Статистика в контент-маркетингу?

Хіба не мета контенту НЕ бути нудною?

Це правда, але що, якщо ми скажемо вам, що статистика дійсно може зробити ваш контент цікавішим і переконливим ? Якщо ви використовуєте їх правильно, статистика може допомогти вам розповісти історію краще, ніж якби ви розповіли одні слова.

Давайте дізнаємося, як це зробити. . .

Швидкі висновки

  • Статистика може зробити контент більш привабливим і привернути увагу до ваших найбільш важливих моментів.
  • При використанні статистики в вашому контенті рекомендується двічі перевірити своє джерело і включити його в свій контент.
  • Статистика стає ще цікавіше, коли вона візуально відображається в інфографіку, зображеннях або відео.
  • Ви можете використовувати статистику з даних вашої власної компанії, щоб підвищити довіру до бренду.

Статистика в контент-маркетингу: як робити правильно

Зробіть текст більш привабливим

Ми почнемо з найбільш важливою причини використовувати статистику в вашому контенті: вони роблять його більш переконливим. А коли ваш контент більш привабливий, ваші читачі з більшою ймовірністю збережуть інтерес.

Ось що я маю на увазі:

Припустимо, ми говоримо про морських черепах (чому б і ні). Що з цього вам найбільше подобається?

Варіант А. Багато морські черепахи знаходяться під загрозою зникнення.

Варіант B: Шість з семи видів морських черепах знаходяться під загрозою зникнення через антропогенного впливу. ( Спасибі океанічному суспільству .)

Я відчуваю себе набагато більш зацікавленим в тому, щоб дізнатися про проблему морських черепах після прочитання варіанту Б. Ви можете зробити те ж саме зі своїм контентом, незалежно від того, про яку тему ви пишете. Коли ви включаєте статистику в свій контент, переконайтеся, що ви робите це не просто заради того, щоб мати її. Замість цього подумайте стратегічно, щоб використовувати їх там, де вони можуть допомогти вашому контенту вплинути. Статистика в контент-маркетингу

Важливі моменти на шляху до дому.

Статистика може бути дійсно цінним інструментом для виділення найбільш важливих моментів, які читачі можуть винести з вашого контенту.

Ми багато пишемо про контент-маркетингу, і одна з речей, про які ми намагаємося розповісти у багатьох наших статтях, - це важливість пошукової оптимізації (яку часто називають SEO). Я впевнений, що наші читачі вірять нам, коли ми їм розповідаємо, але ми хочемо, щоб вони це запам'ятали. Ми хочемо, щоб вони вжили заходів після прочитання цього пункту.

Щоб зрозуміти це, ми часто включаємо статистику, згідно з якою 93% онлайн-досвіду починаються з пошукової системи. Це велике число.

Читайте також:  Що таке флеш-фантастика?

Коли читачі бачать, що це оформлено таким чином (з переконливою статистикою), вони з набагато більшою ймовірністю зроблять замітку і зламають оптимізацію свого контенту.

Перевірте своє джерело

Хто завгодно може писати в Інтернеті що завгодно. Коли ви використовуєте статистику, важливо перевіряти своє джерело, коли ви з ним не знайомі. Якщо ви письменник контенту, вам не важко буде знайти хороший веб-сайт і перейти по ньому, щоб переконатися, що це реальна компанія або інший надійне джерело дослідження.

Ви також хочете прочитати точний фрагмент контенту, в якому ви витягаєте статистику, і переконатися, що він точний і означає те, що, на вашу думку, він робить.

Це підводить нас до наступного передового досвіду використання статистика в контент-маркетингу:

Дайте правильний контекст.

Це важливо, тому що відсутність правильного контексту може знизити правдивість вашого контенту, навіть якщо ви не збираєтеся цього робити. Коротше кажучи, коли ви використовуєте статистику в контент-маркетингу, жодним чином не міняйте їх контекст, щоб вони відповідали історії, яку ви розповідаєте. Якщо вам потрібно спробувати, це невідповідна статистика.

Наприклад, якщо ви пишете історію про те, скільки часу люди у всьому світі проводять за своїми телефонами, ви можете зустріти таку статистику в своєму дослідженні:

Среднестатистический американец тратит более 7 часов на экран каждый день.

Точна статистика, надійне джерело. За винятком того, що ця статистика стосується лише людям в Сполучених Штатах, а ваша стаття про людей по всьому світу.

чого вам НЕ слід робити, так це просто витягувати слово «американець» і замінювати його словом «людина». Це може здатися не таким вже й великим справою, але це знижує цілісність вашого листа, і, якщо ви зробите це звичкою, читачі в якийсь момент зрозуміють це.

Мені треба було всього кілька хвилин, щоб вивчити трохи більше і знайти статистику, яка краще відповідає змісту:

Сегодня глобальные потребители тратят в

среднем 4,2 часа в день, используя приложения на своих смартфонах.

Тепер у мене є статистика з контекстом, яку мені не потрібно міняти.

Завжди включайте своє джерело. Статистика в контент-маркетингу

Це може бути трохи очевидно, але ми продовжимо і скажемо це: завжди вмикайте своє джерело. Включення статистики в ваш контент без джерела гірше, ніж взагалі не включати її. Як ми знаємо, люди можуть сказати що завгодно в Інтернеті. Переконайтеся, що ваші читачі знають, що ваша статистика отримана з надійного джерела.

Використовувати візуальну статистику

Ваші читачі насправді читають тільки близько 20% тексту в вашому контенті (це не ви, не хвилюйтеся - це стосується будь-якої веб-сторінки), перш ніж рухатися далі. З іншого боку, візуальний контент набирає на 94% більше переглядів, ніж текстовий контент. Статистика в контент-маркетингу

Читайте також:  Зшивання брошур на скоби. Швидко, просто і професійно.

Отже, пам'ятайте, коли ми говорили вам, що статистика може зробити ваш контент більш привабливим? Один із способів зробити це краще за все - це з'явитися візуально.

Повернемося до нашого прикладу про морських черепах. Якщо мета мого контенту - допомогти людям зрозуміти проблему небезпеки для морських черепах, використання інфографіки - хороший спосіб привернути їх увагу за допомогою візуальних елементів, а потім використовувати статистику, щоб створити переконливе повідомлення і переконати мене в цьому.

Насправді, активісти по боротьбі з морськими черепахами вже повинні це знати, тому що вони вже зробили приголомшливу інфографіку.

Ця інфографіка не просто повідомляє мені статистику, вона дійсно малює картину проблеми і дає мені багато інформації, зберігаючи її легко засвоюваній.

Один з наших джерел з прикладу про час, проведений на смартфонах, Comparitech, також використовує відмінну інтерактивну візуалізацію, щоб читачі більше думали про час на екрані. Ви не можете клацнути по ньому нижче, але на початковій веб-сторінці ви можете навести курсор на кожну країну, щоб дізнатися більше про її середньому часу використання. Статистика в контент-маркетингу

Статистика в контент-маркетингу 1

 

Використовуйте і свої власні дані

Навіть якщо ваша компанія не проводить багато формальних досліджень, більшість з них в тій чи іншій мірі базується на даних. По можливості використовуйте свої власні дані, щоб поліпшити контент і в той же час підвищити авторитет вашого бренду.

Це може здатися страшним, але насправді це не так. У вашого відеоконтенту набагато більше переглядів, ніж у звичайного текстового контенту? Порахуйте, скільки, і використовуйте це, коли будете писати про відеоконтенті. Збільшуються чи конверсії ваших листів тепер, коли ви використовуєте нову стратегію для рядків теми? Увімкніть новий показник відкриття в статтю про це в своєму блозі.

Ви можете використовувати статистику з досвіду вашої власної компанії, щоб розповісти про свої успіхи і дати корисні поради, які можуть допомогти іншим досягти успіху. Статистика в контент-маркетингу

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Логотип з монограмою