Реклама Facebook: 10 порад від експертів.

Назад до Записи
Рекламна консультація Facebook

Реклама Facebook: 10 порад від експертів.

Facebook почав як спосіб спілкування однокласників коледжу, і з тих пір він перетворився в центр для створення контенту, реклама.

Понад мільярд активних користувачів щодня беруть участь в Facebook, що дає рекламодавцям величезну можливість використовувати свій контент перед потенційними клієнтами.

Різноманітність доступних варіантів таргетингу дозволяє маркетологам отримувати максимальну віддачу від кожного рекламного долара, витраченого на цю велику мережу, що робить її ідеальним місцем для проведення конверсій, завантажень і залучення потенційних клієнтів. Фактично, Social Media Examiner виявив, що 55% продавців соціальних мереж використовують Facebook в якості своєї основної платформи, а eMarketer дізнався, що майже 68% всіх витрат на рекламу в соціальних мережах припадає на рекламу в Facebook.

Бізнес-каталог список.

Ми вирішили проконсультуватися з рядом успішних маркетологів в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про їх стратегіях таргетингу реклами в Facebook. Якщо ви багато років рекламували на платформі або тільки починаєте займатися маркетингом в Facebook, скористайтеся цими уроками у професіоналів, щоб максимізувати рентабельність інвестицій у соціально мережі.

1. Стежте за якісними показниками. Реклама Facebook

Метт Дідеріхс, провідний фахівець із соціального маркетингу в Hootsuite:

«Ми сфокусувалися на двох показниках [в нашій рекламній кампанії на Facebook] - перегляді відео і пропозиції погашень. Вони допомагають нам зрозуміти, чи варто інвестувати в оплату прямого залучення клієнтів ».

«Перегляд відео - це перш за все витрати на ефективність, з огляду на загальну кількість переглядів відео, Яке ми можемо отримати для наших інвестицій, з найменшою можливою ціною за тисячу показів. В області погашення пропозицій ми можемо піти трохи глибше, а також розрахувати наша ціна за конверсію для кожної людини, який викуповує пропозиція.

Незважаючи на все це, ми [також] дуже уважно стежимо за якісної зворотним зв'язком . Реакції Facebook дозволяють нам бачити не тільки те, наскільки людям «подобається» наш контент, але і коли люди «люблять» або ... не люблять наш контент. Ми також прагнемо до того, щоб наш контент був загальнодоступним, тому ми шукаємо публікації і коментарі до реклами. Для нас це основний показник резонансу контенту ».

2. Скористайтеся точним націлених оголошень в рекламі Facebook.

Шарі Медини, один з організаторів подкасту продажів і маркетингу Push Pull:

«Ви можете націлити на будь-яку аудиторію [За допомогою реклами в Facebook]. Майже всі користувачі знаходяться в Facebook, і ми всі ділимося неймовірною кількістю інформації про себе. Facebook збирає і систематизує всі ці дані для своєї рекламної платформи, щоб маркетологи могли працювати як широко, так і вузький, як вони хотіли.

«Ви хочете націлюватися на мам маленьких дітей в радіусі 15 миль від консигнаційного магазину [дитячої] одягу? Facebook дозволяє вам це робити. Ви хочете, щоб молоді люди в сфері продажів у віці від 30 до 35 років переглядали на ваш сайт? Facebook дозволяє вам зробити це ».

Енді Одом, директор з цифрового маркетингу в Santander Consumer USA

«Використовуйте функцію Audience Insights в своєму рекламному акаунті, щоб досліджувати всіх користувачів Facebook, шанувальників вашої сторінки або людей з будь-якої користувальницької аудиторії, щоб краще зрозуміти, хто вони і як на них орієнтуватися».

«Ви можете завантажити [список адрес електронної пошти] В якості користувальницької аудиторії і розміщувати спеціальні оголошення тільки для них ».

 Хайді Чжу, керівник відділу ефективного маркетингу в WeWork:

[За допомогою реклами в Facebook] ми почнемо з аналізу демографії наших нинішніх учасників, щоб краще зрозуміти, хто вони, виходячи з їх місця розташування, інтересів, галузі та багато чого іншого. Ми використовуємо ці дані для розвитку аудиторії з метою виявлення потенційних учасників і подальшого сегментування, щоб показувати оголошення з пропозиціями, місцями розташування та послугами WeWork, які, як ми впевнені, принесуть їм найбільшу користь ».

3. Протестуйте різні творчі активи для досягнення найкращих результатів. Реклама Facebook

Френк Емануеле, співведучий подкасту The Marketers Next Door:

«Завжди перевіряйте свій творчий потенціал».

«Легко думати, що ви знаєте, що приверне увагу вашої аудиторії, але ви будете здивовані, коли ви насправді протестіруете його. Я завжди порівнюю принаймні два варіанти і ретельно відслідковую їх ефективність. найвдаліший для мене. Я часто знаходжу, що креатив, який мені найбільше сподобався, насправді не мій кращий виконавець ».

Читайте також:  Ніші для Вашого онлайн-бізнесу

4. Зверніть увагу на те, що відвідувачі роблять після натискання.

Алісія Пальміері, старший спеціаліст з соціальних медіа і контенту в 2U:

«2U використовує заклик до дії« Дізнайся більше », тому що він добре працює з типом інформаційного лідерства [освіти], яким ми ділимося.

Наша кінцева мета при розміщенні реклами на Facebook полягає в тому, щоб змусити людей переглядати контент з великим об'ємом даних і форматом ".

«Оскільки ми розміщуємо більшу частину цього на нашому веб-сайті, ми працюємо з нашою командою веб-аналитик, щоб відслідковувати поведінку людей, що прибувають з нашої реклами . Це допомагає нам гарантувати, що ми орієнтуємося на потрібних людей і надаємо цікавий контент, який їм сподобається ».

5. Не нав'язуйте нові тенденції в своїй рекламній стратегії. Реклама Facebook

Рейчел Самуельс, спеціаліст з соціальних медіа в Sprout Social:

«Соціальний ландшафт постійно розвивається, і наша соціальна команда постійно адаптується до потреб нашої спільноти і залишається справжньою в нашому соціальному присутності. Здорово бути в курсі тенденцій, але ви не повинні форсувати тренд або нову мережу, якщо це не підходить для вашого бренду. "

«Ви повинні визначити справжнє ціннісне пропозиція тренда, перш ніж поринути в нього з головою. Якщо щось не резонує з вашою аудиторією, немає ніяких причин продовжувати переслідувати ажіотаж, просто щоб побачити, як це відбувається - ваша аудиторія може розцінити це як головний поворот »«.

Аарон Морено, фахівець з цифрової реклами в Sprout Social:

«Важливо мати чітку мета для ваших оголошень, чіткі KPI і бажану ціну за конверсію ».

«Визначення цих показників, правильне відстеження та відстеження ефективності є ключем до визначення рентабельності інвестицій в соціальну рекламу ».

Челсі Хунерсен, менеджер з соціальних медіа в HubSpot:

«Принципи створення гарного поста і залучення уваги однакові, незалежно від того, який носій».

Наприклад, я завжди намагаюся надавати чітку інформацію і повідомляти про реальні потреби [вашої аудиторії] .

«Мене менше турбує використання нового засобу, такого як відео або полотно, тільки для його використання, але я постараюся, якщо технологія дасть нам кращий спосіб досягти нашої аудиторії ».

6. Знайдіть натхнення від вашого змагання. Реклама Facebook

Ребекка Уайт, менеджер спільноти в TrackMaven:

Можливість розповісти, що ваші конкуренти просувають в соціальних мережах, неоціненна. Порівняння наших витрат в Facebook з витратами наших конкурентів дає нам рівні умови для оцінки впливу нашого контенту ».

7. Публікуйте короткі і приємні відео.

Еріка Мосс, менеджер спільноти в Trello:

Оскільки [Facebook пропонує] такий невеликий обсяг нерухомості, важливо швидко дістатися до суті з одним конкретним закликом до дії, будь то знижка, щоб викупити, подія для участі або запрошення дізнатися більше про ваш продукт або обслуговування. "

«Уникайте високих або квіткових виразів.

При розгляді зображень особи і яскраві кольори з'являються частіше (тільки у високій роздільній здатності), і відео може бути дуже ефективним для реклами, якщо його значення не перевищує 30 секунд . Бонусні бали, якщо ваше відео містить субтитри, тому користувачам не потрібно аудіо, щоб використовувати ваше повідомлення ».

8. Не зациклюйтеся тільки на метриках марнославства. Реклама Facebook

Дженна Датчер, менеджер по контент-маркетингу в Localist.com:

«Реклама в Facebook може бути цінним інструментом, але тільки якщо ви докладете зусиль до їх оптимізації та вимірюванню. Ми великі шанувальники A / B-тестування тут, в Localist, і завжди виконуємо як мінімум дві ітерації показу реклами, іноді 10 -20 версій, де ми будемо тестувати такі дрібні речі, як великі літери, зображення, Заголовки і CTA , "

«Вам також потрібно пам'ятати про тому, що ви вимірюєте. Успіх не може бути заснований тільки на те, скільки людей натискають або переглядають рекламу - що означає 500 переходів по посиланнях на повідомлення для вас і вашої компанії? обов'язково зв'язуйте поверхневі метрики, такі як мета придбання або метрика, яку ви дійсно цінуєте, наприклад, ціна за скачування або ціна за лідерство ».

9. Зосередьтеся на мобільному досвіді. Реклама Facebook

Джейсон Майерс, менеджер з соціальних медіа на Фабриці контенту:

Спробуйте створити або хоча б попередньо переглянути своє оголошення на мобільному пристрої . Більшість людей дивляться рекламу на екрані телефону, тому ті, у кого немає чітких текстових зображень і простих повідомлень, отримують більше уваги ».

10. Експериментуйте з відео. Реклама Facebook

Бен Кесслер, директор по маркетингу в WeWork:

Ми завжди прагнемо тестувати нові продукти  і останні бета-версії, щоб впроваджувати інновації в нашому маркетингу. Це включає 360-дюймовий відео, Візуалізацію і багато іншого, розроблене нашої власною командою ».

«Оскільки WeWork - це дійсно те, що вам потрібно випробувати особисто, ми добилися великого успіху з відео, Щоб передати наш бренд і послання в Facebook ».

Читайте також:  Безкоштовні фоторесурс

11. Урізноманітніть свій формат реклами.

Алекс Йорк, старший фахівець з SEO в Sprout Social:

У Facebook так багато різних рекламних каналів, і вибір того, в які з них можна інвестувати, може ефективно збільшити охоплення і впізнаваність бренду.

«Не кожен тип реклами буде працювати на ваш бренд. Однак, при створенні платного контенту слід дотримуватися одного з кращих прийомів - плавно переходити в канали, стіни і терміни ».

 «Необхідно вивчити різні формати реклами, щоб ви могли добре вписується в органічний контент в мережі. Наприклад, якщо ви використовуєте тільки текстову рекламу, «популярність» або «вау-фактор» буде набагато менше, ніж у відео або яскраво кольорове зображення. "

Це месенджер, динамічна реклама, відео об'яви, рекламні згадки, слайд-шоу, колекції, миттєвий досвід, Рекламні оголошення і багато іншого. Різні формати призводять до різних результатів, тому Facebook порекомендує формати, які найбільше підходять для ваших цілей.

12. Зверніть увагу на час завантаження. Реклама Facebook.

Сандра Ренд, директор по маркетингу в Tinuiti:

Чим довше ваш сайт завантажується, тим більше це негативно впливає на коефіцієнт конверсії. Навіть якщо ваш рейтинг кліків від реклами на Facebook досить високий, ваші рекламні зусилля і бюджет будуть витрачені даремно, якщо завантаження вашого сайту займе більше 7,5 секунд.

«Для роздрібного бренду електронної комерції різниця між часом завантаження в 7,5 секунди і часом завантаження в 11,5 секунди (що, якщо моя математика служить мені правильно, становить колосальні ЧОТИРИ секунди) означала коефіцієнт конверсії, який впав на 60% і падіння доходу на 62% «.

Підключаючись до розробників і видаляючи непотрібні частини цільової сторінки, ви можете скоротити час завантаження і підвищити рентабельність інвестицій.

13. Перетворіть високопродуктивний контент в рекламу Facebook

.

Дулі Томбрас, президент Tombras Group:

Дулі Томбрас стверджує, що ми знаходимося на третьому етапі реклами в соціальних мережах, де компаніям необхідно знайти баланс між редакційним змістом і контентом в реальному часі.

«Платіть, щоб підвищити ефективність контенту вище середнього, нехай пости нижче середнього вмирають, а коли контент вибухає, створіть реальну рекламну міць, щоб стимулювати продажу. Тільки тоді пост стане відповідальним за стимулювання продажів ».

Organic social - це потужна платформа масового охоплення та поширення контенту, а також відмінне простір для експериментів з контентом. Коли щось дійсно резонує з вашою аудиторією, це позитивний знак того, що за цим стоїть рекламний бюджет.

Вчіться у професіоналів. Реклама Facebook

Тепер, коли ви вивчили різні стратегії успішної реклами в Facebook, застосуєте їх до наступної кампанії. Поширеною ниткою серед відповідей, які ми отримали на цю статтю, була важливість постійного тестування і оцінки результатів.

Не соромтеся змінювати тактику на півдорозі кампанії, щоб підвищити цінність і конверсію своїх оголошень.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська