Рулонний ламінація

ламінація - це спеціальне покриття поліграфії прозорою плівкою. В результаті на поліграфії утворюється тонкий шар плівки. Ця процедура необхідна для захисту друкованої продукції від пошкоджень, вологи або пилу.

Така, поліграфія довше зберігає свій первинний зовнішній вигляд і здатна прослужити довше. Однак якщо поліграфічні матеріали будуть потрібні найближчим час, То краще відмовитися від процедури ламінування. У всіх інших випадках вона просто незамінна.

Чому ламінація так важлива? Справа в тому, що навіть найсприятливіший клімат в приміщенні може негативно вплинути на поліграфію. Згодом сторінки можуть розсихатися, жовтіти і ставати непридатними для використання.

Крім того, при постійному використанні чорнило стають бляклими і ледь помітними. Всього цього допоможе уникнути ламінація, яка має кілька переваг.

Переваги рулонної ламінації

Важливою перевагою ламінації стає просте очищення продукції. Пов'язано це насамперед з тим, що після покриття поліграфії плівкою, поверхня матеріалів стає гладкою, а значить, з неї дуже легко видаляти накопичилася пил або випадково потрапила вологу. Для того щоб ефект очищення був більш помітним, рекомендується використовувати спеціальні засоби і воду.

Рулонний ламінація стає відмінним вкладенням, адже так можна зберегти наявну поліграфію в первозданному вигляді і продовжити термін її служби. Афіші, банери, буклети - все це потребує ламінування. під час процедури папір разом з плівкою пропускають через прилад, в результаті чого плівка надійно склеюється з папером.

Термін служби поліграфії після ламінації залежить від якості використовуваної плівки, а також її товщини. Втім, в більшості випадків, екземпляри, покриті плівкою, служать набагато довше, ніж ті, які залишилися без неї.

компанія "АБЕТКА"Надає послугу з рулонної ламінації поліграфії. Для проведення процедури ми використовуємо якісне обладнання, оснащене комп'ютерним управлінням. Завдяки отточенному механізму процедура не займає багато часу і стає незамінний для тих, хто піклується про друковану продукцію.

Русский Українська