Скільки грошей вам дійсно потрібно?

Назад до Записи
Скільки грошей вам дійсно потрібно?

Скільки грошей вам дійсно потрібно?

Кожен день я стикаюся з новими підприємцями, які розповідають мені про своє «діловому підприємстві», яке змінить світ. Після того, як вони поділяться цим зі мною, я відразу ж задам їм одне просте запитання:

Чому ти підприємець?

Ви можете здогадатися, що є найбільш поширеним відповіддю:

Я хочу бути багатим!

Коли я починаю копати глибше, щоб зрозуміти, чому вони хочуть заробити багато грошей, це майже завжди тому, що вони хочуть вести комфортний спосіб життя, щоб їм не доводилося турбуватися про гроші.

Саме тоді я зазвичай думаю про себе: «Скільки грошей дійсно потрібно, щоб жити комфортно?»

Не зрозумійте мене неправильно, я теж підприємець, тому що хочу заробляти, але я швидко зрозумів, що вам не потрібно стільки грошей, скільки ви думаєте, щоб жити комфортно.

Скільки грошей потрібно Нейлу?

Я не збираюся говорити вам, скільки грошей я заробляю щомісяця, але я скажу вам, що я веду досить комфортний спосіб життя, не розтягуючи себе. Давайте на хвилинку подивимося на мої щомісячні витрати:

Страхування життя:
іпотека в розмірі 225 доларів США (включаючи податок на майно і збори з власників будинків): 3000 доларів США.
Кабельне телебачення: 186 доларів США.
Електрика: 15 доларів.
Тренажерний зал: 50 доларів.
Харчування: 1000 доларів (я багато їм).
Загальні витрати: 5 976 доларів

Деякі з вас можуть подумати, що я веду розкішний спосіб життя, а деякі з вас можуть подумати, що я веду скромний спосіб життя. Я особисто думаю, що я десь посередині.

Я не одружений, у мене немає дітей, я в даний час неодружений, і, в цілому, я думаю, що мої витрати досить низькі в порівнянні з моїм доходом. Я знаю, що якщо я вийду заміж і у мене будуть діти, мої витрати будуть пролітати крізь дах. Я не знаю, що спричинять за собою ці витрати, але я припускаю, що мені знадобиться як мінімум будинок побільше. Очевидно, що все інше подвоїться, якщо не потроїться, щоб підтримати сім'ю (крім вечірок, звичайно).

Отже, скільки грошей вам дійсно потрібно? Коли я був молодший, я швидко зрозумів, що все, що перевищує 15 000 доларів на місяць для мене, не змінює мій спосіб життя. Поки я не одружений, я можу легко жити за коштами і мати хорошу суму заощаджень після сплати податків, за умови, що мій дохід ніколи не опускається нижче 15 000 доларів на місяць. І якщо це станеться, я можу скоротити свої витрати до 3500 доларів на місяць.

Читайте також:  Чому успішні люди - душогуби

Скільки грошей тобі треба?

Я ні в якому разі не кажу, що заробляти гроші легко, але я кажу, що вам не потрібно багато, щоб вести комфортний спосіб життя. І якщо вам дійсно потрібні великі суми грошей, це тому, що ви робите додатковий тиск на себе, купуючи модні машини, дійсно великий будинок і різні матеріальні цінності, які вам не потрібні.

Заробити мільйони доларів ніколи не буває легко. Зробити гроші набагато складніше, ніж врятувати їх. З цієї причини я твердо вірю в життя нижче ваших коштів, щоб вам не доводилося турбуватися про те, щоб заробляти все більше і більше грошей кожен місяць.

Чорт забирай, я навіть кілька шкодую, що платив 3000 доларів в місяць за мій будинок. Мені, мабуть, було б краще заплатити 1000 доларів на місяць, живучи в номері мотелю площею 275 квадратних футів (що я робив протягом шести місяців).

Висновок

Я намагаюся підкреслити, що вам не потрібно багато грошей, щоб вести комфортний спосіб життя. Якщо ви намагаєтеся стати підприємцем, щоб заробити мільйони доларів, це здорово! Але якщо вам потрібно всього лише заробляти 10 000 або 20 000 доларів на місяць, щоб вести відмінний спосіб життя, є набагато більш прості способи заробити ці гроші.

Якщо ви все ще хочете йти по шляху підприємництва, у що б то не стало, зробіть це. Я навіть допоможу тобі по дорозі. Але якщо ви намагаєтеся просто вести холодний спосіб життя, ось кілька інших способів заробити на життя:

  1. Здобувати освіту в коледжі - я ненавиджу це говорити, але це дійсно допомагає отримати хорошу роботу. Людина з середньою освітою в середньому запрацює на мільйон доларів протягом свого життя більше, ніж той, у кого його немає.
  2. Мережа, мережа, мережа - люди, яким найбільше платять, це ті, у кого великі мережі. Перейти на галузеві конференції, які знаходяться поруч з тим, де ви живете. Роблячи це, ви почнете зустрічатися з особами, які приймають рішення, які можуть виписати великі чеки і потенційно найняти вас за великі гроші.
  3. працюйте старанно - я знаю, що цей момент очевидний, але ви будете здивовані тим, скільки годин дійсно працюють від 9 до 5 співробітників. 63% людей працюють менше 6 годин на день, тому, якщо ви зможете почати працювати більш ефективно і по 8 годин на день, у вас буде більше шансів піднятися на вершину.
  4. Спілкуйтеся з рекрутерами - рекрутери не тільки знають про гарячу роботі, а й про прибутковою. Навіть якщо у вас є робота, добре спілкуватися з рекрутерами, тому що вони можуть привести вас до майбутніх можливостей. Простий спосіб зв'язатися з ними через LinkedIn.
  5. Блог - в якій би галузі ви не працювали, обов'язково пишіть про це в блозі. Починаючи блог, ви будете сприйматися як експерт в галузі. Коли ви один, ви можете не тільки вимагати більш високу заробітну плату, але ви також можете скористатися консультаціями на тій стороні, яка буде платити хорошу погодинну заробітну плату.
Читайте також:  9 головних тенденцій цифрового маркетингу на 2021 рік

Як я вже говорив вище, якщо ви хочете стріляти по зірках і намагатися стати мільйонером, у що б то не стало, зробіть це. Якщо ви просто хочете жити комфортно, вам не потрібно бути підприємцем. Вам просто потрібно знайти високооплачувану роботу. ?

І якщо вам цікаво, чому я все ще продовжую працювати, це тому що:

  • У мене немає нічого кращого - я дійсно не знаю, як зробити або бути чимось ще, крім як підприємець.
  • Я смокчу як працівник - якби я був співробітником від 9 до 5, я б, ймовірно, був би звільнений протягом декількох тижнів, тому що мені не подобалося мати справу з босами, і я ненавиджу застрявати на зборах весь день.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська