Різні види поліграфічних послуг (цифрова, листова, офсетний і т. Д.)

Назад до Записи

Різні види поліграфічних послуг (цифрова, листова, офсетний і т. Д.)

Ищете ли вы компанию, предоставляющую услуги печати, для печати высококачественных брошюр, каталогов, журналов, меню ресторанов или любых других небольших / крупных проектов, вы можете выбрать из широкого спектра профессиональных услуг печати! Используя современное оборудование типография АБЕТКА , Ми гарантуємо, що наші послуги друку в м Кі Єві досягнутий і перевершать всі ваші очікування! Тепер давайте розглянемо всі різні види поліграфічних послуг.

Цифровий друк

Що таке цифровий друк?

Цифровий друк використовує цифрові файли з високою роздільною здатністю для створення зображення на папері. Це на відміну від традиційної офсетного друку, яка спирається на гігантські металеві листи, на яких розміщується зображення.

Можливо, у вас вдома є особистий струменевий принтер, який ви використовуєте для невеликих домашніх завдань по цифрового друку. Тип послуги цифрового друку, який ми пропонуємо, використовує ту ж концепцію, за винятком того, що ми можемо виробляти набагато більші кількості з набагато більш високою якістю досвідченими професіоналами в області друку.

Переваги цифрового друку

Замовити менші кількості простіше

Налаштування офсетного друку обширна і включає в себе пластини, які допомагають переносити чорнило на сторінку через ковдру. Люди іноді вибирають офсетний друк для дуже великих комерційних серій, які потребують майже ніяких змін. Запит невеликого замовлення у компанії, яка займається тільки офсетним друком, може привести до завищених витрат через часу і особливостей процесу офсетного друку.

 

Допускається більше варіантів

Цифровий друк - відмінне рішення, якщо у вас є змінні дані, наприклад, ситуація, коли необхідно надрукувати щось своє на кожній сторінці. З офсетним друком це неможливо, тому цифровий друк забезпечує більшу гнучкість. Цифровий друк може бути кращим варіантом, якщо ви хочете надрукувати невеликі партії різних листівок або інших друкованих матеріалів, перш ніж визначити, який з них виглядає краще.

Більш швидкий час виконання замовлення

Как вы можете себе представить, основываясь на оборудовании, используемом для офсетной печати, цифровая печать предлагает более быстрое час обробки. Хоча тимчасові рамки для ваших результатів будуть варіюватися в залежності від робочого навантаження друкованої компанії, наявності доступних витратних матеріалів та інших факторів, ви, як правило, виявите, що час завершення проекту цифрового друку коротше, ніж альтернатива.

листовий друк

В то время как большинство людей интересуются только результатом, важно знать, как печатается каждый проект, чтобы обеспечить исключительный готовый продукт. Процесс печати имеет важное значение для конечного результата, влияет на результат и делает крайне важным использование  услуги печати  с профессионализмом и опытом для обеспечения высочайшего качества каждый раз.

Оскільки  листовий друк  є важливою частиною цього процесу, давайте з'ясуємо, що це таке і коли його слід використовувати для задоволення ваших потреб у пресі.

Що таке листовий друк?

Якщо ви не знаєте, що таке листова друк, ви не самотні. При плануванні вашого наступного проекту важливо знати про доступні методи друку. Правда в тому, що якщо у вас було надруковано багато проектів, ви, ймовірно, створили кілька проектів з використанням техніки, відомої як листовий друк.

Листовий друк - це літографія вищої якості, в якій використовуються аркуші паперу, що подаються вручну, або рулон з безперервною подачею, який можна обрізати при необхідності. Назва говорить сама за себе, папір подається в принтер. Листовий друк відрізняється від веб-друку, в якій використовуються рулони паперу для безперервної подачі в веб-принтер і обрізки після закінчення друку.

Коли слід використовувати листовий друк?

Листовий друк ідеально підходить для невеликих і середніх друкованих проектів. Більшість професійних принтерів навіть не пропонують веб-друк на проектах такого розміру. Звичайні друковані проекти з листової подачею включають:

 • друкований бланк
 • Канцтовари
 • візитки
 • листівки
 • брошури
 • Індивідуальні бізнес-форми і багато іншого

Машини з листової подачею працюють не так швидко, як друкарські машини для веб-друку, але машини з листової подачею не вимагають такої великої робочої сили, їх легко налаштовувати в порівнянні з веб-принтерами, і вони не зупинять проект в разі виникнення проблеми.

Хоча друковані машини для веб-друку пропонують розширені функціональні можливості, вони важче, дорожче, голосніше і вимагають підвищеного енергоспоживання. Якщо щось пішло не так на будь-якому етапі процесу друку, весь проект повністю зупиниться. На листовому принтері, якщо ніж або папка перестають працювати, завдання на друк буде продовжено без перерви. Суть в тому, що листові принтери найкраще підходять, коли ваш проект повинен бути високої якості і своєчасно завершено.

Читайте також:  Коментарі в Instagram отримати більше

Які переваги листового друку?

Листовий друк дає вам більше можливостей з найвищою якістю. Переваги включають в себе:

 • спеціальні обробки :
  • Лак - блиск, матовий і матовий
  • Водний - загальний, глянсовий, матовий, матовий і Soft-Touch
  • УФ-пляма і загальний блиск, матовий, матовий, текстурований і блискучий
 • Гнучкість : Листовий друк забезпечує більш високу ступінь гнучкості
 • Швидкість : Друк може виконувати до 15 000 показів на годину

При всіх цих величезних перевагах листовий друк є рішенням виняткового кінцевого продукту. Листовий друк також означає меншу кількість відходів і менше часу на підготовку і настройку.

Переваги листового друку

автоматизований процес

Листовий друк може здатися ручної завданням, але насправді вона сильно автоматизована. Прилад, що використовується для цього типу друку, буде автоматично подавати листи, що також забезпечує більшу гнучкість в розмірі продукту.

Маленькі ніжки всередині машини підберуть папір і пропустять її через прес. Ролики утримують його в русі, поки частини захоплення не схопився папір. Цей повністю автоматизований процес підвищує ефективність при одночасному зниженні витрат.

спеціальні обробки

Завдяки листового друку ваші готові вироби можуть мати спеціальну обробку для додання додаткового стилю. Варіанти включають глянсову, матову і тьмяну обробки, які можуть виділити вашу деталь. Створіть ще більш глянцеву поверхню з водними м'якими на дотик матеріалами. Ви також можете отримати УФ-покриття, яке пропонує варіанти точкового або загального глянцю, матовий, текстурований, матовий і блискучий. Преси з листової подачею можуть легко обробляти унікальні покриття, які вам потрібні для вашого проекту.

Швидкий друк

Листова друкарська машина може друкувати дуже швидко, що дозволяє легко отримати багато копій одного примірника. Ефективність друку також робить процес друку менш дорогим, що корисно при об'ємної друку. Друковані машини з листової подачею можуть також обробляти всі види продукції, від невеликих листівок до повнорозмірних календарів і всього, що між ними.

Рулонний друк

Якщо у вас наближається великий проект друку, ви захочете поглянути на офсетний друк.

Що таке рулонний друк?

Процес рулонної офсетного друку включає безперервну подачу рулону паперу через друкарський верстат. Це відрізняється від листового друку, в якій використовуються окремі шматочки паперу, які попередньо нарізаються і потім подаються в прес. Після того, як сторінки надруковані на рулоні паперу, вони або складаються за підписом, або розділяються і обрізаються за розміром.

Коли справа доходить до зображень, цей тип друку вимагає, щоб ви надрукували зображення, яке ви хочете відтворити, на пластину, яка потім притискається до гумового заглушці, намотаною на матеріал, і в кінцевому підсумку створює зображення на папері. Звідси і відбувається зміщення терміна.

Велика частина комерційної друку каталогів, журналів і книг виконується на офсетних друкарських машинах. У офсетного друку текст і зображення наносяться на листи. Після цього вони переносяться на гумове ковдру, а потім на папір. Веб-офсетний друк не виробляє шкідливих хімічних речовин і ідеально підходить для великих тиражів завдяки своїй швидкості, низької вартості і гнучкості.

Переваги рулонного друку

Ідеально підходить для великомасштабної друку

Одним из основных преимуществ офсетной печати является большой объем печати, который вы можете получить с постоянными результатами. Если вы хотите печатать что-то крупномасштабное, офсетная печать обеспечивает большие пропорции, чем листовая печать без ущерба для качества.

стабільна якість

Коли ваша служба друку використовує новітні технології та власні системи Advanced Interface, ви можете очікувати високоякісних результатів кожен раз з швидким оборотом. Завдяки високотехнологічним веб-друкарських машин, таким як Komori 38 S з 6 блоками, неперевершена якість досягається за повним набором опцій, таких як:

 • Потокові складні і захисні покриття
 • авто табличка
 • Колір замкнутого циклу
 • Лінійний водний і склеює
 • І більше

Швидкі результати

Вам потрібно, щоб ваше завдання на друк було виконано досить швидко? Ще однією перевагою вибору офсетного друку є час і ефективність. У веб-пресах використовуються рулони паперу, а не аркуші паперу. Це забезпечує більшу швидкість і ефективність в процесі друку.

Читайте також:  Чому B2B-маркетологи можуть навчитися у TikTok?

Ці преси можуть друкувати десятки тисяч футів паперу на годину, і операторам не потрібно постійно завантажувати їх попередньо нарізаними листами. За допомогою офсетного друкарської машини можна швидко і легко створювати безліч копій каталогу або журналу. Техніки також можуть швидко міняти пластини, що робить щоденне виробництво набагато більш ефективним.

Pantone Color Matching

Якщо ваш проект вимагає використання системи машин Pantone, офсетний друк може надати вам найбільш точну відповідність. Ще один бонус офсетного друку в тому, що якщо вам потрібно друкувати тільки в чорно-білому режимі, вартість буде значно нижче і заощадить ваші гроші.

гнучкість

Сетевые офсетные принтеры могут также выполнять дополнительные задачи, такие как резка, складывание и перфорирование бумаги. Ленточные прессы Heatset оснащены сушильными лампами, очень похожими на большую печь, для быстрой укладки чернил для получения высококачественного изображения.

економічно ефективним

Основною перевагою використання офсетного друку для вашого проекту є те, що він дуже рентабельний. Якщо вам потрібно зробити велику кількість якісних відбитків, це розумний вибір.

Веб-офсетний друк в цілому є швидким і економічним варіантом друку з незмінно високою якістю результатів. Якщо у вас велике замовлення, який потрібно роздрукувати, і ви хочете отримати максимум за свої гроші, то офсетний друк в мережі - це відповідь для вас!

Мінлива друк

Печать с переменными данными (также известная как VDP) – это метод цифровой печати, популярность которого растет благодаря тому, что он дает маркетологам, предприятиям и другим лицам возможность настраивать отдельные элементы в более крупной партии печатных материалов. Начиная со стандартного шаблона, который может включать в себя ваш логотип, изображения и / или текст, печать переменных данных позволяет вам использовать различные поля текста или изображения, созданные специально для человека, который должен получить материал. ВДП произвела революцию в полиграфии.

переваги ВДП

Дотягнися до клієнтів

Одним з найбільших переваг VDP є здатність, яку він дає вам, щоб зв'язатися з вашим клієнтом. Коли ви відправляєте комусь загальний шматок пошти, це надає значно менший вплив, ніж якщо ви відправляєте йому щось з його ім'ям, або карту вашого цегли і мінометного розташування в їхньому місті, або рядок тексту про його найбільш нещодавня покупка у вашій компанії . VDP дозволяє вам досягти ваших клієнтів і потенційних клієнтів, як ніколи раніше, за допомогою інформації, яка має до них відношення

Відстежуйте друковану рекламу, наприклад цифрову рекламу

З VDP ви можете поставити унікальну позначку на кожному окремому елементі, наприклад, штрих-код або код купона. Ці коди дозволяють відслідковувати, хто задіяний в друкованих матеріалах, тому ви можете продовжувати забезпечувати якісне обслуговування клієнтів в цьому сегменті і налаштовувати те, що ви робите для інших груп. VDP дає вам можливість відстежувати вашу друковану рекламу, яку багато хто вважає знижкою, яку ви можете робити тільки онлайн.

Отримайте величезну рентабельність інвестицій

Коли ваші потенційні клієнти відчують, що ви говорите з ними безпосередньо, вони з більшою ймовірністю будуть брати участь. Показано, що VDP вдвічі ефективніше стандартної пакетної друку на базовому рівні, наприклад, розглядає перспективу на ім'я, а в десять разів окупає інвестиції при використанні більш високого рівня спеціалізації. Мало хто методи можуть отримати такий великий повернення інвестицій завдяки елегантній простоті хорошою бази даних і якісного друку, такий як VDP.

Розвивайте відмінні відносини з клієнтами

VDP дає вам можливість створювати контент, який говорить безпосередньо з кожним з ваших індивідуальних клієнтів. Різні люди хочуть різних речей від компаній, з якими вони взаємодіють, і VDP дає вам більше можливостей для надання саме того, що хочуть різні групи клієнтів. VDP дозволяє вам просувати товари безпосередньо до їхніх інтересів таким чином, щоб традиційна друкована реклама ніколи не дозволяла це зробити.

Зв'яжіться з друкарнею АБЕТКА для вашого наступного проекту

АБЕТКА обладает более чем 20-летним опытом печати, переплета и рассылки. Мы может помочь вам создать качественный продукт, улучшить бренд вашей компании и привлечь новых клиентов.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська