Середні витрати на рекламу, які необхідно знати, перш ніж починати маркетинг свого бізнесу

Назад до Записи

Середні витрати на рекламу, які необхідно знати, перш ніж починати маркетинг свого бізнесу

Середні витрати на рекламу, які необхідно знати, перш ніж починати маркетинг свого бізнесу

У вашому розпорядженні так багато інструментів і платформ, що ніколи не було так просто розвивати свій малий бізнес за допомогою онлайн-реклами. Тим не менш, є ще кілька важливих речей, які вам необхідно враховувати при розробці своєї стратегії інтернет-реклами. Один з найважливіших факторів - бюджет.

Незалежно від того, чи працюєте ви з початковим бюджетом або у вас є трохи зайвих грошей, корисно знати середні витрати на рекламу, перш ніж ви почнете продавати свій бізнес в Інтернеті. Нижче ми зібрали інструкція за всіма видатками, які вам необхідно враховувати при розробці своєї рекламної стратегії в Інтернеті.

Середні витрати на рекламу: реклама в Google Рекламі

З огляду на статус Google як найпопулярнішою пошукової системи, ймовірно, не дивно, що Google Реклама є найбільшою в світі платформою для онлайн-реклами.

Коли ви запускаєте рекламні кампанії в Інтернеті за допомогою Google, у вас є можливість розповісти про свій бренд клієнтам, які шукають компанії, подібні вашій, як в пошуковій системі, так і на картах Google.

Google Реклами
Це приклади того, як Google Реклама виглядає на сторінці результатів пошукової системи (SERP).

 

Малі підприємства використовують Google Рекламу, щоб збільшити кількість відвідувань веб-сайтів, отримати більше телефонних дзвінків і збільшити відвідуваність звичайних магазинів.

З огляду на той факт, що ви можете розробляти ефективні кампанії Google Реклами при будь-якому бюджеті, багато малих підприємств додадуть Google Рекламу в свою рекламну стратегію, щоб максимально збільшити свій рекламний бюджет в Інтернеті.

Модель ціноутворення Google Реклами

Перш ніж перейти до середніх витрат на рекламу в Google Реклама, давайте спочатку подивимося, як працює модель ціноутворення. Ви можете запускати два різних типи рекламних кампаній Google - пошукову та Медійну: 

середні витрати на рекламу
Ось короткий опис відмінностей між оголошеннями в пошуковій і Медійній мережі.

 

Коли ви запускаєте рекламні кампанії в пошуковій мережі, в цих оголошеннях використовується модель з оплатою за клік (PPC). Це означає, що ви платите кожен раз, коли користувач натискає на ваше оголошення і відвідує відповідну цільову сторінку.

За допомогою пошукової реклами Google надає рекламний контент, релевантний пошуковим запитам користувачів, допомагаючи залучити більш кваліфікований трафік на сайт рекламодавця. Ці оголошення з'являються прямо на сторінці результатів пошукової системи прямо над результатами.

Медійна реклама з'являється в Медійній мережі Google на сайтах в Інтернеті. Більшість цих оголошень відображаються у вигляді банерів. Ці оголошення ідеально підходять, якщо ви хочете розміщувати рекламу на сайті, аудиторія якого може добре підходити для вашого бренду.

медійна реклама
Ось приклад того, де на місцевому веб-сайті може відображатися медійна реклама.

 

При розміщенні оголошень в Медійній мережі Google у вас є три основні варіанти ціноутворення:

  • Ціна за клік - якщо ви виберете цей варіант, ви будете платити тільки тоді, коли користувач натискає на ваше оголошення. Цей варіант ціноутворення ідеально підходить для рекламних кампаній, спрямованих на збільшення відвідуваності веб-сайту.
  • ціна тисячу показів - CPM, або ціна за тисячу показів, - це варіант ціноутворення, при якому ви повинні платити за перегляди реклами на основі однієї тисячі переглядів. Це може бути ідеальним для рекламних кампаній з підвищення обізнаності про бренд.
  • Ціноутворення CPA. При ціноутворенні по ціною за придбання ви повинні платити, коли ваше оголошення призводить до конверсії. Якщо ваша кінцева мета - збільшити продажі, то це може бути кращим варіантом для вас.

Середні витрати на рекламу в Google PPC Ads

Реклами Google PPC, які відображаються в пошуковій системі, оплачуються за ціною за клік. Це означає, що кожен раз, коли користувач пошукової системи натискає на ваше оголошення, з вас стягується невелика плата.

Ціна за клік розраховується відповідно до процесом аукціону оголошень Google. Цей процес визначає, як Google визначає, які оголошення показувати, коли користувач виконує пошук по релевантному ключовим словом. Аукціон також визначає порядок показу оголошень і ціну за клік.

І позиція вашого оголошення, і ціна за клік визначаються як максимальною ставкою, яку ви встановили (максимальної, яку ви готові платити за кожен клік), так і вашим показником якості.

Показник якості - це показник того, наскільки хороші ваші оголошення за шкалою від 1 до 10. Чим вище ваш показник якості, тим вище буде рейтинг вашого оголошення в пошуковій видачі і тим нижче буде ваша ціна за клік.

На середню вартість реклами в пошуковій мережі Google впливає ряд різних факторів. Ціни за клік варіюються від одного географічного регіону до іншого. Вони також розрізняються залежно від галузі.

Якщо ви працюєте в більш конкурентною галузі або в вашому поточне місцезнаходження вища конкуренція, тоді ви можете зіткнутися з більш високою, ніж середня ціна за клік.

Отже, скільки коштує реклама в Google?

Середня вартість реклами на платформі Google Ads становить від 1 до 2 доларів за клік. В середньому малі підприємства, що використовують Google Рекламу як частину своєї стратегії інтернет-реклами, в кінцевому підсумку витрачають від 9 000 до 10 000 доларів на місяць (або від 100 000 до 120 000 доларів на рік).

Як ми вже говорили, вам не обов'язково починати з такого бюджету. Ви можете створювати успішні кампанії Google Реклами практично при будь-якому бюджеті. Але тільки якщо ви маєте досвід роботи з платформою і знаєте, як домогтися найкращих результатів.

Середні витрати на рекламу в Медійній мережі Google (GDN)

Оголошення в Медійній мережі Google, як правило, мають більш низький рейтинг кліків, ніж оголошення, які з'являються в пошуковій системі Google. Однак існують привабливі варіанти орієнтування і можливості ремаркетингу, які дозволяють використовувати переваги цієї рекламної мережі для розвитку вашого бізнесу. Чим вище показник CTR, який ви можете досягти, тим вище буде рентабельність інвестицій в рекламу.

Середня ціна за клік для оголошення в Медійній мережі становить 0,58 долара США. Знову ж таки, середня вартість може бути більше або менше в залежності від галузі, в якій працює ваш бізнес.

Хоча в більшості галузей, як правило, низька вартість кліка в Медійній мережі, підприємства в сфері послуг з працевлаштування отримують вищу ціну за клік в розмірі 1,66 долара за клік. Далі слід індустрія нерухомості зі ставкою $ 0,88 CPC.

Середні витрати на рекламу: скільки коштує реклама в Facebook?

Facebook - найпопулярніша і широко використовувана соціальна мережа в світі. Тому не дивно, що Facebook також є популярною рекламної платформою в Інтернеті.

Реклама в Facebook оказалась одновременно доступной и эффективной, помогая брендам достичь своих рекламных целей. Многие малые предприятия полагаются на рекламу в Facebook, чтобы привлечь новую аудиторию, увеличить посещаемость веб-сайтів і підвищити конверсію круглий рік.

Читайте також:  11 надихаючих тенденцій дизайну упаковки на 2020 рік
Типи реклами в Facebook
Facebook пропонує безліч різних типів реклами в залежності від ваших рекламних цілей.

 

Facebook – отличная платформа для онлайн-рекламы для малого бизнеса, поскольку она позволяет этим брендам привлекать потребителей, которые, скорее всего, будут заинтересованы в их продуктах или услугах. Facebook предлагает сложные варианты таргетинга, которые позволяют брендам охватить соответствующую аудиторию на основе их демографической информации, интересов и поведения.

Чим більше релевантного трафіку ви повернете на свій сайт, тим більше у вас буде можливостей залучити кваліфікованих покупців.

Модель ціноутворення на рекламу в Facebook

Перш ніж ми заглибимося в середні рекламні витрати на рекламу в Facebook, давайте трохи поговоримо про структуру ціноутворення для цієї рекламної платформи.

Модель ціноутворення Facebook Ads дуже схожа на модель ціноутворення в пошуковій мережі Google. Бренди, які розміщують рекламу в Facebook, встановлюють денний або тижневий бюджет для своєї рекламної кампанії. І коли цей бюджет вичерпаний, показ реклами припиняється.

Коли ви використовуєте рекламу в Facebook, ви контролюєте, як розподіляється ваш бюджет. Ви можете встановити максимальні ставки для різних кампаній. На додаток до денного бюджету ви також можете встановлювати ставки, щоб контролювати, скільки ви витрачаєте на те, щоб спонукати користувачів виконувати певні дії, такі як завантаження вашого додатка або підписка на розсилку розсилки.

Одне з найбільших переваг моделі ціноутворення Facebook полягає в тому, що вона дозволяє вам краще контролювати витрачання рекламного бюджету, що допомагає отримати більше від рекламних витрат.

Однако модель ценообразования может немного сбить с толку тех, кто плохо знаком с рекламной платформой. Это не так просто, как модель PPC для поисковых объявлений Google. Вот почему многие малые предприятия полагаются на рекламное агентство Facebook, чтобы начать свои рекламные кампании.

менеджер реклами facebook
Панель управління Facebook Ads Manager повідомляє вам вартість кожної рекламної кампанії.

 

Середня вартість реклами в Facebook

Середня ціна за клік для оголошення Facebook становить $ 1,72. Середня ціна за тисячу показів, або вартість 1000 показів, становить 7,19 долара США.

Хоча середній пропонований бюджет буде залежати від безлічі факторів, включаючи вашу галузь, нішу і місце розташування. Багато малі підприємства планують витратити від 0,50 до 1 долара на одного вентилятора. Це потрібно буде скоригувати в залежності від ваших цілей (впізнаваність бренду, завантаження програм, відвідування веб-сайтів і т. Д.).

І сьогодні Facebook дозволяє розміщувати рекламу на: 

  • facebook
  • Instagram
  • посильний
  • мережа аудиторії

Здебільшого, ціни за клік в Facebook досить низькі в різних галузях. Навіть в самих дорогих галузях, таких як фінанси і страхування, обслуговування клієнтів і облаштування будинку, середня вартість реклами відносно невисока. (Ціна за клік становить 3,77, 3,08 і 2,93 долара відповідно.) Це чудова новина для малих підприємств, які хочуть охопити свою аудиторію, при цьому забезпечуючи привабливу рентабельність інвестицій.

Дійсно, Facebook Ads - відмінний спосіб рекламувати свій бізнес в Інтернеті. Він надає цільові варіанти, дозволяючи вам максимально збільшити свій бюджет.

Таким чином, навіть з обмеженим бюджетом ви можете запускати ефективні рекламні кампанії в Facebook, враховуючи в цілому низьку вартість запуску цих кампаній.

Як ми згадували раніше, рекламна платформа Facebook дозволяє рекламодавцям дуже легко контролювати свої витрати в усіх напрямках, що ідеально підходить для малих підприємств, які починають з меншими рекламними бюджетами.

Середні витрати на рекламу: скільки коштує реклама в Instagram?

Facebook придбав Instagram в 2012 році в рамках стратегічного плану по домінуванню в світі соціальних мереж. Це стратегічне придбання також дозволило Facebook розширити свою рекламну платформу і отримати ще більший дохід від онлайн-реклами за рахунок реклами в Instagram.

Ця рекламна платформа стала відмінним виходом для візуальних брендів, щоб охопити і залучити свою цільову аудиторію за допомогою привабливого графічного і відео об'яви.

середні витрати на рекламу

Як і реклама в Facebook, реклама в Instagram надає вам різні формати в залежності від ваших рекламних цілей.

Найприємніше в рекламі в Instagram те, що вона не так руйнівна, як інші типи онлайн-реклами. Instagram створює зручну рекламу, розміщуючи рекламний контент прямо в стрічці користувача Instagram.

Это означает, что ваш рекламный контент может выглядеть так же, как обычный контент, с теми же привлекательными визуальными эффектами и видео, которые пользователи ожидают от своих любимых учетных записей Instagram. Это делает рекламу в Instagram отличным дополнением к вашей общей маркетинговой стратегии Instagram .

Читайте також:  Тенденції в сфері візиток на 2021 рік

Модель ціноутворення на рекламу в Instagram

Реклама в Instagram є частиною рекламної платформи Facebook. Таким чином, модель ціноутворення в Instagram дуже схожа на модель ціноутворення в Facebook. Це дуже зручно для брендів, які планують запускати кампанії як в Facebook, так і в Instagram. Вам потрібно лише ознайомитися з однією рекламною платформою і отримати доступ до однієї панелі інструментів для управління обома типами рекламних кампаній в соціальних мережах!

Як частина рекламної мережі Facebook, реклама в Instagram купується через ті ж аукціони, що і реклама в Facebook. Як рекламодавець, ви повинні встановити бюджет рекламної кампанії на день або на весь термін її дії. Ви також повинні встановити ставку, яка представляє собою максимальну суму, яку ви готові витратити на досягнення мети оголошення.

Потім ваша ціна за клік встановлюється в залежності від того, хто виграє аукціон. Оголошення, яке представляє найбільшу цінність для користувачів, виграє аукціон, отримуючи мінімальну ціну за клік. Значення вимірюється на основі:

  • ставка рекламодавця
  • Наскільки ймовірно, що користувачі здійснять дію, для якого оптимізована реклама.
  • Якість реклами і релевантність рекламного змісту.

реклама в інстаграм

Якщо ви знаєте, як створювати рекламу Facebook на платформі, розробка реклами в Instagram стає простіше простого.

Середня вартість реклами для Instagram

Зовсім недавно середня вартість реклами в Instagram була набагато нижче, ніж у реклами в Facebook. Фактично, ціна за тисячу показів для реклами в Instagram становила приблизно половину ціни за тисячу показів для реклами в Facebook. Коли Instagram вперше дозволив рекламодавцям запускати рекламні кампанії на платформі соціальних мереж, середня ціна за тисячу показів становила від 5 до 6,50 доларів.

Однак останнім часом розрив між витратами на рекламу в Facebook і Instagram став набагато менше, в результаті чого середня вартість реклами в Instagram дуже схожа на середню вартість реклами в Facebook. Середня ціна за тисячу показів для Instagram зараз становить близько 10 доларів, що дуже близько до тієї ж ціною, що і середня ціна за тисячу показів в Facebook.

Зростання витрат на рекламу в Instagram, швидше за все, пов'язаний з ростом популярності цієї візуальної платформи соціальних мереж.

Але важливо дивитися на витрати на рекламу в Instagram в світлі потужних, деталізованих варіантів таргетингу, які Facebook пропонує для реклами в Instagram. Можливість привернути увагу потрібної аудиторії за допомогою реклами в Instagram означає, що ваш бренд зможе отримати кращу окупність вкладень в рекламу.

Ще одна важлива річ, яку слід враховувати при розгляді витрат на рекламу в Instagram, - це той факт, що участь користувачів в Instagram є значним.

Завдяки високим показникам залученості Instagram пропонує ідеальну платформу для брендів, які не тільки хочуть привернути увагу своєї аудиторії, а й спонукати їх до змістовного взаємодії.

Подивіться, як показники залученості Instagram порівнюються з іншими платформами соціальних мереж:

участь в instagram

Більш високий відсоток передплатників брендів в Instagram взаємодіють з їх контентом, ніж будь-який інший канал в соціальних мережах.

Показники залученості в Instagram показують, що реклама в цій соціальній мережі може змінити ваш погляд на залученість передплатників.

Це чудова новина для малого бізнесу, який хоче підвищити рівень залученості навіть при обмеженому рекламному бюджеті в Інтернеті!

Якщо мета вашої кампанії залежить від залученості, то Instagram може стати ідеальним місцем для запуску вашої кампанії.

Крім того, легко контролювати свої витрати на рекламу в Instagram. Оскільки ви використовуєте рекламну платформу Facebook для запуску кампаній, ви можете управляти своїми кампаніями так само, як і кампаніями в Facebook - через Менеджер реклами Facebook.

Ви також можете протестувати різні стратегії, щоб побачити, яка з них забезпечує кращу рентабельність інвестицій. Від нативного рекламного контента до різних методів націлення та використання ретаргетінга для зворотного зв'язку з попередніми відвідувачами сайту - існує безліч різних варіантів, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від рекламних витрат в Instagram.

Отримайте допомогу експертів по інтернет-рекламі

Тепер, коли ви знаєте середні витрати на рекламу для трьох найбільших рекламних платформ, що використовуються сьогодні малим бізнесом, ви можете приступити до планування власної рекламної стратегії.

Пам'ятайте, що наведені вище цифри є приблизними.

Фактичні витрати на рекламу будуть залежати від вашої галузі, місця розташування, рекламних цілей і інших чинників, які все впливають на ціноутворення на цих рекламних платформах в Інтернеті.

Ще одна річ, про яку слід пам'ятати, - це те, що ви можете тестувати різні варіанти і коригувати свою стратегію, щоб знизити ціну за клік і з часом скоротити витрати.

Хоча тестування є життєво важливою частиною оптимізації рекламної кампанії в Інтернеті, воно також може бути важким для тих, у кого немає досвіду розробки і впровадження таких типів онлайн-реклами. Якщо у вас немає власного досвіду роботи з рекламними платформами Google Ads, Facebook або Instagram, можливо, прийшов час викликати експертів.

Оскільки кожен клік користувача коштує грошей вашому бізнесу, ви повинні бути впевнені, що залучаєте потрібний трафік. Наймання агентства цифрового маркетингу, що спеціалізується на онлайн-рекламі, допоможе вам максимально ефективно використовувати свій рекламний бюджет.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська