Ресурси для дизайнерів. 51 безкоштовних

Назад до Записи
Ресурси для дизайнерів

Ресурси для дизайнерів. 51 безкоштовних

Ресурси для дизайнерів.

Незалежно від того, чи працюєте ви над другорядним проектом і відчуваєте брак коштів або у вас обмежений бюджет через безгрошів'я клієнта, існує безліч безкоштовних дизайнерських ресурсів, які можуть Вам допомогти. Але за використання безкоштовних зображень, шрифтів, інструментів та інших ресурсів часто доводиться платити. Вони можуть бути низької якості. Або, що ще гірше, на сайтах з сумнівною репутацією вони могли бути вкрадені у їх законних творців ... які ніколи не планували, що вони будуть безкоштовними.

На цих сайтах ви знайдете безкоштовні ресурси по дизайну, які надійно високої якості і законно безкоштовні для скачування. Якщо вам потрібні зображення або відео, шрифти або інструменти для дизайну, ви обов'язково знайдете те, що шукаєте.

Безкоштовні стокові зображення. Ресурси для дизайнерів.

 

1. Shopify

Платформа електронної комерції Shopify створила сайт, на якому кожен може безкоштовно завантажити стокові зображення, незалежно від того, чи є ви користувачем Shopify. Ви можете використовувати їх як в некомерційних, так і в комерційних цілях без вказівки авторства. Зображення доступні в низькому або високому дозволі, і якість у всьому дуже висока.

burst.shopify.com

2. Freephotos.cc. Ресурси для дизайнерів.

FreePhotos.cc - ще одне місце, де ви можете знайти безкоштовні фотографії Creative Commons для ваших дизайнерських проектів. Нові фото завантажуються кожен день, і ви можете використовувати їх як в особистих, так і в комерційних проектах без вказівки авторства. Просто майте на увазі, що зображення в крайньому правому стовпчику не безкоштовні, а є посиланнями на платні зображення з iStock.

freephotos.cc

3. Landing Stock

Landing Stock - це нішевий сайт, що пропонує безкоштовні стокові фотографії, які підходять для цільової сторінки вашого сайту. Створений лондонським дизайнером товарів Крейгом Барбером, він містить тільки високоякісні, чисті і мінімалістичні фотографії, які добре кадруються і залишають місце для копіювання.

Читайте також:  Логотипи з прихованими значеннями, які змусять Вас подивитися двічі

Landingstock.com

4. New Old Stock. Ресурси для дизайнерів.

Шукаєте вінтажну фотографію без авторських прав із загальнодоступних архівів? Коул Таунсенд, дизайнер продуктів з Бостона, зібрав на Flickr тонни з них, які можна використовувати для особистого і некомерційного використання.

nos.twnsnd.co

5. Photo Creator. Ресурси для дизайнерів.

Хочете фото для свого сайту, якого немає ні у кого? Photo Creator від Icons8 дозволяє комбінувати різні стокові фотографії для створення власного унікального зображення. Комбінуйте об'єкти, людей, фони і навіть власні зображення за допомогою інтерфейсу перетягування на основі браузера, який дуже швидкий і простий у використанні.

photos.icons8.com/creator

Ресурси для дизайнерів. 2

Безкоштовні ілюстрації. Ресурси для дизайнерів.

6. Drawkit

DrawKit - це колекція безкоштовних, красивих, настроюються SVG-ілюстрацій, ліцензованих MIT, в двох стилях для використання на вашому наступному веб-сайті, в додатку або проект.

drawkit.io

7. Humaaan

У Humaaans Пабло Стенлі створив щось зовсім особливе: модульні векторні ілюстрації людей, які ви можете змішувати, поєднувати, обертати і позиціонувати для створення своїх власних дизайнів. Все, що ви робите, безкоштовно як для комерційного, так і для особистого використання.

humaaans.com

8. Joe Schmoe. Ресурси для дизайнерів.

Joe Schmoe - це ілюстрована колекція аватарок, яку веб-дизайнери можуть використовувати в своїх проектах. Розроблені студією з Кремнієвої долини Jon & Jess , Вони відмінно підходять для використання в якості наповнювачів зображень профілю для живих веб-сайтів або макетів дизайну.

joeschmoe.io

9. Ouch.pics. Ресурси для дизайнерів.

Ouch.pics - це добірка безкоштовних векторних ілюстрацій від Icons8. Чисті, барвисті і модні, вони ідеально підходять для будь-якого веб-інтерфейсу або призначеного для користувача інтерфейсу додатку.

icons8.com/ouch

10. Lukasz Adam Free Illustrations

Лукаш Адам - ​​незалежний веб-дизайнер, який зробив купу високоякісних векторних ілюстрацій і іконок, доступних безкоштовно. Їх можна використовувати як в особистих, так і в комерційних проектах.

lukaszadam.com

Сайти для дизайнерів

Безкоштовні іконки.

11. Noun Project. Ресурси для дизайнерів.

The Noun Project, заснований Софією Полякової, Едвардом Боутманом і Скоттом Томасом, об'єднує понад два мільйони ретельно відібраних іконок, створених світовою спільнотою і доступних для безкоштовного використання дизайнерами.

thenounproject.com

12. Ionicons. Ресурси для дизайнерів.

Ionicons- це іконки преміум-класу для використання дизайнерами в веб-додатках, додатках для iOS, Android і настільних ПК. Створені командою Ionic Framework, всі вони безкоштовні і мають відкритий вихідний код.

ionicons.com

13. Simple Icons

Компанія Simple Icons, створена Деном Лічем, робить безкоштовні SVG-іконки для популярних брендів доступними для безкоштовного завантаження.

simpleicons.org

14. Streamline Emoji

Streamline Emoji - це безкоштовна колекція симпатичних смайликів, розроблена Вінсентом Ле Муан і доступна для безкоштовного завантаження на умовах ліцензії Creative Common Attribution.

emoji.streamlineicons.com

15. Animaticons. Ресурси для дизайнерів.

Animaticons - це набір анімованих GIF-файлів з високою роздільною здатністю, які можна налаштовувати. Вони мають невеликий розмір файлу, сумісні з усіма основними браузерами, електронною поштою і смартфонами і не потребують будь-яких спеціальних плагінів або бібліотек.

animaticons.co

Animaticons. Ресурси для дизайнерів.

Аніматікони - безкоштовні іконки

Безкоштовні шрифти. Ресурси для дизайнерів.

16. Google Fonts.

Інтуїтивно зрозумілий і надійний каталог веб-шрифтів з відкритим вихідним кодом, який дизайнери можуть використовувати на свій розсуд. Все створене відповідно до високих стандартів, які можна очікувати від такого веб-гіганта, як Google.

fonts.google.com

17. Emotype. Ресурси для дизайнерів.

Emotype - це ретельно відібрана колекція безкоштовних шрифтів, яка дозволяє вам шукати на основі емоцій, які ви хочете передати на своєму веб-сайті.

emotype.webflow.io

18. BeFonts

Гарна колекція безкоштовних шрифтів, включаючи екранні, скріптові і символьні шрифти, а також стилі blackletter, ретро і незахідні.

befonts.com

19. Dafont. Ресурси для дизайнерів.

Величезний архів вільно скачуваних шрифтів. Перегляд за алфавітним списком, по стилю, по автору або за популярністю.

dafont.com

20. Font Squirrel

Ще один великий архів безкоштовних шрифтів, безкоштовно для комерційного використання.

fontsquirrel.com

Шрифт білка

Emotype - безкоштовні шрифти

Безкоштовні стокові відео

21. Coverr. Ресурси для дизайнерів.

Coverr - це джерело красиво знятих стічних відеороликів, які можна безкоштовно завантажити для комерційного та некомерційного використання без вказівки авторства.

coverr.co

22. Mixkit. Ресурси для дизайнерів.

Mixkit - це ретельно відібрана галерея високоякісних відео і анімації, створена одними з найбільш талановитих творців світу, з усім контентом, наданими вам Envato, з усім контентом, ліцензованим безкоштовно.

mixkit.co

23. Місця руху

Motion Places надає креативщикам високоякісні і безкоштовні відеоматеріали в форматі HD з усього світу. Вони знімають, редагують і займаються всіма, що є в колекції. Тут немає реклами, партнерських посилань і вимог для реєстрації.

motionplaces.com

24. Life of Vids. Ресурси для дизайнерів.

Life of Vids пропонує безкоштовні відео для веб-дизайнерів, режисерів, рекламодавців, агентств або всіх, хто може їх використовувати. Ви можете створювати нескінченні цикли з більшістю з них, і всі вони доступні для завантаження як для особистого, так і для комерційного використання.

lifeofvids.com

25. Видево

Videvo пропонує масу безкоштовних стічних відео, які можна безкоштовно використовувати як в особистих, так і в комерційних цілях. Відеокліпи, на які поширюється ліцензія Creative Commons 3.0, повинні належати до початкового автору.

videvo.net/stock-video-footage

Mixkit - безкоштовні стокові відеоролики
Mixkit - безкоштовні стокові відеоролики

Безкоштовні інструменти графічного дизайну

26. GIMP. Ресурси для дизайнерів.

Скорочено від GNU Image Manipulation Program, GIMP - це повністю безкоштовний редактор зображень, який надає всі інструменти, необхідні для роботи з вашими зображеннями. Від ретушування до відновлення творчих композицій, він також підключається до сторонніх плагінів для раціоналізації робочих процесів.

gimp.org

27. Pencil

Pencil - це безкоштовна альтернатива Adobe XD, потужний інструмент з відкритим вихідним кодом, який дозволяє створювати прототипи для веб-додатків, мобільних і настільних додатків. Доступно для всіх платформ. Ідеально.

Pencil.evolus.vn/

28. Canva. Ресурси для дизайнерів.

Canva - це дивно потужний і гнучкий інструмент графічного дизайну, простий у використанні в браузері і не вимагає завантаження. Це не Photoshop, але він може досить ефективно виконувати безліч основних завдань дизайну за допомогою перетягування.

canva.com

29 Inkscape

Inkscape - це програмне забезпечення професійної якості для роботи з векторною графікою, створене некомерційною організацією і працює в Windows, Mac OS X і GNU / Linux. Це відкритий вихідний код і його можна безкоштовно скачати.

inkscape.org

30. Gravit Designer. Ресурси для дизайнерів.

Gravit Designer - це повнофункціональний додаток для векторного графічного дизайну, яке працює на всіх платформах. Безкоштовна версія поставляється з 500 МБ хмарного сховища.

designer.io

Gravit Designer - безкоштовні інструменти графічного дизайну
Gravit Designer - безкоштовні інструменти графічного дизайну

Безкоштовні інструменти для створення макетів

31. Shotsnapp

Створюйте власні макети пристроїв за лічені секунди за допомогою безкоштовного інструменту Shotsnapp. Виберіть пристрій, додайте зображення свого дизайну або знімок екрана, внесіть необхідні зміни і завантажте свій макет.

shotsnapp.com

32. Screely. Ресурси для дизайнерів.

Screely дозволяє миттєво перетворити знімок екрана в макет без використання шаблонів Sketch або Photoshop. Просто завантажте своє зображення, а додаток зробить все інше.

screely.com

33. Screenpeek. Ресурси для дизайнерів.

Скопіюйте та вставте URL-адресу в Screenpeek, і він згенерує привабливий макет всього за 10 секунд. Ця програма, створене Хансом Пагель і Філіпом Куном, безкоштовно тільки для макетів iPhone.

screenpeek.io

34. Smartmockups.

Завдяки Smartmockups і його постійно зростаючої бібліотеці макетів ви можете створювати красиві макети прямо в браузері, як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.

smartmockups.com

35. Mockup World. Ресурси для дизайнерів.

Mockup World стверджує, що є найбільшим джерелом безкоштовних фотореалістичних мокап в Інтернеті. Він упакований безкоштовними, повністю багатошаровими, легко налаштованим фотореалістичними PSD-файлами з усього світу, готовими до використання в ваших проектах, демонстраціях додатків і презентаціях.

mockupworld.co

Screenpeek. Ресурси для дизайнерів.

Безкоштовні інструменти для редагування зображень

36. Remove. Ресурси для дизайнерів.

Потрібно видалити фон з фото? Цей безкоштовний інструмент може зробити це на диво швидко, і для цього потрібно всього одне клацання.

remove.bg

37. Social Sizes

Додаток Social Sizes, створене Пітером Ассенторпом, надає дизайнерам кращі розміри для зображень і відеоконтенту в соціальних мережах. У комплект входять шаблони для Sketch, Adobe XD і Photoshop, які можна завантажити безкоштовно.

socialsizes.io

38. Photopea. Ресурси для дизайнерів.

Photopea - це безкоштовний онлайн-редактор зображень, який дозволяє відкривати і редагувати PSD, XCF, Photoshop, Gimp, Sketch або будь-які інші файли зображень. Ви також можете використовувати його для перевірки файлів PSD і Sketch і перетворення файлів Sketch в PSD.

photopea.com

39. Pixel Editor X

Pixel Editor має довгу репутацію простого, але надійного фоторедактора, який можна безкоштовно використовувати в браузері. Вони тільки що випустили нову версію Pixel Editor X, яка працює швидше, має більше інструментів для редагування і інтегрується з Dropbox.

pixlr.com/x

Remove. Ресурси для дизайнерів.

Безкоштовні інструменти для створення скріншотів. Ресурси для дизайнерів.

40. Collabshot

Це веб-додаток і додаток для ПК дозволяє швидко робити знімки екрану і ділитися URL-адресами з колегами, а також малювати і робити начерки в реальному часі за участю декількох чоловік.

collabshot.com

41. Giphy Capture. Ресурси для дизайнерів.

Це безкоштовний додаток для Mac дозволяє легко знімати частині екрана і експортувати їх в файли Gifs або MP4. Захоплює GIF-файли довжиною до 30 секунд всього за пару кліків.

giphy.com/apps/giphycapture

42 ScreenTogGif

Це безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом для Windows поєднує в собі пристрій запису екрану, веб-камери та дошки для малювання з вбудованим редактором.

screentogif.com

43. ShareX. Ресурси для дизайнерів.

Полегшений, безкоштовний інструмент з відкритим вихідним кодом для захоплення екрану і обміну файлами, ShareX отримав вигоду з більш ніж 11-річного активного розвитку його спільноти.

getsharex.com

44. Snappy

Snappy - це зручний додаток для створення знімків і спільної роботи над ними для iPhone, iPad і Mac. (Версія для Windows «скоро з'явиться».)

snappy-app.com

45. Lightshot. Ресурси для дизайнерів.

Ще одне безкоштовний додаток для Mac, Lightshot, дозволяє знімати будь-яку частину екрану, завантажувати її на свій сервер і отримувати гарну коротку посилання. Ви також можете додавати лінії, стрілки і текстові анотації відразу після захоплення.

itunes.apple.com

Швидко

Натхнення для дизайну

46. ​​Behance. Ресурси для дизайнерів.

Behance, частина мережі Adobe, є популярною онлайн-платформою для демонстрації та знайомства з творчими роботами, включаючи мистецтво, ілюстрацію, графічний дизайн, дизайн користувальницького інтерфейсу і анімацію.

behavior.net

47. Дриблінг

Ще одне популярне і жваве онлайн-спільнота для демонстрації творчих робіт. У той час як Behance - це в основному закінчена робота, Dribbble спеціалізується на невеликих знімках (так званих «знімках») незавершеною роботи.

dribbble.com

48. Httpster. Ресурси для дизайнерів.

Httpster - це надихаючий ресурс, який демонструє дизайни веб-сайтів з усього світу. Акцент робиться не на яскравих особливості, а на підході до дизайну «менше означає більше».

httpster.net

49. Microcopy Inspirations

Мікрокопій часто є забутим елементом цифрового дизайну. Тому відвідайте цей сайт, щоб знайти ретельно відібрані приклади передового досвіду в таких областях, як сторінки 404, текст інформаційних бюлетенів та написання електронної комерції.

microcopyinspirations.com

50. Ficture. Ресурси для дизайнерів.

Якщо ви чекаєте, що клієнти нададуть реальні зображення і текст, часто важко уявити, як ваш вибір шрифту буде виглядати на реальному веб-сайті. Ficture показує вам приклади того, як конкретні шрифти виглядають в дикій природі.

ficture.design

Ficture - дизайнерське натхнення

51. PikWizard . Ресурси для дизайнерів.

Приголомшлива бібліотека, яка містить понад 1 мільйона стічних зображень і відео.
Без ліцензійних відрахувань і безпечно для комерційного використання, без вказівки авторства.

 

pikwizard.com

PikWizard. Ресурси для дизайнерів.
PikWizard

Удачі в використанні цих безкоштовних ресурсів в ваших майбутніх проектах графічного дизайну!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська