Скріплення блоку на скобу. Топ-10 поширених запитань.

Скріплення блоку на скобу - гаряча тема в індустрії друку. Що це таке? Чому це називається скріплення блоку на скобу? Це дорого? Перелік запитань, здавалося б, нескінченний. Тому Абетка взяла на себе сміливість скласти список з 10 найбільш поширених запитань про зшиванні на скобу, давши короткий і інформативний відповідь на кожен з них.

Топ-10 поширених запитань про скріплення на скобу.

Блокнот палітурка пружина

1. Що таке скріплення книги на скобу?

Скріплення блоку на скобу - це метод палітурки буклетів, при якому сторінки збираються разом, складаються і зшиваються уздовж корінця.

2. Чому так називають?

Назва скріплення блоку на скобу «шиття внакидку» може збити з пантелику багатьох, але насправді це досить просто. В поліграфічній промисловості то, що ми зазвичай називаємо «скріпками», перейменовується в «стежки». Крім того, розібрані листи накидаються на інструмент, схожий на сідло - звідси і назва.

Згин брошур -Фальцовка. Як скласти брошуру або листівку?

3. Яку мінімальну кількість сторінок потрібно для книги?

Всі книги для брошурування повинні бути створені в кількості, кратному 4 сторінок, з урахуванням кожної сторінки, як у звичайній пронумерованій книзі. Таким чином, одна сторінка, складена навпіл, стає 4-сторінкової «книгою" і так далі.

4. Яка максимальна кількість сторінок у книзі для брошурування?

Зшивання внакидку підходить для документів до 48 друкованих сторінок.

Підготовка брошури до друку.

5. Дорого?

Ні. Насправді, скріплення на скобу - це найекономічніший метод палітурки буклетів, доступний в друкарні Абетка

6. Чи можна друкувати уздовж корінця книги для брошурування?

Оскільки корінець книги для брошурування нерівний, друк на ній неможлива.

Друк книг

7. Чи можливо скріплення тільки для книг одного розміру?

Навпаки! В друкарні Абетка ми пропонуємо зшивання на скобу на книгах різних розмірів, включаючи портретну орієнтацію A4, портретну орієнтацію 1/3 A4, портретну або альбомну орієнтацію A5 або квадрат 210 x 210 мм.

8. Скільки скоб використовується?

Зазвичай книги для брошурування зшиваються за допомогою двох скоб, розташованих на однаковій відстані від верхньої та нижньої частини документа.

9. Які типи книг можна зшивати?

Обкладинка на скобу ідеально підходить для річних звітів, журналів, брошур, коміксів, інформаційних бюлетенів, настінних календарів і багато чого іншого!

10. Які переваги?

Основні переваги:

  • рентабельність
  • Швидкий оборот
  • Гнучкі тиражі і розміри
  • легко проектувати
  • Універсальність

Скріплення на скобу в друкарні Азбука.

Відвідайте веб-сайт https://azbyka.com.ua/  сьогодні, щоб замовити книги за невелику вартість. Ми використовуємо цифрові і офсетні друкарські машини, які гарантують незмінно високу якість кінцевого продукту.

Обкладинка для книги. Як вибрати?

Русский Українська