Тенденції в сфері візиток на 2021 рік

Назад до Записи
Тенденції в сфері візиток

Тенденції в сфері візиток на 2021 рік

2020 рік був зовсім не "звичайною справою». Якщо робота в «новою нормою» чогось нас навчила, так це того, що вам потрібно постійно адаптувати і розвивати свій бізнес, якщо ви хочете, щоб він процвітав. Дизайн візиток пропонує індивідуальність, довіру і професіоналізм при поданні вашого процвітаючого бренду потенційним новим клієнтам або знайомим. Отже, якщо ви той, хто використовує одну і ту ж візитну картку з нульових, можливо, прийшов час прийняти новий образ. Ми зібрали найцікавіші тренди візиток 2021 роки, щоб подарувати вашому маркетингу і вашого бренду Новий рік.

Наші головні тенденції візитниці для 2021 є:
-

напівпрозорі візитки космічної ери
Сліпуче барвисті градієнти на темному тлі
QR-коди, необхідні для роботи
ВЕЛИКИЙ текст для ВЕЛИКОГО враження
Розумні, складні і милі вирізи
Несподіване, нестандартне вирівнювання тексту
Узгодження колірних шляхів
Розумні геометричні візерунки

1. Напівпрозорі візитки космічної ери
-

Майбутнє тут. Майбутнє - сьогодні. І, мабуть, сама футуристична з тенденцій дизайну візитних карток, яку ми будемо міняти в 2021 році, - це напівпрозорі візитки. Ці карти здаються високотехнологічними, як ключі від космічного корабля.

помаранчева напівпрозора візитка з непрозорим білим текстом, цифрами і точковим візерунком
напівпрозора візитка з темно-сірим ділянкою з червоним і зеленим в дизайні
напівпрозора візитка з сірим дизайном

У багатьох з цих дизайнів є одна спільна риса - непрозорі елементи, такі як текст і графіка. Деякі поділяють карту на секції з різними значеннями прозорості: одна частина частково непрозора, а інша текстурірована. Це створює візуально інтригуючий фон, на якому дійсно виділяється назва фірми.

напівпрозора візитка з золотими і синіми елементами дизайну
напівпрозора візитка з темно-синім текстом і геометричній графікою

2. Сліпучо барвисті градієнти на темному тлі
-

У 2021 році однією з найпомітніших тенденцій в області візиток, які ви виявите в мережевих мікшерах, стануть карти темного кольору з різнокольоровими градієнтами.

чорна візитка з квадратним вирізом і різними колірними градиентами

Уявіть собі перлинні тони, що переливаються на темному тлі. Вони припливи і відливи, створюючи атмосферу, що нагадує світлові хвилі. З градієнтом ці конструкції здаються безперервними; не укладені в жорсткі форми або чіткі межі.

фіолетовий і персиковий градієнт дизайн візитної картки
чорна візитка з перловим градієнтом в логотипі

3. QR-коди, необхідні для роботи
-

В QR-кодах немає нічого нового, але вони є однією з нових тенденцій в сфері візитних карток, які ви побачите багато разів у 2021 році. QR-код дозволяє дуже легко перейти прямо на веб-сайт компанії або в особисте портфоліо, і все це без необхідності будь-який вид фізичного контакту, який звучить дуже знайомо після минулого року.

барвистий дизайн візитки з QR-кодом

Хоча ці невеликі функції можуть здатися другорядними в модній грі, насправді вони досить потужні. Скільки візитних карток ви складаєте в кишені / столі / ящику і просто забуваєте подивитися? Наявність QR-коду створює плавний перехід між фізичною зустріччю і привітанням і цифровим з'єднанням.

темно-синя візитка з фотографією затягнутого туманом озера

4. ВЕЛИКИЙ текст для ВЕЛИКОГО враження
-

Ще одна важлива тенденція цього року для візитних карток - це дизайн, в якому великий текст розміщується по центру. У цих малюнках текст - це дизайн. Не плутати з логотипами словесних знаків, вони включають текст, розтягнутий по всій картці, залишаючи мало місця для білого простору і бажаючи всім потенційним зображень твердого «спасибі, але немає». Тривалий ефект - це простота, насичена текстом, яка відразу переходить до суті.

дизайн візиток з різними формами градієнта
сіра візитка з основним білим текстом на ній
білі візитки з круглим логотипом і чорним текстом
білий дизайн візитної картки з чорним текстом
різнокольорові візитки з текстом

5. Розумні, складні і милі вирізи
-

Якщо ви займаєтеся бізнесом якийсь час або навіть недовго, у вас, ймовірно, є стопки і стопки візитних карток від всіх потенційних постачальників, партнерів, клієнтів і підрядників, яких ви зустрічали за ці роки. І, напевно, всі вони мають дуже схожі прямокутні силуети.

Проте, можливо, найпривабливіша майбутня тенденція візитних карток включає кілька інноваційних з абстрактними і знаковими вирізами. У деяких випадках відрізаний сегмент призначений для полегшення захоплення карти або її закріплення на ланцюжку для ключів або шнурку. В інших випадках виріз насправді присутній на рукаві карти, всередині якого знаходиться карта контрастного кольору, що дозволяє не тільки захисний шар, а й зухвалий козирок.

фіолетова візитка, яка складається в чорний конверт
синя візитка, поміщається в чорний конверт
чорна візитка з отвором в центрі

6. Несподіване, нестандартне вирівнювання тексту
-

зелена візитка з жирним шрифтом білого кольору

Піднімаючи типографіку на нову висоту в поліграфічному дизайні, одна з наших улюблених тенденцій в області візиток на новий рік - експериментальний текст. Забудьте звичайний лист зліва направо і досліджуйте тут, там і скрізь всередині країв карти. Просто не забувайте про удобочитаемости при створенні вільного стилю для ваших дизайнів, так як ви не хочете втратити доступність через завантажених, які важко творінь.

рожеві і жовті візитки з виділеним текстом
чорно-біла візитка з напівжирним текстом
Білі візитки з мінімалістичним текстом і геометричними лініями

7. Узгодження колірних шляхів
-

Що конкретно означає «узгодження квітів»? Чи означає поперемінно пофарбовані варіанти однієї і тієї ж візитки. Отже, припустимо, колірна палітра вашого бренду - м'ятно-зелений, кремовий і вугільно-сірий. Ви можете зробити візитки з ідентичним текстом, але деякі з них будуть зеленого кольору з не зовсім білим текстом і вугільними акцентами, деякі - вугільного кольору з не зовсім білим текстом і зеленими акцентами. Просто виберіть свої кольори і досліджуйте різні варіанти. Подивіться, як бренди, представлені нижче, сприймають цей тренд візитки 2021 року.

дві візитні картки, одна червона і одна фіолетова, кожна із зображенням жінки в чорному
рожеві, зелені та персикові візитки
візитки різного кольору

8. Розумні геометричні візерунки
-

В 2021 році геометричний дизайн стане популярним - не тільки на візитних картках, а й на обкладинках книг, упаковке продуктов , логотипах и многих других видах дизайна. С их точностью и сложными повторяющимися узорами эта техника кажется футуристической. Возможно, это связано с симметрией, но мы часто представляем, как они создаются сверхумными программами ИИ. Он выглядит технически подкованным и изящным: мы в нем.

Читайте також:  Як створити весільний веб-сайт?
сині візитки з абстрактним логотипом S в білому
чорно-білі візитки з простим геометричним логотипом
зелена і рожева візитка з орнаментом у вигляді шахової дошки

Приступите до справи в 2021 році з чудовим новим дизайном
-

З урахуванням наших улюблених тенденцій в області візиток на наступний рік, думайте про 2021 році як про новий початок. Починаєте ви нове підприємство або переосмислює те, в яке вкладалися роками, візитні картки задають тон при поданні вашого бренду новим людям. Настав час показати світу свій свіжий погляд - прямо з кишені.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська