9 тенденцій веб-дизайну на 2021 рік

Назад до Записи
тенденцій веб-дизайну

9 тенденцій веб-дизайну на 2021 рік

Щорічні тенденції веб-дизайну обіцяють направити нас в наукове майбутнє нашої мрії, оскільки вони засновані на технологіях. Але прогнози на 2021 рік, отримані від спільноти веб-дизайнерів з усього світу, свідчать про протилежне.

Тенденції веб-дизайну 2021 року схоже, мають загальну тему: замість того, щоб прагнути до високотехнологічної фантазії, веб-дизайнери шукають нові висоти реалізму. Вони як ніколи раніше змішують цифрове і звичайне, і це відображає те, наскільки веб-сайти стали частиною повсякденного життя. Таким чином, наступні 9 тенденцій веб-дизайну на 2021 рік буквально вдихають життя в цифровий світ.

9 тенденцій веб-дизайну, які стануть величезними в 2021 році
-

паралакс анімація
Неоморфізм
Композиції абстрактного мистецтва
комфортні кольори
веб-дизайн для причин
Прокрутка трансформацій
Цифрові інтерпретації фізичних продуктів
захоплюючі анкети
тривимірні кольору

1. Паралакс-анімація
-

Паралакс анімації героя веб-сторінки кави

Від мікровзаімодействій до фонів частинок - ми спостерігаємо зростаючу популярність веб-анімаційних тенденцій рік за роком. Веб-анімація 2021 рік стає ще більш складною через поділ елементів сторінки на крайні області переднього і заднього плану, створюючи ефект паралакса.

Паралакс - це оптична ілюзія, яка виникає, коли здається, що об'єкти поруч з глядачем рухаються швидше, ніж об'єкти, що знаходяться далі. Хоча ми спостерігаємо це в повсякденному житті - наприклад, при перегляді проїжджаючих пейзажів під час водіння - ефект на веб-сторінках в рівній мірі сприймається як реальний і сюрреалістичний.

Ілюстрований дизайн сайту з паралакс-скроллингом

Глибина, створювана за рахунок використання переднього і заднього планів, також дає додаткову перевагу занурення, перетворюючи екран комп'ютера в щось схоже на театральну сцену. Коли користувачі переміщаються по веб-сторінці, вони немов за помахом чарівної палички захоплюються її переконливою роботою. І, врешті-решт, хіба Інтернет не диво?

 

2. Неоморфізм
-

У минулому році неуморфізм набирав неймовірну популярність, а в 2021 році обіцяє ввести нас в парадоксальну епоху мінімалістського реалізму. цей стиль є наступником скевомофізма - підходу до дизайну, який включає візуалізацію знайомих, застарілих матеріалів в поточні дизайни, і його розквіт в значків додатків припав на початок 2010-х років. Цю тенденцію в значній мірі витіснив плоский дизайн , Який спростив значки і кольору до менш реалістичного, але більш однакового і легко розпізнається способу.

Неуморфний дизайн програми для розумного будинку
Мінімалістичний сторінка неуморфних повідомлень
Веб-сторінка взуттєвого продукту Adidas з неуморфнимі елементами
Мінімалістичний дизайн веб-сторінки з неуморфнимі елементами

Нейморфізм є злиттям обох тенденцій, з дизайном, який імітує фізична за рахунок вибіркових падаючих тіней, але накладених напівплощиною квітами. Найчастіше ефект нагадує цифрове тиснення або дебоссінг. Це дозволяє дизайнерам відновити тактильні відчуття, які були загублені в епоху плоского дизайну, і це, в свою чергу, посилює зв'язок користувача з дизайном, з яким він взаємодіє. Чекайте побачити цей стилізований реалізм на кнопках, панелях пошуку і текстових полях у всіх цифрових дизайнах 2021 року.

Дизайн неуморфного фітнес-додатки в темному режимі
Зелений неуморфний 3d дизайн веб-сторінки
Неуморфний дизайн веб-сторінок в темному режимі

3. Композиції абстрактного мистецтва
-

 

Абстрактні форми, особливо складаються з геометричних примітивів, таких як квадрати і кола, можуть здатися простими, мінімалістичним і обмеженими. Однак у 2021 році веб-дизайнери об'єднують їх в складні, великі композиції, що випромінюють свободу.

Дизайн веб-сторінки агентства з елементами абстрактного мистецтва

У більшості випадків це абстрактне мистецтво замінює стокові фотографії та ілюстрації. Хоча вони можуть включати зображення людей, вони як і раніше викликають емоції без них. Їх вибухові композиції в стилі Поллока здаються енергійними, а їх численні яскраві кольори заразливо теплими. В результаті веб-сторінки здаються виразними і живими навіть при відсутності знайомих людських облич.

Дизайн маркетингової веб-сторінки впливової особи з елементами абстрактного мистецтва
Дизайн веб-сторінки з елементами абстрактного мистецтва
Дизайн веб-сторінки агентства з анімованими елементами абстрактного мистецтва
Дизайн цільової сторінки з елементами абстрактного мистецтва
Дизайн веб-сторінки рослин з елементами абстрактного мистецтва
Дизайн веб-сторінки blue media з елементами абстрактного мистецтва

4. Комфортні кольори
-

 

Читайте також:  Як завоювати довіру до маркетингу

З огляду на все більш цифрову природу ринку праці в наші дні, більшість людей проводять більшу частину свого часу за комп'ютерами. Через це користувачі нерідко відчувають перенапруження очей після тривалого перегляду екрану. Веб-дизайнери враховують це, створюючи колірні схеми, які спрощують сприйняття очей.

Дизайн веб-сторінки продукту з конопель в м'яких зелених тонах
М'який синій і рожевий дизайн веб-сторінки для догляду за шкірою
Світло-коричневий дизайн веб-сторінки для матрацній компанії

Це почасти пояснює популярність минулорічної тенденції темного режиму, яка нейтралізувала переважну білизну, яка переважає в екранних медіа.

В 2021 році веб-дизайнери будуть думати за межами двох крайнощів - світла і темряви. Вони знаходять золоту середину в м'яких колірних палітрах, таких як здоровий зелений, пастельний синій, теплий коричневий або світло-рожевий. Вони не тільки роблять кольори веб-сайту менш різкими, ніж чистий чорний або чистий білий, але і природним чином викликають спокій і розслаблення.

Ця тенденція в цілому є обнадійливою ознакою того, що веб-дизайнери майбутнього можуть більше піклуватися про доступність і комфорт, ніж про серйозні інноваціях.

Світло-зелений дизайн веб-сторінки панелі інструментів для Фінтех-банкінгу
Блакитний дизайн веб-сторінки приладовій панелі
Дизайн веб-сторінки продукту коляски в теплих тонах

5. Веб-дизайн для причин
-

 

З пандемією COVID-19 і зробленими для цього різними наказами про надання притулку Інтернет став притулком. Віртуальні конференції не тільки стали нормою для громадських зустрічей і розваг, а й багато звичайних бренди звернулися до веб-сайтам, щоб підтримувати свій бізнес на плаву. І веб-дизайнери впоралися з цим завданням, створивши значущі і вражаючі дизайни.

Екологічний дизайн веб-сторінки видалення вуглецю

У 2021 року ми побачимо, що веб-дизайнери продовжать цінувати свою роль у допомозі світу у важкі часи.

Це означає, що бренди зосереджують свій веб-дизайн на своїх достоїнствах, таких як їх зусилля по забезпеченню стійкості або участь спільноти. Це означає, що бренди отримують стокові фотографії, що відображають реальних різноманітних клієнтів. Це означає зростання цифрових просторів, що дозволяють усвідомити соціальні причини за допомогою інтерактивних засобів, таких як візуалізації і моделювання. А це означає збільшення ресурсів і методів самостійного веб-дизайну, роблячи створення веб-сайтів доступним для всіх.

Анімований дизайн веб-сторінки громадської житла
Веб-візуалізація, що показує понаднормову втрату землі

Веб-дизайн вже давно орієнтований на забезпечення максимальної зручності користувачів. А в 2021 році кращий користувальницький досвід буде залежати від загальних цінностей і загальних причин.

Анімований головний герой головної сторінки Nike із зображенням бігунів

6. Прокрутка трансформацій
-

Коли користувачі прокручують сторінку, вони роблять більше, ніж просто переміщаються по сторінці: вони взаємодіють. Фізичні дії, які вони виконують в реальному житті - клацання пальцями по мишці - викликають реакцію на екрані. Взаємодія - це форма участі, і коли користувачі залучені в те, що відбувається, вони з більшою ймовірністю будуть зацікавлені і залучені.

Дизайн веб-сторінки агентства цифрового маркетингу з анімованої прокруткою

 

Прокрутка - одна з найбільш тонких форм взаємодії, і тому веб-дизайнери 2021 року збільшують візуальну зворотний зв'язок, яку користувачі отримують при прокручуванні. Це може бути як зміна повної колірної схеми, так і складні анімовані переходи, а також масові зрушення в макеті. Загалом, веб-дизайнери не поспішають, щоб кожен сувій відчувався як нова сторінка, а іноді навіть новий веб-сайт.

Анімований перехід при прокручуванні для дизайну веб-сторінки

7. Цифрова інтерпретація фізичних продуктів
-

Продукти часто лежать в основі веб-сайтів, і у веб-сторінок 2021 року їхня серця в їх руках. Зокрема, продукти надихають буквально елементи дизайну за рахунок творчої цифрової інтерпретації фізичних носіїв.

Shopify дизайн для бренду лаків для нігтів
Історичний дизайн веб-сторінок, що нагадує старі сторінки
Дизайн веб-сторінки бренду свіжих соків

Це може бути колір, розмазаний по сторінці, наприклад лак для нігтів, або зображення, обрізані у вигляді закруглених прямокутників, як на смартфонах. Такий підхід не тільки створює візуальну синергію між продуктом і його веб-сайтом, а й робить веб-сторінки більш органічними і несподіваними.

Оскільки веб-сайти стають все більш поширеною частиною повсякденного життя, ця тенденція змішування реального світу і цифрового світу здається створеної для нашого часу.

Дизайн веб-сторінки продавця iPhone
8. Захоплюючі анкети
-

Процес адаптації - тимчасове вікно, протягом якого користувач відвідує цільову сторінку, - можливо, найважливіший момент на шляху користувача. Вони стоять на вістрі ножа між інтригами і апатією, і якість його досвіду тут змусить їх рішуче відкинути їх в сторону.

Замість того, щоб змушувати користувача читати описи продуктів і приймати рішення самостійно, все більше і більше брендів використовують анкети для створення інтерактивного досвіду. Ці вікторини задають красиві питання з декількома варіантами відповідей, які орієнтовані на симпатії і антипатії відвідувачів, щоб тонко задовольнити їхні потреби.

 

Читайте також:  Безкоштовна реклама для вашого бізнесу
Анкета психічного здоров'я для дизайну веб-сторінки терапії
Анкетне опитування для фінансового дизайну веб-сторінки
Дизайн веб-сторінки ознайомчої анкети

З точки зору дизайну це означає, що цільові сторінки більше схожі на серію карток з анімованими переходами між ними, ніж на стандартні веб-сторінки. Це також робить їх набагато більш інтерактивними, ніж поля опитувань, зазвичай включаються в заголовки цільових сторінок.

З огляду на, наскільки ефективно ці ознайомчі вікторини змушують потенційного покупця відчути, що він вже є частиною послуги, ще до того, як він підписався, ми очікуємо, що в 2021 році онбордінговие анкети стануть стандартною функцією веб-дизайну.

9. Тривимірні кольору
-

Схеми в веб-дизайні вже якийсь час мають тенденцію до градиентам, і ця тенденція цього року здається такою еволюцією, коли колірні переходи стають більш реалістичними, ніж будь-коли. Наслідуючи приклад Apple Big Sur OS, ми очікуємо, що кольори будуть насиченими і тривимірними, майже як фрукти, які ви можете зірвати прямо з екрану.

Шпалери та панель управління Apple Big Sur OS
3D-іконки з напівплощиною квітами
Дизайн іконок 3D-додатків в стилі Big Sur

Ця тенденція досягається за рахунок тонкої заливки, яка надає округлість плоским ікон минулих років. Хоча ми очікуємо, що це буде найчастіше з'являтися на значках додатків, веб-дизайнери також відмовляються від акуратних переходів градієнтів для змішаних квітів фону, які здаються більш недосконалими і природними. Два кольори, розташовані поруч, можуть різко злитися один з одним або можуть зберігати тіні і глибину забарвлених об'єктів. В цілому, ця тенденція передбачає, що кольори веб-дизайну 2021 року прагнуть до більш високих рівнів реалізму.

Дизайн веб-сторінки з абстрактними 3D-фігурами
Дизайн банера з абстрактними 3D-квітами
Яскрава градиентная рожева колірна схема для дизайну веб-сторінки
Дизайн веб-сторінки електронної комерції для цифрових фотоапаратів

Чи готові до найбільших тенденціям веб-дизайну 2021 роки?
-

Зрештою, головні тенденції веб-дизайну 2021 року виглядають не так як дизайн з науково-фантастичного фільму, скільки як реальний дизайн, з яким ми стикаємося в повсякденному житті. Це показує, наскільки все більш поширені веб-сайти стають частиною нашого життя, і дизайнери 2021 року втілюють їх в життя. Яким ви уявляєте майбутнє тенденцій веб-дизайну? 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська