Створення контенту. Список інструментів для збільшення контенту

Назад до Записи
створення контенту

Створення контенту. Список інструментів для збільшення контенту

Створення контенту - це тільки початок. Тепер вам потрібно поширити його і розширити охоплення для максимального впливу.

Це процес збільшення контенту, і є багато способів його досягти. Це не просто одна стратегія; це комбінація безлічі каналів і тактик, які ви можете легко реалізувати за допомогою інструментів збільшення контенту.

У цьому пості ми представляємо переконливий список додатків, які кожен контентмаркетолог захоче додати в свій технічний стек.

 

Швидкі висновки

  • Ампліфікація контенту розширює охоплення, залучаючи цільових покупців в різних місцях.
  • Процес посилення може бути обтяжливим, але технологічні інструменти дозволяють його спростити.
  • У просторі інструментів для збільшення контенту є різні програвачі, які можуть підтримувати створення контенту, планування, просування та багато іншого.

Чи слід вам піклуватися про посилення контенту? створення контенту

Начебто проста відповідь (так!). Тим не менш, багато контент-команди не роблять це частиною своєї контент-стратегії. Коли ви розставляєте пріоритети, це може допомогти вам піднятися над шумом, оскільки творці контенту публікують понад три мільйони блогів кожен день.

Існує велика конкуренція за погляди і інтерес, навіть якщо ви працюєте в нишевой індустрії. У вас може бути пряма і непряма конкуренція. Наприклад, щодо MIG ми конкуруємо з іншими службами та організаціями контент-маркетингу, Такими як Інститут контент-маркетингу (CMI).

Хоча ви, швидше за все, публікуєте повідомлення в своїх профілях в соціальних мережах, використовуєте електронний маркетинг і інші поширені моделі поширення, вам буде складно щось посилити, якщо у вас немає плану і інструментів, які дозволять вивести ваші зусилля за рамки звичайних публікацій.

Як автоматизація контенту може допомогти підприємствам малого бізнесу

Які різні способи розширення контенту? створення контенту

Посилення може задіяти безліч каналів. Ви можете організовувати повідомлення в своїх профілях в соціальних мережах органічно в якості першого кошти поширення. Електронний маркетинг  - ще один варіант. Ви також можете публікувати повідомлення на відкритих сторонніх сайтах, таких як Quora або Medium.

Читайте також:  Тенденції веб-дизайну

Також можливе використання платних каналів. Платні канали включають рекламу в пошуковій і в соціальних мережах. Інший платний варіант - це стрічка новин для прес-релізів.

Незалежно від того, як ви підсилюєте звук, вам знадобляться ефективні інструменти.

Програми управління персоналом

Що таке інструменти збільшення контенту?

«Інструменти збільшення контенту» - це широка класифікація. Він може описувати безліч різних додатків, які дозволяють вам публікувати, керувати і контролювати поширення. Деякі з них щодо стандартні, а інші мають унікальні функціями. Давайте розглянемо кілька прикладів.

7 інструментів для збільшення контенту, які варто спробувати. створення контенту

Свердло

Broca використовує штучний інтелект з глибоким навчанням для автоматизації процесу створення контенту. Це може значно скоротити час, Що витрачається на створення контенту, щоб ви могли масштабувати свої зусилля щодо посилення. У нього простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому вам не доведеться витрачати годинник на навчання.

Цей інструмент по-справжньому змінює правила гри для зайнятих команд, що займаються контентом, які прагнуть спростити робочий процес і позбутися від бур'янів виконання. Ви додаєте опису, ключові слова та інші ключові факти. Потім виберіть канали для просування.

Broca Створення контенту
 

Крок другий - удосконалити основний обмін повідомленнями. ІІ розробляє контент, і ви можете уточнити основні повідомлення. Третій крок - вибрати канали, поки інструмент генерує контент для ваших кампаній, від Google Реклами до соціальних мереж.

зображення:  Свердло

Сonverge.  створення контенту

Converge надає платформу публікації для розширення контенту. Це просто. Ви публікуєте контент на сайті. Потім платформа розширюється для вас через електронну пошту, соціальні мережі, новинні стрічки і впливових осіб. Потім користувачі можуть аналізувати посилення для вимірювання результатів. Це платна послуга з різними рівнями залежно від кількості статей, які ви хочете опублікувати.

GaggleAmp. створення контенту

У GaggleAmp інший погляд на посилення, оскільки він більше фокусується на захист інтересів співробітників . Ваші співробітники можуть стати вашими кращими помічниками, і ця платформа дозволяє легко масштабувати їх зусилля.

Читайте також:  стійкий маркетинг

Він працює, дозволяючи адміністраторам надавати користувачам (співробітникам) Контент для спільного використання в своїй мережі. Потім вони зможуть поділитися ним, розширивши ваш охоплення. Це набагато ефективніше, ніж якби співробітники просто «лайкали» ваші повідомлення.

 Земанта

Zemanta пропонує програмні рекламні технології для підвищення залученості. Бренди та агентства використовують його для покупки реклами, оптимізованої для взаємодії після кліка. Він включає в себе функції штучного інтелекту і автоматизації, що дозволяють оптимізувати кожен долар, витрачений на платне просування.

Outbrain. створення контенту

Outbrain - ветеран в цій області. Він підтримує технологію, що лежить в основі стрічки, створюючи більш 344 мільярдів рекомендацій щомісяця. Видавці контенту можуть використовувати його для управління, взаємодії і просування. Є варіанти для відео, Що спонсорується контенту і нативної реклами.

Буфер  створення контенту

Платформа Buffer дозволяє візуально планувати і планувати кампанії в соціальних мережах. Він також включає аналітику для вимірювання продуктивності. Це набагато більше, ніж просто засіб планування. Інші цінні функції включають планування історії, Перші коментарі, планування хештегов і багато іншого.

Buffer Створення контенту
 

Hootsuite

Hootsuite - це працьовитий інструмент для управління соціальними мережами. Ви можете створювати і планувати публікації в будь-якому масштабі. Крім того, ви можете керувати фідамі з каналів і повідомлень усередині платформи замість того, щоб переходити до кожного профілю окремо. Він також має функції для планування кампаній, спільної роботи в режимі реального часу і захисту інтересів працівників.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська