Нативная реклами для туристичних компаній

Назад до Записи
Сила нативной реклами для туристичних брендів

Нативная реклами для туристичних компаній

У міру того як дослідження і бронювання подорожей переміщаються по мережі, і все більше і більше споживачів знаходять контент в Інтернеті, нативная реклама є логічним вибором для туристичних брендів.

У цій статті ми розглянемо, чому нативная реклама така сильна в подорожах, і поділимося вісьмома порадами, які допоможуть вашій нативной туристичної кампанії.

Чому рідний? - З огляду на і поважаючи подорож клієнта

Коли споживач читає свого улюбленого видавця, він підходить до кінця статті в очікуванні цього «що далі?». Ось тут-то і з'являється нативная реклама, готова залучити споживачів до пошуку нового контенту. Насправді, туристичні споживачі активно хочуть, щоб їм представили новий контент. У статті «Кращі тенденції 2020 року» від Booking.com навіть говориться, що «майже шість з десяти (59%) людей [...] кажуть, що хочуть, щоб технології пропонували їм« універсальні »і несподівані варіанти, які відкрили б їм що -то зовсім нове в майбутньому. рік. "

На відміну від дисплеїв або спливаючих вікон, нативні погляди залучають клієнтів, коли вони готові, а не заважають їм в їх цифровому подорожі. Фактично, згідно з дослідженням, 95% споживачів з більшою ймовірністю будуть негативно ставитися до бренду, який перериває або порушує їх онлайн-активність. Саме тому нативная реклама дає споживачам можливість брати участь чи ні.

Крім того, коли споживачі знаходяться на сайтах видавців преміум-класу, виникає «ефект ореолу», що виникає просто на надійному сайті, який впливає на рекламу в цих місцях розміщення. Наприклад, якщо споживач переглядає рекламу на CNN або BBC, він на 44% більше довіряє цим оголошенням, ніж реклама в соціальних мережах. Більш того, вони на 21% частіше натискають на контент і на 24% частіше купують у бренду в майбутньому.

Кращі 4 розвиваються галузі, на які варто звернути увагу в 2020 році

Читайте також:  Що таке брендинг?

Фронт контенту і центр, по всій воронці продажів

Завдяки можливості рекламувати заслужені засоби масової інформації, такі як зоряний відгук про цей готель, або показувати яскраві моменти цього ідеального міського пейзажу, нативная реклама дає рекламодавцям можливість рекламувати свої туристичні бренди найбільш ефективним способом. 

Крім того, до споживачів можна звертатися на різних етапах воронки продажів - на етапі дослідження, коли аудиторія може надихатися чимось на зразок кращих в Європі пляжних напрямків або топ-10 продуктів для ділових мандрівників . Але native також дозволяє маркетологам звертатися до споживачів, готовим до конвертації, направляючи їх на платформу бронювання, сторінку продукту або магазин додатків.

Збільшення прямого бронювання готелів.

Гнучкість, яку пропонують нативні формати, є не тільки виграшем для споживачів в режимі споживання контенту, але і виграшем для маркетологів, Які можуть потім направляти споживачів на ключові етапи шляху клієнта.

Вісім рад, як зробити так, щоб Ваша кампанія подорожувала

Після того, як ви визначилися з нативної рекламою, дотримуйтесь цих восьми радам, щоб отримати максимальну віддачу від вашої кампанії.

1. Збільште рейтинг кліків з нейтральними заголовками . Продемонструйте свою сертифіковану друк, відзнаку або якість обслуговування, щоб отримати миттєве довіру.

2. Встановлюйте пріоритети в сонячному напрямку, а не в засніжених місцях . Сонячні напрямки зазвичай дають більш високі CTR. Це примітно для рекламодавців, які хочуть рекламувати кілька напрямків, таких як авіакомпанії або туристичні агентства.

3. Залучайте увагу з інших напрямків : Ваша аудиторія не тільки читає розділ подорожей. Вони також можуть бути знайдені на автомобільній, домашньої облаштуванні, екстремальних видах спорту, кредитах та погодних сторінках.

4. Отримайте імпульс, знаючи піки попиту : Найбільшим попитом користується туристичний контент, який фокусується на таких темах, як сезонні канікули і бюджет.

Читайте також:  Початок роботи з інструментами розробника Chrome і Firefox

5. Знайдіть місця в кращий день для конверсій : Вівторки - кращий день для конверсій у вашому контенті.

6. Подорож за допомогою мобільного телефону . Велика частина інтернет-трафіку проходить через мобільний телефон, і подорожі не є винятком. Зосередьтеся на тому, щоб ваші кампанії були виявлені на мобільних пристроях, а не тільки на ПК.

7. перенацілює на минулих відвідувачів : Націлюйте тих, хто раніше відвідував ваш сайт, за допомогою пропозицій і простих способів бронювання.

8. Використовуйте соціальні мережі, використовуйте власні . Виберіть свої соціальні ресурси для творчої діяльності та переназначьте їх на платформі Outbrain Native Discovery для масштабування кампаній у відкритій мережі і охоплення мільярда користувачів в середовищі преміум-класу.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Маркетинг туризму і подорожей.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська