Керівництво для початківців по участі в конференціях

Назад до Записи
Керівництво для початківців по участі в конференціях

Керівництво для початківців по участі в конференціях

Якщо ви хочете отримати прибуток від участі в конференції, ось кілька порад:

є візитки

Чи не круто не мати візиток. В останнє час з'явилася тенденція не носити візитні картки, І це велика помилка. Якщо ви не полегшите людям контакт з вами, ніхто не стане.

Якщо ви плануєте відвідати захід, обов'язково принесіть з собою багато карток.

Якщо у вас немає візиток, Створіть їх. Що ще більш важливо, ваша карта повинна виділятися, і вона повинна щось говорити про вас.

Придумати ліфт крок

наявність тільки візитних карток не означає, що ви готові відвідати конференцію. Перш ніж почати змішуватися, ви повинні придумати ліфт.

Ця висота ліфта повинна складатися з декількох речей:

 1. Ваше ім'я
 2. Що ти робиш
 3. Чому ви тут

На додаток до цих трьох елементів, тримайте ваш крок менше 30 секунд і переконайтеся, що він має відношення до конференції.

Наприклад, TechCrunch50 - це конференція про стартапи в області web 2.0. під час заходи у мене була можливість використовувати кілька різних ліфтових площадок.

Ось деякі приклади:

Привіт, мене звуть Ніл Патель. Я інтернет-маркетолог, який допоміг таким компаніям, як TechCrunch, подвоїти трафік з пошукових систем через SEO. Я тут, щоб знайти стартапи, яким потрібна допомога в їх зусиллях по інтернет-маркетингу.

Привіт, мене звуть Ніл Патель. Я став співзасновником компанії під назвою KISSmetrics, яка представляє собою рішення для веб-аналітики для стартапів. Я хочу допомогти стартапам вирішити їх проблеми, які обертаються навколо метрик.

Привіт, мене звуть Ніл Патель. Я став співзасновником компанії під назвою KISSmetrics, яка надає веб-аналітику для малого і середнього бізнесу. Я тут, щоб зустрітися з інвесторами.

Я знаю, що ці приклади можуть здатися дивними, але вони працюють. Все, що вам потрібно зробити, це сказати їх у розмові, щоб вони не звучали нерозумно.

Знання сила

Я знаю, що «круті» люди не відвідують дуже багато сесій, але ви повинні. Сесії можуть дати багато знань і розуміння, тому знайдіть час, Щоб відвідати кілька.

Я рекомендую вам заздалегідь подивитися порядок денний конференції та обвести гурток, який ви хочете відвідати. Для цих сесій, ви повинні спробувати сидіти попереду так, щоб:

 1. Ви можете чітко бачити доповідача і його презентацію в PowerPoint (якщо вона є).
 2. Ви можете почути, що говорить доповідач (аудіосистема може не працювати).
 3. У вас буде більше шансів задати питання доповідачу.
Читайте також:  Символізм в дизайні

Не будь мережевий повією

Ніхто не любить мережеву повію, так що не будь ним. Крім того, як і цінність зустрічі з 1000 чоловік протягом дводенного періоду? Неможливо по-справжньому познайомитися з кожною людиною на великому заході.

Не витрачайте свій час на знайомство з великою групою людей. Сконцентруйтеся на зустрічі з людьми високої якості, з якими ви можете побудувати цінні відносини.

 • акустичні системи  - познайомтеся з кожним оратором, якого ви слухаєте. Не витрачайте багато часу на розмови з ними, тому що їх переслідують сотні інших. Будьте уважні, і дайте їм місце.
 • організатори конференції  - зустріч з організатором конференції - це мудре рішення. Ніхто дійсно не дає їм час доби, але вони повинні. Організатори можуть запросити вас на майбутні конференції безкоштовно, і вони знають, де проходять круті приватні вечірки.
 • конкуренція  - ваші конкуренти не повинні бути вашими ворогами. Якщо ви будуєте з ними відносини, вони можуть потенційно направити клієнтів до вас.

Єдина група людей, про яку я не згадав, - це постійні учасники конференції. Ви повинні познайомитися з цими людьми, але зазвичай це відбувається природно, якщо ви не сидите в стороні.

Не їж обід з друзями

Більшість конференцій забезпечують обід. Їжа на обіді зазвичай невелика, і коли прийде час обіду, у вас буде бажання поїсти поза домом. Не треба!

Ви повинні не тільки обідати на конференції, але і сидіти за столом, заповненим людьми, яких ви  РЅРμ Р · РЅР ° РμС,Рμ . Коли ви сядете, увійдіть і ввімкнетеся в розмова.

Ви будете вражені тим, з ким ви зустрінетеся за 30 хвилин їжі.

Ходити по підлозі

На більшості конференцій виставковий зал заповнений спонсорами і компаніями, що демонструють свої послуги або продукти.

Витратьте хоча б годину на те, щоб пройтися по виставковому залу і подивитися, чи є які-небудь компанії, які вас цікавлять. Навіть якщо ви нічого не купуєте, ви все одно можете отримати багато від експонентів.

Крім видобутку, ви можете отримати безкоштовні продукти та послуги, які допоможуть вашій бізнесу рости. Це може зайняти трохи балаканини, щоб отримати ці речі безкоштовно.

Запросити кого-небудь на вечерю

Якщо ви хочете, щоб хтось відкрився вам, ви повинні поговорити з ним один на один. Це важко зробити на конференції, тому що вас легко можуть перервати. Як правило, більшість конференцій дають вам кілька годин на вечерю перед будь-якими вечірками.

Читайте також:  Верстка книги. Вимоги до оформлення книги.

Знайдіть когось, з ким ви хочете познайомитися на особистому рівні, і запросіть його на вечерю. Якщо вони говорять немає, переходьте до наступного людині.

Під час зустрічі за вечерею не просто говорите про бізнесі. Дізнайтеся, як у них справи, і поговоріть про те, що їх цікавить.

Немає нічого поганого в тому, щоб займатися бізнесом за вечерею, але це не повинно бути в центрі уваги. Акцент повинен бути зроблений на побудові відносин.

Коли вечеря закінчиться і рахунок прийде, переконайтеся, що ви за нього заплатили.

відвідувати вечірки

Найбільша цінність конференції - це пост-вечірки. Тут ви отримаєте кращу інформацію. Коли люди хворіють (в них є трохи алкоголю), вони закінчують тим, що розмовляють і діляться майже всім.

Ось кілька неписаних правил, яких потрібно дотримуватися при відвідуванні позаурочних вечірок:

 • Те, що відбувається на вечірці, залишається на вечірці. Чи не йди і базікай все, що чуєш.
 • Не змушуйте людей отримувати інформацію ... навіть якщо вони п'яні. Зустрітися з людьми, і якщо вони природно хочуть поділитися з вами інформацією, відмінно.
 • Не йдіть з вечірки рано, навіть якщо ви втомилися. Ви отримаєте більше користі від перебування, ніж від'їзду.
 • Тримайтеся подалі від танцполу і будь-яких гучних динаміків. Важко вести бесіди в цих областях.
 • Після вечірки зазвичай влаштовується інша вечірка, тому спробуйте піти на неї.

Не забувайте стежити

На цьому конференція закінчена, вірно? Технічно це так, але для вас це не так. Ви повинні проконсультуватися с  КОЖНИМ  людиною, якого ви зустріли на заході.

Якщо ви цього не зробите, ви ніколи не будете будувати справжні відносини. Зустріч з кимось - це здорово, але якщо ви не познайомитеся з людьми, з якими зустрічаєтеся, ви не отримаєте користь від конференції.

Якщо частина людей, яким ви пишете або телефонуйте, не відповідає на ваші питання, ви можете спробувати повторити їх через кілька тижнів, але я рекомендую залишити все як є. Ви не хочете, щоб бути набридливим.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська