ребрендинг

Назад до Записи
сувенірна продукція

ребрендинг

компанії проводять ребрендинг З різних причин. Можливо, Ваш бізнес змінився з тих пір, як ви вперше запустили його, і ваш поточний бренд або логотип більше не відображає те, чим ви займаєтеся. Можливо, ваша клієнтська база змінилася. Або, може бути, ваш бренд просто виглядає трохи застарілим і потребує оновлення. Якими б не були ваші причини для ребрендингу, Ваш новий бренд буде з вами протягом довгого часу, тому, перш ніж ви продовжите, ось кілька речей, які слід враховувати:

ВСЕ ПРО БІЗНЕСІ

Яке ваше основне послання? Ребрендинг.

Перш ніж думати про дизайн, сформулюйте чітку місію і бачення свого бізнесу. Можливо, він змінився з моменту вашого першого запуску. Стиль, Образи і навіть кольору будуть залежати від основного повідомлення, яке ви хочете відправити.

Частина вашого існуючого бренду все ще працює?

Якщо малюнок або слоган як і раніше актуальний і працює для вас, збережіть його або просто поновіть. Той факт, що ви проводите ребрендинг, Не означає, що вам потрібно все міняти автоматично. Якщо він не зламаний, чи не чините його.

Забезпечення майбутнього вашого нового бренду. Ребрендинг.

Звичайно, ваш бренд повинен працювати на вас відразу ж, але подумайте про те, де ви хочете бути через кілька років, і спроектуйте свій бренд так, щоб він як і раніше працював, якщо ви розширювати або діверсіфіціруете, інакше ви можете знайти пройти весь процес ще раз набагато раніше, ніж ви планували.

Ваш новий брендинг повинен бути присутнім у всіх маркетингових матеріалах.

У вас все ще є брошури , візитні картки або інші маркетингові матеріали, які відображають ваш існуючий брендинг? Якщо у вас є велика кількість брендових товарів, які ви все ще хочете використовувати, не поспішайте запускати новий бренд. Після того, як він буде реалізований, ви ніколи не повинні використовувати старий брендинг ні в чому, в тому числі в Інтернеті.

Читайте також:  19 причин, чому книга це хороший рекламний продукт.

Вивчіть своїх конкурентів.

Подивіться, що роблять ваші конкуренти або аналогічні компанії. Що у них добре виходить? Спостереження за тим, що працює для ваших конкурентів, може надихнути вас на створення відмінних, унікальних ідей, яких у вас, можливо, не було б інакше.

Зробіть свій ребрендинг публічним.

Повідомте всім про своє ребренде. Використовуйте буклети, вітальні листівки, відправлені по електронній пошті PDF-файли і онлайн-платформи, щоб повідомляти про новини. Це не тільки гарантує, що потенційні та існуючі клієнти знають про ваш новий бренд, але і може нагадати попереднім клієнтам, що ви все ще тут і готові до роботи.

Подумайте про всі наслідки ребрендингу.

Пам'ятайте, що ваш існуючий брендинг буде добре знайомий деяким клієнтам, тому важливо, щоб вони знали, що ваш бізнес залишається колишнім. Пам'ятайте також, що успішний ребрендинг вимагає і часу, і грошей. Враховуйте вартість самого процесу, а також оновлення всього вашого маркетингу, Щоб уникнути неприємних сюрпризів надалі.

Компанія Абетка виготовляє широкий асортимент продукції, і ви можете побачити їх все на нашому   веб-сайті https://azbyka.com.ua/.

Коротка історія брендингу

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська