Зосередьтеся на тому, що Ви вмієте робити

Назад до Записи
що Ви вмієте робити

Зосередьтеся на тому, що Ви вмієте робити

Це я або все в наші дні намагаються швидко розбагатіти? Я не тільки зустрічі все більше і більше людей, які не хочуть працювати, щоб заробити гроші, але вони починають отримувати нові ділові підприємства, що вони нічого не знають про.

Я знаю, що трава завжди виглядає зеленішою з іншого боку, але насправді це не так. Не зрозумій мене неправильно. Ці прибуткові підприємства приносять людям мільйони доларів, але, ймовірно, це відбувається менш ніж для 0,3% людей в цій галузі.

Отже, перш ніж ви вирішите стрибнути з корабля і почати нову кар'єру, Подумайте про всі речі, які ви втратите. Так, ви можете отримати додатковий дохід в короткостроковій перспективі, але якщо ви витратите час і сили на те, щоб розвинути те, що ви вже добре вмієте і любите, у вас буде набагато краще.

Якщо ви хочете заробити купу грошей в бізнесі, Дотримуйтесь цих принципів:

Суворий факт № 1: зосередитися на тому, що ви знаєте

Якщо ви дійсно гарні в чомусь, зосередьтеся на цьому. Чи не відхиляйся від цього. Замість цього продовжуйте вдосконалювати своє ремесло і станьте лідером в своєму просторі. Якщо ви не думаєте, що зможете заробити достатньо грошей, зосередившись на тому, що у вас добре виходить, то з'ясуйте, в які суміжні бізнеси ви можете увійти.

Наприклад, мій приятель, Майкл Дорауш, є мануальним терапевтом в Лос-Анджелесі. Хоча він дуже добре, він не був задоволений доходом, який він робив як мануальний терапевт. Але замість того, щоб стрибати в абсолютно нову область, він вирішив допомогти іншим хіропрактікі залучити більше клієнтів з Інтернету за щомісячну плату.

Суворий факт № 2: розвиток бізнесу - найшвидший спосіб зростання

Якщо ви помістіть мене в кімнату з тисячею людей і попросіть укласти угоду з усіма з них, швидше за все, я зазнаю невдачі. Але якщо ви помістіть мене в кімнату з однією людиною і попросіть мене укласти угоду з цим однією людиною, є велика ймовірність, що я зможу це зробити.

Читайте також:  Що таке неформальна організація?

Я переконаний в тому, що легше переконати одну людину працювати з вами, ніж переконати тисячі людей. Найцікавіше в розвитку бізнесу полягає в тому, що одна людина, яку ви переконуєте, може мати доступ до тисяч людей або компаній.

Наприклад, мій друг Енді веде телевізійний веб-сайт BuddyTV. Один із способів, яким він міг би спробувати розширити свою призначену для користувача базу, - це укласти угоду з розвитку бізнесу з іншими компаніями, пов'язаними з телебаченням, такими як TV Guide, Comcast, Timewarner, Verizon і т. Д. така компанія, як TV Guide, ви отримаєте доступ до всіх своїх клієнтів.

Суворий факт № 3: мудро розвивайте свою мережу

Важко оцінити мережу, але вона може реально допомогти вашому бізнесу, Якщо у вас сильна мережа. Спілкування з людьми, які не можуть принести ніякої користі вам чи вашій бізнесу, Добре в невеликих дозах, але це може перетворитися на величезну втрату часу, тому що ці люди не забезпечать вам хорошу рентабельність інвестицій.

Спочатку вам, можливо, доведеться поспілкуватися з людьми, які не уявляють особливої ​​цінності, щоб ви могли освоїти їх, але вам слід переключитися на спілкування з людьми, які можуть допомогти вам у розвитку вашого бізнесу.

Крім того, ви повинні розуміти, що створення мереж - це вулиця з двостороннім рухом. Мені все одно, скільки гучних імен у вас в мережі. Ваші зв'язку будуть марні, якщо ви не допоможете їм. Коли вам знадобиться їх допомога, вони з більшою ймовірністю допоможуть вам, якщо ви подбали про них в минулому.

Суворий факт № 4: Створіть свій особистий бренд

створення вашого бізнесу завжди має бути вашою метою номер один. але ваша мета номер два повинна полягати в створенні вашого особистого бренду. Звичайно, ви можете заробляти мільйони, не створюючи свій особистий бренд, Але це не завадить мати сильний.

Читайте також:  Інфографіки 2021 року.

Коли ми з моїм діловим партнером заснували KISSmetrics, ми змогли залучити перших платять клієнтів, використовуючи наш особистий бренд. Люди знали про нього і про мене, і компанії, які слідували за нами, були готові підписатися на наш продукт, тому що ми їм сподобалися. У довгостроковій перспективі це не допоможе вам побудувати великий бізнес, Але в короткостроковій перспективі це допоможе отримати дохід.

Якщо ви створюєте свій особистий бренд, Незалежно від того, чим ви займаєтеся, ви збільшите свої шанси заробити гроші.

Суворий факт № 5: Розширюйте, коли швидкість вашого зростання вирівнюється

Це завжди весело, щоб почати новий бізнес, Особливо якщо у вас є СДУГ, як я, але це не означає, що ви повинні. Якщо ваш поточний бізнес росте здоровими темпами, немає ніяких підстав розширювати свій бізнес в нові вертикалі.

Як я згадував вище, Майкл вирішив розширити свій бізнес хіропрактікі, допомагаючи іншим хіропрактікі залучити більше клієнтів з Інтернету. Але він не почав робити це, поки його власний бізнес хіропрактікі не досяг повної потужності. У день тільки 24 години, і за день він може бачити так багато пацієнтів. Як тільки він досяг своєї здатності, він вирішив розширюватися, зберігаючи при цьому свою практику.

Якщо ви вирішили розширити свій бізнес, Переконайтеся, що ви не нехтуєте своїм поточним бізнесом і клієнтами. Ви повинні підтримувати це, розширюючись.

Висновок

Не захоплюйтеся бізнесом, Який сексуальний і гарячий. Зосередьтеся на тому, що ви знаєте. Якщо ви захоплені і добре обізнані про конкретній темі, ви можете заробити на ній. Ви просто повинні проявити творчий підхід.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська