Tic / Tac. Коли кілька кольорів друкуються один на одному, існує обмеження на кількість чорнила або тонера, які можуть бути нанесені на папір. Цей максимальний загальний відсоток точок називається TIC (повне покриття чорнилом) або TAC (загальне покриття площі).

Виворотка або нокаут-текст

Коли дизайнер ігнорує це технічне обмеження, чорнило, які наносяться останніми, які не будуть правильно прикріплятися до попередніх верствам, що призведе до брудних коричневим відтінкам в нейтральних областях. Чорнило також невисихають належним чином на аркушах друку. Це може викликати засмічення, коли чорнило ще вологого листа стираються на те, що складено поверх нього.

Специфікації для повного покриття фарбами. Tic / Tac

Покриття чорнилом вказується в процентах: використання 100% кожного кольору процесу (блакитний, пурпурний, жовтий і чорний) дорівнює 400% TIC. Фактичний допустимий максимум залежить від ряду параметрів:

  • процес друку: цифрова, офсетний, листова, офсетний (термозбіжна або нетеплова), лазерний принтер, ...
  • папір (з покриттям або без покриття, ...)
  • швидкість, з якою працює прес
  • скільки кольорів надруковано одночасно (так як проміжне час висихання важливо)

Щоб дізнатися ТИЦ, з яким може працювати принтер, краще проконсультуватися з ними. Наступні відсотки є середніми по галузі:

  • Листовий офсетний друк на крейдованому папері (типові комерційні друковані роботи): від 320 до 340%
  • Офсетний сітка (наприклад, журнали): від 300 до 320%
  • SWOP: 300%
  • Зсув полотна без теплоізоляції на крейдованого паперу (наприклад, в газетах): від 240 до 260% (при аналізі тисяч рекламних оголошень, відправлених голландським газетним друкарням в 2011 році, TAC перевищив 240% у 53% всіх цих рекламних оголошень). системи на цих сайтах виправляють це шляхом «повторного поділу» файлів - що не так вже й складно зробити з сучасними системами додрукарської підготовки, але це все ще є великою проблемою).

Я не знайшов багато інформації про струменевих пристроях або копірах, але в цілому ці системи здатні обробляти значення від 300 до 350%.

Як уникнути перевищення загальної площі покриття. Tic / Tac

Часто допускається помилка, пов'язана з використанням кольору «реєстрація» для об'єктів дизайну. Оскільки реєстрація дорівнює 100% кожного поділу, при використанні цього кольору загальне покриття чорнилом завжди перевищується. Ніколи не використовуйте «Реєстрація» для елементів дизайну.

Неправильні налаштування поділу в Photoshop також є можливою причиною, по якій зображення «Занадто важкі». Налаштування кольору за замовчуванням в Photoshop оптимізовані для паперу з крейдованим покриттям.

Іншим простим способом викликати проблеми, пов'язані з TIC, є неправильне використання надпечатки.

Як перевірити загальне покриття чорнилом

Adobe Acrobat Professional має параметр «Загальна площа покриття» в настройках «Перегляд виведення». Це можна знайти в інструментах Print Production. Ви вказуєте порогове значення, і будь-яка область у PDF, яка перевищує це значення, підсвічується. Знімок екрана нижче показує області сторінки, виділені зеленим кольором, де загальний охоплення області перевищує 280%. Курсор знаходиться в лівому нижньому кутку статуї за допомогою Акробата, що показує покриття чорнилом для цього плями. Tic / Tac

Аналогічні функції пропонуються декількома системами додрукарської підготовки, які можуть перевіряти повні листи преса на наявність проблем, пов'язаних з ТИЦ.

Adobe InDesign має індикатор загального охоплення рукописного введення в вікні попереднього перегляду розділень.

Існують перед друком інструменти, такі як Enfocus Pitstop, які можуть перевіряти загальне покриття чорнилом. Майте на увазі, що деякі з цих додатків перевіряють тільки векторні об'єкти, не перевіряють зображення і не враховують накладення.

Абетка