Тенденції, що визначають майбутнє франшиз

Назад до Записи

Тенденції, що визначають майбутнє франшиз

З появою і розвитком Інтернету такі речі, як звичайні роздрібні операції, схоже, втрачають свою популярність, оскільки люди замовляють продукти і навіть продукти в Інтернеті. Книги доставляються поштою або завантажуються на планшет, а з пандемією закусочні масово закриваються. Такі речі, як цифрове споживання доставки товарів і послуг, а також зростаюча потреба в збереженні соціальної дистанції можуть завдати шкоди усталеним бізнес-Модель, які включають такі речі, як франчайзинг. Однак франчайзинг сам по собі не бізнес. це різновид бізнес-моделі. Таким чином, франчайзинг, як то кажуть, живий і здоровий, навіть якщо він зазнає найрізноманітніші перетворення.

1. Здоров'я

Можливо, через раптове акценту на підтримку здоров'я очікується, що франшизи, орієнтовані на поєднання здоров'я і благополуччя, будуть процвітати протягом 2021 року і в наступний період. Очікується, що франшизи, які зосереджені на фізичних вправах, а також на спа-процедури, матимуть успіх, як і ті, які зосереджені на таких високотехнологічних ринках, як біохакінг. Нарешті, очікується, що франшизи, що пропонують спортивну терапію, збережуть високу популярність серед людей, які можуть позиціонувати себе в цій ніші.

2. навчання

Школи постраждали від пандемії, і здорова частина батьків не зацікавлена ​​в поверненні своїх дітей в середу, в якій вони в кінцевому підсумку можуть перенести вірус в будинок. Таким чином, очікується, що франшизи домашнього навчання и навчання батьків будуть набирати і зберігати популярність.

Зокрема, франшизи, які надають виняткові засоби навчання і рішення для онлайн-навчання, Починають процвітати і, як очікується, будуть одними з кращих в 2021 році. Франшизи репетиторства також будуть користуватися все більшою популярністю, оскільки деякі вчителі не повернуться в клас. Хоча цей перехід від традиційної освітнього середовища до середовища домашньої школи не призведе до повного руйнування освітніх установ, цей зсув буде досить значним, щоб забезпечити двозначне зростання і прибуток для різних заснованих на навчанні франшиз, які також включають наступне.

 • домашні тренажерні зали
 • самооборона
 • табору комп'ютерного програмування

3. Закусочні

Хоча франшизи, які покладаються на перекус або сидячи, все частіше стають жертвами пандемії, колісні ресторани або закусочні демонструють двозначне зростання. Фургони з гарячим харчуванням, в яких подають такі страви, як підводні бутерброди або піцу, стають цінними інвестиціями для всіх, хто хоче запустити франшизу.

Крім того, ці невеликі операції більш успішні, ніж типовий звичайний ресторан, Оскільки накладні витрати значно нижче. Отже, з точки зору ринку франшизи по доставці їжі можуть легко стати основним бізнесом для невеликих міст, які інакше не могли б підтримувати бізнес, Заснований на місці розташування.

4. Технології

Хоча існує кілька франшиз, які зосереджені навколо технологічного продукту, тенденція франшиз, покладаються на існуючі технології для збільшення продажів, допомагає встановити формулу повернення до основ для ведення бізнесу. Наприклад, відеоконференцзв'язок успішно використовується спортивними залами, а також компаніями з фарбування, яким необхідно миттєво надавати клієнтам розцінки. Франшизи, які зосереджують свої поставки на додатку, також демонструють більш стабільний зростання продажів. Нарешті, віртуальні зборів стають настільки популярними, що навіть коли особиста присутність знову стає звичайним явищем, віртуальні місця, ймовірно, все ще будуть варіантом.

5. Допомога

Одна з найбільш важливих потреб для існуючої франшизи - отримання допомоги від материнської компанії до тих пір, поки пандемія не буде кращим за контролюватися. Ця допомога може включати в себе такі речі, як відстрочені збори за франшизу, оскільки здатність платити ці збори є реальною проблемою для франшиз, які відчувають коливання рівня доходів, які не відповідають системі фіксованих зборів.

Читайте також:  27 логотипів з прихованими значеннями, які змусять Вас подивитися двічі

Крім того, керівництво франчайзера повинно включати измеримое рішення проблем для задоволення нових потреб в наданні продукту або послуги. Деякі рішення включають перетворення лічильника обслуговування в вікна проїзду. Фактично, багато франшизи громадського харчування та навіть франшизи по вилученню сміття намагаються переосмислити свою систему доставки і впровадити так звані безконтактні методи виконання замовлень, щоб забезпечити безпеку клієнтів.

6. Використання соціальних мереж для реклами відповідальності спільноти

Корпоративна етика і мораль, особливо для споживачів у віці від 20 до 30 років, є визначальними факторами, які допомагають людям вирішити, що купувати і у кого.

Фактично, такі покупці стають все більш лояльними до франчайзингових компаніям, які роблять пожертвування на благодійність або допомагають захистити навколишнє середовище. Крім того, франшизи, які активно набирають різноманітну робочу силу і реалізують політику відмови від переслідувань, зможуть залучати більш якісних співробітників. Нарешті, з точки зору охоплення таких споживачів, як франчайзі, так і франчайзери все частіше досягають більшого проникнення на ринок, ділячись своїми історіями про відповідальність спільноти через соціальні мережі.

7. Життєздатні лінії поставок

Найуспішніші франчайзингові компанії продовжать перевірену часом стратегію відновлення навколишнього середовища, роблячи поточні операції франшизи більш екологічно життєздатними. Це передбачає використання зеленої енергії та продуктів, але найбільш важливим фактором в цій стратегії є те, щоб зробити це таким чином, щоб лінії поставок були більш ефективними. Ця комбінація особливо ефективна, тому що соціальна відповідальність привертає більше клієнтів, а більш стійка лінія поставок служить їм. Отже, навіть неекологічних франшизи можуть отримати величезний прибуток, внісши невеликі зміни в свої процеси виробництва або доставки.

8. Захист від пандемії.

Франшизи, захищені від пандемії, - це ті, які заохочують соціальне дистанціювання, але багато туристичні франшизи мають соціальне дистанціювання, вбудоване в їх бізнес-моделі. Наприклад, безліч франшиз для автобудинків і кемпінгів переживають дивовижний зростання, оскільки люди намагаються подолати божевілля, яке виникає у час карантину. Щоб залишатися в безпеці, багато родичів і друзів досліджують природу за допомогою туристичних трейлерів і транспортних засобів для відпочинку. Пункти призначення знаходяться далеко від міста і звернені до безкрайніх просторах сільській Америки.

9. різноманітність

Мультикультурні франшизи, швидше за все, будуть мати більше шансів на запуск і процвітання, ніж універсальні можливості. Ця тенденція обумовлена ​​тим, що розвивається більш широке культурне свідомість, а також тим фактом, що люди нарешті усвідомлять, що мультикультурні ринки в значній мірі не задіяні.

Зокрема, франшизи, які можуть задовольнити бажання національної кухні, одночасно допомагаючи довкіллю і підтримуючи стратегії по захисту людей від пандемії, ймовірно, будуть процвітати протягом 2021 року.

10. Ремонт і доставка будинку як основні послуги

На практиці для задоволення основних потреб необхідний кінцевий продукт, який повинен мати вирішальне значення для ситуації покупця. Їжа, наприклад, дуже важлива. Однак це також включає в себе доставку, що означає, як продукт виконаний.

Франшизи, які, за прогнозами, будуть процвітати, будуть використовувати методи доставки, безпечні для пандемії, а кращі підприємства, які зосереджені на ремонті будинку, при цьому застосовуючи безпечні для пандемії методи доставки, переможуть конкурентів.

Читайте також:  Довіра до посилань і психологія, по якій люди переходять по посиланнях

Топ-10 статистики

 1. Дві провідні галузі франчайзингу перевершують всі інші разом узяті - на 2021 рік двома провідними категоріями франшиз будуть засоби особистої гігієни та подорожі. За прогнозами, зростання в сфері особистої гігієни складе 111 відсотків. Темпи зростання подорожей повинні скласти від 214 до 318 відсотків.
 2.  Подорож означає низьку конкуренцію - ресторанні франшизи - головна привабливість для всіх, хто зацікавлений у відкритті франшизи. Однак вони прогнозують зростання лише на 28 відсотків. І навпаки, тільки три відсотки нових франчайзі відкривають франшизу, пов'язану з подорожами. Однак, як зазначалося вище, зростання туристичних франшиз буде виражатися тризначним числом. Отже, у вас, ймовірно, буде менше конкуренції і більше зростання з бізнесом, пов'язаним з подорожами.
 3. Розмір залежить від визначення. Найбільша франшиза з точки зору виручки - це McDonald's. В даний час він приносить в середньому 1 800 000 доларів валового прибутку на ресторан. Компанія нараховує понад 38 000 ресторанів і є найприбутковішим підприємством на планеті. Що стосується кількості ресторанів, Subway управляє більш як 41 000 місць, що робить його самимраспространенним рестораном на планеті.
 4. Елітний - загальна кількість франшиз в Сполучених Штатах складає близько 750 000. Іншими словами, кількість людей в Америці, які володіють франшизою, становить приблизно 0,002 відсотка.
  Кращі франшизи - продукти харчування. Хоча ви можете купувати товари в будь-якій галузі, з 10 найприбутковіших франшиз сімдесят відсотків припадає на харчову промисловість.
 5. Нерухомість - франшизи з продажу житла як і раніше зазнають поразки після пандемії 2020 року. В цілому, середній брокер може очікувати втрату доходу від 0,7% до 2,6%. Для таких франшиз, як RE / MAX, цей збиток становить 71 000 000 доларів. При цьому незавершені контракти збільшилися на 16 відсотків, тобто вдома дійсно продаються, але продаються за нізкімценам.
 6. Менше чверті мільйона - хоча існує безліч недорогих франшиз, які можна почати приблизно за 10 000 доларів, середня фактична вартість відкриття, успішного запуску і підтримки франшизи коливається від 50 000 до 200 000 доларів.
 7. Середня чиста вартість активів - можливість купити франшизу - це тільки перша фінансова перешкода, з яким зіткнеться франчайзі. Найбільш важливим з них є отримання достатньої чистої вартості, щоб в кінцевому підсумку отримати дозвіл на покупку ліцензії на франшизу. Фактично, середній власний капітал нового франчайзі коливається від 30 000 до 300 000 доларів.
 8. Середня зарплата - прибуток, яку отримує бізнес, сильно відрізняється від зарплати, яку отримує власник франчайзі. Прибуток повинна бути частково повернута в бізнес, щоб адекватно виростити її. Інша частина прибутку, звичайно ж, піде на накладні витрати, які включають заробітну плату співробітників і власників. Середня зарплата пов'язаних з харчуванням піків франчайзі приблизно в $ 120 000 на рік.
 9. Нехарактерно висока виживаність - для нових підприємств загальний рівень успіху становить приблизно 15 відсотків, що означає, що кожен шостий в кінцевому підсумку збанкрутує. Однак для франчайзі ця продуктивність змінюється на протилежну: середній рівень успіху становить приблизно 90 відсотків, а це означає, що франчайзі може зіткнутися з дуже небагатьма невдачами, які можуть стати досить серйозними, щоб привести до банкрутства бізнесу.

Ваш помічник в  бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

 

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська