Тенденції дизайну упаковки

Назад до Записи
Тенденції дизайну упаковки. для дизайнерів

Тенденції дизайну упаковки

Тенденции дизайна упаковки на подъеме .

Мінімальний дизайн, внутрішній друк і зручність роботи

У 2020 році все починається з мінімалістського дизайну зовні, персоналізованого дизайну всередині з акцентом на «вау» фактор розпакування.

Розширені можливості пошуку та покриття

Текстурная бумага, защитная упаковка, выдвижные вкладки и персонализированные карточки обеспечивают интерактивное прикосновение. Роскошный дизайн не тільки повинен мати гарний вигляд, але і добре себе почувати. Будь то  висікання , Текстури або тиснення, Додавання тактильних елементів обов'язково принесе задоволення!

Візуальне повідомлення бренду

Пакетні повідомлення і фірмовий тон голос змістилися в бік залучення на більш емоційному рівні з акцентом на самовираження через викликають спогади кольору і образи.

Друкарня

Коли справа доходить до типографіки, сміливість стає великою. Існує зростання з жирним шрифтом і мальованої каліграфією. Вони привертають увагу і додають індивідуальний підхід.

Вантажний дизайн

Ми також спостерігаємо відродження старовинних / зворотних елементів дизайну, які викликають ностальгію.

жіночність

Елементи жіночності виявляються також виграшним доповненням з використанням пастелі у верхній частині списку. Існує також збільшення використання кольорів і, як вже було сказано, каліграфії.

голографічна фольга

Наконец, что немаловажно, голографическая фольга попала на сцену дизайна роскошной упаковки.

Наряду с этими элементами дизайна Masstige находится в тренде. «Роскошь для масс» была принята теми, кто ищет более роскошный опыт с более распространенными продуктами.

Це може бути досягнуто за рахунок використання спеціальних покриттів, фольги, чорнила, текстур, щоб зробити мирські враження від розпакування чарівними!

Знову ж,  простота зовнішнього вигляду і можливість персоналізованого розпакування зсередини переможуть у 2020 році .

Немного поэкспериментируйте и посмотрите, что лучше всего подходит для вашего бренда.

Індивідуальна косметична упаковка від японського бренду.

Інші тенденції упаковки, на які варто звернути увагу

стійкість

Це не нова тенденція, але ми продовжуємо спостерігати прогрес і прийняття нових процедур і методів, коли мова заходить про стійкість в наступному році.

Читайте також:  Залучення співробітників і рентабельність інвестицій

Клиенты намного более экономны, когда дело доходит до экологичности и отходов, и они ожидают определенного уровня в упаковке предметов роскоши.

Кілька спроб побачити зростання в 2020 році:

  • Скорочення упаковки до предметів першої необхідності, скорочення відходів
  • Усунення незайнятого простору коробки, зменшення розміру / форм-фактора коробки
  • Зменшення загального вуглецевого сліду
  • усунення пластика
  • Компостируемой упаковка - CPG (кава, продукти харчування, продукти канабісу та т. Д.), що відображають культуру і цінності, які відповідають компанії і ринку
  • У верхній частині списку креативної стійкості ми бачимо підвищення ефективності. Все більше брендів використовують модульність (або багаторазове використання) в упаковці, а також творче повторне використання. Приклади включають використання упаковки в якості підставки або дисплея для парфумерії або навіть в якості самого твору мистецтва.

Стало очевидним, що нам більше не потрібно жертвувати дизайном заради стійкості.

Индустрия находится в состоянии, когда компании, занимающиеся упаковкой коробок, могут идеально объединить два мира в единую упаковку, которая не является жертвой компромисса.

Зосередитися на електронній комерції

Потяг або автобус електронної комерції прискорюється, і ви не хочете пропустити його!

Все дело в плавном CPEX (потребительском опыте упаковки).

И для успешного выполнения бренды должны обеспечить, чтобы посылка прибыла на порог неповрежденной и была готова предложить отличный опыт распаковки.

Для упаковки электронной торговли требуются другие элементы дизайна по сравнению с продуктами на полках, чтобы предотвратить кражу, пережить доставку и т. Д.

Отказ от громоздких коробок для обтекаемой, компактной упаковки из экологически чистых и / или многоразовых материалов – вот путь к успеху.

втілення

Вы хотите создать удивительную репутацию бренда, верно?  Это начинается с того, что клиенты чувствуют себя особенными .

Наприклад, дрібні підприємства можуть отримати вигоду з цього, використовуючи більш короткі цикли, які пропонують велику настройку.

Читайте також:  Що таке логотип?

Знову ж, персоналізація - це назва гри.

З появою різних технологій друку націлювання на певну аудиторію шляхом додавання додаткового дотику до призначеного для користувача повідомленням або дизайну на пакувальних листах, квитанціях і картках стало простіше, ніж коли-небудь.

Упаковка класу люкс стала набагато доступніше для компаній всіх розмірів і типів.

Подарункова коробка для годин від Daniel Wellington.

Розкажіть історію, просувайте сумісність і будьте унікальними

Любой может построить коробку, чтобы насытить минимум, но лучшие бренды рассказывают историю.

Используя упаковку текста, изображений, текстур, цветов или форм, ваша упаковка должна отражать страсть и миссию вашего бренда.

Помимо предоставления замечательного индивидуального опыта, роскошная упаковка должна быть оптимизирована для совместного использования в социальных сетях.

Подумайте: як це вплине на позиціонування?

Как дизайн будет транслировать изображения с смартфона, загруженные в Instagram и Facebook?

Крім того, пам'ятайте, що вам не потрібно засновувати свою упаковку на змаганнях.

Делай свое дело! Это обеспечит значительный возврат инвестиций, сделает ваш бренд уникальным и поможет гарантировать подлинную связь с вашими клиентами.

Ценная упаковка обеспечивает чувство подлинности, надежности и ценности, укрепляя идентичность бренда и лояльность в сердцах клиентов, которые будут возвращаться для незабываемых впечатлений от распаковки.

Как видите, в 2020 году существует множество способов создания потрясающей роскошной упаковки.

Это может быть немного ошеломляющим, но с помощью отличной упаковочной компании вам не придется создавать дизайн в темноте.

Не забывайте не бояться экспериментировать и посмотреть, какие тенденции дизайна упаковки прилипают к вашему бренду. Ваши усилия будут вознаграждены прочной лояльностью к бренду и репутацией, о которой вы всегда мечтали.

Ваш помощник в   бизнесе рекламно-полиграфическая компания “АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Як створити упаковку для косметики? Косметичні продукти. 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська