Сторінка «Про нас» розірваний: який контент вам слід включити?

Назад до Записи
сильна індивідуальність бренду

Сторінка «Про нас» розірваний: який контент вам слід включити?

Уявіть собі: ви на званому обіді, і хтось вам на слух говорить про свій новий справі. Здається, що вони не можуть описати це іншими словами, крім «інноваційний» і «великий», і ви все ще не уявляєте, чим насправді займається компанія.

Якщо б бізнес електронної комерції набрид вам так на своєму веб-сайті, вам навіть не довелося б придумувати виправдання, щоб втекти у ванну кімнату - ви могли б просто клацнути сторінку і все. І це саме те, що роблять нудні покупці.

91% організацій в усьому світі використовують контент-маркетинг, Але лише деякі з цих організацій використовують його настільки ефективно, наскільки могли б. Якщо є одна важлива місце, де можна переконатися, що контент вашого бренду знаходиться на вищому рівні, то це на вашій сторінці «Про нас». Для клієнтів сторінка «Про нас» - це універсальне введення в ваш бізнес, І є безліч очікувань, які можна перевершити.

10 найефективніших порад по організації

Що таке сторінка "Про нас"?

Сторінка «Про нас» - це можливість представити свою компанію на ваших умовах. Це те місце, куди потенційні клієнти підуть, щоб дізнатися, чому ви захоплені своєю продукцією - і чому вони теж повинні бути такими.

Добре продумана сторінка "Про нас" - ключ до зміцнення довіри і лояльності у ваших клієнтів.

86% споживачів вважають, що автентичність важлива при виборі бренду для підтримки, тому важливо розуміти це правильно.

Але які саме компоненти успішної сторінки «Про нас»?

Елементи сторінки "Про нас" для електронної торгівлі

Перше, що потрібно мати на увазі, це те, що ваша сторінка «Про нас» стосується не тільки вас, а й того, що ви можете зробити для потенційних клієнтів і чому саме ви повинні це робити. Таким чином, ви повинні переконатися, що надали деяку інформацію як про своїх продуктах, так і про свою команду. Ви також захочете підкреслити основні цінності, які роблять вашу компанію унікальною.

Розповідати про свої продукти або послуги дуже просто. Якщо ви створили свій бізнес електронної комерції у відповідь на пробіл на ринку або проблему, яка, на вашу думку, може бути цікава людям, розкажіть цю історію! Людям буде цікаво дізнатися про витоки ваших ідей.

Писати про свою команду - це значить показувати клієнтам, що є справжні, близькі люди, які втілюють ваш бізнес у життя. Це ваш шанс створити симпатію і довіру, Які мають велике значення для залучення нових клієнтів та утримання старих.

Опис ваших основних цінностей покаже клієнтам, у чому суть вашого бізнесу у сфері електронної комерції. Ви можете включити їх в якості короткого заяви про місію на своїй сторінці «Про нас», а також можете використовувати свої цінності в якості керівництва для організації решти вашого контенту за допомогою зв'язкового тони.

Чому сторінка "Про нас" має значення?

Поки ми знаємо, що сторінка «Про нас» - це величезна можливість завоювати довіру, Лояльність і симпатію. Звичайно, ці фактори добре мати на кожній сторінці веб-сайту електронної комерції - так чому ж вони особливо важливі на сторінці «Про нас»?

1. Це перша зупинка для нових клієнтів.

В одному з опитувань KoMarketing 52% респондентів заявили, що сторінка «Про нас» - це перше, що вони хочуть бачити, коли потрапляють на сайт компанії. Ця сторінка - перше знайомство клієнта з людьми та історією, що стоїть за вашими продуктами, тому важливо справити сильне перше враження, підкресливши свої цінності і розповівши свою історію.

2. Це те, чим ви виділяєтеся серед конкурентів.

Коли потенційні клієнти відвідують ваш сайт, вони знають, що ви не єдиний варіант для тих продуктів або послуг, які ви продаєте. Отже, чому вони повинні віддати перевагу вашу компанію всього іншого? На сторінці «Про нас» люди шукають ваш відповідь на це питання.

11 рекомендацій для сторінки "Про нас"

Сконструювати ідеал вашої компанії на єдиній веб-сторінці спочатку може здатися складним завданням. Але завдання стає набагато більш керованою, коли ви розумієте, що найкраща людина для цієї роботи - це ви - в кінці кінців, хто знає про вашу компанію і її цінності більше, ніж ви?

Іншими словами, у вас вже є вся інформація, необхідна для написання сторінки «Про нас», яка збільшить конверсію і просуне ваш бренд. Я тут, щоб розповісти вам, як отримати максимальну користь з цієї інформації:

1. Розкажіть історію.

В одному дослідженні з Стенфорда студентів попросили вимовляти однохвилинний мови, що містять три статистичних показника і одну історію. Тільки 5% слухачів запам'ятали одну статистику, а 63% запам'ятали розповіді. Моя точка? Клієнти ідентифікують себе з реальними людьми і країнами, що стоять за брендами. Неважливо, чи пов'язана ця історія з родинною сагою про покоління або простий момент в лампочці з сусідом по кімнаті в коледжі - просто розкажіть нам, що у вас є!

2. Поговоріть зі своїми клієнтами.

Наскільки клієнти хочуть почути історію про те, що робить вашу компанію унікальною, вони також хочуть знати, як ваша компанія їм допоможе. Як ваші продукти зроблять їх життя простіше? Чому вони повинні вибирати ваш продукт перед усім іншим на ринку?

Щоб ефективно спілкуватися зі своїми клієнтами, вам також необхідно добре знати свою аудиторію. У міру того, як ви пишете, це допоможе створити міні-профіль клієнта, на який можна буде посилатися, - такий, який виходить за рамки базових даних про вік, рід занять і місце розташування. Подумайте, що ваші продукти можуть розповісти вам про ваших покупців. Наприклад, продавець висококласних столових приладів може зробити висновок, що його покупці люблять готувати. Публікація улюбленого рецепта на сторінці "Про нас" - простий спосіб зв'язатися з цієї конкретної демографічної групою.

3. Продемонструйте свій дизайн.

94% довіри до сайту забезпечується веб-ДИЗАЙН, а це означає, що візуально приваблива сторінка «Про нас» так само важлива, як і добре написана. Незалежно від того, наймаєте ви веб-Дизайнер або займаєтеся цим самостійно, ви захочете оснастити свою сторінку професійним макетом, що привертає увагу до тексту і зображень, які ви розміщуєте на екрані.

Читайте також:  Як використовувати історію вашого бренду для стимулювання продажів

Тільки не перестарайтеся з химерними елементами дизайну - найменше вам хочеться, щоб клієнти відволікалися на переповнену сторінку. Замість цього використовуйте заголовки, підзаголовки і порожній простір, щоб поліпшити взаємодія з користувачем і зробити ваш контент суперсканіруемим для потенційних клієнтів під час прокрутки.

4. Продемонструйте свій народ.

Ми вже встановили, що сторінка «Про нас» повинна розповідати історію. А що рухає великою історією? Його персонажі! Іншими словами, клієнти хочуть отримати уявлення про те, хто ви і члени вашої команди насправді, щоб їм не здавалося, що вони купують у якогось безликого моноліту.

Відмінна ідея - розмістити на сторінці «Про нас» командну фотографію або окремі знімки в голову разом з історією кожного члена команди про те, що його або її привернуло в компанію. Але і розмовами про індустрію не захоплюйтеся. Якщо ваш керівник відділу продажів також є пекарем-любителем, поділіться і цим! У всіх є інтереси крім роботи, і ваші клієнти оцінять сплеск кольору.

5. Завоюйте довіру клієнтів.

створення захоплюючої історії і демонстрація своїх співробітників - хороша відправна точка в завоюванні довіри клієнтів. Але якби ви вибирали між двома ресторанами для вечері, якої інформації ви б довіряли більше: рекомендації друга або комерційної пропозиції одного із зазначених ресторанів?

Я припускаю, що ви виберете перше, і те ж саме відноситься до підприємств електронної комерції: 36% інтернет-користувачів у віці від 25 до 34 років використовують онлайн-огляди для дослідження бренду і продукту, тому що клієнти хочуть отримати соціальне підтвердження від інших клієнтів. Включення декількох відгуків на сторінку «Про нас» - це конкретний спосіб почати зміцнювати довіру.

6. Заохочуйте до дії.

Заклики до дії або CTA спонукають відвідувачів зробити наступний крок після перегляду вашої сторінки «Про нас». Зазвичай вони мають форму короткого зв'язаноготексту, наприклад кнопок «більше» нижче:

Ді Бруно брати екс

Щоб створити ефективний заклик до дії, подумайте про те, що ви хочете, щоб клієнти робили після відвідин вашої сторінки «Про нас». Пам'ятайте, що прості фрази, такі як «Дізнатися більше» і «Купити зараз», легко використовувати, але вони не завжди найактуальніші. Такі рядки, як «Поговори з нами» або «Зв'яжіться з нами», які потім посилаються на форму електронної пошти або сторінку контактів, також можуть бути логічними наступними кроками, які слід розглянути.

7. Переконайтеся, що ви відповідаєте своєму бренду.

послідовне уявлення бренду може збільшити дохід на 33%, тому варто визначити деякі основні цінності і відточити певний тон голос, Який допоможе побудувати ваш бренд в інтернеті. Переконайтеся, що колірна схема і шрифти вашої сторінки «Про нас» також відповідають вашому загальному брендінгу і відповідають темі решти вашого веб-сайту.

8. інтегрується з соціальними мережами.

Ефективна сторінка «Про нас» спонукатиме відвідувачів взаємодіяти з вашим брендом і залишатися в курсі, а це значить, що це ідеальне місце для підключення ваших профілів в соціальних мережах. Якщо Ви плануєте включити свій канал Instagram прямо на сторінку або просто включити CTA з написом «Слідуйте за нами в Twitter», вам безумовно слід скористатися сторінкою «Про нас» як можливістю залучити більше передплатників на різних платформах.

9. Увімкніть контактний метод.

51% людей вважають, що точна контактна інформація - це найважливіший елемент, якого бракує на багатьох веб-сайтах компаній, і якщо коли-небудь було місце для її розміщення, то сторінка «Про нас» не представляє складності. Незалежно від того, додаєте ви форму електронної пошти, Номер телефону, поштову адресу або якусь комбінацію з трьох, переконайтеся, що ви не залишаєте зацікавлених клієнтів без можливості зв'язатися.

10. Зробіть його зручним для читання.

Один з найшвидших способів зробити вашу сторінку «Про нас» зручною для читання - це включити безліч заголовків і підзаголовків. Люди, швидко переглядають сторінки, як і раніше зможуть зрозуміти суть, а люди, дійсно читають сторінку, оцінять, що контент розбитий на організовані фрагменти.

Ви також можете переконатися, що ваша копія легко тече, прочитавши її вголос. Почувши те, що ви написали, ви будете попереджені про будь-яких нескінченних пропозиціях або незручному виборі слів, які інакше залишилися б непоміченими!

11. Переглядайте, виправляйте, виправляйте.

Нарешті, важливо уявити найкращу версію вашого бренду на сторінці «Про нас». Це означає отримання другої, третьої і четвертої пари очей на текст і макет, перш ніж ви натиснете «опублікувати».

І пам'ятайте - доробка не припиняється, коли сторінка опублікована! Вам слід читати свою сторінку «Про нас» не рідше одного разу на місяць, щоб переконатися, що зміст актуально.

Чого не слід включати на сторінку "Про нас"

Так само, як є певні компоненти, які мають бути включені на вашу сторінку «Про нас», є також деякі елементи, яких слід уникати. Легко випадково зробити наступні помилки, тому не забудьте прочитати готову сторінку критично!

1. Комерційна пропозиція.

Звичайно, здорово виділяти сильні сторони і УТП вашої компанії на сторінці «Про нас» - в кінці кінців, люди хочуть знати, чому вони повинні вибирати ваші продукти, а не конкуренти. Однак надмірна самореклама і агресивні заклики до дії ніколи нікому не допомагали завоювати довіру нових клієнтів. Використання відгуків клієнтів і виділення індивідуальних досягнень у вашій команді допоможе вам говорити про активи вашої компанії, не надаючи надто великого значення.

2. Пух.

Клієнти приходять на вашу сторінку «Про нас», щоб дізнатися, хто ви, які ваші цінності і як ваші продукти можуть їм допомогти. З огляду на, що насправді читається тільки 28% слів на середньої веб-сторінці, важливо передати ваше повідомлення якомога лаконічніше.

Іншими словами, не ускладнюйте свою роботу зайвої багатослівність! Важливо максимально використовувати короткі інтервали уваги читача, з якими ви працюєте. Кращий спосіб позбутися від зайвої нісенітниці - попросити кого-небудь прочитати вашу сторінку «Про нас» і видалити всі - я маю на увазі Усе, - що не повідомляє про центральному елементі вашого бренду.

Читайте також:  Захисники бренду. Як створити армію захисників бренду?

3. Занадто багато тексту.

Велика кількість слів на сторінці «Про нас» погано впливає на увагу читачів, а також негативно позначається на візуальної привабливості вашої веб-сторінки.

38% людей перестануть взаємодіяти з веб-Сайти, якщо контент або макет непривабливі, а сторінка, захаращена занадто великою кількістю тексту, безперечно займає перше місце в цій категорії. При форматуванні тексту на сторінці використовуйте зображення, Щоб допомогти структурувати його, і пам'ятайте, що порожній простір також є вашим другом. Уникайте великих стін тексту, які прокручуються на багато миль!

4. Занадто багато фото і відео.

Так само, як занадто багато тексту, буває і занадто багато зображень і відео! Засоби масової інформації, які забезпечують більш глибоке розуміння вашого бренду - наприклад, групове фото, відеоекскурсія по офісу або фірмова інфографіка - є активом сторінки. Але важливо не захаращувати ваше обмежений простір зображеннями, яких там не повинно бути.

11 прикладів сторінок електронної комерції про нас

Кращий спосіб надихнутися власної сторінкою «Про нас» - це побачити, що було успішно зроблено раніше. наступні веб-сайти електронної комерції виконали всі перераховані вище 11 елементів з досвідом, який варто вивчити:

1. Larq.

Larq Сторінка про нас

Для високотехнологічного і екологічно чистого виробника пляшок з водою Ларк створив сторінку «Про нас» з великою кількістю особового чуття. Відразу ж групове фото допомагає нам показати (усміхнені!) Особи бренду, а за ним слід симетричне розташування тексту і зображень, що робить читання або сканування цієї сторінки легким подвигом.

2. Burrow.

Нора про нас сторінка

У виробника розкішних диванів Burrow є проста сторінка «Про нас», яка запрошує потенційних клієнтів в організоване подорож, поки вони прокручують сторінку вниз. Фотоанімація оживляє кожен розділ, але є багато білого простору, щоб рухомі зображення Чи не стає перевантаженими - це ідеальний баланс.

3. Bliss.

Блаженство про нас сторінка

На цій сторінці косметичної компанії Bliss використовуються грайливі зображення, Які дають нам уявлення про її продуктах, а також стильні кольорові блоки, які говорять нам про компанії стільки ж, скільки і текст. З точки зору розуміння того, що хоче бачити ваша аудиторія, важко зробити краще, ніж це.

4. Бон Бон Бон.

Бон Бон Бон АУП

Магазин кондитерських виробів з Детройта Bon Bon Bon пропонує яскравий приклад використання вашої сторінки «Про нас», щоб розповісти історію. Фактично, сторінка навіть не називається «Про нас». Замість цього він називається «Bon Beginnings» і майстерно розбиває великі обсяги тексту на добре розміщені зображення і (мінімальні!) Прикраси.

5. Di Bruno Bros.

Di Bruno Bros Про нас

Di Bruno Bros. - великий роздрібний торговець продуктами харчування, який почав свою діяльність з двох братів ще в 1930-х роках, які почали свій бізнес, Щоб пропонувати «продукти найвищої якості, зроблені бездоганно». Ця сторінка «Про нас» є свідченням цих основних цінностей, і, прочитавши текст, стає очевидним, що ці ідеї успішно визначають структуру всієї сторінки.

6. Natori.

Наторі Сторінка "Про нас"

Я міг би виділити багато речей на сторінці про нас модною компанії Natori - добре продуманий розповідь, велика кількість білого простору, - але мій улюблений елемент цієї сторінки - це проста інтеграція з соціальними мережами. Інтерактивна стрічка Instagram в нижній частині сторінки - відмінний спосіб продемонструвати масу продуктів, не забиваючи решту сторінки занадто великою кількістю зображень, а модні фотографії дають нам ще більше інформації про ідеал бренду.

7. NaturallyCurly.

Naturally Curly Сторінка "Про нас"

Сторінка "Про нас" NaturallyCurly - відмінний приклад того, як ви можете відповідати вашому бренду, підкреслюючи ваші основні цінності. Сторінка починається з простої формулювання цілі, Бачення, місії та маніфесту бренду. Але, як бачите, ці розділи максимально короткі - іншими словами, тут немає зайвих слів!

8. Solo Stove.

Соло плита про нас

Мій улюблений елемент на сторінці «Про нас» Solo Stove - це короткий розділ відгуків клієнтів, який ви можете знайти зручно розташованим внизу сторінки в якості соціального доказу, що доповнює розповідь про бренд над ним.

9. Келти.

Келти про нас сторінка

Одне прочитання сторінки «Про нас» Келти показує, що цей виробник вуличного спорядження дуже добре знає своїх клієнтів - текст сповнений заохочення вийти на вулицю і пограти. Більш того, на питання, навіщо покупцям цей продукт, зокрема, дадуть такі рядки, як «ми створюємо відмінне спорядження, розраховане на довговічність, і надихаємо вас заново відкрити для себе радість спонтанної гри».

Як почати бізнес електронної комерції за 7 простих кроків

10. Lovoda.

Lovoda Сторінка про нас

Ювелірна компанія Lovoda стала переможцем, створивши лаконічну і непушістую сторінку «Про нас», яка привертає увагу покупців. Чисте форматування і лаконічне лист працюють разом, щоб надати цій сторінці унікальну силу.

11. Корона вина і спиртних напоїв.

Crown Wine Сторінка про нас

Crown Wine and Spirits робить ідеальне для підручника використання назв і заголовків для створення зручної для читання і сканування сторінки «Про нас», яка однаково підходить як для відданого читача, так і для звичайного скроллера.

Висновок

Коли ви створюєте сторінку «Про нас» своєї компанії, використовуйте наведені вище 11 прикладів для отримання ідей, але не забудьте дозволити вашої власної оригінальної історії і продуктам зробити більшу частину важкої роботи.

Думайте про 11 кращих практиках, описаних тут, як про шаблон, який потрібно заповнити індивідуальністю вашого бренду . Деякі обов'язкові елементи, такі як контактні дані і чистий макет сторінки, можуть здатися не дуже надихаючими, але для роботи інших елементів потрібно унікальний фірмовий стиль.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цитати різних членів команди, в тому числі анекдот, до якого, як ви знаєте, будуть ставитися ваші клієнти, Або згадуючи скромний початок вашої компанії, ви можете втілити свою власну історію в життя таким чином, щоб залучити нових клієнтів, зберігши при цьому старих.

Керівництво по брендингу Вашого інтернет-магазину

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська