Хештег в Instagram

Назад до Записи
Instagram хештеги

Хештег в Instagram

Чи знаєте ви, що пост в Instagram мати хоча б один хештег. В середньому привертає на 12,6% більше, ніж пост без хештегів?

Хештеги потужні. Вони можуть допомогти вашим постам досягти цільової аудиторії, привернути послідовників у вашій ніші, підвищити залученість і виробити більш позитивний і пізнаваний імідж бренду.

Хештеги можуть підняти ваш бізнес на нову висоту, але якщо вони використовуються дуже часто або без чіткої стратегії, вони стають безглуздими і неефективними, наприклад: #happy #superhappy #ecstatic #jumpingforjoy #whatsanothersynonym.

Ми хочемо, щоб пости Instagram вашого бізнесу отримували оптимальне взаємодія, Тому в 2018 році ми зібрали вичерпний посібник з використання хештегов Instagram. З цим керівництвом ви не просто привернете передплатників, а й залучите потрібних передплатників.

Автоматизація Instagram. Боти Instagram.

Чому хештеги в Instagram важливі?

Хештеги - це, по суті, процес сортування в Instagram. З близько 95 мільйонів фотографій розміщені на Instagram кожен день, це важко для Instagram, щоб ефективно доставити потрібний контент з потрібними людьми. Хештеги допомагають відкрити ваш пост користувачам, найбільш зацікавленим у його перегляді.

Krystal Gillespie, менеджер спільноти HubSpot в соціальних мережах, пояснює важливість хештегов наступним чином: «хештег схожі на воронку. Наприклад, #marketing неймовірно широкий і привертає все типи повідомлень. Ми виявили, що #digitalmarketing або #marketingmotivation дають нам більш конкретний, цільової охоплення. Аудиторія, яка шукає ці хештеги, також намагається звузити свій пошук до того, що ми пропонуємо, пов'язані з маркетингом, тому ми насправді залучаємо більше потрібних людей ».

По суті, хештеги є найкращим способом класифікації ваших повідомлень. Вони допомагають вам досягти цільової аудиторії, і, що більш важливо, вони допомагають вашої цільової аудиторії знайти вас. Ці користувачі з більшою ймовірністю будуть взаємодіяти з вашим постом, тому що ваш пост - саме те, що він хотів.

Як використовувати Instagram для розвитку свого бізнесу?

Додавання одного з найпопулярніших хештегов Instagram до вашого повідомлення не обов'язково означає, що ви побачите більше взаємодії. Оскільки вищенаведені хештеги дуже популярні, вони використовуються мільйонами людей, тому ваш пост, швидше за все, буде прихований конкурентами. Важливо звузити тему хештега, але ми повернемося до цього далі.

Ось деякі з кращих хештегов Instagram

Як використовувати кольори в маркетингу і рекламі

1. # любов

Користувачі Instagram будують свої фотогалереї на хороших почуттях. З цієї причини хештег #love завжди присутній поруч з фотографіями друзів, сім'ї, відпустки і красивих пейзажів.

2. # неблагополучний

Поява цього хештега навіяно обліковим записом Instagram @instagood, яка шукає в співтоваристві Instagram відмінні фотографії и відео, Які просто занадто #instagood, щоб ними не ділитися. Додайте цей хештег до свого контенту, щоб отримати шанс на повторне розміщення.

3. # стиль

З цим хештегом пов'язано більше 400 мільйонів повідомлень, що робить його одним з найпопулярніших тегів в 2019 році. Він використовується для прекрасно відредагованих фотографій одягу, відпустки, предметів розкоші і всього, що виглядає естетично. Помітьте #style на надихає одязі або новий продукт, і користувачі Instagram, бажаючі додати гламуру в своє життя, знайдуть вас.

4. #dogstagram

Ми всі знаємо, що інтернет любить милих цуценят, тому не дивно, що в Instagram є хештег для наших улюблених собачок. Завжди корисно включати в пост в Instagram кращого друга людини - вашим читачам це сподобається, а в ваших коментарях вам гарантовані десятки серцевих смайликів.

Instagram Hashtag #dogstagram 

5. # я

Це типовий селф-хештег, який вказує спільноті Instagram, що фотографія, Яку він підписує, є вашою фотографією.

6. # мода

Люди часто звертаються до Instagram, щоб дізнатися, які стилі «в моді», переглядаючи пости, починаючи від тижня моди і закінчуючи натхненням повсякденного одягу. Це означає, що значна частина контенту в Instagram обертається навколо моди - насправді, сьогодні в Instagram є більш 700 мільйонів #fashion повідомлень. Ви знайдете знаменитостей, бренди класу люкс, одяг, макіяж і інші надихаючі зображення з тегами #fashion.

7. # милий

#Cute поміщає ваш контент в пул фотографій і відео з Instagram, які викликають "захоплення" з усього Instaverse. Якщо ви думаєте, що ваш щеня - самий милий щеня, який коли-небудь жив, він заслуговує фотографії з цим шановним хештегом.

8. #tbt

#Tbt розшифровується як «Повернення в четвер» і закликає користувачів Instagram публікувати стару фотографію себе або події, про який вони згадують. Всім подобається контент зі старих добрих часів - ось ваш хештег для насолоди ностальгією.

9. #foodporn

Я сподіваюся, що ти голодний! Тег #foodporn сповнений апетитних постів з десертами, піцою, відео з рецептами і багатьом іншим. Цей хештег є кращим з кращих, коли справа доходить до чудових страв в Instagram - знайди найоригінальніші, смачні і дражливі фотографії їжі в інтернеті під цим хештегом.

10. #photooftheday

Управління бізнес-аккаунтом? Цей хештег є вірним способом залучити більше послідовників і постійних відвідувачів. Якщо ви плануєте публікувати щоденний контент по загальній темі, додайте хештег #photooftheday, щоб збільшити свою експозицію.

11. #instamood

# Instamood - це все про те, що таке фотографія або відео. Красиві пейзажі, день на пляжі або вечір з хорошими людьми були видні під хештегом #instamood в 2018 році. На думку Jumper Media, пейзажі - це популярна відправна точка при з'ясуванні того, що потрібно публікувати в Instagram, і вони підходять в цей хештег відмінно.

12. # слідувати

Цей хештег, в даний час позначений на півмільярда постів, - це тактика, яка використовується публічними акаунтами з метою привернути більше передплатників. Це всюдисущий тег, який не належить до якогось одного типу творців контенту, так що ви побачите #follow в модних акаунтах, блогах про подорожі, навчальних курсах з макіяжу, сторінках фанатів знаменитостей і багато іншого. Ідея полягає в тому, що якщо користувач стикається з контентом, який йому подобається, на вашій сторінці дослідження, він може бути зацікавлений в тому, щоб стежити за обліковим записом для отримання більшої кількості цього контенту.

13. #iphonesia

#Iphonesia присвячена зростаючому спільноті Instagrammers в Індонезії.

14. # їжа

Картинки їжі - це хліб з маслом (НЕ каламбур) орієнтованого на людей аккаунта Instagram - і 2018 рік не став винятком. Використовуйте хештег #food, щоб підписати наступну смачну фотографію в Instagram.

Читайте також:  Що таке цільова сторінка? І навіщо він мені?

15. # мотивація

У Twitter #MondayMotivation заохочує надихаючі цитати і повідомлення, щоб допомогти людям почати тиждень з правильної ноги. У Instagram хештег #motivation тепер містить все, що завгодно: від фотографії користувача після великої тренування в тренажерному залі до екрану комп'ютера безпосередньо перед початком роботи.

Вищезазначені 10 хештегов, можливо, допомогли визначити Instagram за останній рік, але все ще є багато інших, які закінчують тенденцію щороку . Наступні хештеги можуть допомогти надихнути фотографії и відео, Які користувачі Instagram завжди знаходять захоплюючими - і обов'язково в 2019 році.

16. #Instagramhub

Цей хештег не відноситься тільки до одного типу постів - #instagramhub - це місце для активних користувачів Instagram, щоб продемонструвати свою присутність на платформі і охопити велику аудиторію. Включивши цей популярний хештег, впливові особи в Instagram можуть підключатися до якомога більшої кількості користувачів.

1. # життя

Цей виходить на все фото і відео, Які охоплюють суть вашого життя.

2. # найкрасивіший

Instagram - це те місце, куди можна спрямувати вашу кращу ногу - будь то ваш дивовижний відпочинок, нова зачіска або захоплюючий дух захід - # красиві фотографії охоплюють все краще, що може запропонувати платформа.

Instagram Hashtag #beautiful 

3. # подорож

Виїхати на вихідні? Покажіть своїм передплатникам, де ви знаходитеся, використовуючи цей хештег, щоб вказати, що ви подорожуєте кудись нове.

4. # придатність

Приєднуйтесь до популярного товариства воїнів тренування з фотографіями і відео з ваших кращих тренувань, використовуючи хештег #fitness, щоб поділитися моментом.

5. # щасливий

Іноді краща частина гарного самопочуття - ділитися цим сонцем з іншими. Група постів #happy сповнена сяючих людей і легковажного контенту, який приносить нам радість. Відзначте фотографію милого кошеня чи себе самого після отримання підвищення з #happy.

6. # репост

Репостінг - це поширена функція в Instagram, яка дозволяє вам обмінюватися контентом з іншими користувачами з поверненням до початкового користувачеві. Використовуйте хештег, #repost, щоб повідомити іншим в Instagram, що вас надихнула ця фотографія або відео.

7. # ігри

#Igers - це скорочення від «користувачів Instagram». Якщо у вас є фото або відео, Яке охоплює співтовариство Instagram, продемонструйте свою солідарність з цим розмовною хештегом.

8. # фотографія

За своєю суттю Instagram є засобом обміну фотографіями, тому є сенс, що в #photography є кілька приголомшливих і художніх зображень. Instagram унікальний тим, що користувач може переглядати пости #photography і бачити фотографії National Geographic і професійні фотографії поруч з фотографами-любителями.

9. # нестандартно

Цей хештег схожий на #photooftheday - один з найпопулярніших хештегов 2018 роки над цим списком - і ідеально підходить для Instagram, які публікують кожен день.

10. # найкращий день

Тег #bestoftheday дозволяє поглянути на величезну кількість різноманітного контенту, який викладається в Instagram кожен день. Тут ви знайдете деякі з найбільш примітних зображень на платформі - зображення красивих місць по всьому світу, відмічені нагородами фотографії, Смачні рецепти, чудових тварин і багато іншого.

11. #followforfollow

Зацікавлені в створенні швидкого списку передплатників в Instagram? #Followforfollow повідомляє всім, хто переглядає цей хештег, що ви будете слідувати за користувачами, які захочуть підписатися на вас. Цей хештег завжди в тренді.

12. # likeforlike

#Likeforlike схоже на хештег #followforfollow, описаний вище. Використовуйте цей хештег, якщо ви хочете підвищити активність свого облікового запису в Instagram, повідомляючи користувачам, що вам сподобаються їх фото або відео, Якщо вони вам сподобаються.

13. #tweegram

Існує безліч мультиплатформових можливостей обміну інформацією між сайтами соціальних мереж, і в #tweegram ви знайдете зображення, Взяті з Twitter, Pinterest та багатьох інших. #Tweegram найбільш відомий цитатами, скриншотами твітів і мемамі.

14. # літо

Літо - найкращий час для веселого відпочинку, фруктових напоїв і відпочинку біля басейну. Цей тег сповнений користувачів Instagram, що насолоджуються довгими літніми годинами на пляжі або демонструють свіжі наряди, що зберігають їх прохолодними під жарким # літнім сонцем.

15. # нефільтр

Instagram пропонує так багато різних фільтрів, щоб допомогти поліпшити фотографії, Практично передбачається, що будь-яка фотографія в Instagram була відредагована. Але якщо ви публікуєте фотографію, яка сама по собі була красивою, дайте світові знати, що цього коштовного каменя не потрібен фільтр, щоб виглядати так красиво.

16. # ootd

#Ootd означає «Екіпірування дня», хештег, призначений для користувачів Instagram, які люблять регулярно демонструвати новий одяг і стилі.

17. #instafood

Цей популярний тег відрізняється від інших харчових хештегов тим, що він супроводжує картинки їжі, які чудові, креативні і, що найважливіше, гідні Instagram. Пости в Instagram відомі своєю привабливістю, і #instafood нічим не відрізняється. Використовуйте цей тег, якщо ви публікуєте фотографію барвистого, унікального і розкішного страви!

18. # весело

Якщо це не весело, це не гідно Instagram. Повідомте мільйонам користувачів Instagram про те, що ви отримали задоволення від своєї останньої фотографії або відео з цим популярним хештегом.

1. Тримайте Ваші хештеги організованими.

Щоб створити ефективну систему хештегов, ви можете використовувати Excel або інструмент аналітики Instagram. Якщо ви виберете лист Excel, вам потрібно буде вручну відслідковувати, які хештеги ви використовуєте, як часто і які відповідають вашим найпопулярнішим повідомленнями. Згодом ви побачите відносини між деякими хештегом і вашими найпопулярнішими повідомленнями, і це може допомогти вам вирішити, які хештеги найкраще підходять для вашого бренду.

Якщо у вас більш просунута команда по роботі з соціальними мережами, вам може знадобитися такий інструмент, як Iconosquare, який автоматично зберігає топ- хеш-теги і надає звіти про те, які хеш-теги досягають більшість людей.

Krystal Gillespie каже, що для невеликих підприємств з обмеженим бюджетом «лист Excel - кращий спосіб почати. Як тільки ви станете більш просунутим, я настійно рекомендую використовувати інструмент для відстеження даних. Ручна система може бути перевантажена, коли ви відправляти три рази в день і використовувати близько 20 хештегов на пост ".

Читайте також:  Чому B2B-маркетологи можуть навчитися у TikTok?

2. Визначте свій магічний номер.

Більшість провідних брендів, а точніше 91%, використовують сім або менше хештегов на пост, тому легко припустити, що це магічне число для всіх ... вірно? Krystal пояснює, що це не завжди так: вона сказала мені, що HubSpot був більш успішним з хештегом, починаючи з низьких 20-х.

Справа в тому, що ви не можете знати, скільки хештегів працює краще для вас, поки не протестуєте це. Для HubSpot команді треба було кілька місяців, щоб знайти число, яке працювало найкраще, і протягом нашого пробного періоду ми варіювалися від семи до 30. Надайте собі таку ж гнучкість для проб і помилок.

3. Звузьте ваші хештеги в Instagram.

Є дві вагомі причини, за якими більш специфічні хештеги меншого обсягу краще підходять для вашого бренду: По-перше, ви можете змагатися в меншому пулі. Наприклад, HubSpot зазвичай не використовує хештег #marketing, тому що він занадто широкий. Якщо ви будете шукати #marketing, ви знайдете фотографії ресторанів, надихаючі цитати, зображення до і після зачіски і меми.

Випадковість #marketing приводить мене до другої причини, по якій конкретні хештеги є хорошою ідеєю: як користувач, я з більшою ймовірністю знайду те, що мені потрібно, якщо я буду шукати щось конкретне і коли ваша компанія знайде мій конкретний пошуковий запит. Я з більшою ймовірністю буду щасливий тим, що знайшов.

Krystal пояснює: «Підтримка хештега, близького до інтересів вашого бренду, Дійсно допомагає. Ми намагаємося використовувати хештеги, адаптовані для конкретної теми, а потім звужує їх далі - наприклад, ми будемо використовувати #SEOTips, якщо наша маркетингова стаття була в основному про SEO, "

Подумайте про це так: #dogs більш популярний, але у нього широка демографія. Якщо я буду шукати #goldenretrieverpuppies і знайду ваше повідомлення, я з більшою ймовірністю займуся цим, тому що це саме те, що я хотів.

4. Вивчіть, що роблять інші люди.

Простий спосіб генерувати ідеї хештега - скласти список ваших передплатників або конкурентів і дослідити, що вони хештегом на своїх власних фотографіях. Також може бути особливо корисно з'ясувати, які хештеги впливають на впливових осіб у вашій галузі - за визначенням, впливові особи - це люди з великою кількістю соціальних мереж, тому вони повинні робити щось правильно.

5. Перевірте пов'язані хештеги.

Коли ви вводите хештег в рядок пошуку Instagram, Instagram показує пов'язані з ним хештеги в випадаючому меню. Instagram також поставляє пов'язані хештеги на наступній сторінці після натискання на хештег. Це простий спосіб створити більш довгий список хештегов, щоб спробувати.

6. Виконуйте свій власний хештег.

Ще один спосіб використовувати хештеги Instagram для маркетингових цілей - це слідувати власним хештегом. Krystal пояснює: «У Instagram я насправді дотримуюся хештегом #hubspot, тому я можу знайти будь-якого, хто говорить про нас і зв'язується з ними. Поки ваш обліковий запис не є приватною, люди зможуть знайти вас через хештег ».

Дотримання вашим власним хештегом - це ефективний спосіб спілкуватися з іншими людьми, що розповідають про ваш бренд, і розвивати з ними кращі відносини.

7. Створіть хештег рекламної кампанії.

Це найскладніший пункт в списку, але в разі успішного виконання він може окупитися. Деякі компанії успішно залучають передплатників, створюючи власні хештеги кампанії. Хештегом кампанії повинен бути кумедний, розумний або, по крайней мере, що запам'ятовується, щоб працювати.

Хештеги кампанії особливо корисні для просування нового продукту або майбутньої події, або навіть просто для надихаючих людей. Наприклад, Red Bull заохочує передплатників розміщувати фотографії Red Bull з хештегом #putacanonit (розумієте, що я маю на увазі під «розумним»?). LuLuLemon замість того, щоб проводити більш традиційну рекламну кампанію, надав позитивний відтінок свого бренду, попросивши передплатників опублікувати реальні, активні фотографії з хештегом #sweatlife.

Тепер, коли ми розглянули важливість використання хештегів Instagram для вашого бізнесу, Ви можете задатися питанням, як шукати хештеги Instagram в додатку або як використовувати функцію пошуку для пошуку пов'язаних ідей. Якщо ви не впевнені в технічному процесі пошуку хештег, ось як:

1. Відкрийте Instagram, а потім натисніть пошуку.

Instagram хоче, щоб ви використовували хештеги, і дуже легко знайшов ідеальні для вашого поста. Для початку відкрийте додаток Instagram на своєму мобільному пристрої та торкніться збільшувального скла в нижній частині екрана.

Домашній екран Instagram із позначкою збільшувального скла і смугою пошуку, виділеної червоним

2. Натисніть на рядок пошуку у верхній частині екрану.

Екран пошуку в Instagram може спочатку відправити вас на сторінку в стилі стрічки новин з пропонованим контентом, заснованим на темах, які ви проявили інтерес в соціальних мережах. Щоб переключитися на пошук за хештегом, торкніться панелі пошуку у верхній частині цієї сторінки, як показано на скріншоті вище.

3. Натисніть «Мітки».

Після того, як ви натиснули на рядок пошуку у верхній частині екрану, Instagram надасть вам чотири опції для фільтрації пошуку. Instagram називає хештеги просто «тегами», як показано на скріншоті нижче. Натисніть цю опцію «Теги», потім натисніть на рядок пошуку над нею і почніть пошук тем, за якими ви хочете знайти трендовий хештег.

Вам не потрібно вказувати знак фунта (#) в своєму пошуку - ваші результати будуть однаковими як з таким, так і без нього, але вам потрібно буде використовувати цей знак фунта в заголовку фотографії після вибору хештега,

Сторінка пошуку, де ви можете шукати хештеги в Instagram

4. Перегляньте хештеги на основі кількості повідомлень і поточного утримання.

Вуаля! Ви повинні побачити кілька варіантів хештегов на основі вашого пошуку. Перегляньте кожен пов'язаний хештег, який пропонує вам Instagram - ви можете виявити, що хештег з трохи меншою кількістю постів включає фотографії або відео, Які в більшій мірі відповідають змісту, яке ви публікуєте.

Щасливого хештегінга!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська