Стікери та етикетки.

Назад до Записи
Стікери та етикетки для бізнесу

Стікери та етикетки.

Стикеры и этикетки предназначены не только для детей. Все мы используем стикеры и этикеты, и в бизнесе мы знаем, что персонализированные бизнес-этикетки и наклейки являются мощным и экономичным способом рекламы Вашего бренда, услуг или продуктов. Если вы видите наклейки только в виде звездных липких призов, которые учителя кладут на (некоторые) учебники, то пришло час по-новому взглянуть на этот отличный способ продвижения вашего бизнеса.

Як зробити стікери і етикетки для бізнесу?

Когда дело доходит до создания бизнес-стикеров для вашего бизнеса, нет жестких правил – это то же самое, что делать стикеры для чего угодно. Стікери та етикетки можуть просто відображати Ваш логотип або відмінне зображення з QR-кодом або веб-Адреса. Доступний величезний вибір розмірів: від невеликих наклейок на аркушах формату А4 до самоклеящихся плакатів і графіки, які можуть бути будь-якого розміру.

Використання. Стікери та етикетки.

Наклейки для бизнеса можно использовать в самых разных целях, в том числе:

  • Брендування упаковки -  Відправлення листа або посилки? Використовуйте персональну етикетку для таких відомостей, як адресу одержувача. Ви також можете наклеїти індивідуальний стікер на конверт або упаковку. Ваш логотип, веб-адреса або навіть слоган будуть просувати ваш бізнес ще до того, як упаковка буде відкрита.
  • Як безкоштовних подарунків -  при відправці продукту додайте добре оформлену наклейку. Всі люблять безкоштовні речі і всім подобаються наклейки. Люди можуть віддавати їх своїм дітям, наклеювати на настільний телефон або інше офісне або студійне обладнання. Чим краще наклейка, тим більше шансів знайти хороше місце. Тоді ваш бренд буде працювати на вас кожен день безкоштовно.
  • На будь-якій поверхні, зверненої до клієнта.  Якщо ви працюєте в місці, часто відвідуваному клієнтами, наклейте бізнес-стікери на задню частину монітора комп'ютера, ноутбука або навіть стільця. Є безліч способів змусити бізнес-стікери і етикетки працювати на вас знову і знову.
  • В рамках рекламної кампанії наклейок -  широкий діапазон доступних розмірів означає, що бізнес-наклейки дійсно можна носити де завгодно. Використовуйте свою уяву і проявіть творчий підхід (але тримайтеся подалі від неприємностей).
Читайте також:  Як розрахувати граничні витрати?

У вас є ідея стікери або етикетки. ? Ми допоможемо вам з ідеальною печаткою.

Когда дело доходит до бизнес-наклеек и персонализированных бизнес-этикеток, Абетка пропонує все, від наклейок діаметром 20 мм до самоклеящихся плакатів А3https: //azbyka.com.ua/ або навіть прозорою графіки, яка покриє всі ваше вікно. Якщо Вам цікаво, як змусити стікери або етикетки работать на вас и Ваш бизнес, просто взгляните на наш полный ассортимент. Вы можете брендировать все, что угодно, от конвертов до офисных помещений, с помощью мощных, профессионально напечатанных бизнес-наклеек и этикеток. Чтобы узнать больше или узнать цену и заказать наклейки для бизнеса в Интернете, посетите сайт www.DigitalPrinting.co.uk сьогодні.

43 Кращі бізнес-логотипи

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Як створити відмінні етикетки продукту

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська