Створенню бренду для стартапів

Назад до Записи
бренд для стартапів

Створенню бренду для стартапів

оздание стартапу - це море задоволення. Ваше серце б'ється від емоцій, коли ви думаєте про свою бізнес-моделі, і ваш розум крутиться в думках про всі майбутні можливості. Але реальність настає, коли ви починаєте продавати свій продукт.

Немає нічого більш болючого, ніж усвідомлення того, що ви створили щось приголомшливе, але ви не можете змусити кого-небудь поглянути на вас або, що ще гірше, подбати. А потім вам потрібно взяти себе в руки, щоб зрозуміти, що пішло не так.

Еволюція логотипів відомих брендів

Хоча надзвичайні ситуації зі стартапами часто виникають, коли компанія починає активно вкладати кошти в маркетинг, проблема зазвичай не в самому маркетингу.

Одна з найбільших прорахунків, серед багатьох, в ранньому розвитку запуску відбуваються тільки неглибоке на розвиток бренду, Тільки для того, щоб повернутися до квадратних один після маркетингових зусиль танка.

Боляче спостерігати, як стартап створює непереконливий візуальний дизайн і порожні копії в своїх кампаніях, оскільки компанія обходить стороною, тому що конкурент вже робить все це набагато, набагато краще. Рекламні долари сходять нанівець, і все в паніці.

Ці хвилі паніки часто виникають після низки кампаній з жахливо низькою рентабельністю інвестицій, які змушують вас усвідомити, що вам потрібно поліпшити свій бренд, Інакше ваш корабель потоне. Причина в тому, що ви просто не можете успішно продавати продукт без того, що ми називаємо сильної системою ідентифікації бренду .

Якщо все зроблено правильно, ваша система ідентифікації бренду може стати монстром заробляння грошей. Він здатний викликати емоції у натовпу фанатів. Залиште це на волю випадку, і ви, швидше за все, натрапите на цегляну стіну маркетингових невдач.

але ви можете  щось з цим зробити зараз, задовго до того, як почнуться ваші маркетингові тари. Отже, що вам слід робити на ранньому етапі, щоб уникнути марної трати доходів від реклами, тьмяного маркетингу і безсонних ночей?

Як відкрити інтернет-бутік?

Ось кілька уроків з брендінгу, які потрібно засвоїти з самого початку.

Справа не тільки в логотипі

Приголомшені засновники стартапів мають природну тенденцію зосереджуватися на матеріальних активах бренду: Логотипах, кольорі, типографике, тому що їх легко зрозуміти. Якщо всюди поставити свій логотип, Значить, він брендовий? Я припускаю, але це не пояснює, чому ваша остання маркетингова кампанія провалилася, як реклама Pepsi Кендалла Дженнера (вибачте, Pepsi, але агов, хлопчик , глухий ).

Моє агентство визначає систему ідентифікації бренду  як довгостроковий, постійний маркетинговий інструмент, який визначає ваші короткострокові маркетингові кампанії.

Контроль і послідовність - ось головне в грі. Подібно до того, як ви можете створювати візуальні рекомендації, що стосуються кольору і типографіки, ви можете створювати емоційні рекомендації для написання тексту, кампаній і соціальних мереж.

Бриф по дизайну упаковки

Стартапи часто відмовляються від створення системи ідентифікації бренду на користь маркетингу. Маркетинг - це сексуально. Це відчутно. У нього також є здатність повністю зруйнувати вас, якщо ви не повністю готові впоратися з цим.

Фактично, стартапи рідко звертаються до розробки системи ідентифікації бренду в своїх перших ітераціях, тому що вони часто ще не відчули цього удару невдалого маркетингу. Вони займаються розвитком більш сильного бренду тільки тоді, коли це гостро необхідно, і на той час це стає набагато складніше.

Є кращий спосіб вибратися з цих початкових етапів, озброївшись правильним мисленням, щоб вивести вас до сильного маркетингу і ще більшого утримання клієнтів.

Правильно домагайтеся своєї мети і впливайте на більше людей

У великих брендів є мета. Вони дають обіцянки, а потім виконують їх. В результаті вони впливають на безліч клієнтів. Погані бренди ходять без мети і цілі. Вони ні на кого не впливають.

Найбільша помилка, яку, як ми бачимо, роблять нові стартапи, полягає в тому, що вони не допрацьовують свої продукти і недостатньо швидко знаходять свою точку зору і мета. Занадто часто ми бачимо, як стартапи занурюються в маркетинг з помилковими бізнес-моделями, відсутністю ясності щодо розроблюваного продукту і відсутністю уявлення про те, хто насправді є їхнім клієнтом. Хоча деякі з цих факторів - всього лише частина того, щоб з головою зануритися в розвиток бізнесу, якщо ви з усіх сил намагаєтеся досягти своєї мети, ваші клієнти ніколи не закохаються в вас шалено.

Як ви знаходите свою мету? Як ви даєте обіцянки і виконуєте їх?

Відповівши на одне просте запитання:  «Що такого особливого, що тільки Ви можете зробити, ваші клієнти упустять, якщо ви ніколи не існували? »

В цьому і полягає мета вашого існування. Розвивайте це. Будь то підрив всієї галузі або, нарешті, єдиний варіант реального обслуговування клієнтів. Що б це не було, зробіть це тим, чим ви відомі. Робіть це як обіцянку в усьому, що ви робите. Пообіцяйте своїм клієнтам, що вони можуть покластися на вас в досягненні вашої мети. Покладіться на їх довіру.

Деякі з вас, можливо, тільки що усвідомили, що я виявив серйозну проблему для вашого власного стартапу. Не панікуйте, ви у відмінній компанії. Неймовірні власники бізнесу і відомі бренди вийшли з цієї фази. вони розробили бренди, Які обіцяли виправдати своє існування.

І що найкраще? Ви споживаєте ці бренди кожен день і навіть не розумієте, що обіцянки робляться і виконуються. Це цілком природно. Це не здається поганим, і все це автентично. Це відмінна риса добре розвиненої системи брендів і цілеспрямованого маркетингу.

Брошура компанії.

Робіть це правильно, і ніхто навіть не помітить, що ви це робите.

Ось кілька милих прикладів:

Apple

Apple обіцяє і далі пропонувати інноваційні технології, які руйнують промисловість. Вони виконують цю обіцянку унікальними (а іноді і збивають з пантелику) способами. Не випадково у величезної кількості людей iPhone практично приклеєний до рук, і вуха пожвавлюються, коли вони чують про наступному випуску продукту.

Airbnb

Airbnb обіцяє «жити як місцеві», куди б Ви не йшли. Вони використовували майже невикористаний пробіл в готельній індустрії: відчули смак реальному житті. Вони навіть розвинули цю обіцянку автентичності, пропонуючи спеціально відібрані страви «тільки для місцевих». Хочете займатися серфінгом в Каліфорнії з професіоналом? Піти потанцювати в Бразилію з інструктором світового класу по самба? Вони там. Ось чому на Airbnb зареєстровано 150 мільйонів користувачів, а це в середньому 500 000 перебування за ніч.

Система ідентифікації бренду AirBnB

Мета

Бренд Target обіцяє пропонувати предмети моди і стилю життя за дуже доступними цінами. Вони йдуть в ногу з останніми тенденціями, курирують покупки в магазинах, щоб познайомити вас з новими предметами, які вам потрібні, і залучають іменитих дизайнерів для виробництва ексклюзивного одягу. Ви коли-небудь виходили з Target з покупкою менше 10 доларів? Можливо немає.

Читайте також:  Як розрахувати граничні витрати?

Ви йдете в Target, щоб Target сказала ВАМ, що купувати.

...

З твердим почуттям мети можливо все. Але якщо ви не можете зрозуміти, чому ви взагалі існуєте, ваш бренд (І, отже, ваш маркетинг) буде відображати, наскільки ви заплуталися і невпевнені.

Тепер, коли ви знаєте про це, не дозволяйте цьому статися.

Створіть справжній голос і тон

Що таке голос і тон? Чому тобі не все одно? Як це приносить вам гроші?

Точно так же, як створення візуальних рекомендацій для вашого логотипу, Квітів і типографіки, ваша система бренду потребує емоційних рекомендаціях. Те, як ваш бренд звертається з людьми в усній і письмовій мові, може зробити вас або зламати. Ось де вступають в гру голос і тон.

Ось як ми їх визначаємо на простому англійською мовою.

голос : Загальна словесна особистість і ставлення вашої компанії.
тон: як особистість вашої компанії адаптується до розмови в конкретних ситуаціях, в групах людей або в особливих сценаріях.

Ваш голос визначає ваш тон, ваш тон враховує, до кого він звертається. Ось ілюстрація того, як це працює:

Якби ваша бабуся зателефонувала вам завтра і попросила допомогти з комп'ютерною проблемою, як би ви з нею поговорили? Ви б говорили з нею так само, як і зі своїм чоловіком? Або підліток? Нізащо. В цілому ви були б корисні, але слова, які ви вибираєте, будуть різними в залежності від того, з ким ви розмовляєте. Бабусі, ймовірно, знадобиться, щоб ви пояснили її проблему якомога простіше. З іншого боку, підліток, ймовірно, навчить вас чогось.

Як і у випадку з вами, голос вашої компанії залежить від її загальної індивідуальності, щоб диктувати загальний настрій в розмові. Чесний, прозорий, новаторський, розумний - ось кілька хороших якостей. Тон вашої компанії змінюється в залежності від того, з ким конкретно ви розмовляєте, але ніколи не втрачає з уваги усталений загальний голос.

Маркетингова кампанія для підлітків? Круто. Тон адаптується до спілкування з ними, зберігаючи при цьому загальну спрямованість голос.

Довідник співробітника? Тон адресований дорослим (ми сподіваємося), але голос не змінюється.

Вашої компанії потрібна усталена особистість, яка буде послідовною, щоб відчувати себе привабливою для ваших клієнтів в маркетингу.

Це так просто.

Як це приносить вам гроші? Контроль і послідовність, друзі мої. Створюючи справжній образ бренду з реальним голосом і тоном, ви активно взаємодієте зі своїми клієнтами на більш глибокому рівні. Клієнти хочуть вкладати кошти в бренди, Які, як їм здається, розуміють їх. Вони хочуть, щоб маркетологи говорили с  ними , А не с  ними .

Послідовність в голосі і тоні вашого бренду допомагає зміцнити вашу репутацію, довіру і, в кінцевому підсумку, підвищити впізнаваність бренду.

Чудовим прикладом незабутнього голос і тону може служити твіттер сумнозвісної Венді. Їх відгуки як клієнтам, так і конкурентам потрапили в заголовки газет. Їх команда залишається незмінно саркастичною, насолоджується кепкування над статус-кво.

Система брендингу Wendy's Twitter

Що станеться, якщо ви не забезпечите однаковості в голосі і тоні вашого бренду?

Якщо залишити цю частину вашого маркетингу на волю випадку, це призведе до різного роду неприємної реакції. без визначення голос і тону вашого бренду ваш маркетинг легко може здатися недостовірним.

Ваші клієнти формують думку про вас кожен раз, коли вони взаємодіють з вашим брендом. поганий голос і тон можуть зруйнувати хороші маркетингові наміри і зробити ваші кампанії повністю глухими. На той час погана преса про ваш бренд вже існує, і її важко виправити. Ви втрачаєте життєво важливі можливості для відносин. Це відстій.

Торгова середовище: не обмежуючи шрифтом, кольором і логотипом

Потім давайте поговоримо про брендовому оточенні, про те, що це таке і як він може зробити маркетинг цікавим, а не забирати все час.

Обов'язкові візуальні основи бренду: логотип, Типографіка, кольору. Але що далі? Фірмова візуальне середовище - це загальна «творча пісочниця», в якій буде грати ваш бренд. Вся справа в тому, щоб встановити творчі принципи, які допоможуть вам залишатися на бренд, куди б ви не пішли. повненьких серед бренду повинна давати вам інструменти, необхідні для повсякденних візуальних ефектів, не обмежуючи при цьому ваш творчий ріст.

Фірмова візуальне середовище - це докладний посібник, який допомагає формувати візуальні елементи вашого бренду і орієнтуватися в них всюди, де б вони не з'являлися. Це ваш збірник правил, повний загальних правил, що встановлюють баланс між зосередженістю і веселощами. Це те, що ви б надали новому співробітнику, якби він запитав: «Отже, що таке ваш бренд? »

приклад фірмового стилю

 

Створення фірмової середовища допомагає проінформувати ваш загальний маркетинговий план. Коли ви наймаєте фотографа, що ви їм говорите? Коли ви працюєте в агентстві соціальних мереж, чи знають вони, як і далі розповідати вашу історію візуально?

Створити брендову середу не складно

Це здається складною концепцією, і засновники стартапів щосили намагаються осмислити її. Але створення середовища може бути настільки простим або складним, наскільки вам потрібно, в залежності від ваших цілей і розміру компанії. У міру зростання вашої компанії буде рости і візуальне середовище вашого бренду, І її потреби. Головне - почати з малого і будувати в міру зростання.

Для початку поставлю собі кілька питань:

1) Як ви забезпечуєте однаковість візуального оформлення вашого бренду на кожній платформі?

2) Як ви стежите за тим, щоб графіка вашого сайту відповідала фотографіям, які ви використовуєте в Instagram?

3) Якщо ви хотіли розробити нову кампанію по розсилці листів, чи достатньо у вас візуальних ефектів, щоб здійснити її прямо зараз? Або ви б залишилися дивитися на екран, відчуваючи тиск дедлайну?

Ви зможете відповісти на ці питання, проконсультувавшись з керівними принципами вашого бренду.

Зміст вашої торгової середовища

У кожного підприємства, великого чи малого, має бути керівництво по бренду, в якому розповідається, як вони хочуть керувати своїм загальним візуальним оформленням і як вони мають намір залишатися «на бренд». Він інформує про все, від обраних вами стічних фотографій до значків на вашому веб-сайті та того, як ви розробляєте інформаційні бюлетені по електронній пошті.

Читайте також:  Помилки ідентифікації бренду

Давайте покажемо реальний приклад бренду, Який ми створили для місцевої некомерційної організації. Цей флаєр демонструє всю середу бренду в дії, з сильним голосом і тоном в тексті і унікальним візуальним оформленням.

Некомерційна торговельного середовища

Зверніть увагу, що дизайн - це більше, ніж просто кольору і логотип бренду. Він переповнений фірмовими візуальними ефектами, які безпосередньо пов'язані зі ставленням до листівці як до маркетингової кампанії. Ця некомерційна організація хоче усиновити цього гарного хлопчика, тому вони використовують індивідуальну фотографію цуценя разом з узгодженим макетом, який здається пов'язаним із загальним брендом. голос і тон життєрадісні і оптимістичні, вони відповідають внутрішнім принципам бренду. На ньому є персоналізовані значки, що демонструють переваги прийнятною собачки. Це ясно, послідовно і цікаво.

Торгова середовище повинне бути миттєво впізнаваною і виділятися серед ваших конкурентів. Якби контактна інформація випала з цього листівки, ви все одно знали б, якій компанії він належить.

коли почати

Є багато способів візуально домогтися узгодженості. Це може бути так само просто, як використання загальної колірної теми у всіх візуальних ефектах (світлий і повітряний, похмурий, яскравий?). Ви можете відразу вибрати стокові фотографії або старанно працювати над створенням оригінальних зображень для своєї компанії. Всі ваші візуальні ефекти можуть зображати талісман вашого бренду, Використовуючи ваш продукт, або фокусуватися на демонстрації вашого продукту в руках реальних людей. Як би ви не вирішили створити візуальне середовище, це залежить від вашої унікальної компанії, але вам потрібно вибирати. Виберіть напрямок.

Почніть з того, що зробіть крок назад і порівняйте свої маркетингові цілі з тим, що у вас є зараз. Чи достатньо у вас логотипу і колірної схеми? Як би ви використовували їх для розробки флаєра, кампанії крапельного маркетингу або веб-сайту? Вам потрібно більше візуальних ефектів? Або, може бути, послідовний макет? Вам потрібна стандартна копія, яка допоможе вам прискорити процес?

Складіть список потреб - від графічного дизайну до копірайтингу. Після того, як ви попрацювали над створенням посібника з бренду, ви можете приступити до роботи з розвитку свого бренду за межами його логотипу. Як тільки ви це зробите, ваша творча пісочниця допоможе вам ...

Створюйте постійно оновлений контент з постійним брендом

Коли у вас є ідентичність бренду, У вас є можливість зосередитися на послідовності, а не на повторенні. Це важлива відмінність. Повторення = смерть.

Ми часто виявляємо, що стартапи вставляють свої логотипи в усі, що вони публікують, в надії, що цього буде достатньо, щоб зв'язати всі разом. Але чи дійсно використання вашого логотипу розповідає історію вашого бренду? Ви розширюєте свій контент брендованим способом, пишете автентичні копії в повідомленнях в блогах або в соціальних мережах, які відображають вас? Або це просто візуально кричить ЛОГОТИП! знову і знову без реальної послідовності?

Нові стартапи мають тенденцію ухилятися від створення контенту, який демонструє середу їх бренду в маркетингу, тому що вони побоюються, що створення цих «правил брендингу» їх задушить. Але як ви переконаєтеся, що ваші пости в Instagram не сильно відрізняються від інших маркетингових матеріалів, наприклад, від дизайну вашого веб-сайту? І як ви переконаєтеся, що ваш текст відображає ваш бренд? Ваші підписи в соціальних мережах сильно відрізняються від тексту на вашому сайті?

Відсутність керівництва по бренду в кінцевому підсумку дає вам надзвичайно короткий поводок для дизайну, ніяких інструментів для роботи і ніякої мети, щоб направляти вас. Важко зберігати свіжість і послідовність, коли вам нема на що проектувати і немає можливості виміряти успіх.

Часто здається, що створення нового контенту та постійне відстежування його узгодженості занадто велике. Але що дорожче? Втрата клієнтів через непослідовність вашої середовища або виконання роботи, необхідної для створення середовища, зміцнює лояльність і довіру?

Як це зробити

послідовність бренду слід розглядати як розповідь . Наскільки хороший ваш бренд в якості оповідача? Ваш контент допомагає розповісти вашу історію? Як і історія, брендований контент повинен мати початок, середину і кінець. Це не може бути один і той же дизайн, Що повторюється постійно. Це здається несвіжим, нудним, неоригінальним.

В якості одного з прикладів привабливого брендового контенту візьмемо Simone LeBlanc, провідну компанію, що робить подарунки. Коли ви заходите на їх веб-сайт, стає ясно, чому компанія існує і які їхні цінності (дарувати грамотно і продумано).

Система брендингу в Instagram Сімони Леблан

копія їх веб-сайтів, фотографії і загальний контент дуже високої якості. Коли ви переходите в їх Instagram, відчуття те ж саме. Це безперечно і не заважає загальному маркетингу. Кожна кампанія по електронній пошті - це задоволення, орієнтоване на кращі практики подарунків. їх бренд липкий, тримає нас поруч і повертається знову і знову. Їх маркетинг зрозумілий. У них легко закохатися.

Система брендингу Simone LeBlanc

Наявність застарілого контенту бренду зазвичай йде рука об руку з розробкою тільки логотипу і декількох кольорів. Не звертайте уваги на те, що є кілька способів контролювати свій бренд, І ви втрачаєте величезні можливості для спілкування.

 

Відмінна система ідентифікації бренду передує відмінному маркетингу

Маркетинг - це легкий вітерець, коли ви отримуєте свій бренд з самого початку. Це тому, що ваш бренд - це інструмент довгострокового маркетингу, який визначає вашу повсякденну маркетингову діяльність.

Створення більш сильного бренду має починатися з того, чому ви так важливі для клієнтів, і створювати більшу візуальну і усну середу бренду для гри. Вся справа в структурі, послідовності і активне формування ідей, спрямованих на підвищення впізнаваності вашого бренду найбільш важливим способом. Коли ви створюєте арсенал дизайну, маркетингові повідомлення про бренд і практичні рекомендації, створення маркетингової воронки стає простіше простого.

Незалежно від того, чи візьмете ви під свій контроль свій бренд Зараз або через п'ять років, ваш бренд існує і впливає на вашу аудиторію. Все залежить від того, чи хочете ви витрачати свій час, Розповідаючи клієнтам, що таке ваш бренд, Або ж клієнти розповідають вам.

Повірте, набагато легше вплинути на аудиторію на ранньому етапі, ніж змінити існуюче погане сприйняття вас.

Витратьте час на формування своєї системи брендингу прямо зараз. Ми обіцяємо, що в майбутньому ви будете дякувати Минулого за це.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська