Керівництво від А до Я по створенню пам'ятного бренду (наприклад, McDonald's)

Назад до Записи
Макдональдс

Керівництво від А до Я по створенню пам'ятного бренду (наприклад, McDonald's)

Подання автора Нейлом:  Коли я думаю про брендінгу, дизайні логотипів і створення відмінних продуктів, є одна людина, з яким мені подобається працювати. Він працював зі мною багато років і в декількох моїх компаніях. Його звуть Ян Мейн, і цей пост, заснований на його останній роботі, яка допомогла мені перейменувати Quick Sprout, розповідає про думки Яна про те, як створити відмінний бренд.

Логотип макдональдс

Ось Ян:

Коли я ріс в Австралії, кожен день Різдвяних свят, моя сім'я їхала сім годин, щоб відвідати бабусю з дідусем. У цій поїздці було п'ять ресторанів McDonald's, і я точно знав, де кожен з них і відстань між ними. Спортивні команди, за які я грав, роздавали подарункові сертифікати McDonald's, а McDonald's спонсорував обладнання та церемонії нашої команди.

Кольори, запахи, звуки і смак McDonald's викликали чудові спогади, коли я був молодим. Спогади про те, як я насолоджуюся простими речами, такими як Happy Meals, залишилися зі мною, як дорослі. Я завжди буду асоціювати McDonald's з цими добрими почуттями.

До теперішнього часу ви, ймовірно, задається питанням, як можна створити такий же запам'ятовується бренд, Як McDonald's ...

Ключові інгредієнти для створення незабутнього бренду

Через вісім років Quick Sprout випускає новий логотип 23 березня 2015 року в рамках майбутнього оновлення бренду, Яке буде представлено протягом 2015 року. Ми хочемо поділитися нашим процесом і тим, що ми дізналися, даючи вам внутрішній погляд на те, де ми хочемо взяти бренд Quick Sprout.

Розуміння того, хто ваші клієнти і як вони сприймають вашу компанію, є найбільш важливою частиною створення великого бренду. Як у співробітників, так і у клієнтів виникають позитивні або негативні почуття до компанії, засновані на тому, як ця компанія представляє і поводиться: рівень чесності і ступінь, в якій вона співвідноситься зі своїми власними цінностями і переконаннями.

Ваш бренд доступний? Чи можуть клієнти сприймати вашу компанію як щось відчутне, приватне і реальне?  якщо ваш бренд діє і відчуває себе відкритим, привабливим і людяним - так само, як ви - ви зможете спілкуватися зі своїми клієнтами, як це роблять друзі.

Логотип не є брендом. Ваша робота не закінчується, коли ваш логотип отримує схвалення. створення бренду те саме процесу написання короткого опису дизайну або дослідження ключових відмінностей. Логотипи - це просто ще один спосіб створити присутність, мова, зв'язок - то, що універсально зрозуміле і сподобається.

Вам потрібно чотири інгредієнти, щоб створити успішний бренд:

 • розуміння ваших клієнтів
 • Дружелюбність до вашим клієнтам
 • чесність в тому, як ваша компанія представляє себе
 • глибина  за межами кольору і друкарні

Вплив життя людей.  Отримайте їх, щоб уповільнити, формуючи особистий зв'язок. Пам'ятайте, це про них, а не про вас. Дайте їм задоволення, віру і віру в те, що ви робите, і привід, щоб стати краще в тому, що вони роблять. це створює досвід, Який, в свою чергу, створює спогади.

Помилки, яких слід уникати при створенні бренду

Згадайте бренди 60-х років. Як їм вдалося витримати випробування часом? Ви повинні прагнути створити бренд, Який люди хочуть наклеїти на бампер свого автомобіля або зробити татуювання на своєму тілі!

«Ваш бренд - це те, що люди говорять про вас, коли вас немає в кімнаті». - Джефф Безос, засновник Amazon

Обов'язково задавайте правильні питання про вашу компанію і ваших клієнтів. Ваша мета - узгодити ідеї, переконання і цінності компанії з ідентичністю бренду, Яку ви створюєте. Це допоможе вам уникнути створення неправильного тони або емоцій і забезпечить збереження іміджу вашої компанії.

Коли ви працюєте з людьми, які якесь час займалися брендингом, ви часто отримуєте 2-3 концепції, щоб ви могли залишити відгук. Причина цього полягає в тому, що він зводить до мінімуму акцент на будь-якому окремому підході і дозволяє своєчасно і часто давати відгуки.

Такі сайти, як  99designs,  які дозволяють вам відправити запит і отримати безліч варіантів, можуть бути корисні в рамках цього процесу. При використанні цих сайтів переконайтеся, що ви заздалегідь надали достатньо інформації про свою компанію, перш ніж приступити до створення свого бренду.

Вибір кольору для вашого бренду

Відповіді на питання про вашу компанію допоможуть вам зробити кращий вибір кольору. Знання того, які кольори використовуються у вашій галузі, в тому числі вашими конкурентами, - відмінний спосіб почати процес.

Читайте також:  Інструменти для стартапів

обгрунтування вашого логотипу і майбутні керівні принципи бренду повинні відображати вибір кольору, його значення і кращі практики.

Знайте, що кольори можуть представляти різні емоції, Почуття і спогади. 

Символи. Загальна тенденція.

Логотипи можна розділити на наступні три типи:

 1. Символ / Logomark
 2. Логотип / Товарний знак
 3. комбіновані Знаки

В останнє час спостерігається тенденція до того, щоб логотипи і фірмові знаки представляли бренд як окремий символ. У той час як це рух в даний час росте в мережі, автомобільна промисловість уже давно використовує цей підхід. Виробники автомобілів воліють виставляти свої символічні знаки в якості значків честі на передній і задній частині автомобіля, зберігаючи логотип для більш офіційних цілей, таких як оформлення документів або керівництв, які ви знайдете в бардачку.

Коли ми думаємо про символах як про логотипах, Apple відразу приходить в голову. Символи призначені для того, щоб бути унікальними, викликати визнання і бути представленими таким чином, щоб забезпечити більш широку інтерпретацію, яка звертається до наших емоціям і спогадами.

Багато символи, які ми бачимо сьогодні, перетворилися в їх нинішню форму протягом багатьох років або навіть десятиліть. Apple, Starbucks і Twitter є відмінними прикладами того, як символ як логотип може стати таким же, якщо не більше, впізнаваним як логотип або комбінація.

Еволюція логотипу Twitter

Визначення того, що працює краще для вас, буде залежати від певних факторів, таких як тип галузі, цільова аудиторія, Повідомлення компанії, переконання і тон.

Комбінаційні знаки, де символ і логотип з'являються разом, пропонують універсальність. Ця опція дозволяє створити надійний план, якщо ви вирішите, що ваш бренд запам'ятовується і мало відомий, щоб поставити тільки символ вашого логотипу. Це також дозволяє вам відокремити символ від логотипу і використовувати кожен предмет окремо для особливих випадків, щоб підвищити гнучкість вашого бренду.

Приклад з реального життя

Логотип був лише частиною мого стратегічного погляду на те, як Quick Sprout розвивався з тих пір, як Ніл вперше почав його в 2007 році.

Я сів з Нейлом, щоб зрозуміти, які переконання дотримується Quick Sprout, що Quick Sprout обіцяє своїм клієнтам як бренд, І як його сприймають. Ці питання допомогли скласти короткий опис дизайну, яке дало нам уявлення про бренд і допомогло нам прийняти обгрунтовані рішення з усіх аспектів процесу брендингу, Включаючи створення логотипу.

Короткий опис дизайну є центральним елементом процесу проектування. Це допоможе вам побачити шаблони про компанію, які можуть бути не відразу очевидні. Це відмінний спосіб побачити ключові відмінності, які роблять компанію унікальною.

Кілька тверджень, здавалося, найкраще відображали Quick Sprout, допомагаючи мені побачити тему. Коли я запитав про історії назви Quick Sprout, я отримав цей надихаючий відповідь: « Th електронної етос назви походить від того, що великі речі, почати з малими, і ви повинні, як правило, до них, якщо ви хочете, щоб вони росли або вони »я помру.

Ось ще кілька:

 • «Ми - бренд, який навчає людей того, як займатися сучасним маркетингом».
 • «Щоб допомогти людям стати краще і стати розумнішими з їх маркетингом».
 • «Це насправді дати вашої аудиторії те, що вони хочуть, допомагаючи їм покращити своє життя, як особисто, так і професійно».
 • «Ми не просто про поліпшення результатів бізнесу - ми також робимо когось розумніший і кращий на своїй роботі, щоб вони могли продовжити свою кар'єру».
 • «Ми хочемо допомогти людям бути в авангарді своїй галузі і домогтися більшого успіху, ніж їх конкуренти».
 • «Все маркетологи; вони просто ще цього не знають ».

Віра і цінності Quick Sprout спрямовані на те, щоб допомагати іншим і виховувати людей, щоб надихати як особисте зростання, так і розвиток компанії. Ці результати підтвердили нинішній брендинг: Відтінки зеленого і листя представляють зростання і відкритість.

Дослідження

Один простий спосіб допомогти зрозуміти, що являє собою компанія, - це скласти карту ключових слів, які з'являються в результаті бесід із зацікавленими сторонами.

Я створив дві карти розуму: одну для слова «Швидкий» та одну для слова «Росток». Це допомогло візуалізувати будь-яке словосполучення, яке може стати в нагоді пізніше.

Mind відображає слово Quick
Розум, що відображає слово Росток

Настрій настрою допомогло зібрати все, що було зібрано, в одне місце, щоб я міг зробити крок назад і прийняти все це.

Я не завжди створюю дошку фізичного настрою. Однак, в разі фірмової роботи, відхід від комп'ютера може дати вам унікальний, глибокий і медитативний погляд на цей процес. Збір графіки, форм, кольорів, типів і текстур дозволяє дуже швидко і без особливих нарікань бачити, торкатися, переміщати і організовувати колекцію можливих шаблонів.

Читайте також:  Підготовка брошури до друку
Moodboard дослідження Quick Sprout
фото листя
Відображення різних листя

Креслення

Аналогічним чином, здатність збирати візуальні ідеї в баскому коні й навмисно не полірованому процесі послаблює будь-які упереджені уявлення про те, як повинен виглядати логотип. У вас може бути упереджена або стара ідея, яку ви хочете почати вивчати; це добре, якщо ви не витрачаєте занадто багато часу на одну ідею. Зараз найкращий час, Щоб швидко викласти все думки на папері.

малюнки

Інший корисний процес при створенні ескізів - використання морфологічної матриці для генерації ідей, які, можливо, не прийшли до вас природним чином без системного підходу.

Морфологічна матриця ідей Quick Sprout

формалізація

До теперішнього часу має з'явитися кілька твердих ідей. Ви схиляєтеся до певного ескізу? Що приваблює ваш погляд і постійно привертає вашу увагу?

Перш ніж йти далі, рекомендується пов'язати вашу концепцію з усіма проведеними вами дослідженнями.

Чи збігається це з тим, що було сказано в короткому описі проекту? Це наближає повідомлення компанії потужним способом? Це викликає позитивне почуття? Це пам'ятне?

Як тільки ви перейдете на етап формалізації вашої концепції, процес може різко сповільнитися; задаючи вище питання рано і часто допоможе процесу продовжувати рухатися в правильному напрямку.

Вкрай важливо протестувати концепцію логотипу в широкому діапазоні сценаріїв. Після всієї цієї роботи ви повинні переконатися, що логотип добре відображається в різних дизайнах в ідеальній гармонії з кольором і прогалинами.

Більш важливо, щоб логотип підтримував обіцянки бренду і переконання компанії в будь-якому дозволі і в будь-якому розмірі, будь то аватар в мобільному додатку або зображення, знайдене в Google Images, коли хтось шукає «логотип Quick Sprout ».

Логотип в твіттері

полірування

Ось весела сцена. Почніть грати з ітераціями квітів, типографіки та аранжування. Ваше дослідження повинно дати вам підказки про прийняття цих рішень. Чи існують конкретні кольору, які викликають почуття або спогади, які можуть бути тісно пов'язані з компанією?

Quick Sprout вже використовує зелений в якості основного кольору для логотипу и бренду. Десятки слів були знайдені в ході дослідження розуму, яке безпосередньо пов'язане з конотаціями зеленого кольору.

Грунтуючись на цьому, я досліджував багато видів зелених, але я був притягнутий до тих, які зустрічаються в природі.

Оскільки Ніл регулярно публікує рекламний текст, моя мета полягала в тому, щоб знайти зелену, яка була б спокійною і заспокійливою. цей колір потрібен для створення настрою, яке допоможе читачам розслабитися і насолодитися Quick Sprout.

Колірна палітра Quick Sprout

Доставка

Всі ці дослідження, підготовка і глибокі роздуми тепер дають вам повний пакет для подання вашій команді. Це захоплююча, емоційна частина процесу для всіх, включаючи ваших клієнтів.

Створення логічного обгрунтування допомагає пояснити конкретні моменти вашого процесу і рішення, які були прийняті. Обгрунтування направляє презентацію, зберігає її спрямованість і допомагає з питаннями або проблемами. У вас повинно бути обґрунтування для кожної концепції, яку ви представляєте.

Символізм в швидкому паросток

Представляємо вам новий Quick Sprout!

Логотип Quick Sprout

Логотип, Який ви бачите тут, є результатом вищевказаного процесу. У Quick Sprout тепер є чіткий напрямок, в якому брати бренд в 2015 році і далі. У найближчі місяці продовжуйте спостерігати, як Quick Sprout перетворюється в те, що, на нашу думку, вам сподобається.

Це все можливо навіть при невеликому бюджеті!

Логотип Nike swoosh - це дивовижна історія про те, як логотип був куплений за 35 доларів у студента коледжу - Керолайн Девідсон. Керолін була найнята Філом Найтом за 2 долари на годину в 1971 році, щоб придумати концепцію дизайну для своєї нової компанії. Крім того факту, що Керолайн, можливо, недооцінили її послуги (пізніше вона отримала компенсацію), її рішення зберегти простий логотип дозволило бренду рости і адаптуватися до нього. Ймовірно, це основна причина, чому ми так добре знайомі з логотипом і брендом Nike

Якщо у вас обмежений бюджет, ви повинні бути уважні до своїх досліджень. Відповіді на всі питання в завданні на проектування повинні дати вам досить вказівок, щоб почати осмислювати тверді ідеї.

Ми

Висновок

створити запам'ятовується бренд непросто, але якщо ви будете слідувати вищеописаного процесу, у вас все вийде. Просто майте на увазі, що витрачати більше грошей на брендинг не обов'язково дає результати, які ви шукаєте. Краще докласти всіх зусиль, щоб ваш бренд відбивав основні цінності вашої компанії.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська