репутації, залучення лояльних послідовників, використання правильних органічних каналів; все це зводиться до правильного використання ваших психографических даних.

Позиціонування по відношенню до цих даних не тільки дає вам чіткий напрямок, але також економить ваші гроші та час.

Якщо ви шукаєте спосіб прорватися крізь ринковий шум, залучити нових клієнтів ефективним і економічним способом, вам потрібно почати працювати з психографія.

Маркетинг може бути складною грою.

В опитуванні, проведеному в 2019 році дослідницькою фірмою Redburn і PwC, було підраховано, що сьогодні в усьому світі ринковий сектор оцінюється в 1,7 трильйона доларів.

Споживачів постійно засипають рекламою, що вимагає їхньої уваги. Від електронних листів до рекламних щитів і соціальних мереж - постійний шум від нескінченної кількості брендів залишає маркетологів в деякому подиві.

демографічного маркетингу недостатньо, щоб по-справжньому охопити ваших ідеальних споживачів. Широкі мазки більше не працюють так, як раніше, і тепер вся справа в деталях.

Ось чому вам потрібна Псіхографія.

Розглядайте демографію як чорно-білі обриси на картині, а Псіхографія - як колір.

Ви можете чудово бачити зображення, маючи тільки обриси, але щоб по-справжньому зрозуміти розповідь картини, вам потрібен повний Техніколор.

Що таке корпоративне навчання?

Демографічні vs Психографічний

Демографічні дані відмінно підходять для широкого початку.

Демографія корисна для сегментації і визначення вимірних рис вашої цільової аудиторії. По суті, це статичні дані, які допомагають вам визначити, «хто» ваш ідеальний клієнт. Він охоплює таку інформацію, як вік, стать, дохід, місце проживання, сімейний стан і так далі .

Звузивши аудиторію до сегментів, ви зможете краще зрозуміти перспективний ринок і створити таргетовану рекламу.

Якими б корисними не були демографічні виміри, вони залишають бажати кращого в плані точності.

Припустимо, ви плануєте відкрити нове екологічне кафе. Їжа і напої коштують дорожче, але все контейнери піддаються біологічному розкладанню, а продукти харчування виробляються з екологічно чистих джерел.

Використання демографічних даних для націлювання на вашу аудиторію може бути трохи складним; Ви орієнтуєтеся на тих, хто належить до групи з більш високими доходами, які можуть дозволити собі платити більше за їжу? Чи варто продавати студентам коледжів, які є еко-воїнами? Соціальні мережі або чутка?

150+ прикладів навичок, які ви можете включити в свій резюме.

Псіхографія замість цього прагне проаналізувати Інтереси і захоплення ваших клієнтів , Їх спосіб життя і то, як їм подобається проводити час . Він охоплює їх характеристики, цінності і переконання. Коли справа доходить до даних, Псіхографія є якісну сторону розуміння людей.

Ось чому Псіхографія важлива для успішного маркетингу. Це пояснює, «чому» ваш клієнт купує.

визначення засновника демографії та психографії

Найефективніший спосіб створити точний образ покупця - це об'єднати разом демографічну і психографічну інформацію, щоб зрозуміти, що змушує ваших цільових клієнтів купувати.

Об'єднавши обидва набору даних, ви можете отримати детальну картину потенційних клієнтів на ринку і тих, хто може бути зацікавлений в тому, що ви хочете сказати, але ще не відкрив для себе ваш бренд.

 

5 прикладів психографических характеристик

Отже, ми знаємо, як сегментувати демографічно (вік, місце розташування, дохід і т. Д.), Але як ви класифікуєте характеристики? Є кілька способів зробити це, але нижче наведені найбільш поширені вертикалі:

1. Особистість

Найпростіший спосіб категоризації особистості вашого потенційного клієнта - це теорія «великої п'ятірки особистісних рис».

Велика п'ятірка не пояснює все людську поведінку, для цього вам варто звернутися до багатовікової психології, але це хороший спосіб грубо резюмувати поведінку інших.

Теорія виділяє п'ять факторів:

 • Відкритість досвіду - винахідливий / цікавий проти послідовного / обережного
 • сумлінність - ефективний / організований проти екстравагантного / безтурботного
 • екстраверсія - товариський / енергійний vs. відокремлений / стриманий
 • приємність - дружній / жалісливий проти заперечування / черствого
 • невротизм - чутливий / нервовий проти стійкого / впевненого

Вам не потрібно запам'ятовувати вищевикладене або записуватися на курс психології, щоб зрозуміти психографія, хоча, якщо вам це цікаво, ми дуже раді, що вам цікаво дізнатися про світ і завжди заохочувати освіту.

Велика п'ятірка - відмінний спосіб повернутися, коли ви збираєте психографические дані і хочете оцінити, ким може бути ваш цільовий клієнт.

 

2. Спосіб життя

Спосіб життя відбиває повсякденне життя вашого клієнта. Це включає в себе такі речі, як місце проживання, наявність у них дітей, наявність у них відносин чи ні, і якщо вони живуть, щоб працювати, в порівнянні з тими, хто працює, щоб жити.

Ви можете зробити обґрунтоване припущення про чийсь спосіб життя, визначивши ключові моделі поведінки і працюючи в зворотному напрямку.

Наприклад, хтось може віддати перевагу урок йоги в 6 ранку уроку в 18 годин. Це тому, що вони вважають за краще починати свій день з йоги, або тому, що у них мало часу вечорами? Чи хочуть вони закінчити йогу до того, як прокинуться діти? Чи ходять вони на заняття йогою в 6 ранку у вихідні або люблять поспати після вечірніх коктейлів в п'ятницю?

Така поведінка і рішення приймаються відповідно до чиїмось способом життя. З'ясування чийогось поведінки може допомогти вам скласти обгрунтовану оцінку його способу життя.

 

3. Інтереси

Інтереси мають вирішальне значення для пошуку своєї аудиторії або свого племені. Хобі, як вони проводять вільний час, На кого вони підписані в соціальних мережах, подкастах, книгах, Netflix, чи подобається їм гортати сміттєві журнали в черзі в супермаркет; все це приклади інтересів, і всі вони унікальні для кожної людини.

Немає межі того, скільки інтересів у кого-то може бути, але енергія, яку він вкладає в ці інтереси, обмежена. Хтось може стежити за сотнями модних блогерів в Instagram, але їм нецікаво витрачати час на те, щоб стати дизайнером, їм просто подобається дивитися на одяг.

У людей є інтереси, які можуть повністю суперечити їх демографічної категорії. 19-річний студент коледжу може бути фанатом гри в бінго, а 60-річний пенсіонер може мати пристрасть до гри в Pokémon-GO. Інтереси диктують, що купують споживачі, і виявлення цих інтересів допоможе вам орієнтуватися і продавати.

4. Думки, відносини і переконання

Переконання клієнтів, їх ставлення до тем і їхня релігія - все це грає роль в ухваленні ними рішень. Ці чинники зазвичай оцінюються індивідуально, але для простоти ми можемо згрупувати їх разом, оскільки всі вони так чи інакше корелюють. Деякі релігії забороняють певні види їжі або алкоголю, і люди неминуче будуть мати протилежне ставлення до скромності і соціальному етикету.

Читайте також:  17 ідей по просуванню і розвитку бізнесу в Інтернеті

5. Цінності

Чиїсь цінності описують їх розуміння правильного і неправильного. Деякі цінують екологічно чисті продукти перевищує номінальну вартість, інші можуть цінувати час з сім'єю вище нічного життя.

навіть дієтичні звички споживачів впливають на їх вибір покупок, наприклад, стійкі вегани, що відкидають брендиВиробів, не схвалених PETA або не зв'язані з жорстокістю.

Як знайти психографические дані для маркетингу

1. Google Analytics

Google Analytics відмінно підходить для аналізу даних. Він безкоштовний, неймовірно докладний і оновлюється в режимі реального часу, що дуже приємно. Щоб отримати доступ до цих даних, натисніть Аудиторія> Інтереси> Огляд.

Він не тільки містить докладний аналіз демографічних характеристик вашої аудиторії, а й дає вам можливість уточнити дані, щоб побачити психографические дані. Наприклад, можна побачити різницю в даних між приносили клієнтами і неплатниками.

Фокус групи

Фокус-групи - це більш практичний підхід до розуміння вашої аудиторії через призму психографії.

Невелика фокус-група може допомогти оцінити, які загальні риси характерні для тих, хто лояльний до бренду, і допоможе вам створити свій купівельний образ. Хоча фокус-групи можуть бути тривалими і дорогими, вони дають вам можливість задати уточнюючі питання і поспілкуватися зі споживачами.

Не забувайте надсилати розмова, А не домінувати в розмові і пам'ятати про тих, чий голос не чутний в розмові. Заохочуйте учасників між собою питати про їх думку і переконайтеся, що ви створили безпечне середовище, в якій кожен відчуває себе комфортно, висловлюючи свої думки.

 

Інтерв'ю з клієнтами

У Foundr ми вважаємо, що інтерв'ю з клієнтами - один з кращих засобів, яке ви можете зробити для своєї маркетингової стратегії і, по суті, для свого бізнесу.

Інтерв'ю з клієнтами - це всього лише інтерв'ю з вашими клієнтами і з'ясування їх думок про ваш бізнесі, Продукти та послуги. Співбесіди проводяться безкоштовно і дозволяють збирати дані прямо з вуст коні, інакше кажучи. ваш клієнт.

Перш за все, це зміцнює відносини з вашими клієнтами (особливо якщо у вас невеликий бізнес). Це також дасть вам можливість збирати відгуки в режимі реального часу.

Найефективніший спосіб проведення інтерв'ю з клієнтами - це правильно підійти до справи і поставити правильні питання.

Просто поговоріть з п'ятьма клієнтами, і ваш маркетинг буде більше, ніж що-небудь ще.

Візьміть інтерв'ю по телефону або заплануйте зустріч в Zoom або Skype. Люди, як правило, більш розслаблені і товариські, коли знаходяться в своєму середовищі, а не лицем до лиця.

Деякі приклади питань:

 • Як ви дізналися про наш бренд?
 • Яка частина нашого бренду вам сподобалася найбільше (вартість, цінності бренду, естетика і т. Д.)?
 • Що спонукало вас купити саме цей продукт?
 • Що змусило вас переключитися на нас?

Тримайте речі в розмові і розслабтеся. Це шанс послухати, що вони думають про ваш бренд, а не опитування.

розуміння і відносини, Які ви побудуєте, безцінні.

3. Опитування / анкети. Псіхографія.

Опитування та анкети відносно недорогі в запуску і можуть бути дуже корисні для розуміння вашого ринку. Вони дозволяють збирати інформацію з більшого розміру вибірки, а завдяки таким платформ, як Typeform і SurveyMonkey, їх можна проводити швидко і безкоштовно.

Включіть в опитування психографические питання. Ключ до анкет і опитувань - зробити їх максимально зручними і простими. Дотримуйтеся питань типу «так» чи «ні», зводите питання до мінімуму і подумайте про додавання стимулу, наприклад коду знижки, щоб спонукати інших взяти участь.

Майте на увазі, що деякі результати можуть бути трохи неточними, деякі зухвалі клієнти можуть випадковим чином відповісти в пошуках гарного коду знижки, тому обов'язково використовуйте результати в якості загального психографічного керівництва, а не закону.

маркетингові компанії

Хоча це може виявитися неприйнятним для компаній з мінімальним бюджетом або тільки початківців компаній, наймання компанії з дослідження ринку може окупитися, якщо ви готові вкласти гроші. Ці дослідницькі компанії можуть надати вам поглиблений аналіз ринку і чітко визначену купівельну особистість, а також нададуть вам вільний час, Щоб зосередитися на інших заняттях. Зіставте витрати з перевагами, щоб переконатися, що це вигідне вкладення, а потім подумайте про наймання.

 

Використання психографіки в вашому маркетингу

У поєднанні з демографічними даними Псіхографія дозволяє вам отримати більш чітке уявлення про те, чому ваш клієнт купує. Але як ви можете ввести ці дані в свою маркетингову стратегію і реалізувати її в режимі реального часу?

1. Створюйте образи клієнтів. Псіхографія.

Псіхографія дозволяє вам глибше зрозуміти свого клієнта і то, як ви можете привернути його увагу.

Збираючи всі ці дані разом, ви можете точно уявити собі, хто вони такі, за допомогою покупця або покупця. Швидше за все, ви вже маєте на увазі свій аватар, але давайте подивимося, що станеться, коли ми візьмемо демографічно створений образ і змішаємо його з психографія:

Ось основний образ покупця:

Демографія:

 • 35-65 років
 • Власник будинку
 • Сполучені Штати
 • Річний сімейний дохід більше 100 000 доларів США
 • Немає існуючих медичних умов

Давайте за допомогою психографіки познайомимося з нашим клієнтом:

 • Неймовірно організований і ефективний
 • Дуже екстравертний і соціальний
 • Бере активну участь в роботі шкільного комітету своїх дітей
 • Бракує часу на розваги
 • Слухає подкасти: хардкорні історія Дена Карліна
 • Любить читати історичну науково-популярну літературу.
 • Цінності сімейного часу

Побачити різницю? Коли ви поєднуєте ці два аспекти, ви можете створити надзвичайно вичерпний образ клієнта, який дійсно дозволяє поглянути на речі в перспективі. Ви не тільки знаєте своїх клієнтів, але і знаєте, що їх мотивує до покупки.

 

2. Сегментація клієнтів

Створення вашої клієнтської особистості може пролити світло на те, чого ви раніше не усвідомлювали: типи клієнтів, яким подобається ваш бренд, Більш різноманітні, ніж ви думаєте.

Ваша компанія може виявити, що клієнти, які купують ваші спиці на замовлення, - це милі старі бабусі, які хочуть в'язати шкарпетки для своїх онуків, і міцні рибалки, які хочуть полагодити свої рибальські мережі в море. Те, що подобається люблячим бабусям і дідусям, може бути абсолютно полярним для рибальського флоту.

Як ви адаптуєте свою маркетингову стратегію таким чином, щоб об'єднати потреби двох протилежних клієнтів в одну?

Відповідь: немає.

Якщо ви виявите, що у вас є дві абсолютно протилежні групи клієнтів, це може зажадати створення альтернативних підходів.

Дослідження, проведене MailChimp, показало, що сегментовані кампанії працюють помітно краще, ніж їх несегментовані колеги.

Читайте також:  Редагування відео на YouTube

Сегментовані кампанії показали на 14,31% більше, ніж несегментовані кампанії, і що цікаво, коли ці сегменти були створені з урахуванням «інтересів», кількість відмов від підписки було на цілих 25,65% менше, ніж несегментовані кампаній.

Ваша компанія може провести дві подвійні кампанії для двох трикотажних ринків. Одна кампанія може зосередитися на сімейних цінностях, яскравих кольорах і з'явитися в місцевих газетах, а інша кампанія може зосередитися на міцності вашого обладнання і різних розмірах голок.

3. Маркетинг в соціальних мережах. Псіхографія.

Псіхографія може допомогти вам визначити, на яких платформах ваша ідеальна аудиторія найбільш активна. Ви знайшли взаємозв'язок між молодими фахівцями і Pinterest? Ви помічаєте, що ваша реклама в Instagram, присвячена вашому бізнесу по стрижці газонів, схоже, не приваблює нових клієнтів?

Платформи соціальних мереж тепер мають вбудовану аналітику, яка дозволяє вам отримувати інформацію про ваших передплатників і їх поведінці. Ви можете зрозуміти, яку платформу воліє ваша основна аудиторія.

Наприклад, якщо ви запускаєте незвичайну компанію з виробництва футболок, вашою основною аудиторією можуть бути старшокласники, яким цікаві популярні меми. Аналіз вашої присутності в соціальних мережах може показати, що ваша демографічна і Психографічна аудиторія найбільше взаємодіє з Instagram Stories, а не з Facebook.

Ви також можете використовувати соціальні мережі, щоб безпосередньо орієнтуватися на загальні інтереси користувачів.

Для Twitter перейдіть в Twitter> Twitter Ads> Analytics> Audience Insights. Ви зможете побачити свої демографічні дані, а також свої психографические дані, такі як інтереси і передплатники вашої аудиторії.

Для Facebook вам знадобиться бізнес-сторінка. натисніть Бізнес-менеджер> Статистика> Люди, щоб побачити розбивку ваших шанувальників. Ви можете фільтрувати і сегментувати дані, щоб дізнатися більше про те, хто цікавиться вашим брендом.

Foundr Facebook Psychographic Demographic Insights

 

Виявлення нових форм контенту / визначення нових тематичних областей контенту. Псіхографія.

Аналіз примх і характеристик ваших клієнтів може відкрити для вас вікно можливостей з новим змістом. Зібрані вами психографические дані - це приблизний план напрямків, в яких може рухатися ваш бізнес.

Наприклад, багато користувачів вашого фітнес-додатки також дуже зацікавлені в харчуванні і нових рецептах. Співпрацюючи з місцевим дієтологом і створюючи плани харчування для користувачів вашого додатка, ви не тільки підсилюєте любов існуючих клієнтів до того, що ви робите, але і виходите на абсолютно новий ринок харчування.

У компанії з виробництва одягу для подорожей і пригод Kathmandu є унікальний приклад - запуск «першого в світі адаптируемого всепогодного весільного плаття». Їх цільовий ринок рекреаційних і досвідчених шукачів пригод також буде включати тих, хто хоче одружитися в унікальному стилі. Чому б не додати обізнаність про бренд про стійкість, щоб привернути увагу тих, хто піклується про навколишнє середовище?

jpg ">

Створюйте більш цілеспрямовані і релевантні рекламні кампанії по електронній пошті

Сила психографії полягає в тому, що вона не тільки дає вам уявлення про те, хто ваш клієнт, але також говорить вам, що вони відчувають і чого хочуть. Це дає вам можливість створювати релевантні і цілеспрямовані розсилання електронної пошти, Які звертаються до їхніх запитань, проблем, інтересам і цінностям.

Електронний маркетинг дозволяє більш гнучко проводити маркетингові кампанії. Ви можете просувати поточні тенденції або майбутні події, зміцнювати цінності і переконання своєї компанії і повідомляти клієнтів про відповідні зміни в бізнесі.

Кращий спосіб підвищити откриваеми електронної пошти - це створювати персоналізовані електронні листи, а використання ваших психографических даних - спосіб підвищити це ще більше.

Якщо ви помітили загальну тенденцію серед ваших клієнтів до веганскої шкірі і моді без жорстокого поводження, розішліть по електронній пошті рекламні акції для вашої нової колекції сумок з веганскої шкіри. Якщо психографические дані говорять вам, що більшість ваших клієнтів збираються на музичний фестиваль, заповніть свій список розсилки своїми високоенергетичними закусками, щоб вони танцювали весь день.

Бренд кросівок Brooks показує це в своєму недавньому електронному листі, націлившись і визнаючи труднощі, з якими стикаються багато при тренуваннях в холодну погоду, і використовував цю можливість, щоб просунути своє спорядження для холодної погоди.

Поліпшите свої шляхи конверсії. Псіхографія.

Розкриття і розуміння того, чому клієнти йдуть на певну цільову сторінку, можна почерпнути з ваших психографических даних. Чим більше ви розумієте про свій цільовий ринок, тим краще можете здогадуватися, чому найбільш вразливі точки вашої воронки продажів не працюють.

Вони йдуть в певний момент свого шляху через те, що ваша копія не відповідає дійсності? Може бути, ви неправильно підрахували, яке значення вони надають безконтактної доставці і біорозкладаної упаковці, І втрачаєте їх на етапі закриття?

 

Зосередьтеся на своїх емоціях

Справа не в тому, що ви говорите, а в тому, як ви це говорите.

Маркетинг і реклама - це все, що потрібно, щоб продати щось, що привертає увагу аудиторії саме так, щоб змусити її сказати «так».

Ви, ймовірно, вже знаєте, що мова, яка використовується у вашому тексті, є ключем до успішної рекламі, але чи знаєте ви, що облік як вашої демографічної, так і психографической аудиторії може означати різницю між невдачею і успіхом?

Залежно від вашої психографії різні слова будуть потрапляти по-різному.

Псіхографія допоможе вам зрозуміти, що хвилює ваших клієнтів, І дасть вам можливість грати з цим.

Розуміння свого клієнта - ключ до успіху в бізнесі. Об'єднання демографічних і психографических даних не тільки дасть вам більш чітке уявлення про те, кому ви продаєте, але також дозволить вам переоцінити і осмислити свій бізнес в цілому.

Ваш бізнес не заробляє достатньо грошей? Ось як це виправити.

Почніть з демографії, а потім почніть відточувати використання психографії. Зрозумійте, чому ваші клієнти будуть шукати ваш бренд, Чому вони потребуватимуть ваших послуг або продуктів в своєму житті і чому вони вважатимуть за краще ваш бізнес, А не бізнес інших.

Для створення маркетингової ніші необхідно спочатку зрозуміти, де знаходиться ваша ніша. Використовуйте Псіхографія, щоб з'ясувати причину, і спостерігайте, як ваш бізнес стає імперією.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська