Розмір обкладинки книги дуже важливий при виданні книги "ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОБКЛАДИНЦІ".

Формати файлів обкладинки

Наш кращий формат для обкладинок книг - готовий до друку PDF-файл:

Прочитайте нашу статтю: формати файлів

  • один файл (див. схеми компонування нижче)
  • з вбудованими шрифтами і зображеннями (файли зображень повинні бути не менше 300 точок на дюйм і зберігатися як CMYK - див. нижче)

Чи не надсилайте нам оригінальні файли, створені в Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator або QuarkXPress. Їх необхідно експортувати або зберігати як готові до друку файли PDF.

Зверніть увагу, що наші цифрові машини використовують іншу технологію в порівнянні з домашніми та офісними кольоровими принтерами і комп'ютерними моніторами. Їх не слід використовувати для перевірки обкладинок, оскільки вони не будуть точно відображати те, що буде надруковано. Якщо на Вашій обкладинці є кольори Pantone, Ви повинні надіслати зразок відповідного кольору (навіть якщо ми надрукували його раніше). Однак більшість, але не всі кольори досяжні з використанням CMYK, Тому, якщо ми не зможемо зіставити ваш колір, Ми повідомимо вам перед друком.

Індекс УДК. Авторський знак.

Розмір обкладинки палітурка термобиндер:

Розмір обкладинки книги повинна бути того ж розміру, що і розмір внутрішньої сторінки (обрізки), плюс 3 мм поля. На екрані Ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто зі зворотним боком, корінцем і лицьовою стороною пліч-о-пліч:

розміри обкладинки книги для м'якого палітурки

розміри обкладинки книги для м'якого палітурки

ШИРИНА ОБКЛАДИНКИ = 3 мм під обріз + ширина задньої сторінки + ширина корінця + ширина передньої сторінки + 3 мм під обріз.

ШИРИНА корінців. Будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо ширину корінця для Вас.

Отже, якщо ваша книга формату A5 з 140 сторінками і, скажімо, з шириною корінця 8 мм (на основі офсетного паперу 80 г / м2), ширина обкладинки буде: 3 + 148 + 8 + 148 + 3 = 310 мм.

ВИСОТА ОБКЛАДИНКИ = 3 мм під обріз + висота сторінки + 3 мм за обріз. Отже, якщо ваша книга формату A5, висота обкладинки буде: 3 + 210 + 3 = 216 мм.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо і вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на зворотному боці біле поле шириною приблизно 35 мм і висотою 25 мм, щоб вказати, де його розмістити.

SPOT UV Необхідно налаштувати як окремий PDF-файл від основної обкладинки і поставляти в 100% чорному кольорі. Цей файл повинен містити тільки ті області, до яких потрібно застосувати точковий УФ-фільтр.

Прочитайте сторінку: КНИГИ м'якій палітурці

Розмір суперобкладинки в твердій палітурці.

Суперобкладинка повинна бути того ж розміру, що і розмір внутрішньої сторінки (обрізки), плюс задня і передня заслінки, а також допуски за обріз та картон, які ми вказали в макеті нижче. На екрані ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто особа, оборот, корінцем, переднім і переднім клапаном поруч:

розміри суперобкладинки книги

розміри суперобкладинки книги

 

ШИРИНА корінців. Зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо ширину для Вас. Будь ласка, не використовуйте калькулятор ширини корінця інший друкарні, Так як їх виробничі допуски можуть відрізнятися.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо і вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на зворотному боці біле поле шириною приблизно 35 мм і висотою 25 мм, щоб вказати, де його слід розмістити.

Розмір обкладинки книги в твердій палітурці.

Розмір обкладинки книги в твердій палітурці повинен бути того ж розміру, що і розмір сторінки, плюс в загальній 20 мм, щоб ми могли скласти оболонку навколо Палітурні картону. На екрані ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто зі зворотним боком, корінцем і лицьовою стороною пліч-о-пліч:

розміри обкладинки книги для твердої палітурки

розміри обкладинки книги для твердої палітурки

Отже, якщо Ваша книга формату A5 з 140 сторінками і, скажімо, з шириною корінця 8 мм (на основі офсетного паперу 80 г / м2), то ширина обкладинки буде:
20+3+148+16+148+3+20=358 мм.

ВИСОТА = 20 мм для згину + висота сторінки + 20 мм для згину
Таким чином, якщо ваша книга була формату A5, то висота КПП буде: 20+ 210 + 20 = 250 мм.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо і вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на зворотному боці біле поле шириною приблизно 35 мм і висотою 25 мм, щоб вказати, де його розмістити.

Друк книг. Тверда обкладинка