Редагування відео на YouTube

Назад до Записи
YouTube

Редагування відео на YouTube

Редагування відео на YouTube може бути найважливішою частиною пост-продакшн. Якщо ви не можете плавно сплести свої кадри або зробити розріз, щоб вразити потрібний кадр, ваше відео буде здаватися неполірованим і відключить ваших глядачів.

Проте, якщо ви працюєте з обмеженим бюджетом, ви не зможете дозволити собі програмне забезпечення для редагування відео. Так що ж робити маркетологу без програмного забезпечення для редагування? На щастя, YouTube пропонує веб-редактор відео, Який абсолютно безкоштовний і доступний через його платформу.

Редагування відео YouTube - це надзвичайно простий інструмент для редагування, але він все ж може дозволити вам вирізати кліпи з будь-якої частини вашого відео, Тому читайте далі, щоб дізнатися, як вирізати ваші відео прямо на відео платформі.

Як використовувати відеоредактор YouTube

1. Увійдіть в YouTube Studio

2. На лівій бічній панелі натисніть «Відео»

YouTube Studio Video Editor

3. У розділі «Завантаження», клацніть на мініатюрі відео, яке ви хочете відредагувати.

YouTube Studio Video Editor4. На лівій бічній панелі натисніть «Редактор».

YouTube Studio Video Editor

5. Обріжте початок або кінець вашого відео.

Якщо ви хочете обрізати початок або кінець вашого відео, Виберіть «Обрізати», яке знаходиться поруч з таймером вашого відео і прямо над панеллю шкали часу.

YouTube Studio Trim Video

Далі ви побачите синьо-білу лінію з боків панелі часу. Перетягніть їх, щоб відрубати частини початку або кінця чернетки, які ви не хочете включати в остаточну версію. Натисніть «Попередній перегляд», щоб переглянути відредаговане відео, І, якщо воно виглядає добре, натисніть «Зберегти».

YouTube Studio Trim Video

6. Обріжте кліпи з середини вашого відео.

Якщо ви хочете обрізати певний кліп з середини відео, Виберіть «Обрізати». Потім на панелі тимчасової шкали клацніть початок кліпу, який ви хочете обрізати, і натисніть «Розділити»

YouTube Studio Split Video

Потім на панелі тимчасової шкали клацніть кінець кліпу, який ви хочете вирізати, і знову натисніть «Розділити».

YouTube Studio Split VideoНарешті, натисніть на синю лінію на початку або кінці кліпу і перетягніть його на іншу сторону, щоб вирізати його з відео. Натисніть «Попередній перегляд», щоб переглянути відредаговане відео, І, якщо воно виглядає добре, натисніть «Зберегти».
YouTube Studio Split Video

7. Додайте екран завершення до вашого відео.

Якщо ви хочете, щоб ваші глядачі могли переглядати схожі відео, Плейлисти або підписатися на ваш канал в кінці вашого відео, Натисніть «ДОДАТИ І ЗАВЕРШИТИ ЕКРАН» на панелі тимчасової шкали.

YouTube Studio Додати екран завершенняВи можете створити кінцевий екран з нуля або вибрати один з п'яти шаблонів кінцевого екрану.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  Альтернатива QR-кодами

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська