Стратегія контент-маркетингу проти реалізації: пошук ідеального балансу

Назад до Записи
Стратегія контент-маркетингу

Стратегія контент-маркетингу проти реалізації: пошук ідеального балансу

Контент-маркетинг - це контактний вид спорту. Як і будь-який тренер, ви відповідаєте за підготовку до гри і виконання цих планів. Таке життя контент-маркетолога, де ви повинні збалансувати стратегію контент-маркетингу і її виконання.

Вы не можете «выиграть» в  контент-маркетинге  без прочной стратегии. Вы также не сможете этого сделать, если не будете постоянно его выполнять. Давайте посмотрим, насколько обе эти функции важны для вашего плана игры и как найти правильный баланс.

  • Для плідної віддачі від контент-маркетингу для вашої організації необхідні стратегія і виконання.
  • Для роботи з обома сторонами необхідні різні ресурси і інструменти.
  • Правильний баланс гарантує, що ви зможете постійно публікувати контент, який актуальний і цікавий вашої аудиторії.

Почніть з стратегії
Ваша перша гра повинна бути стратегією контент-маркетингу . Хороша новина в тому, що у більшості з вас він є. Згідно з опитуванням SEMRush, 77% організацій мають стратегію контент-маркетингу !

 

Ті, у кого є добре задокументована стратегія контент-маркетингу , Можуть розраховувати на велику вигоду. інститут  контент-маркетингу (CMI) повідомив, що найбільш успішними є ті, які підпадають під цю категорію.

 

Наявність стратегії не завжди означає, що ваш контент-маркетинг ефективний

Якщо у вас є стратегія, це не означає, що вона ефективна. Це те, з чим багато організацій борються з різних причин. У них немає підтримки з боку керівництва, ресурси мізерні, це просто слова в документі або це не зовсім культурна основа.

Вашу стратегію легко зірвати з рейок. Це також щось живе і дихає. Це не статично. Швидше, на нього впливає дуже багато речей, внутрішніх і зовнішніх. Просто подумайте про наслідки пандемії. Цей глобальний криза в галузі охорони здоров'я змінив ідею і стратегію практично кожної компанії.

Однак ви не можете зупинятися на своїй стратегії і припиняти її виконання, тому що вона недосконала. Цього ніколи не буде. Ви повинні почати з чогось досить хорошого, а потім подивитися на аналітику і дані по ефективності вашого контенту, щоб визначити, чи правильна ваша стратегія чи ні.

Що робить контент-стратегію ефективної?

Якщо ви не впевнені, чи ефективна ваша стратегія, пора з'ясувати. Загалом, найуспішніші з них мають такі атрибути:

  • Конкретне визначення цілей і KPI (ключових показників ефективності), на які ви будете покладатися при вимірюванні ефективності.
  • Докладні і ретельно досліджені особистості покупців. Ви повинні дійсно знати свою аудиторію, щоб створювати контент, який буде знаходити у них відгук.
  • Типи контенту (блоги, електронні книги, вебінари, відео і т. Д), які ви будете використовувати, і їх відповідність перевагам вашого покупця.
  • Канали, які ви будете використовувати для поширення і розповсюдження контенту (соціальні мережі, електронна пошта, платні і т. Д.)
  • Інструменти, які вам знадобляться для розробки робочих процесів контенту, відстеження поведінки аудиторії, налаштування кампаній, агрегированной аналітики і використання автоматизації.
  • Основний мову, який повинен впливати на кожну частину створюваного вами контенту (ціннісна опора, USP (унікальна торгова пропозиція), крок ліфта, слогани, заяву про бачення і заяву про місію).
  • Цілі виробництва контенту (скільки пропускної здатності ви прагнете досягти кожен місяць - подивіться, наприклад, ці дані про частоту блогів).
Читайте також:  Кращі інструменти контент-маркетингу в 2020 році

Якщо ваша стратегія враховує всі ці моменти, ви повинні бути впевнені, що вона може бути ефективною. Для багатьох проблема полягає в тому, як його виконати.

Виконання контент-маркетингу: перетворення стратегії в дії

Тренери точно складають план гри, а потім намагаються його реалізувати. Вони знають, що їм доведеться коригувати курс по шляху, тому що несподіване неминуче. Коли ви дивитеся гру НФЛ, ви знаєте, що ці хлопці - професійні спортсмени, кращі з кращих, але ви також можете сказати, коли вони не виконують - пропущені передачі, звільнені квотербекамі і величезні розумові помилки.

Все це може відбуватися і при виконанні контенту. Стратеги викладають плани успішної контент-команди. Проте, одні і ті ж проблеми продовжують з'являтися. Одними з найважливіших аспектів виконання є робочі процеси узгодженості і створення контенту.

Узгоджені робочі процеси виробництва і контенту

По данным CMI,  32% маркетологов заявили, что их рабочие процессы контента  были либо справедливыми, либо плохими. Кроме того, другие исследования подтвердили, что  60% маркетологов  считают постоянное создание контента одной из своих самых больших проблем.

 

 

Тут, безумовно, є причина для суперечок. Однак поліпшити цю частину виконання нескладно. Технологія - це відповідь. Зміст маркетингової платформи може оптимізувати робочі процеси, забезпечити вас з динамічним змістом календарів, а також допоможе вам визначити, де є перешкоди.

Наприклад, у вас може бути кілька ресурсів для дизайну, але вони необхідні майже для всіх типів контенту. Якщо це уповільнює ваше виробництво, ви можете подумати про наймання додаткових фахівців або залученні сторонніх ресурсів.

Швидше за все, у вас ніколи не буде «досить» ресурсів. Але їх перерозподіл і поповнення вашої команди залученими фахівцями може допомогти вам досягти ваших цілей по виробництву контенту.

Дані повинні впливати на виконання

Виконання не на автопілоті. Дані про продуктивність контенту, які ви генеруєте і аналізуєте, повинні його інформувати. Це також може змінити вашу стратегію. Наприклад, ви можете дізнатися, що ваша аудиторія віддає перевагу візуальному контенту, а не письмовим. На основі цього ви зміните свою тактику, щоб краще відповідати очікуванням аудиторії.

Для виконання потрібні всі руки в одному колі

Спортивні команди збиваються в купу і складають руки, щоб показати, що вони одне ціле. Ваша команда по контент-маркетингу повинна робити те ж саме, коли справа стосується виконання. Багато в чому це зводиться до підзвітності та прозорості. Коли у вас є технологічна платформа, яка відстежує статус кожного проекту, у вас буде чітке уявлення про те, хто не грає своєї ролі.

Тоді прийшов час досліджувати проблему і з'ясувати, що насправді відбувається. Це може бути час для тренування, додавання ресурсів або скорочення.

Пошук оптимального балансу для вашого бізнесу

Стратегія контент-маркетингу в порівнянні з її реалізацією - основна турбота будь-якої організації, що займається контент-маркетингом. Правильний баланс означає, що у вашій стратегії є все необхідне, і ви регулярно її оновлюєте, але не зацикливаетесь на її досконало. Що стосується виконання, це означає аналіз того, чому ви не досягаєте виробничих цілей і як виправити свою стратегію, щоб ви досягли своєї мети.

Ці дві галузі необхідні для досягнення перемог в контент-маркетингу - збільшення трафіку, потенційних клієнтів і продажів.

 

Читайте також:  Якості потужної маркетингової стратегії з вуст в уста

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська