Керівництво для початківців по оптимізації PDF-файлів для SEO

Назад до Записи

Керівництво для початківців по оптимізації PDF-файлів для SEO

У минулому PDF-файли мали сумнозвісну репутацію поганої роботи в рейтингу Google. Багато в чому це пов'язано з тим, що сканерів Google важче читати зображення, Ніж тексту. Протягом довгого часу ви мало що могли зробити, щоб підвищити рейтинг своїх PDF-файлів - або ми так думали.

Але насправді є багато способів оптимізувати PDF-файли для SEO, І більшість методів дуже прості. Справа в тому, що більшість методів оптимізації PDF просто недостатньо використовуються, або розробники сайтів просто не знають про них.

Дні ваших PDF-файлів з жахливими рейтингами пройшли. Ми склали список з восьми стратегій оптимізації, які допоможуть вашому PDF-файлу побачити збільшення кліків.

Мати зручне для пошуку ім'я файлу

Вибір імені файлу - це ваш перший крок в оптимізації ваших PDF-файлів для SEO. Перед тим, як змінити ім'я файлу вашого PDF, доцільно провести дослідження ключових слів, щоб зрозуміти, що шукає ваша аудиторія. Коли ви змінюєте ім'я файлу, переконайтеся, що ви поділяєте кожне слово дефісом. Назва файлу повинна включати не тільки релевантні ключові слова, але і короткий і точний опис того, що ви можете знайти в PDF.

Ви побачите, що дослідження ключових слів є важливим компонентом оптимізації PDF - так само, як оптимізація сторінок вашого сайту. Павуки Google харчуються відповідними ключовими словами. Тому, перш ніж ви почнете процес оптимізації, вам потрібно буде ретельно вивчити ключові слова і отримати список слів і фраз, за ​​якими ви хочете отримати оцінку. Це полегшить вам наступні кілька кроків.

Не забувайте назву і опис

Поки ви заповнюєте інформаційні поля, не зупиняйтеся на перейменування вашого імені файлу. Виберіть точні і зручні для ключових слів заголовки та описи для ваших PDF-файлів.

Наявність оптимізованого заголовка особливо важливо, тому що заголовок буде відображатися в результатах пошуку. Ви хочете, щоб він був точним, зрозумілим і містив ключові слова, за якими ви намагаєтеся отримати рейтинг.

І в заголовку, і в описі ви хочете використовувати ті ж ключові слова, які ви вибрали при створенні нового імені файлу. Хоча ви, очевидно, не будете обмежені ключовими словами в імені файлу, ви напевно захочете включити їх все. Цей рівень послідовності буде вам на користь, коли Google сканує ваші PDF-файли.

Читайте також:  Чому B2B-маркетологи можуть навчитися у TikTok?

Включити альтернативний текст

Використання альтернативного тексту є звичайною (і більшість скаже необхідної) практикою SEO, Якщо у вас є зображення на вашому сайті. Але багато разів, елемент alt text ігнорується при оптимізації PDF. Так само, як ви додаєте альтернативний текст до зображення на вашій сторінці, додавайте альтернативний текст в свої PDF-файли. Це ще один простий спосіб привернути увагу Google і повідомити сканерів, що у вас є щось актуальне і цінне для їх користувачів.

Формат PDF, як правило, не приносить першого місця в рейтингу пошукової видачі Google, але якщо він містить зображення, Які були оптимізовані за допомогою альтернативного тексту, шанси на ранжування першої сторінки зростають в геометричній прогресії.

Вкажіть вашу компанію в якості учасника

PDF-файли дозволяють позначити автора. Хоча це може не надати будь-якого відчутного впливу на ваш рейтинг, заповнення цього поля все одно буде хорошим. Ми пропонуємо використовувати назву вашої компанії. Чим ретельніше і повніше ви стаєте, тим професійніше ви стикаєтеся, і якщо ви використовуєте назву своєї компанії, ви збираєтеся підвищити впізнаваність бренду серед користувачів.

Викладіть PDF з читачами в розумі

Коли ви структуруєте свій PDF, не варто так захоплюватися поданням великої кількості інформації, що ви забуваєте про читача, який повинен прийняти все це. Як і у випадку з письмовим контентом на блозі або веб-сторінці, ви хочете структуруйте письмовий контент вашого PDF так, щоб читач міг легко його використовувати.

Розбийте свої PDF-файли з заголовками і підзаголовками. Це дозволяє користувачам легко бачити, яка інформація доступна, і дає Google більше сигналів, що показують, що знаходиться у вашому PDF.

Тримайте абзаци короткими. Це простий, але ефективний спосіб використовувати вашу структуру в ваших інтересах. Короткі абзаци утримують читачів залученими як фізично, так як вони змушені продовжувати прокручувати, так і в думках, оскільки білий простір між абзацами фактично дає їх оці розрив від блоків тексту.

інтегрувати посилання

У певному сенсі ваш PDF дуже схожий на HTML-сторінки, особливо коли мова йде про створення посилань. Створення посилань - один з кращих способів оптимізувати будь-які ваші сторінки для SEO, Включаючи ваші PDF-файли. Пов'язуючи свої власні сторінки з PDF-файлом, ви підвищуєте свої шанси на те, що сканери Google помітять вас.

Читайте також:  брендинг вин

PDF-файли також дуже корисні для отримання зворотних посилань з інших сайтів. PDF-файли - якщо ви робите їх добре - привертають увагу, залучають фрагменти контенту, які діють як постійний ресурс, і це саме те, що шукають інші сайти. Якщо ви створите корисний PDF, ви можете отримати посилання. І навіть краще, якщо у вашому PDF є посилання на інші частини вашого сайту, ви підвищите авторитет свого сайту. Коли ви користуєтеся посиланнями в своїх PDF-файлах, ви не можете програти.

Зберігайте розмір файлу невеликим

Ця практика поширюється практично на всі файли на сайті, включаючи ваш PDF. Чим менше розмір файлу, тим швидше він буде завантажуватися і тим краще буде для вашого загального SEO. На ринку є інструменти, які допомагають стискати ваші зображення таким чином, щоб це не погіршувало їх якість, що важливо, тому що ви не хочете, щоб будь-яка частина вашого PDF-файлу була надмірно змінена.

Використовувати звичайний текст

Багато, якщо не більшість PDF-файлів засновані на зображеннях. У той час як Google постійно вдосконалює свій пошук зображень, а ви оптимізуєте PDF-файли для SEO, Звичайний текст все одно буде сигналізувати сканерів Google краще, ніж зображення.

З цієї причини ми рекомендуємо вам включити текст в PDF або навіть змінити зображення тексту на звичайний текст. Ви можете підтвердити, що зміна було внесено, просто скопіювавши та вставивши текст з вашого PDF. Якщо ви можете зробити це, ви успішно перетворили зображення в звичайний текст.

Висновок

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви побачите, що оптимізація ваших PDF-файлів не тільки можлива, але насправді дуже проста. Всього кілька стратегічних змін можуть допомогти сканерів Google помітити ваші PDF-файли і ваш сайт в цілому. Коли ви працюєте з найбільшою пошуковою системою в світі, враховується кожна оптимізація, в тому числі і в ваших PDF-файлах.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська