Робочі зошити. Навчальні посібники.

Шукаєте друкарню, яка допоможе вам роздрукувати робочий зошит для семінару, робочий зошит по конвенціям чи інший тип навчального посібника? при пошуку друкарні для публікації цих спеціалізованих публікацій вам потрібна компанія, що спеціалізується на многостраничной друку - та, яка пропонує варіанти, необхідні для задоволення вимог вашого проекту друку. Ваш пошук закінчений - це друкарня Абетка. Ми спеціалізуємося на друку багатосторінкових книжок, тому розуміємо цей тип друку.

робочі зошити

Абетка пропонує безліч чудових функцій для друку робочих зошитів, будь то робочий зошит для семінарів, робочий зошит або призначена для користувача робочий зошит. Двома найважливішими функціями є стиль палітурки і вибір паперу.

Чи потрібно вашим читачам вміти розкладати зошит у час презентації? Якщо так, то вам слід подумати про обв'язки дротом або пластикової котушкою. Якщо ваші читачі будуть просто час від часу звертатися до книги або використовувати її на пам'ять, тоді вам слід подумати про зшиванні наопашки або ідеальному палітурці.

Чи будуть ваші читачі писати в книзі? Якщо так, то вам слід розглянути некрейдований або матовий текст для внутрішніх сторінок проекту друку книги. На цих паперових полотнах легко писати, і вони не розмазуються. В іншому випадку ви можете використовувати глянсовий текст для внутрішніх сторінок.

Робота з Азбукою для Вашого проекту.

Якщо ви вперше працюєте з друкарнею, у Вас напевно виникне багато питань. Ми постараємося максимально спростити цей процес і гарантувати, що всі ваші унікальні потреби для вашого проекту друку книг будуть задоволені або перевищені.

Дізнайтеся більше про друк - зв'яжіться з нами сьогодні! Робочі зошити. Навчальні посібники

Робочі зошити. Навчальні посібники є життєво важливими інструментами для ефективного навчання. Незалежно від того, чи пропонує Ваш бізнес навчання як продукт або ви ділитеся інформацією зі своєю командою, професійна робочий зошит зміцнить Вашу презентацію і поліпшить запам'ятовування контенту.

Малотиражна книжкова друк - одна з наших спеціалізацій, і у нас є знання і досвід в цьому напрямку.

Подивіться наші варіанти шаблонів внутрішніх сторінок

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Блокноти

Навіщо друкувати навчальні посібники та робочі зошити до абетки?

  • Доставка по всій Україні.
  • Більше 17 років досвіду у пресі книг на замовлення для навчальних організацій.
  • Швидкісні цифрові машини можуть виконати замовлення протягом дня.
  • Доступний широкий спектр палітурки, включаючи м'яка обкладинка, брошурування на скобу, палітурка на пластикову і маталлические пружини
  • Чорно-біла або повнокольоровий друк.
  • Доступні всі допоміжні навчальні матеріали, включаючи значки, плакати і банери, ручки, листівки, брошури і багато іншого.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб скористатися цими та іншими послугами при друку книг.

навчальні посібники для шкіл

навчальні посібники для шкіл